dowolna

Domy wyremontowane Białystok - Ogłoszenia sprzedaży i najmu

26 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

26 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

1 290 000 zł168 m² 7 678,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:356 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą atrakcyjnej nieruchomości znajdującej się w jednej z lepszych dzielnic Białegostoku. Dom znajduje się na osiedlu Skorupy, bardzo blisko Centrum.

Szczegóły ogłoszenia

9 500 zł300 m² 31,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Komfortowy dom, lub przestrzeń do.

Szczegóły ogłoszenia

819 000 zł116 m² 7 060,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:428 m²

Uwaga! Nowa, niższa cena. Na sprzedaż wolnostojący dom parterowy o powierzchni całkowitej 116m , położony na działce o powierzchni 428m na osiedlu Wygoda w Białymstoku. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

1 890 000 zł130 m² 14 538,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:650 m²

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Z przyjemnością prezentuję.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Lista ogłoszeń

709 000 zł234 m² 3 029,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:417 m²

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Proponujemy Państwu ofertę dużego.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 000 zł260 m² 13 461,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:18

 

Powierzchnia działki:450 m²

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Na sprzedaż rozpoczęty budynek.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł148,70 m² 6 388,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:131 m²

Drbroker Nieruchomości prezentuje na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej o pow. użytkowej 148,70 m (181,10 m całkowitej), w Białymstoku na os. Jaroszówka. Nieruchomość na tę.

Szczegóły ogłoszenia

755 000 zł110 m² 6 863,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:549 m²

Na sprzedaż wolnostojący, murowany dom z ogromnym potencjałem, położony w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w Białymstoku na spokojnym osiedlu Mickiewicza, tuż przy.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł167 m² 7 485 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:270 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowoczesnego domu w zabudowie bliźniaczej z 2023 roku, położonego na kameralnym, ogrodzonym terenie w spokojnej dzielnicy Jaroszówka -.

Szczegóły ogłoszenia

2 369 000 zł250 m² 9 476 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

**dom w stylu klasycznym Nad Potokiem ** Opis : Na sprzedaż wyjątkowy dom urządzony w stylu klasycznym o powierzchni 200 m , usytuowany na pięknej, przestronnej działce.

Szczegóły ogłoszenia

5 900 zł150 m² 39,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Do wynajęcia przestronna.

Szczegóły ogłoszenia

709 000 zł234 m² 3 029,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:714 m²

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Pilne - Niższa cena - Okazja!.

Szczegóły ogłoszenia

1 450 000 zł560 m² 2 589,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:16

 

Powierzchnia działki:840 m²

Na sprzedaż dom o powierzchni ok. 560 m, położony w Białymstoku przy ul. Korzeniowskiego, na działce o powierzchni ok. 830 m. Nieruchomość oferuje ogromny potencjał obecnie.

Szczegóły ogłoszenia

730 000 zł220 m² 2 039,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:625 m²

Na sprzedaż przestronny lokal mieszkalny o powierzchni 220 m , położony w większym budynku, z trzema niezależnymi wejściami. To nieruchomość z dużym potencjałem idealna dla.

Szczegóły ogłoszenia

1 660 000 zł160 m² 10 375 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 026 m²

Nowa niższa cena! Wyjątkowa oferta z klauzulą wyłączności! Zapraszamy na prezentację i do współpracy. Na sprzedaż przestronny i funkcjonalny dom jednorodzinny położony.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 000 zł150 m² 7 993,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Mam przyjemność zaprezentować.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 000 zł319 m² 4 388,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 264 m²

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Budynek mieszkalny wolnostojący.

Szczegóły ogłoszenia

1 410 000 zł319 m² 4 420,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 264 m²

Unikatowy drewniany dom z bali w zielonym sercu Dojlid Górnych. W malowniczej części Białegostoku, w otoczeniu zieleni i zabudowy jednorodzinnej, znajduje się niepowtarzalny dom.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 999 zł186 m² 10 752,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 534 m²

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Na sprzedaż dom wolnostojący.

Szczegóły ogłoszenia

1 680 000 zł214 m² 7 850,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Na sprzedaż wyjątkowy, funkcjonalny dom z 2022 roku, położony w spokojnej części Nowego Miasta. Nieruchomość o łącznej powierzchni 214 m została zaprojektowana w koncepcji.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

1 590 000 zł180 m² 8 833,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:364 m²

_wyjątkowy segment W zabudowie bliźniaczej_ _4 sypialnie plus salon!_ Dom w zabudowie bliźniaczej położony na osiedlu Leśna Dolina w zamkniętym kompleksie mieszkaniowym (wjazd.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

999 000 zł143 m² 6 986,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:270 m²

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Dom szeregowy pod klucz. Solidne,.

Szczegóły ogłoszenia

1 699 000 zł200 m² 8 495 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:730 m²

Wyjątkowy Dom w Sercu Miasta Ul. Mohylowska Zapraszamy do wyjątkowej oferty sprzedaży niepowtarzalnego, drewnianego domu położonego w ścisłym centrum miasta. To rzadka okazja, by zamieszkać.

Szczegóły ogłoszenia

1 460 000 zł165 m² 8 848,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:757 m²

Tylko w Biurze Premium Nieruchomości! Oferta na wyłączność! Prezentacje tylko z Biurem Nieruchomości! Cena do negocjacji! Wyjątkowa nieruchomość - dwa domy na jednej działce na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Dom

Białostoczek,Białystok

1 199 000 zł173,30 m² 6 918,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:piętro domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:173 m²

Apartament, który myśli, że jest domem - 173 m przestrzeni, w której się zakochasz! Niektóre nieruchomości mają w sobie coś wyjątkowego. Wchodzisz i od razu wiesz to nie jest.

Szczegóły ogłoszenia

2 490 000 zł206 m² 12 087,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 135 m²

Są domy, które się ogląda. I są takie, które się czyta jak dobrą powieść, zdanie po zdaniu, światłem, fakturą i ciszą między ścianami. Ten właśnie należy do drugiej kategorii.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Pistacjowa

Dziesięciny II,Białystok

1 269 000 zł131 m² 9 687,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

sprzedaż dom 131 m os. Dziesięciny, białystok | Gotowy do zamieszkania! Na sprzedaż przestronny i funkcjonalny dom o powierzchni 131 m , położony na działce 300 m na popularnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Halicka

Dojlidy Górne,Białystok

1 700 000 zł220 m² 7 727,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 768 m²

Dom marzeń w Dojlidach Górnych 220 m + 1782 m działki! Szukasz komfortowego domu w prestiżowej, spokojnej i zielonej części Białegostoku? Ta nieruchomość spełni wszystkie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Sucharskiego

Pieczurki,Białystok

899 000 zł230 m² 3 908,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:420 m²

Dom dla rodziny w zabudowie bliźniaczej świetna lokalizacja, cisza i wygodabiałystok, os. Pieczurki Atrakcyjna cena! Powierzchnia domu: 230,2 m Powierzchnia działki: 420 m Liczba.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Komandorska

Zagórki,Białystok

997 000 zł168 m² 5 934,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:550 m²

Nowoczesny dom 164 m 4 sypialnie rekuperacja działka 550 m zagórki dom, który daje spokój na lata Na sprzedaż nowoczesny dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 163,8 m, położony na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Białystok

Bagnówka,Białystok

1 899 000 zł382 m² 4 977,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:15

 

Powierzchnia działki:785 m²

Gotowy biznes W białymstoku - wysokie, udokumentowane roi Nowa cena: 1 899 000 zł (obniżka o 100 000 zł) Hostel pracowniczy / kwatery pracownicze Działający, dochodowy obiekt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Białystok

Dojlidy Górne,Białystok

2 200 000 zł176 m² 12 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Na sprzedaz dom drewniany szkieletowy wykonany w technologii Kanadyjskiej. Rok budowy 2015. Lacznie 7 pokoi, dwie lazienki, garderoba. Trzy lata temu zostal profesjonalnie wypiaskowany, pomalowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Białystok

Słoneczny Stok,Białystok

3 380 000 zł600 m² 5 633,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 031 m²

Prezentujemy do sprzedaży duży wygodny dom znajdujący się w Białystoku na osiedlu Słoneczny Stok, który z pewnością zachwyci nawet najbardziej wymagających klientów. Ta imponująca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Boboli

Starosielce,Białystok

3 500 000 zł404 m² 8 663,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 989 m²

Prezentujemy do sprzedaży duży wygodny dom znajdujący się w okolicy ul. Boboli w Białymstoku, który z pewnością zachwyci nawet najbardziej wymagających klientów. Ta imponująca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Obrońców Westerplatte

Wygoda,Białystok

1 450 000 zł208 m² 6 971,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:666 m²

Zapraszamy Cię do wyjątkowego domu, który łączy w sobie funkcjonalność, nowoczesność i ciepło rodzinnego ogniska. To nie tylko 208 m przemyślanej przestrzeni to azyl, w którym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Łosia

Dojlidy,Białystok

1 290 000 zł168 m² 7 699,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:594 m²

Na sprzedaż dom o powierzchni 198,69 m , położony w Białymstoku, w dzielnicy Dojlidy, przy ul. Łosiej. Nieruchomość po przebudowie, gotowa do użytkowania. Propozycja dla rodziny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Korzeniowskiego

Skorupy,Białystok

1 085 800 zł181 m² 5 998,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:495 m²

Drbroker Nieruchomości prezentuje na sprzedaż dom wolnostojący o pow. użytkowej 181 m2 w Zaściankach, przy samej granicy Białegostoku. Dom z 2007 roku, z garażem na 3 auta (w bryle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Białystok

Bagnówka,Białystok

1 899 000 zł382 m² 4 977,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:15

 

Powierzchnia działki:785 m²

Gotowy biznes w Białymstoku - wysoki i udokumentowany roi nowa cena! Obniżka o 100 000 zł z 1 999 000 zł na 1 899 000 zł hostel pracowniczy / kwatery pracownicze Działający,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Białystok

Bagnówka,Białystok

2 950 000 zł215 m² 13 720,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:820 m²

Oferta na wyłączność! Tylko w naszym biurze! luksusowy dom zaaranżowany przez projektanta wnętrz, z pięknie zagospodarowaną działką. Proponujemy Państwu komfortowy dom wolnostojący.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Białystok

Skorupy,Białystok

2 200 zł55 m² 40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:-

*** os.SKORUPY *** *** PARTER DOMU *** Polecamy do wynajmu powierzchnię w domu jednorodzinnym zlokalizowanym na os. Skorupy w Białymstoku. Bardzo dobry i szybki dojazd do Centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Mickiewicza

Mickiewicza,Białystok

755 000 zł110 m² 6 863,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:549 m²