dowolna

Domy w sąsiedztwie domów jednorodzinnych Białystok

59 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

59 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

Rynek pierwotny

769 000 zł97,67 m² 7 873,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:406 m²

Rezerwacja Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży domu wolnostojącego w miejscowości Ignatki w otulinie lasu, w miejscu będącym oazą spokoju, w inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

659 000 zł97,67 m² 6 747,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:305 m²

Etap II już W sprzedaży! Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową inwestycją deweloperską w Ignatkach o nazwie nova urocza! Oferujemy do sprzedaży 4 domy jednorodzinnych.

Szczegóły ogłoszenia

795 000 zł100 m² 7 950 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:485 m²

Dom na osiedlu Skorupy- ogromny potencjał do własnej aranżacji Z przyjemnością prezentujemy nieruchomość położoną w jednej z najbardziej pożądanych części miasta - na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

1 269 000 zł131 m² 9 687,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

sprzedaż dom 131 m os. Dziesięciny, białystok | Gotowy do zamieszkania! Na sprzedaż przestronny i funkcjonalny dom o powierzchni 131 m , położony na działce 300 m na popularnym.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

749 000 zł294 m² 2 547,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:543 m²

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. ***dom z potencjałem -.

Szczegóły ogłoszenia

9 500 zł300 m² 31,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Komfortowy dom, lub przestrzeń do.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł270 m² 2 403,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:350 m²

Polecamy Państwu świetną inwestycję. Pół bliźniaka o powierzchni użytkowej 270m2, usytuowany w dzielnicy Jaroszówka w Białymstoku. Blisko komunikacji miejskiej, sklepów, galerii.

Szczegóły ogłoszenia

709 000 zł240 m² 2 954,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:240 m²

***jeżeli szukasz przestronnego i funkcjonalnego domu w spokojnej, a zarazem dobrze skomunikowanej części miasta ta oferta jest właśnie dla Ciebie!*** tylko W naszym biurze oferta na.

Szczegóły ogłoszenia

718 000 zł246,33 m² 2 914,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:382 m²

Oferujemy na sprzedaż dom wolnostojący z 1980 roku położony w Białymstoku przy ul. Robotniczej. Powierzchnia użytkowa to 176m2, działka 382m2. Na poziomie zero znajdują się pomieszczenia.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 000 zł505,97 m² 4 150,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:18

 

Powierzchnia działki:543 m²

Pensjonat / dom na sprzedaż - osiedle jaroszówka - białystok oferta m2home z klauzulą wyłączności Na sprzedaż funkcjonujący, dochodowy pensjonat zlokalizowany w spokojnej części.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

Rynek pierwotny

749 000 zł110 m² 6 809,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:168 m²

Nowy, bezczynszowy lokal z ogródkiem przy ul. Oliwkowej w Białymstoku Pompa ciepła w cenie | brak czynszu | gotowe do odbioru | faktura vat, bez pcc Szukasz nowego miejsca dla rodziny, ale.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

848 000 zł182 m² 4 659,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:420 m²

Nowoczesne domy wolnostojące. Kameralne osiedle domów wolnostojących w Białymstoku. Innowacyjne, o niepowtarzalnych rozwiązaniach funkcjonalnych i architektonicznych. Nowoczesna.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

659 000 zł87,25 m² 7 553,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:160 m²

Oferujemy do sprzedaży dwa nowoczesne domy w zabudowie bliźniaczej w stanie deweloperskim. Każdy z domów ma powierzchnię zabudowy 87 m , a powierzchnia mieszkalna to 69 m +.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

689 000 zł100 m² 6 890 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:132 m²

Nowoczesny bliźniak z ogrodem Twój azyl na Dziesięcinach II Wyobraź sobie dom, który łączy miejską wygodę z kojącym spokojem zielonej okolicy. Ta kameralna inwestycja to zaledwie cztery.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

740 000 zł115 m² 6 434,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:265 m²

Dom już wybudowany i gotowy do wykańczania! Ostatni segment na tej inwestycji W cenie - ogrzewanie podłogowe na całym parterze + dłuższe okna w wykuszu Poszukujesz domu w cichej,.

Szczegóły ogłoszenia

2 350 000 zł220 m² 10 681,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 059 m²

Wolność domu, przestrzeń miasta Dom zlokalizowany w mieście to komfort na co dzień: spokój i urok kameralnego osiedla z jednoczesnym dostępem do pełnej infrastruktury miejskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

849 000 zł133 m² 6 383,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Funkcjonalne domy szeregowe o powierzchni 133 m2 na działkach od 180 m2. do 300 m2 w Białymstoku. Kilkanaście minut do Centrum. Dogodny dojazd autobusem i samochodem. Bliskość obwodnicy.

Szczegóły ogłoszenia

2 490 000 zł186 m² 13 387,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:297 m²

Wspaniały dom w prestiżowej części Białegostoku- osiedle Skorupy Szukasz miejsca, które oferuje ciszę podlaskiej wsi, nie rezygnując z uroków miejskiego życia? Ta oferta jest dla Ciebie.

Szczegóły ogłoszenia

829 000 zł188 m² 4 409,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:631 m²

Serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą domu położonego przy ulicy Hetmańskiej w Białymstoku. Nieruchomość zlokalizowana w bliskiej odległości od centrum.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł200 m² 4 450 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:614 m²

Dom z ogromnym potencjałem na prestiżowym osiedlu Mickiewicza w Białymstoku Na sprzedaż wyjątkowy dom wolnostojący o powierzchni całkowitej ok. 200 m (pow. użytkowa ok. 160.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

1 590 000 zł180 m² 8 833,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:364 m²

_wyjątkowy segment W zabudowie bliźniaczej_ _4 sypialnie plus salon!_ Dom w zabudowie bliźniaczej położony na osiedlu Leśna Dolina w zamkniętym kompleksie mieszkaniowym (wjazd.

Szczegóły ogłoszenia

1 329 000 zł122,55 m² 10 844,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Nowoczesny, komfortowy dom w zabudowie szeregowej, białystok Przestronny, funkcjonalny i słoneczny dom w zabudowie szeregowej (segment środkowy) położony w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

929 000 zł94 m² 9 882,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Domy w zabudowie grupowej w budynku składającym się z 4 segmentów o powierzchni 94 m2 na działkach od 250 m2 do 310 m2. Funkcjonalny rozkład pomieszczeń. Piętro bez skosów. Stan.

Szczegóły ogłoszenia

860 000 zł190 m² 4 526,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:805 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą komfortowego domu jednorodzinnego położonego w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji - na spokojnym i cichym osiedlu Wygoda. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł55 m² 8 163,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:253 m²

Biuro Nieruchomości poleca Państwu dom na oś. Piasta I przy ulicy Piasta 127 - niedaleko skrzyżowania Piastowskiej z Towarową. Położony jest na działce o powierzchni 253mkw, wśród.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 000 zł380 m² 9 210,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:4 723 m²

Polecamy piękną, solidnie wybudowaną rezydencje w Białymstoku z dużą, ładnie zagospodarowaną działką. Dom wolnostojący parterowy z poddaszem użytkowym. Powierzchnia całkowita -.

Szczegóły ogłoszenia

978 000 zł184 m² 5 315,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:575 m²

Oferta reprezentacji wyłącznej. Szanując dobre obyczaje oraz prywatność właścicieli prosimy o kontakt wyłącznie przez nasze biuro. Z ogromną przyjemnością przedstawiam Państwu ofertę.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 000 zł134,95 m² 8 884,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:144 m²