dowolna

Domy w sąsiedztwie domów jednorodzinnych Białystok

59 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

59 ogłoszeń

Rynek pierwotny

950 000 zł224,20 m² 4 237,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:450 m²

Na sprzedaż komfortowe domy w zabudowie bliźniaczej zlokalizowane w Niewodnicy Koryckiej, przy ulicy Wrzosowej na nowoczesnym, kameralnym osiedlu domów jednorodzinnych. Najważniejsze informacje:.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł50 m² 8 780 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:265 m²

| okazja! Mały dom do remontu w atrakcyjnej lokalizacji - osiedle mieszkaniowe Mickiewicza w Białymstoku Jest to jedna z najlepszych lokalizacji w mieście według opinii naszych.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

850 000 zł110 m² 7 727,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:245 m²

Dom wolnostojący | Starosielce, białystok | 4 pokoje | Stan deweloperski Cena: 850 000 zł - do negocjacji Powierzchnia: 110 m | Działka: 245 m Cena za m : 7 727 zł Nowoczesny,.

Szczegóły ogłoszenia

1 590 000 zł225 m² 7 066,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:354 m²

Miejski adres, prywatny azyl - wybór bez kompromisów Nieruchomość usytuowana w mieście jest idealnym rozwiązaniem dla zabieganych na co dzień oraz poszukujących komfortowej przestrzeni dla.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

799 000 zł220 m² 3 631,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:557 m²

Do typu "kostka" położony na os. Wygoda przy ul. Rubinowicza Idealna propozycja dla dwóch rodzin, dwa niezależne wejścia do domu Dom został wybudowany metodą tradycyjną i oddany do użytku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

774 000 zł143 m² 5 412,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:97 m²

Domy jednorodzinne w zabudowie szeregowej na kameralnym osiedlu na obrzeżach Białegostoku. Szybki i wygodny dojazd do Centrum (około 10 minut). Nowoczesna bryła budynku. Funkcjonalny rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

667 000 zł75,20 m² 8 869,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:176 m²

Domy bliżniaki w zabudowie grupowej w budynku składającym się z 4 segmentów. Powierzchnia 75,2 m2 na działkach od 176 m2 do 212 m2. Funkcjonalny rozkład pomieszczeń. Piętro bez.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł175,31 m² 4 557,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:230 m²

Dow w zabudowie szeregowej, segment środkowy. Powierzchnia całkowita 331,12m2, powierzchnia mieszkalna 175,31m2, działka 229,50m2. Zestawienie pomieszczeń: podpiwniczenie 103,35m2: -pom. gospodarcze.

Szczegóły ogłoszenia

1 699 000 zł200 m² 8 495 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:730 m²

Wyjątkowy Dom w Sercu Miasta Ul. Mohylowska Zapraszamy do wyjątkowej oferty sprzedaży niepowtarzalnego, drewnianego domu położonego w ścisłym centrum miasta. To rzadka okazja, by zamieszkać.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 000 zł246 m² 8 126,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:776 m²

Oferujemy Państwu niepowtarzalną okazję zakupu wyjątkowego domu w prestiżowej lokalizacji. Ta elegancka, wolnostojąca rezydencja o powierzchni 246 m położona jest na działce.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł171 m² 6 725,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:528 m²

Dom wolnostojący o powierzchni 171m2 w Białymstoku w dzielnicy Dojlidy Górne na działce 528m2. Na parterze domu znajdują się: duży garaż, przedpokój, pomieszczenie gospodarcze,.

Szczegóły ogłoszenia

2 689 900 zł539,79 m² 4 983,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:957 m²

Szukasz miejsca, które podkreśli Twój status, zapewni rodzinie bezpieczeństwo, a Twojej firmie prestiżową siedzibę bez kosztów wynajmu? Witaj na Jaroszówce w najbardziej zielonej części.

Szczegóły ogłoszenia

970 000 zł228 m² 228 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:512 m²

Prezentujemy wyjątkowy dom wolnostojący z 1988 roku, położony w cichej i prestiżowej dzielnicy Jaroszówka w Białymstoku. Nieruchomość o łącznej powierzchni 228 m2 (bez.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

795 000 zł115 m² 6 913,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:237 m²

Kameralna inwestycja przy ul. św. Łukasza na osiedlu Zawady. Oferta obejmuje 4 budynki w zabudowie bliźniaczej - łącznie 8 segmentów. Działki od 230 m2 do 380 m2. Pełne media: gaz, kanalizacja,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

935 000 zł124,60 m² 7 504,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

****prestiżowe skorupy **** oferta bezpośrednio od dewelopera bez pcc bez prowizji biura nieruchomości - aktualny etap budowy - dokumentacja zdjęciowa Polecamy Państwu ekologiczne domy szeregowe.

Szczegóły ogłoszenia

877 000 zł140 m² 6 214,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:250 m²

Dom wolnostojący w świetnej lokalizacji w Białymstoku. Ulica Krańcowa - centrum miasta w zasięgu spaceru, ale bez miejskiego hałasu. Miejsce, które łączy ciszę i prywatność.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

749 000 zł89 m² 8 415,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:174 m²

Domy bardzo blisko Centrum Białegostoku Nowoczesne osiedle składające się z 2 domów w zabudowie bliżniaczej i 1 domu w zabudowie szeregowej. Razem 7 segmentów mieszkalnych. Piętro.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł334,10 m² 2 391,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:623 m²

Dom dla rodziny lub pod wynajem Przedstawiamy Państwu na sprzedaż przestronny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni całkowitej 334,10 m 2 , użytkowej 170,10 m 2 , zlokalizowany na.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem

Dojlidy Górne,Białystok

6 000 000 zł532 m² 11 285,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:2 195 m²

Nowoczesna rezydencja premium z basenem | Białystok, dojlidy Górne Z przyjemnością prezentuję Państwu wyjątkową nieruchomość - rezydencję klasy premium o powierzchni 531 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Białystok

Dojlidy Górne,Białystok

2 200 000 zł176 m² 12 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Na sprzedaz dom drewniany szkieletowy wykonany w technologii Kanadyjskiej. Rok budowy 2015. Lacznie 7 pokoi, dwie lazienki, garderoba. Trzy lata temu zostal profesjonalnie wypiaskowany, pomalowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Radosna

Jaroszówka,Białystok

1 150 000 zł141 m² 8 167,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:371 m²

Inwestycja ,radosna, zlokalizowana jest przy ul. Radosnej na osiedlu Pietrasze-Jaroszówka w Białymstoku. Rynek pierwotny. Otoczenie jednorodzinną zabudową podkreśla kameralną atmosferę tego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Oliwkowa

Dziesięciny II,Białystok

749 000 zł110 m² 6 809,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:109 m²

Przytulne, nowe mieszkanie z ogródkiem ul. Oliwkowa, białystok Pompa ciepła w cenie | Bez czynszu | Spokojna okolica Marzysz o własnym miejscu, gdzie dzieci mogą bawić się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Pigwowa

Dziesięciny,Białystok

900 000 zł107 m² 8 403,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:133 m²

Osiedle Pigwowa to inwestycja położona w Białymstoku przy ul. Pigwowej, na osiedlu Dziesięciny. Miejsce w doskonałej lokalizacji gwarantującej bliskość szkół, przedszkoli, sklepów. Bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Chłodna

Zawady,Białystok

1 800 000 zł238 m² 6 932,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:710 m²

Prezentujemy Państwu nowoczesny pięknie wykończony dom wolnostojący na ulicy Chłodnej osiedle Zawady. Głównym atutem nieruchomości jest jej położenie - bardzo cicha i malownicza okolica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Wysoki Stoczek,Białystok

1 099 000 zł296 m² 3 712,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:450 m²

Wyjątkowa oferta z klauzulą wyłączności! Zapraszamy na prezentację i do współpracy. Jeżeli marzysz o przestronnym domu w spokojnej, zielonej okolicy, a jednocześnie chcesz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Białystok

Dojlidy Górne,Białystok

825 000 zł131 m² 6 297,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:643 m²

Z przyjemnością przedstawiamy na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej, położony w malowniczej i spokojnej części Białegostoku na osiedlu Dojlidy Górne. To idealne miejsce dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Boboli

Starosielce,Białystok

3 500 000 zł404 m² 8 663,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 989 m²

Prezentujemy do sprzedaży duży wygodny dom znajdujący się w okolicy ul. Boboli w Białymstoku, który z pewnością zachwyci nawet najbardziej wymagających klientów. Ta imponująca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Białystok

Dojlidy Górne,Białystok

947 000 zł149 m² 6 342,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:235 m²

Oferujemy do sprzedaży segment B4 w inwestycji "kwitnące Ogrody Dojlidzkie" składającej się z 16 budynków mieszkalnych jednorodzinnych, niepodpiwniczonych w zabudowie szeregowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany

Wysoki Stoczek,Białystok

5 800 zł145 m² 40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:368 m²

Mamy przyjemność zaprezentować funkcjonalną nieruchomość do wynajęcia, zlokalizowaną na osiedlu domów szeregowych Wysoki Stoczek, której atutem jest zagospodarowany ogródek. Szeregówka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Obrońców Westerplatte

Wygoda,Białystok

1 450 000 zł208 m² 6 971,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:666 m²

Oferta prywatna. Sprzedam dom jednorodzinny energooszczędny, wolnostojący. Ogrzewanie pompą ciepła powietrze Rotaberg o mocy 12 kw. Na dachu znajdują się panele fotowoltaiczne o mocy 9 kw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Puchalskiego

Bagnówka,Białystok

760 000 zł71 m² 10 704,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:150 m²

Lokal mieszkalny w zabudowie szeregowej zbudowany w 2010 roku i dzięki zleceniu wykonawcy dodatkowych prac ( grubsza warstwa docieplenia podłogi na gruncie, stropodachu i pakiety.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kotwicowa

Dojlidy,Białystok

839 000 zł113 m² 7 424,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:274 m²

dom nr 1 REZERWACJA Lokalizacja : ul. Kotwicowa w Białymstoku Zagórki Park to kameralne osiedle nowoczesnych domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej, zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Pozioma

Skorupy,Białystok

290 000 zł51 m² 5 634,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:piętro domu

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:529 m²

Na sprzedaż: oddzielny lokal mieszkalny w Białymstoku, w budynku jednopiętrowym, os. Skorupy (tuż obok ul. Poziomej) Marzysz o własnym kącie z ogródkiem, piwnicą i oddzielnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Dojlidy Górne,Białystok

1 100 000 zł132 m² 8 317,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:183 m²

Idealna równowaga między naturą a miastem! dom jednorodzinny W zabudowie bliźniaczej prestiżowe dojlidy górne Powierzchnia całkowita: 132,25 m | Powierzchnia użytkowa: 128,06 m |.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Białystok

Jaroszówka,Białystok

749 000 zł294 m² 2 547,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:543 m²

***dom z potencjałem - Jaroszówka Dla wymagających (do remontu) lub tych mniej (do odświeżenia)*** Szukasz domu z duszą, przestrzenią i ogromnym potencjałem? Przedstawiam wolnostojący.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Białystok

Skorupy,Białystok

1 195 000 zł178 m² 6 727 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:297 m²

Jeśli szukasz domu dla swojej rodziny w cichej i spokojnej okolicy, to ta oferta jest zdecydowanie dla Ciebie. Dom bliźniak w stanie deweloperskim - Białystok Na sprzedaż dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom

Zawady,Białystok

1 920 000 zł165 m² 11 636,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Wyjątkowy dom wolnostojący w malowniczej okolicy Zawady - przestrzeń, spokój i komfort na co dzień o powierzchni 165 m2, położony na dużej działce 1600 m2. To idealna propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Białystok

Białystok,podlaskie

1 590 000 zł300 m² 5 300 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Przedstawiam Państwu przestronny dom wolnostojący o powierzchni 376 m2 (użytkowa 300 m2) wybudowany w 2000 roku, regularnie konserwowany, jest gotowy do wprowadzenia. Idealnie nadaje się dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Białystok

Białystok,podlaskie

640 000 zł143 m² 4 467,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:895 m²

Oferujemy Państwu dom na sprzedaż - kilka minut jazdy od Białegostoku. Dom w stanie surowym zamkniętym na nowo budowanym osiedlu domów jednorodzinnych, zlokalizowany w gminie Wasilków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Białystok

Nowe Miasto,Białystok

760 000 zł84 m² 8 994,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:167 m²

Prezentujemy Państwu przepiękny dom w zabudowie bliźniaczej w stanie deweloperskim, który z pewnością spełnia wszystkie oczekiwania rodziny z dziećmi. Ta nieruchomość znajduję.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wysoki standard

Bagnówka,Białystok

714 000 zł51 m² 15 358,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:167 m²

Nowoczesny skrajny szeregowiec z dużym ogrodem i wyjściem do lasu - Białystok, bagnówka Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość położona na spokojnym, kameralnym osiedlu w dzielnicy.