dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Białystok Osiedle Bacieczki

52 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

52 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Białystok

Bacieczki,Białystok

479 000 zł48 m² 9 938 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Prezentujemy Państwu 2- pokojowe mieszkanie dla rodziny z dziećmi, położone w dzielnicy Bacieczki w Białymstoku. Nieruchomość o powierzchni 48,2 m2 oferuje komfortowe warunki do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kosmiczna

Bacieczki,Białystok

999 000 zł124 m² 8 056 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:232 m²

Rezerwacja! Na sprzedaż nowy dom w zabudowie szeregowej, zlokalizowany na osiedlu Bacieczki, przy ulicy Kosmicznej. Powierzchnia domu to 123.56m2, powierzchnia działki 232m2. Dom o prostej bryle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Komisji Edukacji Narodowej

Bacieczki,Białystok

499 000 zł48 m² 10 395,80 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Polecam funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie położone w niskim bloku z cegły z 2005roku przy ul. Ken. Bardzo dobra propozycja dla rodzin, osób starszych na spokojną emeryturę, ale również.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kaszmirowa

Bacieczki,Białystok

1 230 000 zł139 m² 8 842,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:606 m²

Biuro modernhouse ma przyjemność zaprezentować wyjątkową nieruchomość zlokalizowaną na osiedlu Bacieczki w Białymstoku. Ten dom został wybudowany w 2011 roku z użyciem najlepszych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Orkana

Bacieczki,Białystok

689 000 zł160 m² 4 306,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:336 m²

Na sprzedaż przestronny dom w zabudowie bliźniaczej, położony przy spokojnej ulicy Orkana w Białymstoku, na osiedlu domów jednorodzinnych. Nieruchomość wyróżnia się funkcjonalnym układem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pietkiewicza

Bacieczki,Białystok

385 000 zł40 m² 9 506,17 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Przedstawiamy propozycję idealnego mieszkania "na start". Oferta dostępna tylko i wyłącznie w biurze " nieruchomości". Zapraszamy serdecznie na prezentację! mieszkanie znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Białystok

Bacieczki,Białystok

499 000 zł48 m² 10 395,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

*** 2 pokoje *** 2005 *** *** parter *** *** bacieczki *** Oferujemy atrakcyjne słoneczne mieszkanie 2-pokojowe położone na parterze w niskim bloku z cegły z 2005 roku zlokalizowane na os.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Komisji Edukacji Narodowej

Bacieczki,Białystok

410 000 zł48 m² 8 541,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Agencjom dziękuję- proszę o uszanowanie mojego i Państwa czasu. Na sprzedaż dwustronne mieszkanie dwupokojowe o powierzchni użytkowej 48m2 + balkon wychodzący na dziedziniec. Oddzielna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Białystok

Bacieczki,Białystok

499 000 zł48 m² 10 395,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Pileckiego

Bacieczki,Białystok

2 000 zł61 m² 33,04 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przytulne mieszkanie - ul. Pileckiego, os. Bacieczki Oferuję do wynajęcia wygodne mieszkanie o powierzchni ponad 60 m . Znajduje się na 1. piętrze w niskim bloku. Jest to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Herberta

Bacieczki,Białystok

389 000 zł33 m² 11 932,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Biuro nieruchomości Północ poleca mieszkanie dwupokojowe 32,6 m2 na trzecim piętrze trzypiętrowego bloku z 2013 r. przy ul. Herberta na os. Bacieczki. W 2024 roku mieszkanie zostało.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Tkacka

Bacieczki,Białystok

1 050 000 zł3 876 m² 270,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Polecamy Państwu działkę inwestycyjną o powierzchni 3876 mkw. zlokalizowaną przy ul. Tkackiej. Teren działki objęty jest obowiązującym planem przestrzennego zagospodarowania i przeznacza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Białystok

Bacieczki,Białystok

499 000 zł48 m² 10 374,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Układ: na powierzchnię 48,1 m2 składa się salon z wyjściem na balkon, kuchnia, sypialnia, łazienka i korytarz. Do wszystkich pomieszczeń można wejść bezpośrednio z korytarza (brak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Bacieczki,Białystok

849 000 zł225 m² 3 773,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:421 m²

Tylko w naszym biurze, oferta na wyłączność! Posiadamy w ofercie przytulny dom w zabudowie bliźniaczej położony przy ul. Jowisza w Białymstoku. Na powierzchnię domu składa się:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Białystok

Bacieczki,Białystok

1 000 000 zł200 m² 5 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:270 m²

Na sprzedaż - Szeregówka idealna pod działalność gospodarczą! Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną szeregówkę o powierzchni 200 m , położoną w Białymstoku na osiedlu Bacieczki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Komisji Edukacji Narodowej

Bacieczki,Białystok

1 300 zł36 m² 36,11 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

*mieszkanie 36M2 na os.BACIECZKI TBS*MOŻLIWY GARAŻ* Zapraszam na prezentację 1 - pokojowego mieszkania zlokalizowanego na osiedlu Bacieczki TBS przy ulicy Komisji Edukacji Narodowej o powierzchni 36.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Narodowych Sił Zbrojnych

Bacieczki,Białystok

12 000 zł400 m² 30 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Bez pośredników! Oferowana nieruchomość pod wynajem znajduje się przy ul. Narodowych Sił Zbrojnych obok honda Multi Auto tuż przy trasie S8 prowadzącej na Warszawę. Lokalizacja zapewnia znakomitą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Narodowych Sił Zbrojnych

Bacieczki,Białystok

17 900 zł700 m² 25,57 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:2 500 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Białystok

Bacieczki,Białystok

427 000 zł160 m² 2 668,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:220 m²

Tylko w Premium Nieruchomości! Oferujemy na sprzedaż budynek gospodarczy o powierzchni całkowitej około 160 m (użytkowej 110 m ), który doskonale nadaje się do przekształcenia na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Pileckiego

Bacieczki,Białystok

1 600 zł44 m² 36,36 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedstawiam ofertę wynajmu dwupokojowego mieszkania położonego na cichym i zamkniętym osiedlu Bacieczki. Nieruchomość znajduje się na 1 piętrze w bloku przy ul. Witolda Pileckiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Białystok

Bacieczki,Białystok

399 900 zł52 m² 7 617,14 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Układ: na powierzchnię 52,5 m2 składa się salon, kuchnia, sypialnia, łazienka i korytarz. Do wszystkich pomieszczeń można wejść bezpośrednio z korytarza (brak przejściowych pokoi),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kaszmirowa

Bacieczki,Białystok

1 300 000 zł139 m² 9 345,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:606 m²

Biuro modernhouse prezentuje wyjątkowy dom, zlokalizowany na osiedlu Bacieczki w Białymstoku. Nieruchomość została wybudowana w 2011 roku z najlepszych, dostępnych materiałów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Komisji Edukacji Narodowej

Bacieczki,Białystok

2 200 zł59 m² 37,29 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne mieszkanie dla wymagających najemców! Zapraszam poszukujących mieszkania na wynajem, do zapoznania się z 3- pokojowym, nowocześnie urządzonym lokalem, o powierzchni 59 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Białystok

Bacieczki,Białystok

42 zł/m²145 m² 6 200 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:tak

Prezentujemy nowoczesną powierzchnię do wynajęcia: lokal biurowo-usługowy na II piętrze o pow. 145 m2. Do wynajęcia także obok druga powierzchnia 130m2. Budynek znajdujący się przy drodze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Białystok

Bacieczki,Białystok

69 zł/m²145 m² 10 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia lokal biurowo-usługowy o pow. 145 m2 - nowoczesny budynek w wysokim standardzie gotowy do wprowadzenia - położenie na Ip .przy głównej drodze Białegostoku - 3 odrębne pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Białystok

Bacieczki,Białystok

599 000 zł61 m² 9 766,84 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

***komfortowe mieszkanie na zamkniętym osiedlu Z niskim czynszem*** Szukasz przestrzeni, która zapewni Ci spokój i bezpieczeństwo? Już dziś możesz stać się właścicielem wygodnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Białystok

Bacieczki,Białystok

42 zł/m²145 m² 6 200 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Planetarna

Bacieczki,Białystok

640 000 zł176 m² 3 636,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:436 m²

Do sprzedania dom - bliźniak typu "słupek" z 1981 roku położony przy ulicy Planetarnej w Białymstoku (osiedle Bacieczki). Zbudowany metodą tradycyjną m.in. z dobrej jakości cegieł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pietkiewicza

Bacieczki,Białystok

450 000 zł40 m² 11 138,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania o powierzchni 40,4m2 położonego na osiedlu Bacieczki. Nieruchomość znajduje się na pierwszym piętrze niskiego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala klimatyzowana Białystok

Bacieczki,Białystok

116 500 zł3 835 m² 30 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:13 000 m²

**oferta 0% - Najemca zwolniony jest z opłaty wynagrodzenia pośrednika** Nowy obiekt biurowo-magazynowy w Pn-Zach części miasta Białegostoku Proponujemy do najmu nowy obiekt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Produkcyjna

Bacieczki,Białystok

899 000 zł99 m² 9 080,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 206 m²

Na sprzedaż nieruchomość w Białymstoku - ul. Produkcyjna Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną nieruchomość o łącznej powierzchni 99 m , położoną na działce o powierzchni 1206.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna ogrodzona, ul. Produkcyjna

Bacieczki,Białystok

899 000 zł91 m² 745,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka w Białymstoku - ul. Produkcyjna Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę o powierzchni 1206 m , położoną przy ulicy Produkcyjnej w Białymstoku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Bacieczki,Białystok

399 900 zł51 m² 7 841,18 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Przedstawiamy Państwu świetne mieszkanie w idealnym położeniu, na parterze po generalnym remoncie. Informacje o mieszkaniu Mieszkanie z bardzo dobrym rozkładem o powierzchni 51 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Białystok

Bacieczki,Białystok

1 330 000 zł139 m² 9 561,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:606 m²

Zapraszam do odkrycia wyjątkowej oferty sprzedaży pięknego domu, zlokalizowanej na osiedlu Bacieczki w Białymstoku. Ta nieruchomość z 2011 roku, o powierzchni 139,10 m2 m2 położona na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Bacieczki,Białystok

560 000 zł53 m² 10 626,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Polecamy 3 pokojowe mieszkanie na trzecim piętrze niskiego bloku z 2016 r przy ul. Mackiewicza 3 na osiedlu Bacieczki. Mieszkanie słoneczne, dwustronne, aktualnie zostało odświeżone, gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Bacieczki,Białystok

419 000 zł45 m² 9 290,47 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe, osiedle tbs Bacieczki, białystok Oferuję na sprzedaż ustawne i zadbane mieszkanie o powierzchni 45,1 m , położone na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Pietkiewicza

Bacieczki,Białystok

1 400 zł48 m² 29,17 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia eleganckie mieszkanie w nowym bloku zlokalizowanym przy ul. Pietkiewicza w Białymstoku. Nowoczesne 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 48 m 2, idealne dla rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka przemysłowa uzbrojona

Bacieczki,Białystok

1 712 400 zł8 562 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Prezentujemy na sprzedaż działkę inwestycyjną w dzielnicy Bacieczki przy ul. Produkcyjnej. Jest to nieruchomość o wymiarach 27 x 350 m i powierzchni 8562 m2. W okolicy znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Bacieczki,Białystok

699 000 zł87 m² 8 034,48 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2006

Na sprzedaż przestronne mieszkanie 87m2 w nowoczesnym bloku z cegły zlokalizowane na spokojnym i lubianym osiedlu Bacieczki Tbs.Dodatkowym atutem jest zamknięte i monitorowane osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka przemysłowa ogrodzona, Aleja Jana Pawła II

Bacieczki,Białystok

1 266 200 zł1 948 m² 650 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjno - przemysłowa o powierzchni 1948 m2 w doskonałej lokalizacji, przy trasie S8. - kształt prostokąta o wymiarach 39 m x 52 m - Ogrodzona - Utwardzona - Dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Białystok

Bacieczki,Białystok

2 000 zł68 m² 29,41 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Drbroker Nieruchomości prezentuje na wynajem mieszkanie 3-pokojowe o pow. 68m2 w Białymstoku, na os. Bacieczki. Lokal nieprzechodni, południowo-zachodni mieści się na parterze.