dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Białystok Osiedle Bacieczki

52 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

52 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Komisji Edukacji Narodowej

Bacieczki,Białystok

1 300 zł35 m² 37,14 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Jeśli szukasz kawalerki gotowej do wprowadzenia z balkonem oraz szybkim dostępem do komunikacji i sklepów ta oferta jest właśnie dla Ciebie! *tylko W naszym biurze! * Polecam Państwu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Strażacka

Bacieczki,Białystok

799 000 zł120 m² 6 658,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:594 m²

Tylko u nas Oferta na pełną wyłączność Dom wolnostojący na osiedlu Bacieczki , popularnym i lubianym osiedlu domów w zabudowie jednorodzinnej, bliźniaczej, u zbiegu ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Produkcyjna

Bacieczki,Białystok

352 000 zł39 m² 8 920,43 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Rezerwacja Oferujemy mieszkanie 2- pokojowe nr E9 o powierzchni 39,46 m2 zlokalizowane na I piętrze w kameralnym budynku realizowanym w ramach inwestycji deweloperskiej " Symfonia Życia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Bacieczki,Białystok

449 000 zł44 m² 10 158,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

ul. rotm. W. Pileckiego - Bacieczki Zadbane, dwupokojowe mieszkanie na parterze, w niskim bloku z cegły! Jeśli szukasz mieszkania gotowego do wprowadzenia - ta oferta może być idealna!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Bacieczki

Bacieczki,Białystok

850 000 zł1 288 m² 659,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą działki położonej przy ul. Bacieczki o powierzchni 1288 mkw. Działka w kształcie nieregularnego czworokąta o szerokości od strony ulicy ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Bacieczki,Białystok

879 000 zł85 m² 10 316,90 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Przedstawiamy Państwu duże mieszkanie dwupoziomowe, w zabudowie szeregowej, tuż przy Białymstoku w miejscowości Porosły! Informacje o mieszkaniu: mieszkanie dwustronne, z bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Białystok

Bacieczki,Białystok

435 000 zł45 m² 9 645,23 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

*** 2 niezależne pokoje *** *** I piętro *** *** wyposażone *** Oferujemy słoneczne mieszkanie 2-pokojowe położone na pierwszym piętrze w niskim bloku z cegły z 2003 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna, ul. Szosa Ełcka

Bacieczki,Białystok

1 360 500 zł4 535 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż działka numer 349/6 o powierzchni 4535 m2. Działka ma kształt prostokątny. Szerokość 27 m, długość: bok krótszy ok.135 m, dłuższy ok. 195 m. Wzdłuż boku przez teren działki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Produkcyjna

Bacieczki,Białystok

481 000 zł57 m² 8 406,15 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Oferujemy mieszkanie 3- pokojowe nr B11 o powierzchni 57,22 m2 zlokalizowane na I piętrze w kameralnym budynku realizowanym w ramach inwestycji deweloperskiej " Symfonia Życia " przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Produkcyjna

Bacieczki,Białystok

352 000 zł39 m² 8 920,43 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferujemy mieszkanie 2- pokojowe nr C9 o powierzchni 39,46 m2 zlokalizowane na I piętrze w kameralnym budynku realizowanym w ramach inwestycji deweloperskiej " Symfonia Życia " przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Produkcyjna

Bacieczki,Białystok

341 000 zł38 m² 9 025,94 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferujemy mieszkanie 2- pokojowe nr A2 o powierzchni 37,78m2 zlokalizowane na parterze w kameralnym budynku realizowanym w ramach inwestycji deweloperskiej " Symfonia Życia " przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Produkcyjna

Bacieczki,Białystok

339 000 zł38 m² 9 013,56 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferujemy mieszkanie 2- pokojowe nr C8 o powierzchni 37,61m2 zlokalizowane na I piętrze w kameralnym budynku realizowanym w ramach inwestycji deweloperskiej " Symfonia Życia " przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Białystok

Bacieczki,Białystok

599 000 zł250 m² 2 396 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:436 m²

Przedstawiamy państwu wyjątkową ofertę bliźniaka w konkurencyjnej cenie położonego w atrakcyjnym osiedlu Bacieczki w Białymstoku. Dom ma powierzchnię całkowitą około 250 m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Bacieczki,Białystok

499 000 zł48 m² 10 395,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Idealne na start lub inwestycję! 48m2, parter, świetna lokalizacja - Bacieczki, białystok. Na sprzedaż słoneczne, zadbane mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 48 m , położone na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Białystok

Bacieczki,Białystok

1 479 000 zł224 m² 6 602,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:839 m²

Szczerze polecam piękny dom wolnostojący. Położony na lubianej dzielnicy Bacieczki. Budynek wybudowano bardzo solidnie z zastosowaniem najlepszych materiałów i technologii. Elewacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Białystok

Bacieczki,Białystok

429 000 zł45 m² 9 618,83 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

*** 2 niezależne pokoje *** *** zabdane *** *** blok Z cegły *** Oferujemy atrakcyjne mieszkanie 2-pokojowe położone na trzecim piętrze w niskim bloku z cegły zlokalizowane na os.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Bacieczki,Białystok

649 000 zł247 m² 2 627,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:573 m²

Z przyjemnością prezentujemy Państwu dom wolnostojący, dwukondygnacyjny z użytkowym poddaszem. Dom znajduje się w bardzo dobrej lokalizacji na Osiedlu Bacieczki w Białymstoku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Białystok

Bacieczki,Białystok

709 000 zł234 m² 3 029,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:417 m²

Proponujemy Państwu ofertę dużego domu - bliźniaka na Os. Bacieczki w Białymstoku. Nieruchomość ze względu na układ pomieszczeń, może doskonale sprawdzić się jako dom wielorodzinny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Białystok

Bacieczki,Białystok

709 000 zł234 m² 3 029,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:417 m²

Pilne - Niższa cena - Okazja! Prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży domu z prowadzonym biznesem działającym tu bez przerw od wielu lat. Nieruchomość składająca się z gotowych,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Komisji Edukacji Narodowej

Bacieczki,Białystok

454 000 zł52 m² 8 798,45 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Atrakcyjne mieszkanie - wysoki standard - II piętro - nowa cegła (2001 r.) - BACIECZKI - Komisji Edukacji Narodowej - ok. 8 minut od Centrum Białegostoku. Rezerwacja Posiadamy klucze! cena do negocjacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Białystok

Bacieczki,Białystok

435 000 zł45 m² 9 645,23 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Komisji Edukacji Narodowej

Bacieczki,Białystok

454 000 zł52 m² 8 798,45 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Modernhouse ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży komfortowego mieszkania o powierzchni 51,6 m, zlokalizowanego przy ulicy Komisji Edukacji Narodowej w Białymstoku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Białystok

Bacieczki,Białystok

449 000 zł45 m² 9 955,65 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Białystok

Bacieczki,Białystok

449 000 zł45 m² 9 955,65 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Komisji Edukacji Narodowej

Bacieczki,Białystok

499 000 zł48 m² 10 395,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Na sprzedaż dwustronne, 2-pokojowe mieszkanie na parterze z balkonem, położone w spokojnej okolicy na ul. Komisji Edukacji Narodowej. Powierzchnia 48m2 Układ: salon - 16m2 sypialnia - 12,5m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Białystok

Bacieczki,Białystok

449 000 zł45 m² 9 955,65 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Bacieczki,Białystok

536 000 zł52 m² 10 248,60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Na sprzedaż umeblowane, przestronne i funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie z balkonem, położone w spokojnej okolicy na ul. Komisji Edukacji Narodowej. Powierzchnia 52,30m2 Układ: salon -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Komisji Edukacji Narodowej

Bacieczki,Białystok

579 000 zł60 m² 9 708,25 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Szanowni Państwo, z przyjemnością przedstawiamy Państwu nową ofertę nieruchomości na wyłączność, która stanowi doskonałą propozycję dla tych, którzy poszukują funkcjonalnego miejsca do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. NMP Królowej Rodzin

Bacieczki,Białystok

995 000 zł145 m² 6 878,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:270 m²

Prezentujemy atrakcyjną ofertę domu w zabudowie szeregowej, zlokalizowanego na spokojnym osiedlu domów jednorodzinnych w dzielnicy Bacieczki, przy ul. Nmp Królowej Rodzin. To idealne miejsce dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Białystok

Bacieczki,Białystok

499 000 zł48 m² 10 395,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

*** 2 pokoje *** 2005 *** *** parter *** *** bacieczki *** Oferujemy atrakcyjne słoneczne mieszkanie 2-pokojowe położone na parterze w niskim bloku z cegły z 2005 roku zlokalizowane na os.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy

Bacieczki,Białystok

60 zł/m²32 m² 1 990 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:tak

Oferta wynajmu nowego lokalu użytkowego. Rynek pierwotny, termin oddania do użytku grudzień 2025. - powierzchnia 32 m2, parter - Otwarta przestrzeń 28 m2 i toaleta - Widne pomieszczenie z dużym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy

Bacieczki,Białystok

50 zł/m²180 m² 8 990 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:tak

Oferta wynajmu nowego lokalu użytkowego. Rynek pierwotny, termin oddania do użytku grudzień 2025. - powierzchnia 180 m2, parter - Otwarta przestrzeń 160 m2, pomieszczenie socjalne i toaleta - Widne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Produkcyjna

Bacieczki,Białystok

323 000 zł38 m² 8 608,74 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferujemy mieszkanie 2- pokojowe nr A14 o powierzchni 37,52m2 zlokalizowane na II piętrze w kameralnym budynku realizowanym w ramach inwestycji deweloperskiej " Symfonia Życia " przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna uzbrojona, ul. Kleeberga

Bacieczki,Białystok

93 900 zł295 m² 318,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Posiadamy klucze. Na sprzedaż piękna działka wraz z piętrowym domkiem na terenie rod < ogródki Działkowe Fasty > o pow. 295 m2. Działka zabudowana Piętrowym murowanym całorocznym domem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Produkcyjna

Bacieczki,Białystok

395 000 zł47 m² 8 416,79 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Oferujemy mieszkanie 3- pokojowe nr A13 o powierzchni 46,93 m2 zlokalizowane na I piętrze w kameralnym budynku realizowanym w ramach inwestycji deweloperskiej " Symfonia Życia " przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Produkcyjna

Bacieczki,Białystok

397 000 zł47 m² 8 418,15 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Oferujemy mieszkanie 3- pokojowe nr A12 o powierzchni 47,16 m2 zlokalizowane na parterze w kameralnym budynku realizowanym w ramach inwestycji deweloperskiej " Symfonia Życia " przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Produkcyjna

Bacieczki,Białystok

305 000 zł34 m² 8 912,92 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferujemy mieszkanie 2- pokojowe nr A1 o powierzchni 34,22m2 zlokalizowane na parterze w kameralnym budynku realizowanym w ramach inwestycji deweloperskiej " Symfonia Życia " przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Produkcyjna

Bacieczki,Białystok

340 000 zł39 m² 8 616,32 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferujemy mieszkanie 2- pokojowe nr A9 o powierzchni 39,46 m2 zlokalizowane na I piętrze w kameralnym budynku realizowanym w ramach inwestycji deweloperskiej " Symfonia Życia " przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Białystok

Bacieczki,Białystok

779 000 zł169 m² 4 609,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:425 m²

Oferujemy do sprzedaży nieruchomość o powierzchni 169m2 położoną w Białymstoku na osiedlu Bacieczki. Dom wolnostojący z 1998 roku zlokalizowany pośród zabudowy jednorodzinnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Produkcyjna

Bacieczki,Białystok

340 000 zł39 m² 8 616,32 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferujemy mieszkanie 2- pokojowe nr A15 o powierzchni 39,46 m2 zlokalizowane na II piętrze w kameralnym budynku realizowanym w ramach inwestycji deweloperskiej " Symfonia Życia " przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Produkcyjna

Bacieczki,Białystok

286 000 zł32 m² 8 901,34 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferujemy mieszkanie 2- pokojowe nr A10 o powierzchni 32,13m2 zlokalizowane na I piętrze w kameralnym budynku realizowanym w ramach inwestycji deweloperskiej " Symfonia Życia " przy.