dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Białystok Osiedle Zielone Wzgórza

39 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

39 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Klonowa

Zielone Wzgórza,Białystok

380 000 zł37 m² 10 134,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1989

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe | 37,10 m | ul. Konwaliowa, białystok Wyjątkowa oferta. Szukasz swojego miejsca w spokojnej, zielonej okolicy? To mieszkanie przy ul. Konwaliowej będzie idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wrocławska

Zielone Wzgórza,Białystok

2 600 zł63 m² 41,01 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

3 pokoje | 63,40 m | 2 poziomy | balkon | ul. Wrocławska 49a | zielone wzgórza | miejsce postojowe Szukasz komfortowego, przestronnego mieszkania w spokojnej, a jednocześnie świetnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Zielone Wzgórza,Białystok

530 000 zł59 m² 8 998,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Na sprzedaż czyste, zadbane i nowoczesne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 58,9 m , położone na 4. piętrze w niskim, czteropiętrowym bloku na spokojnym i zielonym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Konwaliowa

Zielone Wzgórza,Białystok

640 000 zł64 m² 10 031,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Na sprzedaż wyjątkowe 3-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie - Zielone Wzgórza, ul. Konwaliowa, białystok! Szukasz stylowego, nowoczesnego mieszkania w świetnej lokalizacji? To 63-metrowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Popiełuszki

Zielone Wzgórza,Białystok

335 000 zł48 m² 6 979,17 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

!rezerwacja! Polecamy nieruchomość na osiedlu Zielone Wzgórza przy ulicy Popiełuszki. Mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 48m2 znajduje się na trzecim piętrze w bloku z docieplonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Zielone Wzgórza,Białystok

599 000 zł77 m² 7 749,03 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Rezerwacja! rezerwacja! rezerwacja! Polecam 3-pokojowe mieszkanie o pow. 77,30m2 z dużym balkonem i ogródkiem o pow. 120 m przy ul. Storczykowej! Na sprzedaż przestronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Białystok

Zielone Wzgórza,Białystok

399 000 zł43 m² 9 344,26 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1995

Przytulne mieszkanie na Zielonych Wzgórzach - gotowe do wprowadzenia! Na sprzedaż oferujemy atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 42,7 m2, położone w spokojnej i dobrze skomunikowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Białystok

Zielone Wzgórza,Białystok

429 000 zł51 m² 8 428,29 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1987

*** Jeśli szukasz mieszkania na niskim piętrze i w dogodnej lokalizacji, to ta oferta jest dla Ciebie *** *** tylko W naszym biurze *** Polecam Państwu funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany Białystok

Zielone Wzgórza,Białystok

45 zł/m²460 m² 20 700 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Proponujemy Państwu do wynajęcia lokal handlowy o powierzchni 460 m 2 na parterze budynku handlowo-usługowego. Nieruchomość usytuowana w doskonale wyeksponowanym miejscu, w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zielonogórska

Zielone Wzgórza,Białystok

1 600 zł58 m² 27,59 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Trzypokojowe mieszkanie w Białymstoku, os. Zielone Wzgórza Mieszkanie dwustronne, położone na parterze w bloku z cegły z lat 90'. Na powierzchni prawie 60m2 znajduje się salon, dwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Białystok

Zielone Wzgórza,Białystok

399 000 zł43 m² 9 344,26 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1995

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany Białystok

Zielone Wzgórza,Białystok

41,38 zł/m²145 m² 6 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:tak

Bardzo atrakcyjny lokal w topowej lokalizacji dużego osiedla. Idealne miejsce na prowadzenie sklepu, usług, czy gastronomii. Wcześniej przez wiele lat funkcjonował tu sklep spożywczy. - parter,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany Białystok

Zielone Wzgórza,Białystok

60 zł/m²100 m² 6 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:tak

Dobrze zaplanuj swój biznes już teraz! Rusza budowa nowego obiektu handlowego z lokalami do wynajęcia. Wydanie do użytku: III kwartał 2026, białystok. Świetna lokalizacja przy supermarkecie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Białystok

Zielone Wzgórza,Białystok

540 000 zł59 m² 9 168 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1997

Na sprzedaż przestronne, 3 pokojowe mieszkanie na wysokim parterze zlokalizowane na os. Zielone Wzgórza, położone w spokojnej i zielonej okolicy. Mieszkanie składa się z: - dwóch sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Białystok

Zielone Wzgórza,Białystok

22,27 zł/m²90 m² 2 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal użytkowy (handel, usługi), dwupoziomowy z rampą, zlokalizowany się na osiedlu Zielone Wzgórza. Powierzchnia nieruchomości wynosi ok. 90 m2, na całość składa się: - parter.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Białystok

Zielone Wzgórza,Białystok

489 000 zł45 m² 10 964,10 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

*** 2 pokoje *** 2001 *** *** parter *** *** zielone wzgorza *** Oferujemy atrakcyjne mieszkanie 2-pokojowe położone na parterze w niskim bloku z cegły z 2001 roku zlokalizowane na os.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Białystok

Zielone Wzgórza,Białystok

489 000 zł45 m² 10 964,10 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lawendowa

Zielone Wzgórza,Białystok

489 500 zł45 m² 10 975,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Atrakcyjne mieszkanie - do wprowadzenia - wysoki parter - nowa cegła (2001 r.) - LAWENDOWA OFERTA AKTUALNA! Posiadamy klucze! CENA DO NEGOCJACJI Nowa niższa cena - 489.500 zł Polecamy Państwu 2-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Białystok

Zielone Wzgórza,Białystok

440 000 zł63 m² 6 995,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż ustawne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 62,9 m2, położone w jednej z najbardziej lubianych dzielnic Białegostoku - Zielone Wzgórza. To doskonała propozycja dla rodzin,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Białystok

Zielone Wzgórza,Białystok

489 000 zł45 m² 10 964,10 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Storczykowa

Zielone Wzgórza,Białystok

590 000 zł78 m² 7 612,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1988

Modernhouse przedstawia mieszkanie na sprzedaż znajdujące się na osiedlu Zielone Wzgórza przy ulicy Storczykowej. Nieruchomość znajduję się w bloku z 1988 roku na 4 piętrze z 4. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Białystok

Zielone Wzgórza,Białystok

489 000 zł45 m² 10 964,10 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Białystok

Zielone Wzgórza,Białystok

489 000 zł45 m² 10 964,10 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Zielone Wzgórza,Białystok

439 000 zł50 m² 8 693,07 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Prezentujemy Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży mieszkania zlokalizowanego na osiedlu Zielone Wzgórze w Białymstoku. To idealne miejsce dla rodziny z dziećmi lub pary, szukającej spokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Białystok

Zielone Wzgórza,Białystok

489 000 zł45 m² 10 964,10 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Białystok

Zielone Wzgórza,Białystok

494 000 zł45 m² 11 076,20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wrocławska

Zielone Wzgórza,Białystok

2 000 zł44 m² 45,15 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Proponujemy do wynajęcia trzypokojowe przytulne mieszkanie wykończone z ogromną elegancją , w wysokim standardzie. Mieszkanie jest usytuowane w doskonałej lokalizacji - na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Białystok

Zielone Wzgórza,Białystok

494 000 zł45 m² 11 076,20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wrocławska

Zielone Wzgórza,Białystok

2 300 zł62 m² 37,22 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Meg real estate zaprasza na prezentację 3-pokojowego mieszkania o pow. 61,8 m2 w Białymstoku, przy ul. Wrocławskiej na osiedlu Zielone Wzgórza. Lokal mieści się na 4 (z 4) piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Zielonogórska

Zielone Wzgórza,Białystok

149 000 zł20 m² 7 525,25 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż lokal usługowo-handlowy o powierzchni 19,8 m , położony przy ul. Zielonogórskiej 2 w atrakcyjnej, doskonale skomunikowanej części miasta. To gotowy do pracy salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Rumiankowa

Zielone Wzgórza,Białystok

1 700 zł50 m² 34 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania się z ofertą komfortowego 2 pokojowego mieszkania o powierzchni ok.50m kw, położonego na III piętrze w IV piętrowym bloku bez windy. Lokalizacja: mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zielonogórska

Zielone Wzgórza,Białystok

439 000 zł51 m² 8 557,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Meg Real Estate zaprasza na prezentację mieszkania na sprzedaż! Przedmiotem oferty jest przestronne, jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 51,30 m , zlokalizowane przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Białystok

Zielone Wzgórza,Białystok

494 000 zł45 m² 11 076,20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001