dowolna

Nieruchomości Białystok - Oferty sprzedaży nieruchomości

1 811 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 811 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wierzbowa

Antoniuk,Białystok

345 000 zł44 m² 7 786,05 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przytulne mieszkanie 3-pokojowe w Białymstoku ul. Wierzbowa. Na sprzedaż oferujemy mieszkanie o powierzchni 44,3 m , położone na 4-ostatnim- piętrze w budynku z tzw. starej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Białystok

Wygoda,Białystok

544 000 zł68 m² 8 044,96 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Oferujemy do sprzedaży dwupoziomowe mieszkanie 3- pokojowe m4b o powierzchni 67,62 m2 w budynku w zabudowie szeregowej w trakcie realizacji. Lokal jest częścią VI etapu większej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Armii Krajowej

Leśna Dolina,Białystok

624 000 zł82 m² 7 628,36 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1993

Przestronne 4 pokojowe mieszanie 81,8m2 na Leśnej Dolinie Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego, 4pokojowego mieszkania z balkonem, położone na ulicy Armii Krajowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Mieszka I

Piasta,Białystok

444 000 zł62 m² 7 126,81 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1974

Atrakcyjne mieszkanie - Osiedle piasta - mieszka I - blisko Centrum, uniwersytetu w Białymstoku i Uniwersytetu Medycznego oferta aktualna! Mieszkanie dostępne tylko w naszym biurze!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

349 000 zł140 m² 2 492,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:542 m²

Na sprzedaż 1/4 pięknej kamienicy w centrum miasta Przedstawiamy Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży 1/4 udziału w klimatycznej kamienicy położonej w samym centrum miasta, przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Scaleniowa

Wysoki Stoczek,Białystok

690 000 zł72 m² 9 583,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 4-pokojowe, 72 m ul. Scaleniowa 16, wysoki Stoczek Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 72 m , położone na 1. piętrze niskiego, 4-piętrowego bloku z wielkiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Centrum,Białystok

399 000 zł40 m² 9 866,47 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Mam przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni 40,44 m , zlokalizowanego w ścisłym centrum Białegostoku - znajdującym się przy ul. Piłsudskiego. Mieszkanie:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

589 000 zł73 m² 8 112,95 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1988

Nowa, niższa cena! 8 112 zł/m Z przyjemnością prezentuję Państwu przestronne, 4-pokojowe mieszkanie z dwiema łazienkami i balkonem typu loggia, o łącznej powierzchni 72,6 m .

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Blokowa

Antoniuk,Białystok

790 000 zł77 m² 10 266,40 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż przestronne mieszkanie 76,95 m na 4. piętrze w bloku z 2012 r. (z windą), na osiedlu Wysoki Stoczek. Osiedle jest zamknięte, z czystą klatką i spokojnym otoczeniem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pułaskiego

Nowe Miasto,Białystok

459 000 zł53 m² 8 726,24 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż mieszkanie 52.6m2 bezpośrednio od właściciela. Mieszkanie znajduje się w bloku przy ul.Pułaskiego na osiedlu- Nowe Miasto. Do mieszkania przynależy 2 przestronne nieprzechodnie pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rzemieślnicza

Wysoki Stoczek,Białystok

510 000 zł41 m² 12 555,40 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Biuro nieruchomości modernhouse ma przyjemność zaprezentowac mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 40,62 m2, znajdujące się przy ulicy Rzemieślniczej w nowym budownictwie na osiedlu Wysoki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Boboli

Leśna Dolina,Białystok

380 000 zł44 m² 8 736 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 43,5 m2, położone na 3 piętrze, w bloku z cegły , przy ulicy Boboli. Istnieje możliwość aranżacji na 3 pokoje. Przestrzeń mieszkalną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Białystok

Dojlidy Górne,Białystok

826 000 zł127 m² 6 488,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Oferujemy do sprzedaży segment C3 w inwestycji "kwitnące Ogrody Dojlidzkie" składającej się z 16 budynków mieszkalnych jednorodzinnych, niepodpiwniczonych w zabudowie szeregowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Białystok

Zielone Wzgórza,Białystok

494 000 zł45 m² 11 076,20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

*** 2 pokoje *** 2001 *** *** parter *** *** zielone wzgorza *** Oferujemy atrakcyjne mieszkanie 2-pokojowe położone na parterze w niskim bloku z cegły z 2001 roku zlokalizowane na os.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Proletariacka

Centrum,Białystok

430 000 zł38 m² 11 289 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Szukasz komfortowego mieszkania w Centrum? Mieszkanie o powierzchni 38,09 m jest gotowe do zamieszkania. Posiada dwa pokoje, nowoczesne wykończenie i wysoką jakość materiałów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bohaterów Monte Cassino

Przydworcowe,Białystok

449 800 zł40 m² 11 245 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży trzypokojowego mieszkania o powierzchni 40 m2, znajdującego się na trzecim piętrze w niskim bloku przy ulicy Monte Cassino.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Białówny

Centrum,Białystok

399 000 zł45 m² 8 942,18 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1952

Wyjątkowa lokalizacja - centrum - białówny - iip. - do wprowadzenia - blisko Parku oraz Uniwersytetu Medycznego i Uniwersytetu w Białymstoku rezerwacja! Mieszkanie dostępne tylko w naszym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Końcowa

Zawady,Białystok

799 000 zł60 m² 13 316,70 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Cena do negocjacji! Na sprzedaż mieszkanie w zabudowie szeregowej. Użytkowane 3 lata, zadbane, gotowe do wprowadzenia. Opłaty wedle zużycia, ogrzewanie podłogowe (gazowe). Dodatkowo : zamontowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Białystok

Dojlidy Górne,Białystok

709 000 zł90 m² 7 860,31 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

*** gotowy do wydania *** *** stan deweloperski *** *** os.DOJLIDY GÓRNE *** Polecam mieszkanie bezczynszowe w zabudowie szeregowej - segment środkowy - w stanie deweloperskim zlokalizowany na os.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy umeblowany Białystok

Centrum,Białystok

285 000 zł39 m² 7 300 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:tak

Oferta sprzedaży lub wynajmu Lokal w centrum Białegostoku. Powierzchnia 39m2, parter, dotychczas pełnił rolę znanego lokalu gastronomicznego, wszelkie pozwolenia sanepidu zachowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Witosa

Słoneczny Stok,Białystok

489 000 zł70 m² 7 025,86 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Drbroker Nieruchomości prezentuje na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe o pow. 69,60 m2 w Białymstoku, na os. Słoneczny Stok. Lokal nieprzechodni mieści się na 3 (z 3) piętrze bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Przydworcowe,Białystok

450 000 zł58 m² 7 799 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Układ: na powierzchnię 57,7 m2 składa się salon z wyjściem na balkon kuchnia z jadalnią (można podzielić na pokój i oddzielną kuchnie), 2 sypialnie, łazienka, toaleta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy umeblowany, Rynek Kościuszki

Centrum,Białystok

499 000 zł46 m² 10 957,40 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

***jeżeli szukasz nieruchomości pod lokal użytkowy z ogromnym potencjałem Rynek Kościuszki 15a, białystok - to ta oferta jest dla Ciebie*** *** tylko W naszym biurze *** wyjątkowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Rynek Kościuszki

Centrum,Białystok

499 000 zł46 m² 10 957,40 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

***rezerwacja***rezerwacja***rezerwacja*** *** Jeśli szukasz mieszkania w świetnej lokalizacji, które dodatkowo może pełnić funkcję lokalu usługowego ta oferta jest właśnie dla Ciebie. *** ***.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Kopernika

Bema,Białystok

589 000 zł59 m² 9 904,15 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

***jeśli szukasz mieszkania po generalnym remoncie, gotowego do wprowadzenia i w świetnej lokalizacji ta oferta jest dla Ciebie!*** Polecam Państwu czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 59,47.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Jana Pawła II

Leśna Dolina,Białystok

418 000 zł35 m² 11 942,90 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie 35 m ul. Jana Pawła II | 8. piętro z windą | 2 pokoje | bardzo dobry stan Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 35 m , położone przy ul. Jana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Garaż ogrzewany, ul. Sienkiewicza

Sienkiewicza,Białystok

29 000 zł16 m² 1 812,50 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż: miejsce na niezależnej platformie Lokalizacja: sienkiewicza 63, nowy budynek, blok z 2012 roku Do sprzedania 6 miejsc na niezależnej platformie w nowym budynku. Maksymalne wymiary.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wiejska

Bema,Białystok

469 000 zł50 m² 9 380 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż w pełni umeblowane, gotowe do wejścia mieszkanie przy ul. Wiejskiej! Ma 48,15m2, 3 ustawne pokoje i czeka na nowego właściciela Mieszkanie znajduje się na osiedlu Bema, które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna Białystok

Słoneczny Stok,Białystok

8 538 000 zł26 352 m² 324 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości asari crm ( )

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szeroka

Wysoki Stoczek,Białystok

519 000 zł65 m² 8 009,26 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1997

Polecamy 3- pokojowe mieszkanie na drugim piętrze w trzypiętrowym bloku z cegły na os. Wysoki Stoczek. Nieruchomość ma dwustronny układ, jest jasna, a do wszystkich pokoi dostaniemy się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Waszyngtona

Piaski,Białystok

419 000 zł32 m² 12 932,10 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wyjątkowa lokalizacja - po generalnym remoncie - waszyngtona -blisko Centrum, parku, uniwersytetu Medycznego, uniwersytetu w Białymstoku Białymstoku i Politechniki Białostockiej. Oferta aktualna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny

Centrum,Białystok

12 135 zł227 m² 53,42 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal do wynajęcia - ul. Grochowa, białystok Lokal usługowy przystosowany pod działalność gastronomiczną Powierzchnia: parter + Piwnica + taras/ogródek Dostępność: od 1 października 2025 r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Antoniukowska

Antoniuk,Białystok

327 000 zł47 m² 6 957,45 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Jestem z Litwy, trochę rozumiem po polsku, mówię po rosyjsku. Jeśli chcesz rzucić okiem, będę tam 21 października. Nie wiem, w którym roku została zbudowana. Tel.   .

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Proletariacka

Centrum,Białystok

379 000 zł37 m² 10 243,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Ustawne 2 pokojowe mieszkanie W centrum Na sprzedaż oferujemy przytulne, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 37 m , usytuowane na parterze budynku przy ul. Proletariackiej -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kozłowa

Białostoczek,Białystok

380 000 zł48 m² 7 916,67 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Sprzedam przytulne mieszkanie przy ulicy Kozłowej w Białymstoku. Spokojne osiedle z licznymi nasadzeniami, bardzo dobrze skomunikowane z centrum miasta. Świetne połączenie z wylotem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Sikorskiego

Słoneczny Stok,Białystok

589 000 zł60 m² 9 816,67 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

Nowoczesne, jasne mieszkanie o powierzchni 60 m2, położone na 2. piętrze w niskim, kameralnym bloku na osiedlu Słoneczny Stok przy ul. Sikorskiego. Wnętrze zostało zaprojektowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Białystok

Przydworcowe,Białystok

515 000 zł58 m² 8 879,31 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie o powierzchni 58m2. Doskonała lokalizacja osiedle przydworcowe blisko sklepów, urzędów, dworca pks( pieszo 5min). Mieszkanie 4-pokojowe, korytarz, kuchnia, toaleta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Starosielce,Białystok

408 000 zł48 m² 8 441,96 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne i funkcjonalne mieszkania w zabudowie szeregowej przy granicy miasta Białystok. Kameralne osiedle budynków z mieszkaniami na parterze i piętrze. Funkcjonalny rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kraszewskiego

Bojary,Białystok

309 000 zł44 m² 6 979,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Mam przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni 44,27 m przy ul. Kraszewskiego na osiedlu Bojary - w zielonej, a zarazem bliskiej centrum części miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dubois

Nowe Miasto,Białystok

395 000 zł43 m² 9 186,05 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Sprzedam mieszkanie w Białymstoku, przy ul. Duboisa w dzielnicy Nowe Miasto. Mieszkanie o powierzchni 43 m2, dwa pokoje, oddzielna kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Antoniuk,Białystok

539 000 zł58 m² 9 341,42 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Przedstawiamy Państwu 4-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w północnej części Białegostoku, na osiedlu Antoniuk przy ul. Broniewskiego, miedzy ul. Wierzbową a aleją Solidarności. Lokalizacja.