dowolna

Nieruchomości Białystok - Oferty sprzedaży nieruchomości

1 811 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 811 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Waryńskiego

Centrum,Białystok

465 000 zł48 m² 9 589,61 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie 2-pokojowe w centrum Białegostoku ul. Waryńskiego, 48,5 m Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 48,5 m , położone na 1. piętrze budynku z cegły, zlokalizowanego przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Zachodnia

Nowe Miasto,Białystok

635 000 zł52 m² 12 164,80 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Nowe budownictwo - komfortowe 3-pokojowe mieszkanie położone na 5 piętrze apartamentowca z 2014 roku, gotowe do zamieszkania o powierzchni 52.2 m2 na Nowym Mieście ul. Zachodnia. Przestronny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kraszewskiego

Bojary,Białystok

517 000 zł35 m² 14 877,70 zł/m²

 

Piętro:6/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nie zwlekaj, piękne mieszkanie czeka na ciebie!zakup bez podatku 2% pcc! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż mieszkanie w nowo wybudowanym apartamentowcu przy ul. Kraszewskiego osiedle Bojary. Blok 12.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Sienkiewicza,Białystok

665 000 zł44 m² 14 943,80 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Przedstawiamy nowe trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 44.5 m , położone na drugim piętrze nowoczesnego bloku z 2024 roku. Nieruchomość mieści się w prestiżowej lokalizacji przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Białystok

Nowe Miasto,Białystok

649 000 zł55 m² 11 864,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przytulne 3-pokojowe mieszkanie 55 m ul. Zachodnia, nowe Miasto, białystok Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży trzypokojowego mieszkania o powierzchni 55 m , położonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Białystok

Bojary,Białystok

429 000 zł36 m² 11 916,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Szukasz mieszkania w ścisłym centrum? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Na sprzedaż jasne i przestronne mieszkanie w bardzo dobrym standardzie. Zlokalizowane na obrzeżach centrum,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Al. 1000-lecia Państwa Polskiego

Białostoczek,Białystok

635 000 zł63 m² 10 130,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Apartament z windą - I piętro - nowa cegła (2010 r.) - Białostoczek - blisko Centrum OFERTA AKTUALNA! CENA DO NEGOCJACJI Polecamy Państwu 3-pokojowy apartament z balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Transportowa

Nowe Miasto,Białystok

460 000 zł44 m² 10 454,50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Serdecznie zapraszam na prezentację dwupokojowego mieszkania położonego przy ul. Transportowej w Białymstoku. Wygodny układ mieszkania, przestronne pokoje i nowe budownictwo to tylko niektóre.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

695 000 zł65 m² 10 771,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Zapraszamy do mieszkania, które łączy zalety nowoczesności, przestrzeni i przytulności idealne, jeśli szukasz miejsca, gdzie możesz odpocząć, pracować i zapraszać znajomych bez stresu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Białystok

Skorupy,Białystok

429 000 zł39 m² 11 056,70 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie na bardzo lubianym osiedlu przy Plażowej. Mieszkanie, które proponujemy Państwu znajduje się na pierwszym piętrze i ma powierzchnię 38.8 mkw, na którą to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak

Starosielce,Białystok

795 000 zł83 m² 9 585,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:180 m²

** oferta dostępna tylko W biurze nieruchomości ab Plus Nieruchomości** *** nie zwlekaj atrakcyjna nieruchomość W zacisznej okolicy białegostoku*** Polecam nową inwestycję - dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Malmeda Icchoka

Centrum,Białystok

655 000 zł70 m² 9 424,46 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1965

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 69,5 m, położone na 1. piętrze w reprezentacyjnej kamienicy w centrum Białegostoku - róg ulic Malmeda i Piotrkowskiej Doskonała lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pogodna

Bema,Białystok

679 000 zł54 m² 12 571,80 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

* oferta wyłącznie W naszym biurze - zapraszamy do współpracy * Prezentujemy Państwu 3-pokojowe mieszkanie na osiedlu bema/nowe Miasto. Doskonała lokalizacja, wielkie okna zapewniające piękny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

819 915 zł70 m² 11 630 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:100 m²

Nowoczesny segment w zabudowie szeregowej - gotowy do zamieszkania Bez podatku pcc i bez prowizji Zamiast planować remonty, umawiać ekipy i spędzać weekendy w marketach budowlanych -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem

Sienkiewicza,Białystok

650 000 zł152 m² 4 276,32 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Rezerwacja - świetna cena, duży lokal użytkowy o powierzchni 152 m2, bardzo blisko centrum miasta - osiedle Sienkiewicza ulica Kraszewskiego 30. Położony na wysokim parterze, posiada dwie duże.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Turkusowa

Bagnówka,Białystok

784 000 zł2 009 m² 390,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka przeznaczona pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinna lub wielorodzinna wraz z usługami ,infrastruktura techniczną. Obręb 0015 Działka o numerze geodezyjnym 21/ 22

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Nad Potokiem

Dojlidy Górne,Białystok

949 000 zł100 m² 9 518,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:331 m²

Zapraszam na prezentacje skrajnego bliźniaka położonego w przestrzennym i pięknym miejscu. Świeżo wykończony dom znajduje się na obrzeżach miasta, jest tu cicho i spokojnie. 331m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zagórna

Dziesięciny,Białystok

469 000 zł47 m² 9 978,72 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Sprzedam mieszkanie 47m2 po generalnym remoncie. Nowa instalacja elektryczna I hydrauliczna nowa łazienka nowa kuchnia na zamowienie wraz z agd na gwarancji szafa w przedpokoju. Klimatyzacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Szeroka

Wysoki Stoczek,Białystok

419 000 zł53 m² 7 935,61 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie położone przy ul. Szerokiej na osiedlu Wysoki Stoczek w Białymstoku idealna propozycja dla rodziny lub osób ceniących przestrzeń i dobre połączenie komunikacyjne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Bojary,Białystok

520 000 zł71 m² 7 313,64 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1985

Polecamy przestronne, 4-pokojowe, dwustronne mieszkanie o funkcjonalnym rozkładzie, w prestiżowej lokalizacji - osiedle Bojary. Okolica sprzyja rekreacji i spacerom, wokół dużo zieleni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bukowskiego

Bojary,Białystok

680 000 zł62 m² 10 958,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Wyjątkowe mieszkanie, które pokochasz od pierwszego wejrzenia - Bukowskiego, białystok Są mieszkania, które po prostu mają duszę. Już od pierwszego kroku wiesz, że to właśnie to - miejsce,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Antoniukowska

Antoniuk,Białystok

649 000 zł56 m² 11 691,60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Sprzedam mieszkanie gotowe do zamieszkania, w świetnej lokalizacji, osiedle Antoniuk, w pobliżu szkoła, przedszkole i żłobki, galeria Antoniuk i przystanek komunikacji miejskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Białystok

Białostoczek,Białystok

449 000 zł48 m² 9 276,86 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Mieszkanie o powierzchni 48,4 m2, zlokalizowane na osiedlu Białostoczek. Dobra propozycja do rodzin ze względu na układ pokoi i okolicę, w której w bliskiej odległości znajdują.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wiejska

Bema,Białystok

384 000 zł57 m² 6 736,84 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Jasne i ustawne 3-4 pokoje ul. Wiejska Idealne pod inwestycję i dla rodziny ul. Wiejska , dzielnica Bema, białystok Budynek: 4-piętrowy (blok niski) cegła. Mieszkanie znajduje się na 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Starosielce,Białystok

409 800 zł48 m² 8 500,31 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowa inwestycja - możliwość wykończenia pod klucz Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nowej inwestycji Moje Pierwsze Mieszkanie. Kameralna zabudowa - jedynie 28 mieszkań w niskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Białystok

Zawady,Białystok

750 000 zł150 m² 5 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:220 m²

*** szereg środkowy *** *** zawady *** *** piętro bez skosów *** Polecamy do sprzedaży domy jednorodzinne w zabudowie szeregowej w stanie pełnym deweloperskim zlokalizowane w Białymstoku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Bema,Białystok

569 000 zł37 m² 15 250,60 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Kupujesz bez podatku pcc 2%! Świeżo wykończone 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 37,31 m2. Lokal położony na 6 piętrze w nowoczesnym budynku z 2024 roku z cichobieżną windą, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Andrukiewicza

Piasta I,Białystok

699 000 zł73 m² 9 575,34 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Mam przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni 72,75 m przy ul. Andrukiewicza. Mieszkanie: przestronne, funkcjonalne mieszkanie gotowe do wprowadzenia, położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Kopernika

Bema,Białystok

569 000 zł37 m² 15 250,60 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Polecamy zapoznanie się z ofertą sprzedaży nowego mieszkania o powierzchni 37,31 m2 położonego na szóstym piętrze bloku przy ul.Kopernika. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Bagnówka,Białystok

1 999 000 zł382 m² 5 239,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:15

 

Powierzchnia działki:785 m²

Gotowy biznes w Białymstoku hostel pracowniczy / kwatery pracownicze Działający obiekt z wysokim roi i możliwością rozbudowy Szukasz bezpiecznej inwestycji z natychmiastowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy umeblowany, ul. Sienkiewicza

Sienkiewicza,Białystok

279 000 zł36 m² 7 750 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Meg Real Estate prezentuje na sprzedaż lokal usługowo-handlowy o powierzchni 36 m2 zlokalizowany przy ul. H. Sienkiewicza w Białymstoku. Nieruchomość usytuowana jest na I piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Białystok

Wysoki Stoczek,Białystok

629 000 zł60 m² 10 518,40 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

*** wyposażone *** *** 2012 *** *** os.WYSOKI STOCZEK *** Oferujemy atrakcyjne mieszkanie 3-pokojowe położone na parterze piętrze w bloku z 2012 roku zlokalizowane na os. Wysoki Stoczek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna, ul. Zachodnia

Nowe Miasto,Białystok

3 447 600 zł1 352 m² 2 550 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę w Białymstoku przy ul Zachodniej nr 317/11 i 317/6 obręb nr. 9 nowe Miasto o powierzchni 1352 m2. pod działalność usługowo - handlową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Białystok

Centrum,Białystok

225 000 zł21 m² 10 817,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1964

Polecamy Państwu mieszkanie o powierzchni 20,8 mkw. Znajduje się ono na piątej kondygnacji budynku przy ul. Sienkiewicza. Składa się ono z pokoju z aneksem kuchennym, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Dojlidy Górne

Dojlidy Górne,Białystok

5 399 000 zł999 m² 5 404,40 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferujemy na sprzedaż wielofunkcyjny budynek magazynowo-biurowy usytuowany na skrzyżowaniu ulic Dojlidy Górne oraz Brzoskwiniowej. Nieruchomość ta charakteryzuje się nowoczesną infrastrukturą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Wygoda,Białystok

470 000 zł42 m² 11 111,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Mam przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni 42,3 m , zlokalizowanego na osiedlu Wygoda w Białymstoku - w kameralnym budynku z 2014 roku. Mieszkanie:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Białystok

Nowe Miasto,Białystok

577 000 zł60 m² 9 616,67 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

** Przestronne 3-pokojowe mieszkanie na Nowym Mieście - 60 m ,*** **lokalizacja:** osiedle Nowe Miasto - spokojna, rodzinna okolica, z dala od zgiełku, a zarazem świetnie skomunikowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem

Centrum,Białystok

699 000 zł60 m² 11 640,30 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Wyjątkowy apartament w poszukiwanej i prestiżowej lokalizacji dla osób ceniących komfort, wygodę i wysoki standard, do indywidualnego wykończenia. Głównymi atutami są: - usytuowanie na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jurowiecka

Centrum,Białystok

549 000 zł37 m² 14 671,30 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

** nowoczesne mieszkanie 2 pokojowe przy galerii jurowieckiej ** Polecamy Państwu 2 pokojowe mieszkanie na ul. Jurowieckiej, znajdujące się nieopodal Rynku Kościuszki. Jest ono położone w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Białystok

Białostoczek,Białystok

650 000 zł63 m² 10 366,80 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

*** 3 niezależne pokoje *** *** 2010 *** *** po remoncie *** Polecam atrakcyjne mieszkanie 3-pokojowe usytuowane na pierwszym piętrze w bloku z windą z 2010 na os.Białostoczek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kopernika

Bema,Białystok

620 000 zł49 m² 12 604,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Mamy przyjemność zaoferować państwu piękne, nowoczesne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 49,19m2 zlokalizowane na 3 piętrze nowego budynku przy ulicy Depowej. Mieszkanie jest gotowe do.