dowolna

Nieruchomości Białystok - Oferty sprzedaży nieruchomości

1 811 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 811 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Białystok

Dojlidy Górne,Białystok

729 000 zł90 m² 8 082,04 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

*** Z ogródkiem *** *** stan deweloperski *** *** os.DOJLIDY GÓRNE *** Polecam mieszkanie bezczynszowe w zabudowie szeregowej - segment środkowy - w stanie deweloperskim zlokalizowany na os.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Białystok

Bojary,Białystok

469 900 zł45 m² 10 442,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

*** 3 pokoje *** *** po generalnym remoncie *** *** os.SIENKIEWICZA *** Polecam atrakcyjne mieszkanie 3-pokojowe położone na czwartym piętrze w bloku z cegły na osiwdlu Sienkiewicza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Białystok

Centrum,Białystok

390 000 zł48 m² 8 057,85 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1959

*** 2 niezależne pokoje *** *** do własnej aranżacji *** *** wysokie sufity *** Polecam wyjątkowe mieszkanie 2-pokojowe położone na drugim piętrze w 4-piętrowym bloku ze starszej cegły na os.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Józefa Piłsudskiego

Centrum,Białystok

399 000 zł40 m² 9 866,47 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Mam przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni 40,44 m , zlokalizowanego w ścisłym centrum Białegostoku - znajdującym się przy ul. Piłsudskiego. Mieszkanie:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Przydworcowe,Białystok

469 000 zł61 m² 7 713,82 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Na sprzedaż funkcjonalne i przestronne mieszkanie o powierzchni 60 m2, położone na 1. piętrze w czteropiętrowym bloku na osiedlu przy ul. Monte Cassino w Białymstoku. Lokal znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Swobodna

Wysoki Stoczek,Białystok

434 000 zł48 m² 8 987,37 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Sprzedam komfortowe, przestronne mieszkanie w bardzo dobrym stanie w cichej i spokojnej dzielnicy Wysoki Stoczek, ul. Swobodna 35. W bardzo dobrze położonym miejscu blisko sklepy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Swobodna

Wysoki Stoczek,Białystok

369 000 zł48 m² 7 641,33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Szukasz mieszkania, które możesz urządzić dokładnie według własnego stylu? Masz dość powtarzalnych wnętrz wyglądających identycznie jak w setkach innych ofert? To mieszkanie daje pełną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kraszewskiego

Bojary,Białystok

517 000 zł35 m² 14 771,40 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż piękne mieszkanie w nowym bloku z 2025 roku! Oferta dotyczy nowoczesnego, w pełni wykończonego pod klucz mieszkania o powierzchni 35 m , idealnego dla singla, pary lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Zawady

Zawady,Białystok

660 000 zł190 m² 3 473,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:580 m²

Dom wolnostojący z 2025 roku, o powierzchni 190 m2 (6 pokoi) położony na cichym i spokojnym osiedlu Zawady, oddalony tylko 7 min od centrum Białegostoku. Dom jest w stanie surowym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kraszewskiego

Bojary,Białystok

780 000 zł65 m² 11 966,90 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Przedstawiam Państwu na sprzedaż w pełni umeblowane 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 65.18 m2 zlokalizowane na parterze w nowoczesnym budynku z windą przy ulicy Kraszewskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Przydworcowe,Białystok

678 000 zł59 m² 11 570 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1996

Z przyjemnością prezentujemy Państwu 3-pokojowe mieszkanie znajdujące się na Osiedlu Przydworcowe, przy ul. Młynowej w Białymstoku. Mieszkanie położone jest na drugim piętrze w niskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żubrów

Dojlidy,Białystok

425 000 zł42 m² 10 052 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Atrakcyjne mieszkanie w stanie deweloperskim, położone przy ul. Żubrów na spokojnym osiedlu Dojlidy w Białymstoku. Lokal jest gotowy do wydania idealny dla osób poszukujących mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Skidelska

Białostoczek,Białystok

779 000 zł71 m² 10 971,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:65 m²

Rezerwacja Przestronny, nowocześnie urządzony segment o powierzchni 70,9 m2 z prywatnym ogródkiem 30 m2, położony przy ul. Skidelskiej z 2019 roku na osiedlu Białostoczek. Wnętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Warszawska

Piasta,Białystok

1 390 000 zł98 m² 14 241,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

*** 4 pokoje *** apartament z 2024r. *** *** z klimatyzacją *** *** 2 miejsca parkingowe *** Polecamy przestronny wyjątkowy apartament 4-pokojowy położony na trzecim piętrze w nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mieszka I

Piasta,Białystok

569 000 zł58 m² 9 759,86 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Drbroker Nieruchomości prezentuje na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 58,30m2 w Białymstoku, przy ul. Mieszka I na os. Piasta. Lokal nieprzechodni, obustronny (północny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Al. 1000-lecia Państwa Polskiego

Białostoczek,Białystok

499 000 zł49 m² 10 223,30 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Wygodne 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na os. Białostoczek przy al. 1000-lecia Państwa Polskiego. Przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 48,81 m , położone na 4. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wierzbowa

Antoniuk,Białystok

315 000 zł42 m² 7 553,96 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Bluedom prezentuje ofertę sprzedaży mieszkania położonego przy ul. Wierzbowej w Białymstoku. To idealna propozycja dla osób szukających gotowego do zamieszkania lokalu w spokojnej, zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Centrum,Białystok

450 000 zł35 m² 12 927,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Najlepsza lokalizacja w Białymstoku, ścisłe centrum miasta - aleja Piłsudskiego 20 A. Mieszkanie znajduje się w klimatycznej kamienicy z odnowioną elewacją oraz klatką schodową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Malmeda Icchoka

Centrum,Białystok

515 000 zł46 m² 11 195,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1953

*** 2 pokoje *** ścisłe centrum *** *** ulica malmeda *** *** wyposażone *** Oferujemy do wynajęcia atrakcyjne mieszkanie 2-pokojowe zlokalizowane w ścisłym centrum Białegostoku na ulicy Malmeda.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Przydworcowe,Białystok

410 000 zł60 m² 6 833,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie zlokalizowane na os. Przydworcowym przy ul. Bohaterów Monte Cassino. Na powierzchnię 60 m2 składa się: - korytarz, - oddzielna kuchnia, - 2 oddzielne pokoje, - salon z klimatyzacją, - wc,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Borsucza

Dojlidy,Białystok

419 500 zł60 m² 6 943,07 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Przytulne 3-pokojowe mieszkanie 60,42m2 z dużym potencjałem aranżacyjnym ul.Borsucza osiedle Dojlidy, Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 3piętrowym bloku który przeszedł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Zaułek Podlaski

Skorupy,Białystok

1 299 000 zł126 m² 10 350,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:275 m²

Skrajny segment w zabudowie szeregowej | 125,5 m | Działka 275 m | Wysoki standard | Zielone, zamknięte osiedle. Komfortowy skrajny segment domu w zabudowie szeregowej, położony na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Palmowa

Dziesięciny II,Białystok

495 000 zł60 m² 8 208,96 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze niskiego bloku po termomodernizacji przy ul. Palmowej w Białymstoku. Mieszkanie dwustronne o powierzchni 60,30 m składa się z oddzielnej kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Jaroszówka,Białystok

2 790 000 zł540 m² 5 168,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:957 m²

Jaroszówka to jedna z najbardziej pożądanych lokalizacji w Białymstoku pełna zieleni, willowej zabudowy i eleganckich rezydencji. Dom położony jest w bezpośrednim sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Transportowa

Nowe Miasto,Białystok

559 000 zł43 m² 12 939,80 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Z przyjemnością prezentuję Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży mieszkania, położonego w atrakcyjnej lokalizacji na osiedlu Nowe Miasto przy ulicy Transportowej 2b. Lokal o powierzchni 43,2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Bacieczki,Białystok

449 000 zł44 m² 10 158,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

ul. rotm. W. Pileckiego - Bacieczki Zadbane, dwupokojowe mieszkanie na parterze, w niskim bloku z cegły! Jeśli szukasz mieszkania gotowego do wprowadzenia - ta oferta może być idealna!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Gajowa

Dziesięciny,Białystok

290 000 zł32 m² 8 958,91 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie przy ulicy Gajowej na osiedlu Dziesięciny! Mieszkanie usytuowane na 4 piętrze w czteropiętrowym bloku wybudowanym z wielkiej płyty. W tym roku zostały odnowione.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Waryńskiego

Centrum,Białystok

440 000 zł38 m² 11 557,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie centrum w bloku z cegły, 38,07m, 2 piętro. Salon z aneksem kuchennym i sypialnia. Mieszkanie jednostronne, nowa klimatyzacja z 5-letnią gwarancją. Balkon, piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Hallera

Dziesięciny,Białystok

479 000 zł44 m² 10 978,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Apartament z windą - III piętro - 2 pokoje - nowa cegła (2015 r.) - Hallera. Oferta aktualna! Posiadamy klucze! nowa niższa cena 479.000 zł. Cena do negocjacji Polecamy Państwu 2-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Ofiar Majdanka

Pieczurki,Białystok

862 800 zł1 438 m² 600 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Tylko u Nas Oferta na wyłązność. Do sprzedaży działka położona w Białystoku na osiedlu Pieczurki o powierzchni 1.438 m2 przy ul. Ofiar Majdanka. Rada Miasta Białegostoku przystąpiła.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy umeblowany, ul. Legionowa

Centrum,Białystok

499 000 zł35 m² 14 422 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż lokal usługowy 34,60 m - centrum Białegostoku, widok na Park Branickich Na sprzedaż lokal usługowy o powierzchni 34,60 m , położony w prestiżowej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Proletariacka

Centrum,Białystok

489 000 zł48 m² 10 251,60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1962

Polecamy przestronne, 3 pokojowe mieszkanie położone przy ul. Proletariackiej - osiedle Centrum. Mieszkanie o powierzchni 47,7 m2 znajduje się na II piętrze w niskim III piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bohaterów Monte Cassino

Przydworcowe,Białystok

449 000 zł48 m² 9 315,35 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż mieszkanie w fantastycznej lokalizacji przy ul. Boh. Monte Cassino w Białymstoku! Ma 48,2m2, 3 jasne pokoje i jest dostępne od zaraz! lokalizacja: mieszkanie znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sienkiewicza

Sienkiewicza,Białystok

650 000 zł52 m² 12 480,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Mam przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni 52,08 m , zlokalizowanego przy ul. Henryka Sienkiewicza w Białymstoku. Mieszkanie: wyjątkowe dwustronne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Piaski,Białystok

459 000 zł53 m² 8 709,68 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1961

Rezerwacja Polecamy mieszkanie funkcjonalne mieszkanie 2 pokojowe na wysokim parterze z ogródkiem w Centrum miasta, blisko wyższych uczelni. Blok 3 piętrowy z cegły. Dzielnica Piaski to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Celownicza

Bema,Białystok

459 000 zł47 m² 9 807,69 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

Rezerwacja. Witam Mam na sprzedaż dwupokojowe, jasne, ciepłe mieszkanie o powierzchni użytkowej 46.8m przy ulicy Celowniczej 37. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, kuchni ze stołem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Zwierzyniecka

Mickiewicza,Białystok

1 100 000 zł146 m² 7 534,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:323 m²

Jest to idealna oferta dla osób, które szukają wygodnego domu w spokojnym, a zarazem dobrze skomunikowanym centrum miasta. Największym atutem nieruchomosci jest brak czynszu i lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Waszyngtona

Piaski,Białystok

525 000 zł48 m² 10 938 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Polecamy Państwu ofertę 3-pokojowego mieszkania, położonego na 1 piętrze, na osiedlu Piaski przy ul. Waszyngtona 22 A. W mieszkaniu przeprowadzono remont z dbałością o każdy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Branickiego

Centrum,Białystok

249 000 zł20 m² 12 512,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Oferujemy do sprzedaży świeżo wyremontowaną, słoneczną kawalerkę z pięknym widokiem na Pałac Branickich położoną na I piętrze w bloku przy ul. Branickiego 1. Mieszkanie idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Białystok

Starosielce,Białystok

1 390 000 zł220 m² 6 318,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:408 m²

Funkcjonalny dom dla rodziny 4-6 osobowej w idealnej lokalizacji. Na sprzedaż dom o powierzchni 220m2 znajdujący się na działce o powierzchni 409m2. Lokalizacja: - osiedle Starosielce -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kalinowskiego

Centrum,Białystok

399 000 zł47 m² 8 507,46 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wyjątkowa lokalizacja - Centrum, blisko Parku i Uniwersytetu w Białymstoku Mieszkanie dostępne tylko w naszym biurze! Oferta na wyłączność! Posiadamy klucze oferta zarezerwowana! cena.