dowolna

Nieruchomości Białystok - Oferty sprzedaży nieruchomości

1 811 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 811 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Hallera

Dziesięciny,Białystok

355 000 zł39 m² 9 102,56 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Tylko u nas! Oferta na wyłączność! Poszukujesz nieruchomości w atrakcyjnej lokalizacji z funkcjonalnym układem pomieszczeń? Ta oferta z pewnością Cię zainteresuje. Zapraszam do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Garaż Białystok

Białystok,podlaskie

82 000 zł18 m² 4 917,13 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Tylko U nas! oferta na pełną wyłączność Duży, wygodny garaż przy ul. Zachodniej wymiary garażu: długość : 5,7 m szerokość : 3,1 m wysokość : 2,3 m wymiary bramy :.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Antoniukowska

Antoniuk,Białystok

419 000 zł42 m² 9 858,82 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Zapraszam do zapoznania się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Magazynowa

Nowe Miasto,Białystok

880 000 zł80 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie przy ul. Magazynowej w Białymstoku! Oferujemy piękne, nowoczesne mieszkanie o powierzchni 80 m , położone w nowym budownictwie z 2021 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pułaskiego

Nowe Miasto,Białystok

480 000 zł60 m² 8 040 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe, o powierzchni 60 m2, położone na 4 piętrze w niskim bloku przy ulicy Przestrzeń mieszkalna stanowią: - 2 pokoje - kuchnia połączona z pokojem dziennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany

Piasta,Białystok

370 000 zł66 m² 5 572,29 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:garaż

Przedstawiamy Państwu atrakcyjną ofertę dwóch lokali w pawilonie handlowym przy ul. Mieszka I 14. Oba lokale znajdują się na pierwszym piętrze, z wejściem do budynku bezpośrednio od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sikorskiego

Słoneczny Stok,Białystok

489 000 zł51 m² 9 588,24 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1988

Po generalnym remoncie | 51 m | 7 piętro | Klimatyzacja | Panorama miasta | Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie Białystok, słoneczny Stok Na sprzedaż komfortowe i ciepłe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Popiełuszki

Zielone Wzgórza,Białystok

335 000 zł48 m² 6 979,17 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

!rezerwacja! Polecamy nieruchomość na osiedlu Zielone Wzgórza przy ulicy Popiełuszki. Mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 48m2 znajduje się na trzecim piętrze w bloku z docieplonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Białystok

Bema,Białystok

389 000 zł392 m² 992,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka z domem prawie 400 m, białystok (bema) Na sprzedaż działka o powierzchni ok. 392 m, położona w jednej z najbardziej poszukiwanych lokalizacji na osiedlu Bema.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Młodych,Białystok

499 000 zł43 m² 11 500,30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż funkcjonalne i komfortowe mieszkanie o powierzchni 43,39 m , położone na I piętrze nowoczesnego, dwupiętrowego bloku z 2018 roku Osiedle Młodych w Białymstoku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Garaż Białystok

Białystok,podlaskie

79 000 zł18 m² 4 388,89 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Duży, wygodny garaż 6 x 3, 18 m2, ul. Zachodnia Garaż w bloku ul. Pogodna 27 B wjazd przez szlaban przy bloku ul. Zachodnia 2a Wymiary garażu: długość: 6 m szerokość: 3m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Białystok

Jaroszówka,Białystok

740 000 zł140 m² 5 285,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:598 m²

*** os.JAROSZÓWKA *** *** DUŻA DZIAŁKA 598m2 *** *** DO REMONTU *** Polecamy dom wolnostojący jednorodzinny zlokalizowany na os. Jaroszówka w Białymstoku. Oferta W przygotowaniu - zdjęcia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Białystok

Dojlidy Górne,Białystok

729 000 zł90 m² 8 082,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

*** gotowy do wydania *** *** stan deweloperski *** *** os.DOJLIDY GÓRNE *** Polecam dom w zabudowie szeregowej - szereg środkowy - w stanie deweloperskim zlokalizowany na os. Dojlidy Górne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Młodych,Białystok

779 000 zł84 m² 9 273,81 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Szukasz przestrzeni dla rodziny i własnego ogrodu, a jednocześnie chcesz mieszkać blisko centrum? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie. Mam przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Lniana

Białystok,podlaskie

546 000 zł70 m² 7 833,57 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Polecam Państwu ładne mieszkanie położone na 1 piętrze w niskim docieplonym bloku położonym w zacisznym miejscu przy ul. Lnianej. Na powierzchni prawie 70 m2 znajdują się: - duży salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Białystok

Piasta,Białystok

399 000 zł40 m² 9 975 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

MieszkanieNieruchomość jest częścią inwestycji .

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny, ul. Warszawska

Bojary,Białystok

699 000 zł160 m² 4 368,75 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:garaż

Lokal użytkowy 160 m w ścisłym centrum Białegostoku idealny pod gastronomię lub usługi. Lokalizacja: białystok ul. Warszawska. Opis nieruchomości: lokal użytkowy położony w centralnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem, ul. Kraszewskiego

Bojary-Kraszewskiego,Białystok

1 506 600 zł100 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Chcesz poczuć przytulną atmosferę z trzaskającym dźwiękiem kominka, mieszkając w bloku w mieście? Z wielką przyjemnością zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Białystok

Dojlidy Górne,Białystok

825 000 zł131 m² 6 297,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:643 m²

Z przyjemnością przedstawiamy na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej, położony w malowniczej i spokojnej części Białegostoku na osiedlu Dojlidy Górne. To idealne miejsce dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jurowiecka

Centrum,Białystok

499 000 zł34 m² 14 882,20 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Gotowe do odbioru Mieszkanie zlokalizowane jest w prestiżowej inwestycji w samym Centrum miasta. Apartamenty Jagiellońskie - ul. Jurowiecka, białystok mieszkanie: - powierzchnia: 33,53 m2 - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Al. 1000-lecia Państwa Polskiego

Białostoczek,Białystok

625 000 zł55 m² 11 363,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą mieszkania w nowym budownictwie, zlokalizowanego przy al. 1000-Lecia Państwa Polskiego w Białymstoku. To idealna propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Białystok

Centrum,Białystok

767 000 zł65 m² 11 800 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Polecamy do sprzedaży apartament o powierzchni 65 m2, położony w Centrum w Białymstoku. Zlokalizowany na ostatnim VII piętrze, skąd jest niepowtarzalny widok na miasto. Na powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Młodych,Białystok

449 000 zł45 m² 10 454,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Są mieszkania, które zaskakują metrażem. I są takie, które zaskakują funkcjonalnością. To 44 m na osiedlu Młodych w Białymstoku pokazuje, jak dobrze zaplanowana przestrzeń może.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jana III Sobieskiego

Bojary,Białystok

385 000 zł43 m² 8 924,43 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Mam przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni 41,33 m przy ul. Sobieskiego w Białymstoku. Mieszkanie: oferowane mieszkanie to funkcjonalna propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Białostoczek,Białystok

365 000 zł49 m² 7 494,87 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mam przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni 48,70 m przy ul. Sokólskiej w Białymstoku. Mieszkanie: oferowane mieszkanie to funkcjonalna i bardzo dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Białystok

Słoneczny Stok,Białystok

3 380 000 zł600 m² 5 633,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 031 m²

Prezentujemy do sprzedaży duży wygodny dom znajdujący się w Białystoku na osiedlu Słoneczny Stok, który z pewnością zachwyci nawet najbardziej wymagających klientów. Ta imponująca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jurowiecka

Sienkiewicza,Białystok

820 000 zł63 m² 12 923,60 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Do sprzedaży atrakcyjne mieszkanie, położone w Białymstoku na os. Sienkiewicza przy ul. Jurowieckiej 19 - w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w mieście. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Białystok

Nowe Miasto,Białystok

4 700 000 zł572 m² 8 209,61 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Do sprzedaży budynek handlowo-usługowo-mieszkalny przy głównej ulicy w Białymstoku o powierzchni użytkowej 572,50m2 składający się z dwóch brył z czego jedna położona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Przydworcowe,Białystok

610 000 zł45 m² 13 561,60 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie położone w jednej z najbardziej prestiżowych lokalizacji Białegostoku przy ul. Czarnej, tuż obok Opery i w bezpośrednim sąsiedztwie centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

600 000 zł1 502 m² 399,47 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjna 1500 m2 - Zagórki Oferujemy Państwu atrakcyjną działkę inwestycyjną na sprzedaż, położoną w Białymstoku, w bezpośrednim sąsiedztwie wolnostojących domów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy umeblowany, ul. Lipowa

Centrum,Białystok

369 000 zł44 m² 8 443,94 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Drbroker Nieruchomości prezentuje na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe o pow. 43,70 m2 w Białymstoku, przy ul. Lipowej - ścisłe centrum - idealne pod lokal komercyjny! Atuty: lokalizacja premium.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Białystok

Białostoczek,Białystok

339 000 zł39 m² 8 759,69 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne, dwupokojowe mieszkanie położone na ostatnim piętrze kameralnego, czteropiętrowego bloku. Atuty mieszkania: dwa duże, ustawne pokoje - łatwe do aranżacji, oddzielna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Piasta,Białystok

399 000 zł59 m² 6 728,50 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Przedstawiam państwu na sprzedaż przestrzenne 4-pokojowe mieszkanie na ul.Mieszka I na os. Piasta o powierzchni 59m2. Nieruchomość składa się z: - 3 funkcjonalne, ustawne sypialnie. - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Centrum,Białystok

475 000 zł50 m² 9 460,27 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Doskonała cena! T ylko 9460 zł/ m2 Oferujemy klimatyczne 2-pokojow e mieszkanie o powierzchni 50,21 m usytuowane na III piętrze w kamiennicy w ścisłym centrum Białegostoku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Białystok

Centrum,Białystok

390 000 zł48 m² 8 057,85 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1959

*** 2 niezależne pokoje *** *** do własnej aranżacji *** *** wysokie sufity *** Polecam wyjątkowe mieszkanie 2-pokojowe położone na drugim piętrze w 4-piętrowym bloku ze starszej cegły na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem

Bojary,Białystok

699 000 zł152 m² 4 598,68 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal użytkowy o powierzchni 152 m2, usytuowany na wysokim parterze budynku handlowo-usługowego w Białymstoku przy ul. Kraszewskiego. Obecnie lokal składa się z 4 pomieszczeń - sali.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Dziesięciny,Białystok

399 000 zł47 m² 8 489,36 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

47M2 | 2 pokoje | 8 piętro | dziesięciny Przedstawiam przestronne mieszkanie położone na ulicy Zagórnej. Mieszkanie wyposażone i gotowe do zamieszkania, 3 lata po generalnym remoncie, w tym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Lipowa

Centrum,Białystok

259 000 zł22 m² 11 772,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Sprzedaż bezpośrednia - proszę pośredników o nie zawracanie głowy. Oferuję na sprzedaż przytulne mieszkanie o powierzchni 22 m . Znajduje się na czwartym piętrze w bloku przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Oboźna

Nowe Miasto,Białystok

1 500 000 zł1 586 m² 945,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy na prezentację działki położonej w Białymstoku przy ul. Ścianka 25 Nieruchomość położona bezpośrednio przy asfalcie. Szerokość działki 32,5 a głębokość 47,5. Zabudowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe

Wysoki Stoczek,Białystok

729 900 zł120 m² 6 082,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1996

Rezerwacja! Nowa super cena! Polecam przestronne, dwupoziomowe mieszkanie o pow. całkowitej 120m2, użytkowej 98,20m2 (skosy). Proponowane mieszkanie jest w świetnej cenie! Cena za 98,20m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Kawaleryjskie,Białystok

595 000 zł62 m² 9 596,77 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Są mieszkania, które po prostu są. I są takie, do których wchodzisz i już wiesz, że możesz tu zostać na lata. Zapraszam na ul. Kisiela w Białymstoku miejsce, gdzie codzienność jest.