dowolna

Nieruchomości Białystok - Oferty sprzedaży nieruchomości

1 811 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 811 ogłoszeń

469 000 zł43,60 m² 10 756,88 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży dwupokojowego mieszkania znajdującego się na 2 piętrze w niskim bloku z cegły, przy ulicy Wesołej 25 w Białymstoku. Jest to.

Szczegóły ogłoszenia

3 036 000 zł440 m² 6 900 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Sprzedam budynek o powierzchni 440m2 handlowo-usługowy z częścią biurową i mieszkalną. Położony na działce o powierzchni 460m2, na Osiedlu Skorupy (w Białymstoku). Parter to.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

487 017 zł61,26 m² 7 950 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Kameralne Zawady nowoczesna inwestycja mieszkaniowa Zapraszamy do zapoznania się z ofertą inwestycji Kameralne Zawady, zlokalizowanej przy ul. Św. Krzysztofa, na spokojnym i cenionym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

519 692 zł65,37 m² 7 950 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

560 000 zł866 m² 646,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferuję do sprzedaży działkę o powierzchni 866 m2, zlokalizowaną na osiedlu Przemysłowym okolice ul Ciołkowskiego, na tym terenie brak jest miejscowego planu zagospodarowania. Dostępne media to.

Szczegóły ogłoszenia

596 000 zł2 980 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

*atrakcyjne położenie * cicha okolica * bagnówka * białystok Jeśli poszukujesz działki w Białymstoku i cenisz sobie ciszę i spokój - sprawdź tę ofertę! Zapraszamy Państwa na.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł2 500 m² 140 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka ze stawem blisko Białegostoku. Powierzchnia gruntu to około 2500m2 wymiary to: 33m/70m w większości pokryta stawem. Nietypowa nieruchomość dostępna wyłącznie w Dobrym.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Pistacjowa

Dziesięciny II,Białystok

1 269 000 zł131 m² 9 687,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

sprzedaż dom 131 m os. Dziesięciny, białystok | Gotowy do zamieszkania! Na sprzedaż przestronny i funkcjonalny dom o powierzchni 131 m , położony na działce 300 m na popularnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Porzeczkowa

Dziesięciny II,Białystok

448 000 zł48 m² 9 372,38 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

2 pokoje | 47,8 m | balkon | os. Dziesięciny | 3 piętro | nowa winda Przestronne 2-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem os. Dziesięciny Na sprzedaż jasne i bardzo funkcjonalne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Łąkowa

Bojary,Białystok

584 000 zł45 m² 12 977,80 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie w centrum miasta o funkcjonalnym układzie, idealne dla pary, rodziny lub jako inwestycja pod wynajem. Lokal jest jasny i zadbany, gotowy do wprowadzenia się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem, ul. Sienkiewicza

Sienkiewicza,Białystok

304 583 zł38 m² 8 079,12 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na sprzedaż lokal usługowy o powierzchni 37,7 m Usytuowany na 2 piętrze, od strony ulicy, w pawilonie handlowym przy ul. Sienkiewicza 81/3. W pełni wyposażony, w wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Kraszewskiego

Bojary,Białystok

86 820 zł12 m² 7 001,61 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na sprzedaż lokal usługowy o powierzchni 12,4 m Spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu możliwość przekształcenia we własność za niewielką opłatą. Usytuowany na wysokim parterze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Transportowa

Białystok,podlaskie

585 000 zł54 m² 10 733,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaz mieszkanie 3 pokojowe 54.5m,zainteresowanych zapraszam na ogledziny,biurom agencjom dziękuje

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Antoniuk,Białystok

380 000 zł41 m² 9 359,61 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Świetna lokalizacja w Białymstoku, blisko centrum miasta- osiedle Antoniuk ulica Antoniukowska 3 A. Mieszkanie położone jest na wysokim parterze, w niskim bloku z cegły po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Sina

Centrum,Białystok

680 000 zł555 m² 1 225,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę budowlaną położoną na osiedlu Bojary w Białymstoku. Działka znajduje się przy ulicy Sinej 6 , numer 608, powierzchnia 555 m2. Ulica Sina jest ślepą ulicą z wjazdem od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka przemysłowa, ul. Sycylijska

Zielone Wzgórza,Białystok

844 400 zł2 111 m² 400 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka produkcyjno - usługowa. Niezagospodarowana, nieogrodzona. Prostokąt w przybliżeniu 20x105m. Na części działki rosną samosiejki. Dojazd od ulicy Klepackiej drogą utwardzoną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Malmeda Icchoka

Centrum,Białystok

465 000 zł48 m² 9 748,43 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1957

Wyjątkowa lokalizacja - centrum - malmeda - blisko Parku oraz Uniwersytetu Medycznego i Uniwersytetu w Białymstoku oferta aktualna! cena do negocjacji Nowa niższa cena - 465.000 zł Polecamy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jurowiecka

Centrum,Białystok

561 870 zł42 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Cena do negocjacji. Sprzedam mieszkanie w Apartamentach Jagiellońskich. Ścisłe centrum Białegostoku - ul. Jurowiecka 21. Miejsce parkingowe w garażu podziemnym dodatkowo płatne 50 tys.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bohaterów Monte Cassino

Przydworcowe,Białystok

680 000 zł56 m² 12 142,90 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Elegancki apartament o powierzchni 56m, położony na najwyższym - 7 piętrze, o przemyślanym układzie, który łączy funkcjonalność z ponadczasową estetyką. Przestronny salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament wysoki standard, ul. Bohaterów Monte Cassino

Przydworcowe,Białystok

1 050 000 zł86 m² 12 148,60 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:2021

Elegancki apartament o powierzchni 86 m2, położony na najwyższym, 7 piętrze, który łączy funkcjonalność z ponadczasową estetyką. Prostokątny, ustawny układ sprawia, że przestrzeń jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bohaterów Monte Cassino

Białystok,podlaskie

1 699 999 zł146 m² 11 604,10 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż unikatowy, panoramiczny apartament o imponującej powierzchni 146,5 m2, usytuowany na najwyższym,7 piętrze prestiżowej inwestycji przy ul. Bohaterów Monte Cassino 5. To propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem

Przydworcowe,Białystok

695 000 zł49 m² 14 183,70 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Oferuje państwu na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wyszyńskiego

Przydworcowe,Białystok

390 000 zł48 m² 8 091 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Polecamy Państwu ofertę 3-pokojowego mieszkania, o powierzchni 48,20 m2, położonego na 4 piętrze w niskim bloku, przy ul. Wyszyńskiego, oś. Przydworcowe. Cena podlega negocjacji! Przestrzeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Wysoki Stoczek,Białystok

320 000 zł34 m² 9 356,73 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1996

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Zapraszam na prezentację.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Słoneczny Stok,Białystok

535 000 zł63 m² 8 505,56 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. 3-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Kręta

Kawaleryjskie,Białystok

530 000 zł48 m² 10 995,80 zł/m²

 

Piętro:5/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 48,20 m , położone na 5. piętrze nowoczesnego apartamentowca przy ul. Krętej w Białymstoku. Lokal został zaprojektowany z myślą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zagórna

Dziesięciny,Białystok

469 000 zł48 m² 9 750,52 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferuję bezpośrednio na sprzedaż mieszkanie przy ul. Zagórnej w Białymstoku miejsce, w którym od razu poczujesz się u siebie. To 48,10 m zaprojektowane z myślą o Twoim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Pałacowa

Bojary,Białystok

160 000 zł18 m² 8 888,89 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:własny parking

Polecamy lokal w centrum Białegostoku przy ul Pałacowej 21, na pierwszym piętrze, gdzie obecnie prowadzona jest działalność handlowa przenoszona do innej lokalizacji. Lokal może także pełnić.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Słoneczny Stok,Białystok

419 000 zł50 m² 8 297,03 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

**rezerwacja** Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 50,5 m2 na osiedlu Słoneczny Stok. Mieszkanie słoneczne, zadbane, o funkcjonalnym rozkładzie pomieszczeń. Znajduje się w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna, ul. Mickiewicza

Białystok,podlaskie

42 000 zł300 m² 140 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Uwaga! Obecnie jest wymienione ogrodzenie na nowe panelowe ze stali i betonowej podmurówki plus bramka zamykana na klucz ( nie ma tego na zdjęciach ) Opis Piękna działka na terenie rod im. Mikołaja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Młynowa

Przydworcowe,Białystok

849 000 zł57 m² 14 963 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Komfortowy apartament - wysoki standard - nowa cegła (2020 r.) - miejsce postojowe - wyjątkowa lokalizacja - blisko Centrum - ul. Młynowa oferta aktualna! Apartament dostępny tylko w naszym biurze!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Hallera

Dziesięciny,Białystok

460 000 zł60 m² 7 628,52 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Szukasz funkcjonalnego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Centrum,Białystok

673 080 zł56 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Mam przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni 56,09 m , zlokalizowanego w sercu Białegostoku, przy ul. Młynowej - w nowoczesnym apartamentowcu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Antoniuk,Białystok

269 000 zł35 m² 7 579,60 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Niewielkie mieszkanie z potencjałem nieruchomości zaprasza do zapoznania się z ofertą mieszkania znajdującego się na osiedlu Antoniuk, przy ul. Tuwima 1/3. Mieszkanie 2-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Tarnowska

Wygoda,Białystok

1 249 000 zł220 m² 5 677,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:605 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący przy ul. Tarnowskiej w dzielnicy Wygoda. Zaletą budynku jest zaaranżowanie w podpiwniczeniu powierzchni z odrębnym wejściem z zewnątrz, którą można.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zachodnia

Nowe Miasto,Białystok

840 000 zł82 m² 10 243,90 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2005

English speaking. говорим по-русски Sprzedam bezpośrednio mieszkanie 82 m2 w Białymstoku na os. Nowe Miasto, przy ul. Zachodniej 13 Mieszkanie usytuowane na drugim ostatnim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Witosa

Słoneczny Stok,Białystok

539 000 zł59 m² 9 166,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1982

Zapraszam na prezentacje mieszkania położonego na trzecim piętrze w bloku z 1982r. W tym roku przeszło generalny remont i zostały wymienione instalacje elektryczne oraz hydrauliczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Białostoczek

Białostoczek,Białystok

433 000 zł60 m² 7 157,02 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Sprzedam mieszkanie 3-pokojowe, do remontu z wymianą okien. Lokalizacja na parterze w 4-piętrowym bloku z 1981 roku. Mieszkanie środkowe. W mieszkaniu w pokojach jest mozaika.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Legionowa

Piaski,Białystok

433 000 zł70 m² 6 221,26 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie z potencjałem (i to nie byle jakim!) - 69,60 m , ul. Legionowa, białystok Szukasz miejsca, które możesz urządzić dokładnie tak, jak chcesz - bez kompromisów, bez a może.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Wysoki Stoczek,Białystok

440 000 zł60 m² 7 333,33 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Przestronne, bardzo jasne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pułkowa

Wygoda,Białystok

399 000 zł47 m² 8 489,36 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

Do sprzedania 3 pokojowe mieszkanie, 47 m2. w bloku z cegły. Parter blok 4-piętrowy. Mieszkanie jest dwustronne, duży pokój przechodni, oddzielna kuchnia z oknem, balkon. Do mieszkania.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij