dowolna

Nieruchomości Białystok - Oferty sprzedaży nieruchomości

1 807 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 807 ogłoszeń

11 000 000 zł948,86 m² 11 592,86 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:743 m²

Atrakcyjna inwestycja w Białymstoku - Nieruchomość z potencjałem Oferujemy na sprzedaż wyjątkowy budynek wielofunkcyjny zlokalizowany w jednym z najbardziej rozwijających się.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł1 034 m² 318,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Jeśli szukasz działki na terenie Białegostoku pod budowę domu jednorodzinnego/bliźniaka, z możliwością prowadzenia działalności, ta oferta jest dla Ciebie! najważniejsze informacje: -.

Szczegóły ogłoszenia

440 000 zł58 m² 7 586,21 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Polecam Państwu przestronne i słoneczne mieszkanie o powierzchni 58 m , zlokalizowane w spokojnej części osiedla Piasta przy ul. Towarowej w Białymstoku. To idealna propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

495 365 zł62,31 m² 7 950 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Kameralne Zawady nowoczesna inwestycja mieszkaniowa Zapraszamy do zapoznania się z ofertą inwestycji Kameralne Zawady, zlokalizowanej przy ul. Św. Krzysztofa, na spokojnym i cenionym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

629 040 zł52,42 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie inwestycyjne o powierzchni 52,42 m , funkcjonalnie podzielone na 2 niezależne mieszkania. Nieruchomość położona jest w nowoczesnym budynku wybudowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

596 160 zł51,84 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowa Inwestycja Mieszkaniowa - Ul. Wiatrakowa 9 m 2, białystok Nowoczesne Apartamenty na Sprzedaż w kameralnych bloku - ul. Wiatrakowa, os. Antoniuk. Białystok Zapraszamy do zapoznania się.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1958

Mieszkanie 3 pokoje | Centrum Białegostoku | Po generalnym remoncie | ul. Jurowiecka Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie w centrum Białegostoku, zlokalizowane przy ul. Jurowieckiej (os. Sienkiewicza).

Szczegóły ogłoszenia

1 699 000 zł200 m² 8 495 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:730 m²

Wyjątkowy Dom w Sercu Miasta Ul. Mohylowska Zapraszamy do wyjątkowej oferty sprzedaży niepowtarzalnego, drewnianego domu położonego w ścisłym centrum miasta. To rzadka okazja, by zamieszkać.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

830 000 zł96,35 m² 8 614,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:120 m²

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Na sprzedaż nowoczesna szeregówka.

Szczegóły ogłoszenia

419 000 zł33,79 m² 12 400,12 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania położonego w inwestycji Słoneczne Tarasy przy ul. aleja Jana Pawła II. Mieszkanie 33,79 m ul. Jana Pawła II | 8. piętro.

Szczegóły ogłoszenia

710 700 zł7 107 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż dwie działki o łącznej powierzchni 7107 m położone w doskonałej lokalizacji Białystok, starosielce Płn., w bezpośrednim sąsiedztwie Alei Niepodległości. To.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł49,29 m² 12,15 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

***apartament z widokiem na Rynek Kościuszki*** Nieruchomość znajduje się w samym sercu miasta, zaledwie 2 minuty spacerem od głównego rynku. Mieszkanie o atrakcyjnym rozkładzie.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł46,50 m² 15 032,26 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Polecam na sprzedaż świeżo wykończone 3 pokojowe mieszkanie w nowym budownictwie. Dogodna lokalizacja ul. Ciepła. Na 46,5 m2 składa się: - salon z aneksem kuchennym - 2 sypialnie - holl -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowa Inwestycja Mieszkaniowa - Ul. Wiatrakowa, białystok Nowoczesne Apartamenty na Sprzedaż w kameralnych bloku - ul. Wiatrakowa, os. Antoniuk. Białystok Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/13

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż wyjątkowy apartament o powierzchni 210 m , położony na I piętrze prestiżowego budynku Apartamenty Branickiego przy ul. Orzeszkowej/branickiego. To unikalna przestrzeń.

Szczegóły ogłoszenia

415 000 zł48,20 m² 8 609,96 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie o powierzchni 48,20m2 usytuowane na trzecim piętrze w bloku przy ulicy Piastowskiej w dzielnicy Piasta. Przestrzeń mieszkalną stanowi: -pokój dzienny -dwa pokoje sypialne.

Szczegóły ogłoszenia

298 000 zł32,50 m² 9 169,23 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Przedstawiam państwu 2-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

569 000 zł37,31 m² 15 250,60 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż nowoczesne, wykończone mieszkanie w apartamentowcu z 2025 roku, zlokalizowane w doskonałej lokalizacji przy ul. Angielskiej, zaledwie 10 minut pieszo do Politechniki.

Szczegóły ogłoszenia

444 000 zł29,04 m² 15 289,26 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Polecamy przytulne dwupokojowe mieszkanie o pow. 29,04 m2 położone na wysokim parterze kameralnego 3- piętrowego bloku z nowszej cegły (2003 rok) w Białymstoku przy ul. Kraszewskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

443 750 zł36,30 m² 12 224,52 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Apartamenty przy Jana Pawła II to nowy punkt na mapie Białegostoku. Kameralny blok dla tych, którzy szukają komfortu i wygody. Budynek składa się z 5 kondygnacji, na których znajduje się: 38.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Nowoczesny lokal usługowy 159 m | wysoki standard | duże witryny | Nowe Miasto, białystok Cena: 2 972 664 zł (18 696 zł/m ) Cena za m : 15 200 zł netto (do negocjacji) Wystawiam fakturę vat.

Szczegóły ogłoszenia

17 200 000 zł2 380,43 m² 7 225,59 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:40

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Prestiżowy Obiekt Biurowo-Przemysłowy w Białymstoku - Gotowy Biznes Inwestycyjny Szukasz nieruchomości, która generuje stabilny dochód i jednocześnie oferuje możliwość dalszego rozwoju?.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

679 000 zł44,16 m² 15 375,91 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkanie w centrum Białegostoku ul. Czysta Powierzchnia: 44,16 m Piętro: 4 (z windą) Balkon: 3,61 m wykończony Dodatkowo: komórka lokatorska miejsce postojowe w garażu.

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł62 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Modern House ma przyjemność zaprezentować Państwu świetne mieszkanie znajdujące się w samym centrum miasta przy ulicy Mickiewicza. Lokal ma 62 mkw i znajduje się na wysokim parterze/1.

Szczegóły ogłoszenia

332 000 zł32,50 m² 10 215,38 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Mieszkanie o powierzchni 32,50m2 usytuowane na trzecim piętrze w bloku z 2008 roku przy ulicy Łodzińskiego w dzielnicy Nowe Miasto. Przestrzeń mieszkalną stanowi: -strefa dzienna.

Szczegóły ogłoszenia

2 699 000 zł430 m² 6 276,74 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Przedstawiam ofertę lokalu na.

Szczegóły ogłoszenia

539 900 zł58,40 m² 9 244,86 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1997

Zapraszam do zapoznania się z ofertą funkcjonalnego trzypokojowego mieszkania przy ulicy Wiejskiej w Białymstoku. Mieszkanie o powierzchni 58,09 m2 znajdujące się na czwartym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 185 750 zł79,05 m² 15 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na sprzedaż nowoczesny lokal usługowy w pożądanej lokalizacji. Na sprzedaż prestiżowy lokal użytkowy o powierzchni 79.05 m , położony w świetnej lokalizacji przy ulicy Parkowej.

Szczegóły ogłoszenia

910 000 zł130 m² 7 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:284 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej segment skrajny o powierzchni 130m na działce 284m, sprzedaż po odświeżeniu ścian oraz remoncie łazienek. Rozkład pomieszczeń: parter : salon.

Szczegóły ogłoszenia

640 000 zł67,82 m² 9 436,74 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Mieszkanie w dzielnicy Dziesięciny przy ulicy gen. Hallera. Powierzchnia mieszkalna to 67,82m2 na którą składa się: -przestronny salon z kuchnią w formie aneksu -dwie oddzielne sypialnie.

Szczegóły ogłoszenia

730 000 zł220 m² 2 039,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:625 m²

Na sprzedaż przestronny lokal mieszkalny o powierzchni 220 m , położony w większym budynku, z trzema niezależnymi wejściami. To nieruchomość z dużym potencjałem idealna dla.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 000 zł246 m² 8 126,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:776 m²

Oferujemy Państwu niepowtarzalną okazję zakupu wyjątkowego domu w prestiżowej lokalizacji. Ta elegancka, wolnostojąca rezydencja o powierzchni 246 m położona jest na działce.

Szczegóły ogłoszenia

1 190 000 zł146 m² 8 150,68 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2002

Wyjątkowy Apartament o imponującej powierzchni 146 m idealna Alternatywa dla Domu, w Sercu Bojar - ul. Łąkowa. To propozycja dla osób, które marzą o przestrzeni i wygodzie,.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł1 466 m² 545,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Do naszej oferty trafia działka położona w Białymstoku na osiedlu Bacieczki. Nieruchomość oznaczona w Miejscowym Planie Zagospodarowania Przestrzennego jako tereny zabudowy mieszkaniowej oraz.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł80 m² 11 237,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1955

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Przedstawiam Państwu Wyjątkowy,.

Szczegóły ogłoszenia

610 130 zł67,83 m² 8 994,99 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Dobra inwestycja w blisko Centrum Polecam Państwu 4-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim usytuowane przy ul. Pomorskiej w Białymstoku. Nova Pomorska to oferta idealna dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

584 600 zł58,46 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Przestronne 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na os. Nowe Miasto przy ul. Wiadukt. Mieszkanie o powierzchni 58,46 m , zlokalizowane na 2. piętrze w 9-piętrowym budynku z cegły.

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł1 265 m² 339,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

**bardzo dobra lokalizacja**1265m2**wszystkie media .** Nieruchomość gruntowa objęta MPZP. Dojazd droga asfaltowa , kilka metrów drogi utwardzonej (udział w drodze). Wymiary: 26,7 x47,5 m Media.

Szczegóły ogłoszenia

575 000 zł38,50 m² 14 935,06 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż przytulne mieszkanie w centrum Białegostoku ul. Młynowa Mieszkanie o powierzchni 38,5 m zostało funkcjonalnie zaprojektowane, dzięki czemu przestrzeń jest bardzo dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

566 000 zł34,87 m² 16 231,72 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Nowoczesne mieszkanie w wysokim standardzie centrum miasta Na sprzedaż eleganckie, nowoczesne mieszkanie o powierzchni 34,87 m , położone na 6. piętrze w stylowym apartamentowcu.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł126 m² 8 809,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:225 m²

Nowoczesna, pięknie wykończona szeregówka Białystok / Halickie Na sprzedaż wyjątkowy, komfortowy dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 126 m z garażem, położony w spokojnej,.