Zamknij
Cześć! Zerknij na tę nieruchomość na Nieruchomosci-online.pl!
Cześć! Zerknij na tę nieruchomość na Nieruchomosci-online.pl! https://bialystok.nieruchomosci-online.pl/nowy-lokal,rezydencja-manufaktura/26448335.html
Czesc! Zerknij na te nieruchomosc na Nieruchomosci-online.pl! https://bialystok.nieruchomosci-online.pl/nowy-lokal,rezydencja-manufaktura/26448335.html
https://bialystok.nieruchomosci-online.pl/nowy-lokal,rezydencja-manufaktura/26448335.html

Udostępnij

Zdjęcie

Nowy lokal Centrum, ul. aleja Józefa Piłsudskiego 11/1

aleja Józefa Piłsudskiego 11/1, Centrum, Białystok, podlaskie

  • 7 259 952 zł
  • 421,60 m²
  • 17 220 zł/m²

Kamila Grycel

Skontaktuj się

Nowy lokal Centrum, ul. aleja Józefa Piłsudskiego 11/1

zaktualizowane:
11 lutego 2026

7 259 952 zł

421,60 m²

17 220 zł/m²

Nowy lokal Centrum, ul. aleja Józefa Piłsudskiego 11/1

Inwestycja: Rezydencja Manufaktura

Zaktualizowane: 11 lutego 2026

7 259 952 zł 421,60 m² 17 220 zł/m²

Termin realizacji:
sierpień 2026

Termin realizacji:

sierpień 2026

• Typ oferty: nowy lokal na sprzedaż
  • Cena: 7 259 952 zł (17 220 zł/m²)
  • Termin realizacji: sierpień 2026
  • Status oferty: dostępne
  • Rynek: pierwotny (oferta dewelopera)
  • Charakterystyka lokalu: 421,60 m²; stan: deweloperski
  •   winda, wejście od podwórza, dostosowany do osób niepełnosprawnych
  •   przeznaczenie handlowo-usługowe
  • Rozkład lokalu: piętro 0/2, jednopoziomowe
  • Budynek: apartamentowiec
  • Miejsce/a postojowe: w garażu wielostanowiskowym; garaż w bryle budynku, winda z poziomu garażu
  • Bezpieczeństwo: monitoring
  • Źródło: oferta dewelopera: MERCISE Sp. z o.o., zaktualizowane: 11.02.2026
  •   sygnatura ogłoszenia: U1B

Lokalizacja

  • Inwestycja: Rezydencja Manufaktura
  • Adres: aleja Józefa Piłsudskiego 11/1, Centrum, Białystok, podlaskie
  • Otoczenie: gęsta zabudowa miejska, tereny zielone i rekreacyjne, obiekty handlowo-usługowe
  • Na terenie inwestycji: plac zabaw, siłownia, stacja ładowania samochodów elektrycznych, paczkomat, ogrzewanie podłogowe, wideodomofon, rozwiązania SmartHome, ponadstandardowa wysokość pomieszczeń, antresole, ogrzewanie miejskie, lampy LED w częściach wspólnych
  • W pobliżu żłobek, przedszkole, szkoła podstawowa, szkoła średnia, uczelnia wyższa, restauracja, kawiarnia, fitness, siłownia, boisko, apteka, przychodnia, szpital, przystanek autobusowy, dworzec kolejowy, supermarket, poczta, bank, park, plac zabaw, kręgielnia, cukiernia, tereny spacerowe

Opis nieruchomości

Lokal handlowo-usługowy o powierzchni 421,60 m2 składający się z przestrzeni usługowej i WC. (...)

Zobacz pozostałe ogłoszenia inwestycji Rezydencja Manufaktura

Inwestycja realizowana przez:

MERCISE Sp. z o.o.

Kamila Grycel

A. Mickiewicza 83 lok. U3/1

Białystok 15-257

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

MieszkanieA/36 31,15 m² 16 000 zł/m² 4/8 1 498 400 zł
Mieszkanie
498 400 zł 31,15 m²
16 000 zł/m² 1 pok.
A/36

MieszkanieA/37 33,33 m² 16 000 zł/m² 4/8 1 533 280 zł
Mieszkanie
533 280 zł 33,33 m²
16 000 zł/m² 1 pok.
A/37

MieszkanieA/38 33,43 m² 15 300 zł/m² 4/8 1 511 479 zł
Mieszkanie
511 479 zł 33,43 m²
15 300 zł/m² 1 pok.
A/38

MieszkanieA/39 33,07 m² 15 300 zł/m² 4/8 1 505 971 zł
Mieszkanie
505 971 zł 33,07 m²
15 300 zł/m² 1 pok.
A/39

MieszkanieA/40 43,77 m² 15 550 zł/m² 4/8 1 680 624 zł
Mieszkanie
680 624 zł 43,77 m²
15 550 zł/m² 1 pok.
A/40

MieszkanieA/41 51,94 m² 15 600 zł/m² 4/8 3 810 264 zł
Mieszkanie
810 264 zł 51,94 m²
15 600 zł/m² 3 pok.
A/41

MieszkanieA/42 44,60 m² 16 100 zł/m² 4/8 2 718 060 zł
Mieszkanie
718 060 zł 44,60 m²
16 100 zł/m² 2 pok.
A/42

MieszkanieA/43 51,77 m² 15 600 zł/m² 4/8 3 807 612 zł
Mieszkanie
807 612 zł 51,77 m²
15 600 zł/m² 3 pok.
A/43

MieszkanieA/44 49,56 m² 15 600 zł/m² 4/8 2 773 136 zł
Mieszkanie
773 136 zł 49,56 m²
15 600 zł/m² 2 pok.
A/44

MieszkanieA/45 34,58 m² 16 300 zł/m² 4/8 2 563 654 zł
Mieszkanie
563 654 zł 34,58 m²
16 300 zł/m² 2 pok.
A/45

Zdjęcie

498 400 zł

31,15 m²

16 000 zł/m²

4/8

1

Zdjęcie

533 280 zł

33,33 m²

16 000 zł/m²

4/8

1

Zdjęcie

511 479 zł

33,43 m²

15 300 zł/m²

4/8

1

Zdjęcie

505 971 zł

33,07 m²

15 300 zł/m²

4/8

1

Zdjęcie

680 624 zł

43,77 m²

15 550 zł/m²

4/8

1

Zdjęcie

810 264 zł

51,94 m²

15 600 zł/m²

4/8

3

Zdjęcie

718 060 zł

44,60 m²

16 100 zł/m²

4/8

2

Zdjęcie

807 612 zł

51,77 m²

15 600 zł/m²

4/8

3

Zdjęcie

773 136 zł

49,56 m²

15 600 zł/m²

4/8

2

Zdjęcie

563 654 zł

34,58 m²

16 300 zł/m²

4/8

2

Kamila Grycel

666 129...

666 129 090

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Kamila Grycel

666 129...

666 129 090

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Kamila Grycel

666 129...

666 129 090

OK

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK