dowolna

Nowe mieszkania Białystok

232 ogłoszenia

232 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Produkcyjna

Bacieczki,Białystok

389 000 zł38 m² 10 296,50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Oferujemy mieszkanie 2- pokojowe nr F 2 o powierzchni 37,78m2 zlokalizowane na parterze w kameralnym budynku realizowanym w ramach II etapu inwestycji deweloperskiej " Symfonia Życia ".

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Produkcyjna

Bacieczki,Białystok

482 000 zł57 m² 8 406 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Oferujemy mieszkanie 3- pokojowe nr D5 o powierzchni 57,34 m2 zlokalizowane na parterze w kameralnym budynku realizowanym w ramach inwestycji deweloperskiej " Symfonia Życia " przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Krzysztofa

Zawady,Białystok

477 159 zł60 m² 7 950 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Kameralne Zawady ul. Św. Krzysztofa Zapraszamy do zapoznania się z ofertą inwestycji Kameralne Zawady, zlokalizowanej przy ul. Św. Krzysztofa, na spokojnym i cenionym osiedlu Zawady. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Produkcyjna

Bacieczki,Białystok

339 000 zł32 m² 10 495,40 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Oferujemy mieszkanie 2- pokojowe nr F4 o powierzchni 32,30m2 zlokalizowane na parterze w kameralnym budynku realizowanym w ramach II etapu inwestycji deweloperskiej " Symfonia Życia " przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Białystok

Dojlidy,Białystok

400 000 zł48 m² 8 408,66 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Przedstawiam wyjątkowy projekt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kraszewskiego

Bojary,Białystok

625 000 zł43 m² 14 404,20 zł/m²

 

Piętro:9/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Idealna nieruchomość dla singla lub pary! Nie czekaj* Może to Ty okażesz się szczęśliwym właścicielem tego przytulnego apartamentu! Zapraszam do zapoznania się z oferta sprzedaży mieszkania na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Antoniuk,Białystok

352 625 zł28 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowa Inwestycja Mieszkaniowa - Ul. Wiatrakowa 9 m 5 , Białystok Nowoczesne Apartamenty na Sprzedaż w kameralnych bloku - ul. Wiatrakowa, os. Antoniuk. Białystok Zapraszamy do zapoznania się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Białystok

Dojlidy Górne,Białystok

729 000 zł90 m² 8 082,04 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

*** Z ogródkiem *** *** stan deweloperski *** *** os.DOJLIDY GÓRNE *** Polecam mieszkanie bezczynszowe w zabudowie szeregowej - segment środkowy - w stanie deweloperskim zlokalizowany na os.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Hetmańska

Młodych,Białystok

445 000 zł52 m² 8 528,17 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Budynek oddany w 2025 roku. Pomieszczenia dwustronne, część dzienna z kuchnią - od strony południowej. Ściany wykończone i pomalowane na biało. Wykończony balkon, gresem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kraszewskiego

Bojary,Białystok

897 000 zł64 m² 13 917,80 zł/m²

 

Piętro:7/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Umów się na spotkanie , zanim ktoś cię uprzedzi! Zapraszam Państwa do zapoznania się o ofertą sprzedaży mieszkania na jednym z najbardziej lubianych osiedli : bojary przy ul. Kraszewskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Antoniuk,Białystok

596 160 zł52 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowa Inwestycja Mieszkaniowa - Ul. Wiatrakowa 9 m 2, białystok Nowoczesne Apartamenty na Sprzedaż w kameralnych bloku - ul. Wiatrakowa, os. Antoniuk. Białystok Zapraszamy do zapoznania się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Kraszewskiego

Bojary,Białystok

895 000 zł64 m² 14 015 zł/m²

 

Piętro:9/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Kupujesz bez podatku pcc! Bardzo ładne 3-pokojowe mieszanie w apartamentowcu z 2025 roku przy ulicy Kraszewskiego 45 B na Osiedlu bojary, bardzo blisko centrum Białegostoku. Nowoczesna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Choroszczańska

Przydworcowe,Białystok

798 000 zł62 m² 12 967,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Kupujesz bez podatku pcc 2%! Bardzo ładne 3-pokojowe mieszanie w apartamentowcu z 2024 roku przy ulicy Choroszczańskiej na Osiedlu Przydworcowe niemal w samym centrum Białegostoku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Starosielce,Białystok

431 000 zł48 m² 8 895,77 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowa inwestycja - możliwość wykończenia pod klucz Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nowej inwestycji Moje Pierwsze Mieszkanie. Kameralna zabudowa - jedynie 28 mieszkań w niskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Krzysztofa

Zawady,Białystok

655 637 zł82 m² 7 950 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Kameralne Zawady nowoczesna inwestycja mieszkaniowa Zapraszamy do zapoznania się z ofertą inwestycji Kameralne Zawady, zlokalizowanej przy ul. Św. Krzysztofa, na spokojnym i cenionym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Białystok

Dojlidy Górne,Białystok

729 000 zł90 m² 8 082,04 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Pużaka

Jaroszówka,Białystok

524 999 zł52 m² 10 105,80 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie z dużym ogródkiem 100 m w sąsiedztwie lasu Nowa inwestycja zielone pietrasze Stan deweloperski Możliwość wykończenia pod klucz zakup bez pcc! Funkcjonalne 3 pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Starosielce,Białystok

326 000 zł37 m² 8 880,41 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Krzysztofa

Zawady,Białystok

516 750 zł65 m² 7 950 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Białystok

Dojlidy Górne,Białystok

729 000 zł90 m² 8 082,04 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Antoniuk,Białystok

606 592 zł54 m² 11 200 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowa Inwestycja Mieszkaniowa - ul. Wiatrakowa 9 m 1, białystok Nowoczesne Apartamenty na Sprzedaż w kameralnych bloku - ul. Wiatrakowa, os. Antoniuk. Białystok Zapraszamy do zapoznania się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Mokra

Skorupy,Białystok

838 725 zł106 m² 7 950 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Biuro Nieruchomości północ oferuje na sprzedaż apartament w stanie deweloperskim o imponującej powierzchni 105.5m2, zlokalizowany na pierwszym piętrze budynku przy ul. Mokrej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Mieczykowa

Dojlidy Górne,Białystok

610 000 zł100 m² 6 100 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Apartament na sprzedaż rewelacyjna lokalizacja | bezczynszowy | duży balkon Na sprzedaż nowoczesny apartament w stanie deweloperskim, położony w świetnej lokalizacji - Dojlidy Górne , idealny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Pomorska

Skorupy,Białystok

780 000 zł68 m² 11 518 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne, 4 pokojowe mieszkanie, wykończone pod klucz mieszkanie z rynku pierwotnego - prosto od dewelopera. Kupując je, nie płacisz żadnej prowizji ani 2% pcc, który przy tej kwocie na rynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Białystok

Dojlidy Górne,Białystok

769 000 zł71 m² 10 906,20 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Oferujemy do sprzedaży dwupoziomowe mieszkanie 4- pokojowe 5 A o powierzchni 70,51 m2 w budynku w zabudowie bliźniaczej w trakcie realizacji. Lokal jest częścią II etapu większej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Białystok

Dojlidy Górne,Białystok

568 000 zł71 m² 8 055,59 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Oferujemy do sprzedaży dwupoziomowe mieszkanie 4- pokojowe 17 A o powierzchni 70,51 m2 w budynku w zabudowie bliźniaczej w trakcie realizacji. Lokal jest częścią II etapu większej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Produkcyjna

Bacieczki,Białystok

416 000 zł47 m² 8 821,03 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Oferujemy mieszkanie 3- pokojowe nr 12e o powierzchni 47,16 m2 zlokalizowane na parterze w kameralnym budynku realizowanym w ramach inwestycji deweloperskiej " Symfonia Życia " przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jurowiecka

Sienkiewicza,Białystok

699 000 zł44 m² 15 814,50 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Mam przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni 44,2 m , zlokalizowanego przy ul. Jurowieckiej w Białymstoku. Mieszkanie: mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Białystok

Dojlidy Górne,Białystok

729 000 zł90 m² 8 082,04 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Oliwkowa

Dziesięciny I,Białystok

360 000 zł36 m² 9 958,51 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Mieszkanie 2-pokojowe w spokojnej okolicy ul. Oliwkowa, białystok Na sprzedaż przestronne i słoneczne mieszkanie o powierzchni 36,15 m, położone na 1. piętrze w kameralnym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Starosielce,Białystok

479 000 zł56 m² 8 485,39 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Skorupy,Białystok

838 725 zł106 m² 7 950 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Oferujemy na sprzedaż apartament w stanie deweloperskim zlokalizowany na pierwszym piętrze w budynku przy ul. Mokrej na Skorupach. Na powierzchni 105,50 m2 tego dwupoziomowego mieszkania znajdują.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Ciepła

Sienkiewicza,Białystok

699 000 zł46 m² 15 032,30 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Przedstawiamy ofertę sprzedaży nowego mieszkania położonego przy ulicy Ciepłej na osiedlu Sienkiewicza. Nieruchomość znajduje się na siódmym piętrze w bloku z 2024r. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe

Jaroszówka,Białystok

749 000 zł82 m² 9 134,15 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Nowość na rynku! Dwupoziomowe mieszkanie z ogrodem w inwestycji "nowa Jaroszówka" idealne do zamieszkania i na działalność usługową Na sprzedaż przestronne, dwupoziomowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe

Białystok,podlaskie

442 800 zł62 m² 7 200 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Nowe mieszkania bezczynszowe w kameralnej inwestycji zaledwie 12 minut od ścisłego centrum Białegostoku! Aktualnie w przedsprzedaży idealny moment, aby zarezerwować swoje miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Lodowa

Zawady,Białystok

669 000 zł91 m² 7 315 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Bez podatku pcc Prezentujemy Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży domu o wysokim standardzie, zlokalizowanego w Białegostoku na osiedlu Zawady. To idealne miejsce dla rodzin z dziećmi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kraszewskiego

Bojary,Białystok

527 000 zł35 m² 14 937,60 zł/m²

 

Piętro:8/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zapraszam do zapoznania się z oferta sprzedaży mieszkania położonego na osiedlu Bojary przy ul. Kraszewskiego 45b. Nieruchomość położona jest na 8 piętrze obsługiwanym przez 2 windy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Przydworcowe,Białystok

735 000 zł54 m² 13 621,20 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży stylowego i eleganckiego mieszkania 3-pokojowego o powierzchni 54m2, położonego na osiedlu Przydworcowe, zaledwie kilka minut od centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Przydworcowe,Białystok

565 000 zł37 m² 15 344,90 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Przedstawiam Państwu ofertę mieszkania o powierzchni całkowitej 37,09 m2 usytuowane na 6 piętrze w w doskonałej lokalizacji. Lokal o podwyższonym standardzie gotowy do zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Białystok

Skorupy,Białystok

676 500 zł70 m² 9 595,74 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Bezczynczowe bez podatku pcc 2% stan deweloperski Przedstawiam nową szeregówkę położoną na osiedlu Skorupy, spokojna okolica w sąsiedztwie domów jednorodzinnych, w pobliżu znajdują się.

Powiadamiaj mnie o nowych ogłoszeniach

Mieszkania Białystok, tylko rynek pierwotny