dowolna

Nowe mieszkania Białystok

232 ogłoszenia

232 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Klepacka

Starosielce,Białystok

354 600 zł39 m² 9 198,44 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowa inwestycja - możliwość wykończenia pod klucz Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nowej inwestycji Moje Pierwsze Mieszkanie. Kameralna zabudowa - jedynie 28 mieszkań w niskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Dojlidy,Białystok

785 000 zł61 m² 12 868,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Rezerwacja! Dojlidy to przyszłość Białegostoku - tu znajduje się siedziba Parku Naukowo-Technologicznego i uczelnie wyższe. W sąsiedztwie Pałacu Lubomirskich i Pałacu Hasbacha,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe

Jaroszówka,Białystok

835 200 zł87 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Przedstawiamy nową ofertę sprzedaży przestronnego, dwupoziomowego mieszkania z dużym tarasem, idealnego dla osób ceniących sobie spokój, wygodę oraz przepiękne widoki. Nieruchomość położona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Białostoczek,Białystok

614 000 zł62 m² 9 983,74 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Atrakcyjne mieszkanie w korzystnej cenie Piękny apartament w nowym budynku z 2023 roku w poszukiwanej lokalizacji, blisko Centrum. Stan deweloperski z możliwością wykonania pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe

Jaroszówka,Białystok

787 200 zł82 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Nowość na białostockim rynku - Kameralna Inwestycja deweloperska " Nowa Jaroszówka" Na sprzedaż piękne dwupoziomowe mieszkanie z dużym ogródkiem położone w inwestycji Developerskiej "nowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Słoneczny Stok,Białystok

539 000 zł38 m² 14 010,90 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Prezentujemy do sprzedaży mieszkanie wraz z komórką lokatorską oraz miejscem postojowym w unikatowej inwestycji Vena Park! Mieszkania w kameralnych trzykondygnacyjnych budynkach,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Białystok

Dojlidy Górne,Białystok

584 000 zł71 m² 8 282,51 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Rezerwacja Oferujemy do sprzedaży dwupoziomowe mieszkanie 4- pokojowe 4a o powierzchni 70,51 m2 w budynku w zabudowie bliźniaczej w trakcie realizacji. Lokal jest częścią II etapu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Białystok

Bema,Białystok

475 000 zł40 m² 11 839,50 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Przedstawiamy Państwu 2 pokojowe mieszkanie w nowo powstającym Apartamencie Kopernik znajdujące się na 3 piętrze w 6 piętrowym budynku. Mieszkanie o powierzchni 40,12 m2 składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Złota

Bojary,Białystok

369 000 zł29 m² 12 879,60 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie jest w stanie deweloperskim, odebrane - możliwość wejścia z wykańczaniem od zaraz. Zamieszkaj w pięknej okolicy w samym centrum miasta, na ul. Złotej. Jeśli szukasz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Białystok

Dojlidy Górne,Białystok

703 000 zł90 m² 7 793,79 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

*** mieszkanie Z ogródkiem *** *** stan deweloperski *** *** os.DOJLIDY GÓRNE *** Polecam lokal mieszkalny z ogródkiem w szeregu - szereg środkowy - w stanie deweloperskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Bełzy

Białostoczek,Białystok

539 000 zł41 m² 13 210,80 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą 2 pokojowego mieszkania zlokalizowanego przy ul. Bełzy na osiedlu Białostoczek. Mieszkanie o powierzchni 42,62m składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Białystok

Dojlidy Górne,Białystok

605 000 zł70 m² 8 692,53 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Rezerwacja Oferujemy do sprzedaży dwupoziomowe mieszkanie 4- pokojowe 18b o powierzchni 69,6 m2 w budynku w zabudowie bliźniaczej w trakcie realizacji. Lokal jest częścią II etapu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Angielska

Bema,Białystok

669 000 zł60 m² 11 065,20 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Zamieszkaj w wymarzonym mieszkaniu jeszcze w tym roku! Zapraszam do zapoznania się z b. atrakcyjną oferta sprzedaży mieszkania w inwestycji ,apartamenty kopernik". "Apartamenty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Bema,Białystok

659 000 zł60 m² 10 983,30 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Układ: mieszkanie o powierzchni 60,46 m2 składa się z salonu z aneksem kuchennym, 2 sypialni, łazienki i przedpokoju. Duża logia- 15,52 m2. Stan: deweloperski. Piętro: szóste.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Białystok

Bagnówka,Białystok

621 000 zł77 m² 8 021,18 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Oferujemy do sprzedaży dwupoziomowe mieszkanie 4- pokojowe m4a o powierzchni 77,42 m2 w budynku w zabudowie szeregowej w trakcie realizacji. Lokal jest częścią VI etapu większej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Białostoczek

Białostoczek,Białystok

799 000 zł81 m² 9 844,75 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Willa białostoczek - nowa inwestycja na Białostockim rynku! Nowoczesny budynek w zabudowie bliźniaczej - dwa osobne segmenty, każdy z własnym ogródkiem. Prosta, nowoczesna architektura, dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Białystok

Dojlidy Górne,Białystok

703 000 zł90 m² 7 793,79 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Antoniuk,Białystok

606 592 zł54 m² 11 200 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowa Inwestycja Mieszkaniowa - Ul. Wiatrakowa, białystok Nowoczesne Apartamenty na Sprzedaż w kameralnych bloku - ul. Wiatrakowa, os. Antoniuk. Białystok Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe

Mickiewicza,Białystok

1 696 000 zł136 m² 8 017 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Przestronny apartament na parterze z piętrem w cichej, malowniczej okolicy blisko centrum miasta, idealne miejsce dla rodziny lub pary o powierzchni 136m2, położony na osiedlu Mickiewicza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Lodowa

Zawady,Białystok

685 000 zł76 m² 8 973,02 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Zachęcam do zapoznania się z ofertą mieszkania deweloperskiego z możliwością wykończenia pod klucz w Białymstoku, znajdującego się na popularnym osiedlu Zawady przy ulicy Lodowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Klepacka

Starosielce,Białystok

417 800 zł49 m² 8 498,78 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Pomorska

Skorupy,Białystok

608 871 zł68 m² 8 994,99 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Oferta Sprzedaży Mieszkań w Białymstoku na Osiedlu Skorupy Zapraszamy do zakupu przestronnych, czteropokojowych mieszkań o powierzchni trochę ponad 67,50 m , znajdujących się na 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Klepacka

Starosielce,Białystok

481 000 zł57 m² 8 498,23 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Białystok

Dojlidy Górne,Białystok

703 000 zł90 m² 7 793,79 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rzemieślnicza

Wysoki Stoczek,Białystok

659 000 zł56 m² 11 736,40 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

***rezerwacja**** *nowe 3 pokojowe mieszkanie do wejścia*bez pcc 2%* Zapraszam na prezentację 3 - pokojowego, pięknego i funkcjonalnego mieszkania zlokalizowanego na os. Wysoki Stoczek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Białystok

Dojlidy Górne,Białystok

694 000 zł90 m² 7 694,01 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

*** mieszkanie W szeregu *** *** stan deweloperski *** *** os.DOJLIDY GÓRNE *** *** 2 MIEJSCA PARKINGOWE *** Polecam lokal mieszkalny z ogródkiem w szeregu - szereg środkowy - w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Białostoczek,Białystok

595 000 zł44 m² 13 522,70 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowego mieszkania o wysokim standardzie wykończenia, zaprojektowanego z dbałością o każdy szczegół w stylu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Białostoczek,Białystok

539 000 zł41 m² 13 188,20 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Przedstawiam Państwu ofertę mieszkania o powierzchni całkowitej 40,87m2 usytuowane na 3 piętrze w apartamentowcu w doskonałej lokalizacji .Lokal o podwyższonym standardzie gotowy do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Klepacka

Starosielce,Białystok

288 200 zł31 m² 9 219,45 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kaczorowskiego

Bema,Białystok

475 000 zł40 m² 11 839,50 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Apartament ul. Kaczorowskiego osiedle Bema - rok budowy 2024r. ****zapraszam do zapoznania się z oferta.**** Oferujemy Państwu luksusowy apartament o powierzchni 40,12 m2 w w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Klepacka

Starosielce,Białystok

477 800 zł54 m² 8 899,24 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bełzy

Białostoczek,Białystok

539 000 zł41 m² 13 188,20 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Zachęcam do zapoznania się z ofertą mieszkania na sprzedaż. Nowoczesne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 40,87 m , położone na 3 piętrze w nowym bloku z 2023 roku. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ciepła

Sienkiewicza,Białystok

665 000 zł44 m² 14 943,80 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Zachęcam do zapoznania się z ofertą nowoczesnego mieszkania na sprzedaż przy ulicy Ciepłej. Oferuję na sprzedaż nowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 44,5 m , zlokalizowane przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Białystok

Wygoda,Białystok

780 000 zł67 m² 11 621 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Jeśli szukasz mieszkania, do którego możesz wprowadzić się natychmiast i cieszyć się komfortem dużego metrażu, ta oferta jest dla Ciebie! Mieszkanie które mieści się na lubianym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Białostoczek,Białystok

539 000 zł41 m² 13 188,20 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Kupujesz bez podatku pcc 2%! Komfortowe, świeżo wykończone 2-pokojowe mieszkanie położone na 3 piętrze w apartamentowcu z 2023 roku na osiedlu Białostoczek, oddalone ok 5 min autem od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Białystok

Dojlidy Górne,Białystok

694 000 zł90 m² 7 694,01 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Białystok

Nowe Miasto,Białystok

829 000 zł61 m² 13 590 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Prezentujemy Państwu wyjątkowy apartament, idealny dla rodziny z dziećmi, zlokalizowany w dynamicznie rozwijającej się części Białegostoku - na Nowym Mieście. To nowoczesne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jurowiecka

Sienkiewicza,Białystok

629 000 zł40 m² 15 623,50 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

*nowe 2 pokoje*apartamenty jagiellońskie*wyposażone* Zapraszam na prezentację 2 - pokojowego, pięknego i funkcjonalnego mieszkania zlokalizowanego w centrum na os. Sienkiewicza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Wysoki Stoczek,Białystok

615 000 zł48 m² 12 925,60 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Apartament dla wymagających Zapraszam do zapoznania się z ofertą przestronnego mieszkania wykończonego w wysokim standardzie. Na powierzchnię 47,58m 2 składają się: salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Żubrów

Dojlidy,Białystok

785 000 zł60 m² 13 031,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Nowoczesne Mieszkanie na Pierwszym Piętrze z Pięknym Otoczeniem Z przyjemnością prezentuję Państwu to wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 60.24 m2, idealne dla osób poszukujących.

Powiadamiaj mnie o nowych ogłoszeniach

Mieszkania Białystok, tylko rynek pierwotny