Mieszkanie, ul. Piastowska

Piastowska, Piasta I, Białystok, podlaskie

  • 479 000 zł
  • 48 m²
  • 9 979,17 zł/m²

Zdjęcie

Adrian

Skontaktuj się

Mieszkanie, ul. Piastowska

Piastowska, Piasta I, Białystok, podlaskie

zaktualizowane:
19 maja 2026

479 000 zł

48 m²

9 979,17 zł/m²

Mieszkanie, ul. Piastowska

Zaktualizowane: 19 maja 2026

479 000 zł 48 m² 9 979,17 zł/m²

Piętro:
4/4
Liczba pokoi:
3
Rok budowy:
1980
Miejsce parkingowe:
parking publiczny / na ulicy
Stan mieszkania:
bardzo dobry

Piętro:

4/4

Liczba pokoi:

3

Rok budowy:

1980

Miejsce parkingowe:

parking publiczny / na ulicy

Stan mieszkania:

bardzo dobry

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 479 000 zł (9 979,17 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Dostępne: lipiec 2026
  • Forma własności: spółdzielcze własnościowe, księga wieczysta
  • Charakterystyka mieszkania: 48 m², 3 pokoje; stan: bardzo dobry
  • Budynek: blok mieszkalny (blok z płyty); rok budowy: 1980 (blok w starym budownictwie)
  •   technika budowy: wielka płyta
  • Rozkład mieszkania: piętro 4/4, dwustronne, jednopoziomowe
  • Powierzchnia dodatkowa: balkon, piwnica
  • Czynsz: 750 zł
  • Wyposażenie: mieszkanie umeblowane, pralka, zmywarka, płyta gazowa / elektryczna, piekarnik, lodówka
  • Kuchnia: oddzielna
  • Łazienka: wanna
  • Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
  • Bezpieczeństwo: drzwi antywłamaniowe
  • Miejsce parkingowe: parking publiczny / na ulicy
  • Źródło: ogłoszenie prywatne, zaktualizowane: 19.05.2026

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Sprzedaż bez pośredników.

Na sprzedaż słoneczne mieszkanie o powierzchni 48 m², położone w 4-piętrowym, ocieplonym budynku z lat 80. na osiedlu Piasta.

Lokal składa się z dwóch sypialni, salonu, oddzielonej kuchni, przedpokoju oraz łazienki z toaletą. Rozkład pomieszczeń jest bardzo atrakcyjny. Mieszkanie jest jasne i dwustronne, co zapewnia dobre doświetlenie przez cały dzień.

Nieruchomość znajduje się na 4. piętrze. (...)

Agent

Adrian

661 486...

661 486 460

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości