dowolna

Mieszkania na sprzedaż Białystok - Oferty „sprzedam mieszkanie”

1 276 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 276 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

499 777 zł51 m² 9 799,55 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie na 3. piętrze w 4-piętrowym bloku z cegły, w cichej i zielonej części centrum. Wysokie pomieszczenia (2,7 m), dużo naturalnego światła i balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

755 102 zł80,33 m² 9 400 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:III kwartał 2026

Ogłoszenie przedstawia 3-pokojowy apartament z antresolą, aneksem kuchennym, łazienką, balkonem i dwoma tarasami. Lokal znajduje się w inwestycji Ignatki Forest w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

566 814 zł55,57 m² 10 200 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:III kwartał 2026

Ogłoszenie przedstawia 3-pokojowy apartament z aneksem kuchennym, łazienką i balkonem. Lokal znajduje się w inwestycji Ignatki Forest w miejscowości Ignatki-Osiedle zaledwie 7km od.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

723 436 zł73,82 m² 9 800 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:III kwartał 2026

Ogłoszenie przedstawia 3-pokojowy apartament z antresolą, aneksem kuchennym, łazienką, balkonem i tarasem. Lokal znajduje się w inwestycji Ignatki Forest w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

607 000 zł41,78 m² 14 528,48 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

** wyższy standard ** blok z 2026r ** ** brak podatku pcc ** Mieszkanie wykończone , gotowe do wprowadzenia przy wykorzystaniu materiałów wysokiej jakości Polecamy Państwu nowe, 2-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

659 000 zł60,50 m² 10 892,56 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Na sprzedaż przestronne i jasne mieszkanie w centrum miasta, po generalnym odświeżeniu w 2024 roku gotowe do wprowadzenia bez dodatkowych nakładów. Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

489 000 zł39,60 m² 12 348,48 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Umeblowane mieszkanie na Nowym Mieście! Biuro Nieruchomości ab Grand poleca starannie wykończone mieszkanie w nowoczesnym stylu w nowoczesnej części dzielnicy osiedla Nowe Miasto przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

435 960 zł36,30 m² 12 009,92 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferta firmy Sekwoja Development Zapraszamy na naszą stronę w w w. s e k w o j a de v e l o p m e n t . p l po więcej szczegółów oraz rzuty.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

605 000 zł72,79 m² 8 311,58 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:I kwartał 2027

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 4-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, trzech sypialni, łazienki, wc i dwóch balkonów. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

559 000 zł60,44 m² 9 248,84 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:I kwartał 2027

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, garderoby, łazienki, pralni i dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

605 000 zł72,81 m² 8 309,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:I kwartał 2027

Szczegóły ogłoszenia

515 020 zł46,82 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Osiedle Nowe Miasto to inwestycja położona w Białymstoku przy ulicy Pułaskiego i Transportowej. To nasze kolejne podejście do zabudowy dwulokalowej. Tym razem do wyboru ok. 50 metrowe.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł62,16 m² 9 636,42 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Na sprzedaż przestronne i bardzo jasne mieszkanie o powierzchni 62,16 m , położone na 6 piętrze w 8-piętrowym budynku z windą, na nowoczesnym osiedlu Słoneczne Tarasy przy al.

Szczegóły ogłoszenia

639 000 zł54,70 m² 11 681,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Przestronne mieszkanie na nowym mieście * do wejścia * Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą bardzo zadbanego, mieszkania zlokalizowanego na osiedlu Nowe Miasto , przy ulicy Zachodniej.

Szczegóły ogłoszenia

255 000 zł29,88 m² 8 534,14 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

** Centrum ** Cegła ** ** możliwość przekształcenia na 2 pokoje ** Polecamy Państwu przestronne mieszkanie usytuowane na 4 piętrze przy ulicy Waryńskiego w Centrum Miasta Stan mieszkania do.

Szczegóły ogłoszenia

565 000 zł36,82 m² 15 344,92 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

** apartamenty kopernik * ul.ANGIELSKA ** ** BRAK PODATKU PCC ** WYŻSZY STANDARD ** Mieszkanie zlokalizowane w Apartamentach przy ul. Angielska na 6 piętrze w budynku z windą w bliskim.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł44,16 m² 11 775,36 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Oferta dostępna tylko U nas - zapraszamy do współpracy. Na sprzedaż funkcjonalne, jednostronne, jasne i ciepłe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 44,16 m , położone na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

607 700 zł66,67 m² 9 115,04 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 4-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, trzech sypialni, łazienki i ogródka. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

740 400 zł61,66 m² 12 007,78 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, łazienki, wc i balkonu. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

731 500 zł67,66 m² 10 811,41 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, łazienki, wc i ogródka. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

589 000 zł57,90 m² 10 172,71 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

** stan do wejścia ** parter z ogródkiem ** Polecamy Państwu mieszkanie o powierzchni 57,90 m2 przy ul. Boh. Monte Cassino w pobliżu centrum miasta. Do placu pod Ratuszem jest około 10-15.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł73,73 m² 9 480,54 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1996

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.   Nowoczesne 4 pokoje |.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

890 000 zł111 m² 8 018,02 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2002

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Polecam Państwu ofertę.

Szczegóły ogłoszenia

675 000 zł55,09 m² 12 252,68 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

** brak podatku 2% pcc ** Mieszkanie przy ulicy 42 Pułku Piechoty na osiedlu Wygoda Lokal mieszkalny o powierzchni 55,09 m2 Wykończone mieszkanie (bez mebli ruchomych) W skład mieszkania wchodzi:.

Szczegóły ogłoszenia

860 000 zł65 m² 13 230,77 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

** Apartamenty Zwycięstwa ** ** brak podatku pcc ** Apartamenty Zwycięstwa w Białymstoku to nowoczesny czteropiętrowy apartamentowiec, zlokalizowany w centralnej części miasta. Apartamentowiec.

Szczegóły ogłoszenia

476 000 zł46,70 m² 10 192,72 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

** nowe miasto ** 2 oddzielne pokoje oraz oddzielna kuchnia ** ** blok Z cegły 2009r ** Polecamy Państwu mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 46,70 m usytuowane na Nowym mieście w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

419 000 zł39,02 m² 10 738 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

***zadzwoń to idealne przytulne mieszkanie dla Ciebie*** Prezentuję Państwu wyjątkową ofertę mieszkania o powierzchni 39,02 m2, usytuowanego na czwartym piętrze w bloku z płyty.

Szczegóły ogłoszenia

574 000 zł65 m² 8 830,77 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1998

Wyjątkowa lokalizacja - nowe miasto - ul. Pogodna - blisko Centrum i Politechniki Białostockiej - mieszkanie dwupoziomowe - nowa cegła (1998 r.)! MIESZKANIE DWUPOZIOMOWE Z MOŻLIWOŚCIĄ.

Szczegóły ogłoszenia

689 000 zł46,30 m² 14 881,21 zł/m²

 

Piętro:11/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

** nowe bojary ** 11 piętro ** wyższy standard ** doskonała lokalizacja - idealna inwestycja na wynajem! bez podatku pcc 2 % Polecamy Państwu mieszkanie 2-pokojowe usytuowane przy ulicy Kraszewskiego na.

Szczegóły ogłoszenia

462 000 zł57,90 m² 7 979,27 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1987

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Zamieszkaj w jasnym,.

Szczegóły ogłoszenia

570 000 zł61,40 m² 9 283,39 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Na sprzedaż jasne, słoneczne i wyjątkowo przestronne mieszkanie o powierzchni 61,40 m , zlokalizowane w Białymstoku przy ulicy Ogrodowej. To idealna propozycja dla osób ceniących.

Szczegóły ogłoszenia

460 000 zł45,10 m² 10 199,56 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Sprzedam Mieszkanie własnościowe | 45,10 m | Parter | 460 000 zł Oferuję na sprzedaż zadbane mieszkanie własnościowe w dobrym stanie jasne, przestronne i gotowe do wprowadzenia!.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł58 m² 10 172,41 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

** nowe miasto ** parter + ogródek ** Polecamy Państwu mieszkanie 3-pokojowe usytuowane na parterze w bloku IV piętrowym z 1980r. przy ulicy Wiejskiej osiedle Nowe Miasto. Lokal mieszkalny jest.

Szczegóły ogłoszenia

601 350 zł63,30 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu przyjemne, ciepłe mieszkanie, zlokalizowane na III piętrze w III piętrowym bloku, położonym na terenie osiedla Bojary. Doskonałe miejsce - blisko.

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł47,90 m² 7 515,66 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1988

Polecamy Państwu funkcjonale mieszkanie znajdujące się na II piętrze o powierzchni 47,9 m 2 w IV piętrowym budynku mieszkalnym z płyty po niedawno przeprowadzonej termomodernizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

487 000 zł36,70 m² 13 269,75 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferujemy na sprzedaż luksusowe mieszkanie położone w kameralnej inwestycji ,moje pierwsze mieszkanie" przy ul. Klepackiej 14. Nieruchomość usytuowana jest na 1 pietrze w 3 piętrowym bloku. Na.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł35,90 m² 9 442,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Atrakcyjne 2 pokojowe mieszkanie położone na ivp. w niskim bloku na os. Mickiewicza (ul. Orzeszkowej). Osobne pokoje i oddzielna kuchnia. Kilka lat temu mieszkanie zostało odnowione. W cenie.

Szczegóły ogłoszenia

465 000 zł28,10 m² 16 548,04 zł/m²

 

Piętro:9/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Sprzedam bezpośrednio nowe, urządzone 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 28,10 m2, zlokalizowane na osiedlu nowe bojary, przy ul. Kraszewskiego/łąkowej. Bez podatku pcc Mieszkanie znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł64,40 m² 9 006,21 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Sprzedam duże, słoneczne mieszkanie w centrum Białegostoku (ulica Branickiego)! 64,4 m2, ulokowane na 3 piętrze w trzypiętrowym bloku. Mieszkanie składa się z: -kuchni 9,1m2 - pokój 8m2.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł47,40 m² 7 151,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Są mieszkania, które od pierwszego.

Szczegóły ogłoszenia

779 200 zł81,80 m² 9 525,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1996

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Czteropokojowe mieszkanie - Leśna.

Szczegóły ogłoszenia

2 090 000 zł145,89 m² 14 325,86 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2015

* apartament w Butikowej Kamienicy czeka na nowych właścicieli * Unikatowy, dwupoziomowy apartament na sprzedaż o powierzchni 145,89 m2, który łączy w sobie nowoczesność, komfort.

Szczegóły ogłoszenia

2 649 000 zł154,43 m² 17 153,40 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2021

Jeżeli wejdziesz do tego mieszkania, to żadne inne Cię nie usatysfakcjonuje pod względem rozkładu, jak i przestrzeni. W cenie dwa miejsca postojowe w garażu podziemnym oraz przestronna.

Szczegóły ogłoszenia

529 000 zł44,43 m² 11 906,37 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

2 pokoje na parterze z tarasem 40m2 Przestronne, przytulne 2 pokojowe mieszkanie na osiedlu Rekreacyjnym, nowe Miasto w Białymstoku. Mieszkanie położone na parterze w ośmiopiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

810 000 zł74,73 m² 10 839,02 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

* szukasz komfortowego mieszkania w cichej okolicy ale blisko centrum - zapraszam na prezentację * Przestronne i funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie w miejscowości Białystok na oś.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

569 000 zł50,85 m² 11 189,77 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Super lokalizacja. Elegancki apartamentowiec. Bez pcc Przestronne i funkcjonalne trzypokojowe mieszkanie w miejscowości Białystok w dzielnicy Piasta. Mieszkanie położone na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł61,33 m² 7 321,05 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1964

Na sprzedaż bezczynszowe, wyodrębnione mieszkanie w jednopiętrowym, wolnostojącym budynku mieszkalnym dwulokalowym. Słoneczne i nieszablonowe 3-pokojowe mieszkanie bezczynszowe.