dowolna

Mieszkania na sprzedaż Białystok - Oferty „sprzedam mieszkanie”

1 274 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

1 274 ogłoszenia

Ogłoszenia wyróżnione

499 777 zł51 m² 9 799,55 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie na 3. piętrze w 4-piętrowym bloku z cegły, w cichej i zielonej części centrum. Wysokie pomieszczenia (2,7 m), dużo naturalnego światła i balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

585 000 zł66,82 m² 8 754,86 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:grudzień 2027

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania, składającego się z przestronnego pokoju dziennego z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, łazienki, wc oraz ogródka. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

369 000 zł38,91 m² 9 483,42 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:grudzień 2027

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania, składającego się z przestronnego pokoju dziennego z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki oraz balkonu. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

369 000 zł38,91 m² 9 483,42 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:grudzień 2027

o nowych ogłoszeniach

607 000 zł41,78 m² 14 528,48 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

** wyższy standard ** blok z 2026r ** ** brak podatku pcc ** Mieszkanie wykończone , gotowe do wprowadzenia przy wykorzystaniu materiałów wysokiej jakości Polecamy Państwu nowe, 2-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

659 000 zł60,50 m² 10 892,56 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Na sprzedaż przestronne i jasne mieszkanie w centrum miasta, po generalnym odświeżeniu w 2024 roku gotowe do wprowadzenia bez dodatkowych nakładów. Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

489 000 zł39,60 m² 12 348,48 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Umeblowane mieszkanie na Nowym Mieście! Biuro Nieruchomości ab Grand poleca starannie wykończone mieszkanie w nowoczesnym stylu w nowoczesnej części dzielnicy osiedla Nowe Miasto przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

435 960 zł36,30 m² 12 009,92 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferta firmy Sekwoja Development Zapraszamy na naszą stronę w w w. s e k w o j a de v e l o p m e n t . p l po więcej szczegółów oraz rzuty.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

689 396 zł73,34 m² 9 400 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:III kwartał 2026

Ogłoszenie przedstawia 3-pokojowy apartament z antresolą, aneksem kuchennym, łazienką, balkonem i tarasem. Lokal znajduje się w inwestycji Ignatki Forest w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

741 234 zł72,67 m² 10 200 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:III kwartał 2026

Ogłoszenie przedstawia 3-pokojowy apartament z oddzielną kuchnią, łazienką, wc i balkonem. Lokal znajduje się w inwestycji Ignatki Forest w miejscowości Ignatki-Osiedle zaledwie 7km.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

724 514 zł73,93 m² 9 800 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:III kwartał 2026

Ogłoszenie przedstawia 3-pokojowy apartament z antresolą, aneksem kuchennym, łazienką i dwoma balkonami. Lokal znajduje się w inwestycji Ignatki Forest w miejscowości Ignatki-Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

515 020 zł46,82 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Osiedle Nowe Miasto to inwestycja położona w Białymstoku przy ulicy Pułaskiego i Transportowej. To nasze kolejne podejście do zabudowy dwulokalowej. Tym razem do wyboru ok. 50 metrowe.

Szczegóły ogłoszenia

469 000 zł58,40 m² 8 030,82 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą komfortowego mieszkania położonego przy ul. Lewandowskiego w Białymstoku. Nieruchomość znajduje się na 2 piętrze w kameralnym, 4-piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł58 m² 10 172,41 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

** nowe miasto ** parter + ogródek ** Polecamy Państwu mieszkanie 3-pokojowe usytuowane na parterze w bloku IV piętrowym z 1980r. przy ulicy Wiejskiej osiedle Nowe Miasto. Lokal mieszkalny jest.

Szczegóły ogłoszenia

460 000 zł45,10 m² 10 199,56 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Sprzedam Mieszkanie własnościowe | 45,10 m | Parter | 460 000 zł Oferuję na sprzedaż zadbane mieszkanie własnościowe w dobrym stanie jasne, przestronne i gotowe do wprowadzenia!.

Szczegóły ogłoszenia

574 000 zł65 m² 8 830,77 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1998

Wyjątkowa lokalizacja - nowe miasto - ul. Pogodna - blisko Centrum i Politechniki Białostockiej - mieszkanie dwupoziomowe - nowa cegła (1998 r.)! MIESZKANIE DWUPOZIOMOWE Z MOŻLIWOŚCIĄ.

Szczegóły ogłoszenia

570 000 zł61,40 m² 9 283,39 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Na sprzedaż jasne, słoneczne i wyjątkowo przestronne mieszkanie o powierzchni 61,40 m , zlokalizowane w Białymstoku przy ulicy Ogrodowej. To idealna propozycja dla osób ceniących.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

625 000 zł74,42 m² 8 398,28 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:I kwartał 2027

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 4-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, trzech sypialni, łazienki, wc i dwóch balkonów. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

605 000 zł72,79 m² 8 311,58 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:I kwartał 2027

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

615 000 zł74,42 m² 8 263,91 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:I kwartał 2027

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 4-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, trzech sypialni, łazienki, wc i ogródka. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

425 000 zł52,53 m² 8 090,61 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Polecam Państwu lokal mieszkalny, położony w ścisłym Centrum miasta, usytuowany u zbiegu ulic Piłsudskiego i Włókienniczej. Mieszkanie znajduje się na poszukiwanym i idealnym.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł62,40 m² 7 195,51 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Jeśli szukasz dużego mieszkania w świetnej lokalizacji ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie do remontu lub odświeżenia na.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

Rynek pierwotny

595 056 zł53,13 m² 11 200 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Polecamy piękny apartament 3.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

354 500 zł28,36 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Polecamy piękny apartament 2.

Szczegóły ogłoszenia

838 725 zł105,50 m² 7 950 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Zapraszam do zapoznania się.

Szczegóły ogłoszenia

596 160 zł51,84 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

606 592 zł54,16 m² 11 200 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

487 000 zł36,70 m² 13 269,75 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferujemy na sprzedaż luksusowe mieszkanie położone w kameralnej inwestycji ,moje pierwsze mieszkanie" przy ul. Klepackiej 14. Nieruchomość usytuowana jest na 1 pietrze w 3 piętrowym bloku. Na.

Szczegóły ogłoszenia

465 000 zł28,10 m² 16 548,04 zł/m²

 

Piętro:9/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Sprzedam bezpośrednio nowe, urządzone 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 28,10 m2, zlokalizowane na osiedlu nowe bojary, przy ul. Kraszewskiego/łąkowej. Bez podatku pcc Mieszkanie znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

570 000 zł64,40 m² 8 850,93 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Sprzedam duże, słoneczne mieszkanie w centrum Białegostoku (ulica Branickiego)! 64,4 m2, ulokowane na 3 piętrze w trzypiętrowym bloku. Mieszkanie składa się z: -kuchni 9,1m2 - pokój 8m2.

Szczegóły ogłoszenia

529 000 zł44,43 m² 11 906,37 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

2 pokoje na parterze z tarasem 40m2 Przestronne, przytulne 2 pokojowe mieszkanie na osiedlu Rekreacyjnym, nowe Miasto w Białymstoku. Mieszkanie położone na parterze w ośmiopiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

2 090 000 zł145,89 m² 14 325,86 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2015

* apartament w Butikowej Kamienicy czeka na nowych właścicieli * Unikatowy, dwupoziomowy apartament na sprzedaż o powierzchni 145,89 m2, który łączy w sobie nowoczesność, komfort.

Szczegóły ogłoszenia

2 649 000 zł154,43 m² 17 153,40 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2021

Jeżeli wejdziesz do tego mieszkania, to żadne inne Cię nie usatysfakcjonuje pod względem rozkładu, jak i przestrzeni. W cenie dwa miejsca postojowe w garażu podziemnym oraz przestronna.

Szczegóły ogłoszenia

810 000 zł74,73 m² 10 839,02 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

* szukasz komfortowego mieszkania w cichej okolicy ale blisko centrum - zapraszam na prezentację * Przestronne i funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie w miejscowości Białystok na oś.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł42 m² 13 071,43 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Na sprzedaż funkcjonalne,.

Szczegóły ogłoszenia

539 000 zł39 m² 13 820,51 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Prezentuję nowoczesne, 39-metrowe.

Szczegóły ogłoszenia

639 000 zł84,50 m² 7 562,13 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1988

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Polecam ofertę dużego,.

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł34 m² 10 852,94 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Polecam ofertę mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł39,90 m² 11 002,51 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Sprzedaż bezpośrednia. Mieszkanie o pow. 39,90 m2, położone na 9 piętrze jedenasto-piętrowego bloku w Białymstoku przy ul. Mieszka I 4 (piękny widok na panoramę miasta!). Układ.

Szczegóły ogłoszenia

333 000 zł34,40 m² 9 680,23 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Wyjątkowa lokalizacja - centrum.

Szczegóły ogłoszenia

384 000 zł42,20 m² 9 099,53 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1997

Cena do negocjacji. Biuro nieruchomości poleca funkcjonalne mieszkanie na ostatnim, 4 piętrze w 4-piętrowym bloku z cegły z 1997 roku, w bardzo dobrej, spokojnej dzielnicy - Wysoki.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł47,76 m² 11 515,91 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Na sprzedaż komfortowe,.

Szczegóły ogłoszenia

444 000 zł29,04 m² 15 289,26 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Sprzedaż bezpośrednia. Mieszkanie o pow. 29,04 m2, położone na wysokim parterze kameralnego, 3 piętrowego bloku z nowszej cegły (2003 rok) w Białymstoku przy ul. Kraszewskiego. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

665 000 zł44,50 m² 14 944 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Sprzedam bezpośrednio nowe 3-pokojowe (salon z aneksem plus dwie sypialnie) mieszkanie o powierzchni 44,5 m2, zlokalizowane przy ul. Ciepłej z możliwością dokupienia miejsca postojowego.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł39 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Zapraszam na prezentację.

Szczegóły ogłoszenia

529 000 zł61,62 m² 8 584,88 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Zapraszam na prezentację 3.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł50 m² 7 980 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Na sprzedaż zadbane 2-pokojowe.