Mieszkanie, ul. Broniewskiego
Broniewskiego, Antoniuk, Białystok, podlaskie
- 477 700 zł
- 42 m²
- 11 373,81 zł/m²
Sylwia
Skontaktuj się
Mieszkanie, ul. Broniewskiego
Broniewskiego, Antoniuk, Białystok, podlaskie
zaktualizowane:
22 maja 2026
Mieszkanie, ul. Broniewskiego
Zaktualizowane: 22 maja 2026
477 700 zł 42 m² 11 373,81 zł/m²
Warto obserwować to ogłoszenie
umiarkowane zainteresowanie
parter/4
3
1980
-
wysoki standard
Zobacz na mapie
Piętro:
parter/4Liczba pokoi:
3Rok budowy:
1980Miejsce parkingowe:
-Stan mieszkania:
wysoki standardSzczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
- Cena: 477 700 zł (11 373,81 zł/m²)
- Rynek: wtórny
- Dostępne: natychmiast
- Forma własności: własność, księga wieczysta
- Możliwa zamiana: tak
- Charakterystyka mieszkania: 42 m², 3 pokoje; stan: wysoki standard
- instalacje: nowe / wymienione; okna: plastikowe
- Budynek: rok budowy: 1980
- technika budowy: nowa technologia
- Rozkład mieszkania: piętro 0/4, dwustronne, środkowe
- Powierzchnia dodatkowa: balkon, piwnica
- Czynsz: 450 zł
- Wyposażenie: zmywarka, płyta gazowa / elektryczna, piekarnik, lodówka
- Kuchnia: aneks kuchenny
- Media: ogrzewanie: miejskie
- Internet, telefon, telewizja kablowa
- klimatyzacja
- Bezpieczeństwo: domofon/wideofon
- Źródło: ogłoszenie prywatne, zaktualizowane: 22.05.2026
Lokalizacja
- Adres: Broniewskiego, Antoniuk, Białystok, podlaskie
Opis nieruchomości
Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego, trzypokojowego mieszkania o powierzchni 42 m², położonego na parterze w bloku przy ulicy Broniewskiego Białymstoku.
Mieszkanie składa się z przedpokoju, dwóch sypialni, przestronnego salonu z aneksem kuchennym, garderoby a także łazienki. Przemyślany układ pomieszczeń zapewnia komfort i funkcjonalność przyszłym właścicielom. (...)
Sylwia
514 163...
514 163 960