Apartament
Antoniukowska, Antoniuk, Białystok, podlaskie
- 595 000 zł
- 68,17 m²
- 8 728,18 zł/m²
Apartament
Antoniukowska, Antoniuk, Białystok, podlaskie
zaktualizowane:
8 stycznia 2026
Apartament
Zaktualizowane: 8 stycznia 2026
595 000 zł 68,17 m² 8 728,18 zł/m²
4/8
3
2010
w garażu podziemnym
wysoki standard
Zobacz na mapie
Piętro:
4/8Liczba pokoi:
3Rok budowy:
2010Miejsce parkingowe:
w garażu podziemnymStan mieszkania:
wysoki standardSzczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
- Cena: 595 000 zł (8 728,18 zł/m²)
- Rynek: wtórny
- Dostępne: sierpień 2025
- Forma własności: własność
- Charakterystyka mieszkania: 68,17 m², 3 pokoje, 1 łazienka; stan: wysoki standard
- okna: plastikowe
- Budynek: apartamentowiec; rok budowy: 2010 (blok w nowym budownictwie)
- technika budowy: tradycyjna/cegła
- winda
- Rozkład mieszkania: piętro 4/8, jednopoziomowe
- Powierzchnia dodatkowa: balkon, piwnica
- Czynsz: 550 zł
- Wyposażenie: mieszkanie umeblowane
- Kuchnia: oddzielna
- Media: ogrzewanie: miejskie, centralne ogrzewanie
- Bezpieczeństwo: domofon/wideofon
- Miejsce parkingowe: w garażu podziemnym (1 miejsce parkingowe)
- Źródło: biuro nieruchomości: FUTURUM ESTATE NIERUCHOMOŚCI, zaktualizowane: 08.01.2026
- numer ogłoszenia: 22/15254/OMS
Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej
Lokalizacja
- Adres: Antoniukowska 56, Antoniuk, Białystok, podlaskie
- Otoczenie: las, rzeka
Opis nieruchomości
Oferujemy Państwu przestronne i funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 68,17 m², położone na 4. piętrze z 8 w nowoczesnym budynku apartamentowo-handlowym z windą, przy ul. Antoniukowskiej 56 w Białymstoku.
Układ mieszkania:
3 niezależne pokoje salon od strony ul. (...)