dowolna

Mieszkania na sprzedaż Białystok - Oferty „sprzedam mieszkanie”

1 288 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 288 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

409 000 zł39,50 m² 10 354,43 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 39,5 m , położone na 4. piętrze przy ul. Gruntowej w Białymstoku. Lokal składa się z: - salonu z aneksem kuchennym, - sypialni, -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

625 000 zł74,42 m² 8 398,28 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:I kwartał 2027

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 4-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, trzech sypialni, łazienki, wc i dwóch balkonów. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

615 000 zł74,42 m² 8 263,91 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:I kwartał 2027

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

615 000 zł74,42 m² 8 263,91 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:I kwartał 2027

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 4-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, trzech sypialni, łazienki, wc i ogródka. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

369 000 zł43,50 m² 8 482,76 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

Na sprzedaż mieszkanie ul. św. Andrzeja Boboli, białystok Oferuję na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 43,5 m , położone na 2. piętrze w niskim bloku z cegły z 1998 roku.

Szczegóły ogłoszenia

499 777 zł51 m² 9 799,55 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie na 3. piętrze w 4-piętrowym bloku z cegły, w cichej i zielonej części centrum. Wysokie pomieszczenia (2,7 m), dużo naturalnego światła i balkon.

Szczegóły ogłoszenia

607 000 zł41,78 m² 14 528,48 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

** wyższy standard ** blok z 2026r ** ** brak podatku pcc ** Mieszkanie wykończone , gotowe do wprowadzenia przy wykorzystaniu materiałów wysokiej jakości Polecamy Państwu nowe, 2-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

479 000 zł39,60 m² 12 095,96 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Umeblowane mieszkanie na Nowym Mieście! Biuro Nieruchomości ab Grand poleca starannie wykończone mieszkanie w nowoczesnym stylu w nowoczesnej części dzielnicy osiedla Nowe Miasto przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

731 500 zł67,66 m² 10 811,41 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, łazienki, wc i ogródka. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

607 700 zł66,67 m² 9 115,04 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 4-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, trzech sypialni, łazienki i ogródka. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

751 340 zł61,90 m² 12 137,96 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, łazienki, wc i balkonu. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

515 020 zł46,82 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Osiedle Nowe Miasto to inwestycja położona w Białymstoku przy ulicy Pułaskiego i Transportowej. To nasze kolejne podejście do zabudowy dwulokalowej. Tym razem do wyboru ok. 50 metrowe.

Szczegóły ogłoszenia

435 960 zł36,30 m² 12 009,92 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferta firmy Sekwoja Development Zapraszamy na naszą stronę w w w. s e k w o j a de v e l o p m e n t . p l po więcej szczegółów oraz rzuty.

Szczegóły ogłoszenia

549 900 zł41,63 m² 13 209,22 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Zapraszam do zapoznania się z ofertą funkcjonalnego i nowoczesnego dwupokojowego mieszkania przy ulicy Niemeńskiej, na granicy miasta białystok/nowodworce. To niezwykle spokojna, zielona.

Szczegóły ogłoszenia

584 000 zł36,57 m² 15 969,37 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

*jurowiecka* bez pcc*2 pokoje*wyposażone*miejsce postojowe* *oferta tylko w naszym biurze*posiadamy klucze* Prezentujemy Państwu nowoczesne, atrakcyjne mieszkanie, zlokalizowane przy ul. Jurowieckiej.

Szczegóły ogłoszenia

599 576 zł62,10 m² 9 655,01 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Dwupoziomowe, 3- pokojowe mieszkanie o powierzchni 62.1 m2 sprzedam bezpośrednio. Mieszkanie jest na osiedlu Zielone Wzgórza/ Starosielce przy ulicy Wrocławskiej: w pobliżu znajduje się Galeria.

Szczegóły ogłoszenia

1 190 000 zł76,47 m² 15 561,66 zł/m²

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Unikatowy Apartament z Gigantycznym Tarasem (70 m ) Standard Premium! Szukasz przestrzeni, która zapiera dech w piersiach? Marzysz o prywatnej oazie spokoju na wysokościach? To.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

748 501 zł72,67 m² 10 300 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:III kwartał 2026

Ogłoszenie przedstawia 3-pokojowy apartament z oddzielną kuchnią, łazienką, wc i balkonem. Lokal znajduje się w inwestycji Ignatki Forest w miejscowości Ignatki-Osiedle zaledwie 7km.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

556 871 zł55,41 m² 10 050 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:III kwartał 2026

Ogłoszenie przedstawia 3-pokojowy apartament z aneksem kuchennym, łazienką i tarasem. Lokal znajduje się w inwestycji Ignatki Forest w miejscowości Ignatki-Osiedle zaledwie 7km od.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

723 436 zł73,82 m² 9 800 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:III kwartał 2026

Ogłoszenie przedstawia 3-pokojowy apartament z antresolą, aneksem kuchennym, łazienką, balkonem i tarasem. Lokal znajduje się w inwestycji Ignatki Forest w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

969 000 zł57,70 m² 16 793 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nowe, luksusowo wykończone mieszkanie w sercu Białegostoku Jurowiecka 22 Na sprzedaż wyjątkowe, nowe mieszkanie o powierzchni 57,7 m zlokalizowane na 7 piętrze nowoczesnego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

475 000 zł46,18 m² 10 285,84 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Na sprzedaż mieszkanie w eleganckiej kamienicy centrum miasta, ul. Malmeda Na sprzedaż klimatyczne mieszkanie o powierzchni 46 m , położone na 2. piętrze w eleganckiej, zadbanej.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

1 158 000 zł66,08 m² 17 524,21 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Apartament Premium przy ul. Młynowej Standard, który zachwyca. Gotowe do wprowadzenia. MIejsce parkingowe i komórka lokatorska w cenie. Szukasz mieszkania, w którym jedyną rzeczą do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

728 125 zł56,25 m² 12 944,44 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Mieszkania w kameralnym apartamentowcu na osiedlu Antoniuk Przestronne, słoneczne 2 i 3 pokojowe mieszkania w miejscowości Białystok, osiedle Antoniuk. Zadzwoń i bezpłatnie porównaj.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

700 969 zł77,13 m² 9 088,15 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Wysoki Stoczek, stan deweloperski. Przestronne i przytulne trzypokojowe mieszkanie w miejscowości Białystok w dzielnicy Wysoki Stoczek. Mieszkanie położone na parterze nowoczesnego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

425 000 zł49,89 m² 8 518,74 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1954

Trzystronne mieszkanie w centrum miasta. Tak zadbane mieszkanie- ciężko znaleźć. Funkcjonalne, nadzwyczajnie przestronne dwupokojowe mieszkanie w miejscowości Białystok, osiedle Centrum.

Szczegóły ogłoszenia

2 090 000 zł145,89 m² 14 325,86 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2015

* przestrzeń jak w domu, 6 pokoi, 2 łazienki, garaż na 2 samochody - apartament w Centrum Białegostoku * Unikatowy, dwupoziomowy apartament na sprzedaż o powierzchni 145,89 m2, który.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

470 000 zł62,79 m² 7 485,27 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Apartament dwupoziomowy - 3 pokoje - Brak prowizji Biuro pomoże i dopełni wszelkich formalności przy zakupie przytulnego, dwupoziomowego 4 pokojowego mieszkania w miejscowości Białystok.

Szczegóły ogłoszenia

635 000 zł61,50 m² 10 325,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Przestronne, funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie w miejscowości Białystok, w dzielnicy Dziesięciny. Mieszkanie położone w budynku mieszkalnym wybudowanym w 2006 roku, zlokalizowanym.

Szczegóły ogłoszenia

698 000 zł72,45 m² 9 634,23 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

I 3 Pokoje I Do wejścia I Jedyne takie na rynku I Przestronne, trzypokojowe mieszkanie w Białymstoku na osiedlu Nowe Miasto przy ulicy Pułaskiego. Mieszkanie o powierzchni 72,45.

Szczegóły ogłoszenia

615 000 zł37,92 m² 16 218,35 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

* nowoczesne i stylowe 2-pokojowe mieszkanie na Bojarach * Eleganckie i nowoczesne, dobrze wyposażone 2-pokojowe mieszkanie na sprzedaż w miejscowości Białystok, w dzielnicy Bojary,.

Szczegóły ogłoszenia

479 900 zł62,20 m² 7 715,43 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1981

Na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie Centrum Białegostoku, ul. Wyszyńskiego. Przestronne mieszkanie o powierzchni 62,20 m , położone w doskonałej lokalizacji w sercu Białystok na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

439 000 zł39,91 m² 10 999,75 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Super lokalizacja. Nowoczesny apartamentowiec. Bez pcc. Przestronne i funkcjonalne dwupokojowe mieszkanie w miejscowości Białystok w dzielnicy Piasta. Mieszkanie położone na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

1 399 000 zł99,71 m² 14 030,69 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

* przestronne mieszkanie 5 pokoi w centrum miasta z 2 miejscami postojowymi * Przestronny i słoneczny apartament 5-pokojowy w stanie deweloperskim, w Białymstoku przy ul. O.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł81,50 m² 12 257,66 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2011

81,50 m | 4 pokoje | białystok I os. Mickiewicza Na sprzedaż wyjątkowe, przestronne 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 81,50 m położone na prestiżowym Osiedlu Mickiewicza.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł20 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1957

Nowocześnie urządzona kawalerka w centrum przy ulicy Grochowej Przytulne, nowoczesne jedno pokojowe mieszkanie w miejscowości Białystok w dzielnicy Centrum. Mieszkanie położone na drugim.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł60,50 m² 7 256,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Szukasz przestronnego wnętrza.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł62,16 m² 9 636,42 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Na sprzedaż przestronne i bardzo jasne mieszkanie o powierzchni 62,16 m , położone na 6 piętrze w 8-piętrowym budynku z windą, na nowoczesnym osiedlu Słoneczne Tarasy przy al.

Szczegóły ogłoszenia

459 000 zł66,04 m² 6 950,33 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

** przestronne mieszkanie **osiedle białostoczek ** 3 pokoje ** ** Piękna panorama miasta ** Polecamy Państwu mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 66,04 m2 usytuowane przy ulicy Białostoczek na.

Szczegóły ogłoszenia

1 390 000 zł97,59 m² 14 243,26 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

** apartament z 2024 roku ** Brak Podatku pcc -oszczędność około 28 tys złotych Nowe budownictwo - budynek wykonany z nowoczesnych materiałów, gwarantujący najwyższą jakość.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł33 m² 10 272,73 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1988

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Polecam ofertę mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

675 000 zł55,09 m² 12 253 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nowoczesne, wykończone i gotowe do wprowadzenia się 3-pokojowe mieszkanie na osiedlu Nowa Wygoda. Na sprzedaż komfortowe, nowoczesne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 55,09 m2, położone na 2.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł39,09 m² 9 183,93 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Układ: mieszkanie składa się z dwóch, nieprzechodnich pokoi, dużej kuchni, łazienki i przedpokoju z wnęką na szafę. Do mieszkania przynależy piwnica. Stan: do remontu. Wymienione.

Szczegóły ogłoszenia

519 000 zł51,90 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

3 pokoje | 51,9 m | Osiedle Młodych | Białystok Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 51,9 m , położone na 2 piętrze niskiego bloku z cegły (1998 r.) na lubianym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

479 000 zł60 m² 7 983,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Na sprzedaż funkcjonalne i zadbane mieszkanie zlokalizowane na trzecim piętrze w niskim, czteropiętrowym bloku z 1982 roku. Budynek po termomodernizacji i z odnowioną elewacją,.

Szczegóły ogłoszenia

389 000 zł26,50 m² 14 679 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż kawalerka w wyjątkowym miejscu - Apartamentowiec przy ulicy Krętej. To miejsce o niebanalnej architekturze, wysokim standardzie budynku i bardzo dobrej lokalizacji. Całodobowa.

Szczegóły ogłoszenia

255 000 zł29,88 m² 8 534,14 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

** Centrum ** Cegła ** ** możliwość przekształcenia na 2 pokoje ** Polecamy Państwu przestronne mieszkanie usytuowane na 4 piętrze przy ulicy Waryńskiego w Centrum Miasta Stan mieszkania do.

Szczegóły ogłoszenia