dowolna

Mieszkania Białystok – oferty mieszkań na Podlasiu

1 528 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 528 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bolesława Chrobrego

Piasta,Białystok

2 300 zł65 m² 35,55 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przestronne 3-pokojowe mieszkanie 64,70 m | I piętro | Osiedle Piasta ul. B. Chrobrego na wynajem. Jeśli szukasz wygodnej, funkcjonalnej przestrzeni na wynajem dla swojej rodziny, to ta oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Waszyngtona

Piaski,Białystok

349 995 zł24 m² 14 583,10 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży bardzo ustawnego, dwupokojowego mieszkania o powierzchni 24 m , położonego na 9 piętrze w bloku przy ulicy Waszyngtona 14.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Mickiewicza

Nowe Miasto,Białystok

620 000 zł57 m² 10 877,20 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Sprzedam mieszkanie w bloku mieszkalnym 57,40 m na 11 (ostatnim) piętrze przy ulicy Mickiewicza. Na sprzedaż mieszkanie po generalnym remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Swobodna

Wysoki Stoczek,Białystok

511 000 zł48 m² 10 579,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

*** Szukasz słonecznego mieszkania w atrakcyjnej lokalizacji, to ta oferta jest dla Ciebie*** Polecam dwustronne trzypokojowe mieszkanie w miejscowości Białystok w dzielnicy Wysoki Stoczek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Mickiewicza

Mickiewicza,Białystok

574 000 zł72 m² 7 994,43 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1989

*****nowa top oferta****** Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą mieszkania na sprzedaż przy ul. Mickiewicza w Białymstoku. To idealna propozycja zarówno dla rodzin, jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zagórna

Dziesięciny,Białystok

439 000 zł48 m² 9 070,25 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 3 pokojowego mieszkania na sprzedaż, zlokalizowanego na os. Dziesięciny przy ul. Zagórnej. Na 48,4m2 składają się: pokój dzienny, 2 x sypialnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Ustronna

Wygoda,Białystok

1 600 zł34 m² 47,06 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Rezerwacja Nowoczesny 2-pokojowy apartament znajduje się na spokojnym, modernistycznym osiedlu moderna. Komfortowo wykończony, wyposażony w nowy sprzęt agd składa się z dużego salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Ciepła

Sienkiewicza,Białystok

619 995 zł46 m² 13 478,20 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży trzypokojowego mieszkania o powierzchni 45,6 m , położonego na 3 piętrze bloku przy ulicy Ciepłej w Białymstoku. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sukienna

Przydworcowe,Białystok

542 000 zł34 m² 15 824,80 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży dwupokojowego mieszkania o powierzchni 34,25 m , położonego na 5 piętrze nowoczesnego budynku z windą przy ulicy Sukiennej 8.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Orzeszkowej

Centrum,Białystok

566 600 zł52 m² 10 896,20 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży trzypokojowego mieszkania o powierzchni 50,7 m2 znajdującego się na 2 piętrze w bloku przy ulicy Elizy Orzeszkowej w Białymstoku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kaczorowskiego

Piaski,Białystok

2 200 zł40 m² 55 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

*Komfortowe mieszkanie w pobliżu Centrum do wynajęcia od zaraz* Lokalizacja: nieruchomość zlokalizowana jest przy ul. Kaczorowskiego 14 - idealne połączenie z każdą częścią miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Ciepła

Sienkiewicza,Białystok

639 550 zł43 m² 14 873,30 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży trzypokojowego mieszkania o powierzchni 43 m , położonego na 3 piętrze bloku przy ulicy Ciepłej w Białymstoku. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Fabryczna

Sienkiewicza,Białystok

429 400 zł36 m² 11 764,40 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 36,5 m , położonego na trzecim piętrze bloku z windą przy ulicy Fabrycznej w Białymstoku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Białystok

Antoniuk,Białystok

349 000 zł38 m² 9 184,21 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż świetne 2 pokojowe mieszkanie położone na osiedlu Antoniuk z dobrze rozwiniętą infrastrukturą. Mieszkanie jest własnej aranżacji. Nieruchomość znajduje się na poszukiwanym 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Knyszyńska

Antoniuk,Białystok

2 400 zł51 m² 47,06 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Drbroker Nieruchomości prezentuje na wynajem apartament o pow. 51,00 m2 w Białymstoku, na os. Antoniuk - sąsiedztwo ścisłego centrum. Lokal mieści się na 9, ostatnim piętrze nowego bloku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Waryńskiego

Centrum,Białystok

479 000 zł50 m² 9 580 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe ul. Waryńskiego, parter, cegła, 49,34 m, świetna lokalizacja! Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 49,34 m, położone na parterze w zadbanym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Dziesięciny,Białystok

669 000 zł60 m² 11 131,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Przedstawiam Państwu wyjątkowe mieszkanie zlokalizowane przy ul. Gajowej w Białymstoku. Nieruchomość o powierzchni 60.10m2 znajduje się na 1. piętrze niskiego bloku po termomodernizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pułkowa

Wygoda,Białystok

369 000 zł38 m² 9 659,69 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie przy ul. Pułkowej w Białymstoku. Mieszkanie o powierzchni 38,2 m2, składające sie z salonu otwartego na kuchnię, niezależnej sypialni z balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Centrum,Białystok

2 000 zł44 m² 45,98 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecamy 2-pokojowe mieszkanie w nowoczesnym budynku w Centrum Białegostoku przy ulicy Kopernika. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki z wc oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kopernika

Bema,Białystok

387 699 zł33 m² 11 748,50 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży ustawnego dwupokojowego mieszkania o powierzchni 33 m , położonego na 8 piętrze bloku przy ulicy Kopernika 3 w Białymstoku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Łąkowa

Bojary,Białystok

2 000 zł50 m² 40 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Drbroker Nieruchomości prezentuje na wynajem mieszkanie 2 pokojowe o pow. 50 m2 w Białymstoku, przy ul. Łąkowej na os. Bojary. Lokal północny (od podwórza) mieści się na wysokim parterze 8.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Nowe Miasto,Białystok

379 000 zł51 m² 7 431,37 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1988

Nieruchomość w fazie Rezerwacji! To wyjątkowo ustawne mieszkanie o powierzchni 51 m położone jest na drugim piętrze, na jednym z najbardziej poszukiwanych osiedli jakim jest Nowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Wysoki Stoczek,Białystok

519 000 zł48 m² 10 812,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Przestronne 3-pokojowe mieszkanie przy ulicy Swobodnej położone na wygodnym I piętrze w niskim bloku. Mieszkanie po generalnym remoncie przy użyciu wysokiej klasy materiałów wykończeniowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Słowackiego

Mickiewicza,Białystok

1 200 zł50 m² 24 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Tylko w Premium Nieruchomości! Oferta na wyłączność! Na wynajem mieszkanie 50 m - osiedle Mickiewicza Białystok Oferujemy 2-pokojowe z oddzielną kuchnią, położone na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Orzeszkowej

Piasta II,Białystok

201 400 zł17 m² 12 103,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż komfortowe i bardzo funkcjonalnie zaprojektowane mieszkanie w Białymstoku na osiedlu Piasta II. Położone na drugim piętrze w kameralnym budynku z cegły. Widok na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kaczorowskiego

Przydworcowe,Białystok

890 000 zł64 m² 13 906,20 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Apartament Kaczorowskiego. Na sprzedaż mieszkanie o pow. 64 m2 w bloku mieszkalnym przy ul. Prezydenta Ryszarda Kaczorowskiego 14 w wysokim standardzie. Dwa miejsca postojowe i miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Armii Krajowej

Leśna Dolina,Białystok

489 000 zł72 m² 6 754,14 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1991

Przestronne mieszkanie na popularnym osiedlu Polecamy Państwu 4-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na osiedlu Leśna Dolina , przy ulicy Armii Krajowej. Nieruchomość o powierzchni 72,40m 2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pogodna

Nowe Miasto,Białystok

525 000 zł55 m² 9 510,87 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Zapraszam do rozkładowego mieszkania przy ul. Pogodnej w Białymstoku, osiedle Nowe Miasto Opis nieruchomości: - powierzchnia użytkowa: 55,2 m - Lokalizacja: 2. piętro - Układ: trzy oddzielne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Waszyngtona

Piaski,Białystok

380 000 zł48 m² 7 883,82 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Świetna lokalizacja! Komfortowe trzypokojowe mieszkanie w centrum, o powierzchni 48,2 m , które znajduje się przy ulicy Waszyngtona 12 na osiedlu Piaski. Jest to idealna propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Nowe Miasto,Białystok

584 600 zł58 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Przestronne 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na os. Nowe Miasto przy ul. Wiadukt. Mieszkanie o powierzchni 58,46 m , zlokalizowane na 2. piętrze w 9-piętrowym budynku z cegły.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Lewandowskiego

Wygoda,Białystok

679 000 zł68 m² 9 970,63 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

do biura nieruchomości. Prezentujemy ofertę sprzedaży przestronnego mieszkania położonego przy ul. Lewandowskiego w Białymstoku. Lokal znajduje się na drugim piętrze w nowoczesnym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Wesoła

Centrum,Białystok

1 600 zł27 m² 59,26 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka po generalnym remoncie, łazienka kabina prysznicowa, pralka w korytarzu, pokój z aneksem kuchennym, mikrofalówka, piekarnik, płyta indukcyjna, lodówka. Na wyposażeniu telewizor,.