dowolna

Mieszkania Białystok – oferty mieszkań na Podlasiu

1 533 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

1 533 ogłoszenia

1 450 zł18 m² 80,56 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Do wynajęcia nieduże mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

338 000 zł47,70 m² 7 085,95 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie z balkonem | Gajowa 74 | 47,7 m | 338 000 zł Przedmiotem sprzedaży jest ustawne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 47,7 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

564 999 zł64 m² 8 828,11 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Na sprzedaż funkcjonalne,.

Szczegóły ogłoszenia

760 000 zł59,36 m² 12 803,23 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

*** nowoczesny budynek Z 2024 roku *** przestronne I nowoczesne mieszkanie na os. Białostoczek *** dwa balkony Zapraszamy na bezpłatną prezentację mieszkania położonego na V piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

576 000 zł57 m² 10 105,26 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zielone Pietrasze to nowoczesne osiedle stworzone z myślą o komforcie mieszkańców. Przemyślany układ budynków, starannie dobrane materiały i dbałość o detale sprawiają, że.

Szczegóły ogłoszenia

479 000 zł54,80 m² 8 740,88 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Zapraszam do zapoznania się z ofertą 3 pokojowego mieszkania o powierzchni około 55m , do odświeżenia. Mieszkanie znajduje się na II piętrze, w niskim bloku po termomodernizacji. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł60,70 m² 9 868,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie, znajdujące się na 2 piętrze w niskim 4 piętrowym bloku po termoizolacji. Mieści się na ulicy Skorupskiej (osiedle Piasta), zaledwie 1,5 km od ścisłego centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

425 872 zł49,52 m² 8 600 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Kameralne Zawady nowoczesna inwestycja mieszkaniowa Zapraszamy do zapoznania się z ofertą inwestycji Kameralne Zawady, zlokalizowanej przy ul. Św. Krzysztofa, na spokojnym i cenionym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł47,10 m² 9 532,91 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Mieszkanie w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

475 000 zł46,18 m² 10 285,84 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Na sprzedaż mieszkanie w eleganckiej kamienicy centrum miasta, ul. Malmeda Na sprzedaż klimatyczne mieszkanie o powierzchni 46 m , położone na 2. piętrze w eleganckiej, zadbanej.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł47 m² 8 489,36 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Kup bez prowizji Przedstawiamy Państwu wygodne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 48 m2, położone na parterze przy ul. Pułkowej w Białymstoku. To idealna propozycja dla rodzin.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

740 000 zł63,50 m² 11 653,54 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie w zabudowie szeregowej, zlokalizowane na Skorupach, na kameralnym osiedlu nowoczesnych szeregowców. Nieruchomość została wykończona pod klucz i jest gotowa do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

780 000 zł67,83 m² 11 499,34 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Kupujesz bez podatku pcc! promocja - brak prowizji za pośrednictwo! Kameralne osiedle domów w zabudowie szeregowej, zbudowane w końcu 2025 roku, nowoczesna architektura budynków.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 zł50 m² 38 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecam Państwu wygodne 2- pokojowe mieszkanie na wynajem położone w centrum Białegostoku, przy Operze. Lokal o powierzchni 50m2 składa się z salonu z balkonem, sypialni, kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł98,20 m² 10 081,47 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1997

Dwupoziomowe mieszkanie na Bojarach 98,20 m , idealne dla rodziny Oferujemy funkcjonalne i przestronne mieszkanie o powierzchni 98,20 m (112 m całkowitej) na 3. piętrze bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

494 729 zł62,23 m² 7 950 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł48,19 m² 8 902,26 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

| do sprzedaży 3 pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią, balkonem i piwnicą w poszukiwanej lokalizacji - osiedle mieszkaniowe Piasta w Białymstoku. Lokal częściowo po remoncie do.

Szczegóły ogłoszenia

540 000 zł70,20 m² 7 692,31 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1967

Zapraszam do zapoznania się z ofertą 2 mieszkan na osiedlu Piaski.( kawalerka i 2pokojowe) Aktualnie mieszkanie jest 4-pokojowe ale zostało stworzone z dwoch odrębnych mieszkań na tym.

Szczegóły ogłoszenia

514 000 zł32,14 m² 15 992,53 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie 2-pokojowe dostępne od zaraz przy Sienkiewicza w Białymstoku Nowoczesne, dobrze wyposażone 2-pokojowe mieszkanie w Białymstoku przy ul. Sienkiewicza. Mieszkanie położone na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

800 000 zł60,81 m² 13 155,73 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

* przytulne i bardzo funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie z miejscem postojowym i piwnicą * Słoneczne i dobrze wyposażone 3-pokojowe mieszkanie w miejscowości Białystok, usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 zł39 m² 53,85 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania się z ofertą 2 pokojowego mieszkania o powierzchni ok.39 m2, położonego na II piętrze w III piętrowej kamienicy. Lokalizacja: przy ul. Henryka Sienkiewicza 6.

Szczegóły ogłoszenia

459 000 zł60,10 m² 7 637,27 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 60,10 m , zlokalizowane na 4. piętrze w wieżowcu przy ul. Radzymińskiej osiedle Białostoczek w Białymstoku. Lokal charakteryzuje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

443 000 zł52,14 m² 8 496,36 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowa inwestycja - możliwość wykończenia pod klucz Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nowej inwestycji Moje Pierwsze Mieszkanie. Kameralna zabudowa - jedynie 28 mieszkań w niskim.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł49 m² 51,02 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

49 m | po remoncie | do wynajęcia | os. Bema | 2 piętro | piwnica | blisko centrum Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 49 m , położone w Białymstoku na osiedlu Bema. Lokal znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

480 000 zł64 m² 7 734,38 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

***dziesięciny**64 m2 ***I piętro*** ul Gajowa 480000 pln Wyjątkowa oferta mieszkania położonego na pierwszym piętrze X- piętrowego bloku usytuowanego na popularnym osiedlu Dziesięciny, bardzo dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

895 000 zł63,86 m² 14 015,03 zł/m²

 

Piętro:9/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Blisko centrum, piękny widok z okna. Funkcjonalne, słoneczne i nowoczesne trzypokojowe mieszkanie w Białymstoku na osiedlu Bojary. Mieszkanie położone na dziewiątym piętrze w 9.

Szczegóły ogłoszenia

618 000 zł37,57 m² 16 449,29 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Designerskie 2 pokoje w sercu Białegostoku | Jurowiecka 22 + miejsce postojowe Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie 2-pokojowe, 37,57 m , położone na 2 piętrze przy ul. Jurowieckiej 22. Idealne.

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł41,06 m² 8 767,66 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1957

Szukasz mieszkania w samym sercu miasta, w dobrze skomunikowanej i pełnej udogodnień okolicy? Ta oferta jest dla Ciebie! Dwa oddzielne pokoje ustawne i funkcjonalne, idealne na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

526 130 zł47,83 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Kupujący nie płaci podatku pcc i prowizji! nowa inwestycja mieszkaniowa Skorupy | Nowoczesny 8-kondygnacyjny blok | Mieszkania od 27,72 do 66,25 m Rozpoczynamy sprzedaż mieszkań.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 zł39 m² 43,59 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie - Mieszka I, 40 m , 1 piętro Umowa Okazjonalna na nminimum 12 miesięcy, jest możliwośc na dłużej. Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 40 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

375 000 zł44 m² 8 522,73 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie o powierzchni 44m2 usytuowane na czwartym piętrze w bloku przy ulicy Stołecznej. Wnętrze mieszkania zostało przygotowane do przeprowadzenia prac remontowych. Okna pcv, nowe.

Szczegóły ogłoszenia

497 700 zł64 m² 7 776,56 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Mieszkania bezczynszowe.

Szczegóły ogłoszenia

699 999 zł53,27 m² 13 140,59 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Bezczynszowe 3 pokoje na Pigwowej z tarasem I 53m2 Przestronne, funkcjonalne i słoneczne, trzypokojowe mieszkanie w miejscowości Białystok w dzielnicy Dziesięciny w zacisznej.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł75 m² 26,67 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 75 m na 3 piętrze w domu, na osiedlu Bacieczki, przy ul. Heweliusza w Białymstoku. Lokal obejmuje: kuchnia z jadalnią: komoda,.

Szczegóły ogłoszenia

3 250 zł48,54 m² 66,96 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem oferujemy nowoczesny apartament wykończony w standardzie premium, położony w nowym budynku z 2024 roku. To mieszkanie, w którym każdy detal został przemyślany od zabudów.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł54,16 m² 7 367,06 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

** antoniuk ** 3 pokoje ** cegła ** Polecamy Państwu mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 53 m2 usytuowane na 3 piętrze w bloku z cegły przy ulicy Broniewskiego osiedle Antoniuk Do.

Szczegóły ogłoszenia

298 000 zł32,50 m² 9 169,23 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Przedstawiam państwu 2-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

510 000 zł41,18 m² 12 384,65 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Tylko u nas! Oferta na wyłączność! Poszukujesz mieszkania w świetnej lokalizacji, z funkcjonalnym układem i ogromnym potencjałem inwestycyjnym? Ta oferta z pewnością Cię.