dowolna

Mieszkania Białystok – oferty mieszkań na Podlasiu

1 528 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 528 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Nowe Miasto,Białystok

649 000 zł61 m² 10 699 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Twój własny zielony azyl w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji! Marzysz o przestronnym, 3-pokojowym mieszkaniu z prywatnym ogródkiem? To właśnie to miejsce! Oferujemy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Piasta,Białystok

540 000 zł59 m² 9 106,24 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1986

Sprzedam komfortowe 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 59,3 m na Osiedlu Piasta. Położone na 6 piętrze w budynku po termomodernizacji i z nową windą. Mieszkanie jest jasne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Upalna

Słoneczny Stok,Białystok

385 000 zł52 m² 7 403,85 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na sprzedaż ul. Upalna, białystok Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 52 m2 po podłodze (w akcie notarialnym 47 m2), zlokalizowane w doskonałej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Białystok

Bojary,Białystok

599 000 zł60 m² 9 950,17 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie 60,2m2 na 3 piętrze w 4 piętrowym budynku w centrum Białegostku ul.Sienkiewicza 81/4, komórka lokatorska o powierzchni 5,30m2 dodatkowo wspólny parking.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, Aleja Solidarności

Antoniuk,Białystok

265 000 zł24 m² 11 041,70 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1977

*oferta na wyłączność* Kawalerka zlokalizowana na osiedlu Antoniuk. Bliska odległość od centrum miasta. W niedalekiej odległości znajduje się sklep, szkoła oraz wiele lokali usługowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Lipowa

Centrum,Białystok

2 200 zł38 m² 57,89 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecam zapoznanie się z ofertą wynajmu mieszkania o wysokim standardzie w samym centrum, przy ulicy Lipowej 16. Mieszkanie nowe, świeżo wykończonego, kompletnie wyposażone, gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Białystok

Słoneczny Stok,Białystok

450 000 zł63 m² 7 142,86 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Na sprzedaż przestronne mieszkanie 63m 3 pokoje, oddzielna kuchnia 450 000 zł (do negocjacji) Oferuję na sprzedaż ustawne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 63 m , idealne dla rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Słoneczny Stok,Białystok

569 000 zł70 m² 8 187,05 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Oferujemy na sprzedaż dwustronne i słoneczne mieszkanie o powierzchni 69,5 m2 usytuowane na ostatnim piętrze czteropiętrowego budynku przy ul. Stromej na osiedlu Słoneczny Stok. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zachodnia

Nowe Miasto,Białystok

259 000 zł29 m² 9 024,39 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

***jeśli szukasz kawalerki w dogodnej lokalizacji, to ta oferta jest dla Ciebie*** ***tylko W naszym biurze*** Polecam Państwu jednopokojowe mieszkanie położone na trzecim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Swobodna

Wysoki Stoczek,Białystok

399 000 zł48 m² 8 262,58 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1987

Dobra Cena - 399.000 zł OKAZJA! 2-pokojowe - 48,29 m - III piętro - wysoki standard - WYSOKI STOCZEK - SWOBODNA - blisko Centrum OFERTA AKTUALNA! CENA DO NEGOCJACJI Nowa niższa cena - 399.000 zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gruntowa

Młodych,Białystok

518 000 zł44 m² 11 772,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Świeżo po remoncie, gotowe do wprowadzenia zobacz, zanim ktoś Cię uprzedzi! Z radością przedstawiam mieszkanie, które po generalnym remoncie zyskało nowe życie i czeka na kogoś, kto doceni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Józefa Piłsudskiego

Centrum,Białystok

499 000 zł40 m² 12 351,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Nowoczesne, 2-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie z piwnicą i wózkownią. Układ: mieszkanie jednostronne, jasne i ciche, o powierzchni 40,4 m . Na funkcjonalny układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Mierosławskiego

Sienkiewicza,Białystok

1 300 zł42 m² 30,95 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecamy Państwu 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 42m2 w budynku położonym na os. Sienkiewicza przy ul. Mierosławskiego. Mieszkanie położone jest na I piętrze w niskim budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Aleja Jana Pawła II

Wysoki Stoczek,Białystok

610 000 zł56 m² 10 892,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Z przyjemnością prezentujemy Państwu piękne mieszkanie znajdujące się przy ul. Jana Pawła II 59f (piętro 3) w Białymstoku. . . . To eleganckie mieszkanie o powierzchni 56m2 oraz balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Podleśna

Mickiewicza,Białystok

989 000 zł88 m² 11 302,90 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1998

Na sprzedaż pięknie usytuowane mieszkanie po remoncie przy ul Mickiewicza/ Podleśnej ( wjazd na zamknięte osiedle możliwy z obu stron- ulic) Prestiżowa lokalizacja, bardzo cicho. Wysoki parter, 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Józefa Piłsudskiego

Centrum,Białystok

484 500 zł40 m² 11 992,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane w centrum Białegostoku - aleja Józefa Piłsudskiego, o powierzchni 40,4 m2, znajdujące się na trzecim piętrze w bloku czteropiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Białystok

Dojlidy Górne,Białystok

694 000 zł90 m² 7 694,01 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

*** mieszkanie W szeregu *** *** stan deweloperski *** *** os.DOJLIDY GÓRNE *** *** 2 MIEJSCA PARKINGOWE *** Polecam lokal mieszkalny z ogródkiem w szeregu - szereg środkowy - w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Angielska

Piaski,Białystok

579 000 zł40 m² 14 395,80 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Meg Real Estate prezentuje jedyne w swoim rodzaju, 2-pokojowe mieszkanie na sprzedaż, o pow. 40 m2 w Białymstoku. Na osiedlu Piaski, przy ulicy Angielskiej. Lokal mieści się na 6 (z 7).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Białystok

Wysoki Stoczek,Białystok

545 000 zł43 m² 11 163 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Przedstawiam na sprzedaż 2-pokojowe przestronne, jasne, komfortowe mieszkanie o powierzchni 43 m2. Nowe budownictwo położone w bardzo dobrej lokalizacji na os. Wysoki Stoczek.Idealne dla singla,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Zachodnia

Białystok,podlaskie

485 000 zł60 m² 8 017,85 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Posiadamy w ofercie mieszkanie dwupoziomowe położone w niskim 2 piętrowym bloku z cegły. Powierzchnia użytkowa to 60,49 m2 wliczając poddasze. Po podłodze mamy natomiast około 80 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Białystok

Sienkiewicza,Białystok

425 000 zł36 m² 11 740 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Oferuję na sprzedaż komfortowe 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 36,2 m2, po generalnym remoncie, usytuowane w atrakcyjnej lokalizacji blisko centrum Białegostoku.Mieszkanie znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Armii Krajowej

Leśna Dolina,Białystok

420 000 zł52 m² 8 015,27 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1991

Biuro modernhouse ma przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni 52,40 m2 znajdującego się na czwartym piętrze budynku z 1991 roku przy ulicy Armii Krajowej na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Stalowa

Antoniuk,Białystok

755 000 zł67 m² 11 268,70 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2015

Meg real estate poleca Państwu na sprzedaż 4 pokojowe mieszkanie o praktycznym rozkładzie i ciekawej aranżacji, zlokalizowane przy ul. Stalowej (osiedle Antoniuk) - w kameralnym kompleksie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Jurowiecka

Centrum,Białystok

2 200 zł38 m² 57,89 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Apartament w pełni urządzony i wyposażony (szafka w przedpokoju, szafa w sypialni, sofa z funkcją spania+pojemnik, stolik, dywan, stół, krzesła, łoże małżeńskie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Waszyngtona

Piaski,Białystok

1 600 zł36 m² 43,96 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

**wynajmę ** 36,4 M 2 **I piętro **piaski **ul.WASZYNGTONA Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania na wynajem na Osiedlu Piaski w Białymstoku. Nieruchomość mieści się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Białystok

Piasta,Białystok

482 000 zł54 m² 8 925,93 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Polecamy państwu 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 54 metrów położone na osiedlu Piasta. Mieszkanie zlokalizowane jest na osiedlu o bardzo dobrze rozwiniętej infrastrukturze. Dużym atutem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Mickiewicza,Białystok

1 200 zł46 m² 26,09 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania się z ofertą komfortowego 2 pokojowego mieszkania o powierzchni 46,50 m kw, położonego na II piętrze w IV piętrowym bloku. Lokalizacja: mieszkanie położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Młynowa

Białystok,podlaskie

1 900 zł30 m² 63,33 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przytulne mieszkanie o powierzchni 30 m , położone na 5. piętrze w budynku z windą. Opis mieszkania: - układ: kuchnia połączona z salonem, sypialnia, łazienka -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Piasta,Białystok

395 000 zł38 m² 10 422,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1994

Mieszkanie zlokalizowane przy ul. B. Chrobrego z dala od głównych ulic, na spokojnym i cichym osiedlu. Na powierzchnię 37,90 m składa się: - korytarz z szafą w zabudowie, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Białystok

Antoniuk,Białystok

425 000 zł32 m² 13 215,20 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

*** 2 pokoje*** nowe budownictwo *** *** wykończone Z agd *** *** M.PARKINGOWE *** Polecam atrakcyjne mieszkanie 2-pokojowe położone na trzecim piętrze w bloku z windą z 2024 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Centrum,Białystok

1 990 zł45 m² 44,22 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia atrakcyjny apartament 2-pokojowy w centrum! **od zaraz!** Oferujemy do wynajęcia piękny, świeżo wyremontowany apartament 2-pokojowy o powierzchni około 45 m , usytuowany na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Centrum,Białystok

499 000 zł62 m² 8 074,43 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Przedstawiam ofertę nieruchomości znajdującej się w centrum w doskonałej poszukiwanej lokalizacji. Mieszkanie idealne pod inwestycję ze względu na bliskość centrum miasta. Lokal znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Kraszewskiego

Bojary,Białystok

1 600 zł30 m² 53 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 30 m2, 1 pokojowe, położone przy ulicy Kraszewskiego, w nowym apartamentowcu. Przestrzeń mieszkalną stanowi: duży pokój połączony z kuchnią ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wojciecha

Piasta,Białystok

599 000 zł59 m² 10 187,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Odkryj mieszkanie, które spełni wszystkie Twoje oczekiwania! Biuro nieruchomości In-Home zaprasza do zapoznania się z ofertą pięknego, przestronnego trzypokojowego mieszkania na 2. piętrze, które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lipowa

Centrum,Białystok

430 000 zł43 m² 9 885,06 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Marzysz o mieszkaniu w samym sercu miasta? Zależy Ci na szybkim dostępie do pełnej infrastruktury, miejsc kulturowych, restauracji? A może po prostu chcesz ulokować swoje pieniądze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Leśna Dolina,Białystok

510 000 zł40 m² 12 692,90 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Śliczne mieszkanie - do wejścia - w nowym budownictwie i w spokojnej, pięknie urządzonej części miasta! Aleja Jana Pawła II - zadbane tereny zielone, klatki schodowe z windami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Studzienna

Wysoki Stoczek,Białystok

510 000 zł60 m² 8 514,19 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie zlokalizowane jest na osiedlu Wysoki Stoczek przy ul. Studziennej. Na powierzchnię 59,90 m2 składa się: - korytarz z szafą w zabudowie, - oddzielna kuchnia, - 2 sypialnie, - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Białystok

Piasta,Białystok

1 200 zł39 m² 30,77 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

*** 2 niezależne pokoje Z balkonem na osiedlu piasta *** Zapraszamy do zapoznania się z ofertą najmu 2 pokojowego mieszkania na osiedlu Piasta. W pobliżu bloku znajduje się dużo miejsc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Antoniukowska

Antoniuk,Białystok

428 000 zł48 m² 8 991,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 3- pokojowe mieszkanie o powierzchni 47,6 m2, zlokalizowane na ul. Antoniukowskiej na os. Antoniuk w Białymstoku. Lokal znajduje się na II piętrze w IV-piętrowym bloku po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Mieszka I

Piasta,Białystok

1 400 zł36 m² 39,44 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Meg Real Estate poleca Państwu do wynajęcia umeblowane, dwupokojowe mieszkanie o metrażu 39,5 m2, które jest położone na 6 z 10 pięter w wieżowcu, przy ul. Mieszka I 11.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Aleja Jana Pawła II

Antoniuk,Białystok

1 500 zł26 m² 58 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni ok. 26 m2, 1 pokojowe, położone przy Alei Jana Pawła II 56 B, na osiedlu Antoniuk w apartamentowcu. Do nieruchomości przypisane jest miejsce postojowe do.