dowolna

Mieszkania z rynku wtórnego Białystok - Oferty sprzedaży i najmu

1 163 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

1 163 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Piaski,Białystok

1 700 zł70 m² 24,43 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią blisko centrum i uczelni Do wynajęcia przestronne, funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe położone w zadbanym bloku po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sienkiewicza

Centrum,Białystok

479 000 zł37 m² 12 946 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1952

Serdecznie zapraszam na prezentację trzypokojowego mieszkania położonego przy ul. Sienkiewicza w Białymstoku. Piękna kamienica, same centrum miasta oraz wszystko pod ręką to tylko niektóre atuty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Kombatantów

Białostoczek,Białystok

510 000 zł42 m² 12 206,80 zł/m²

 

Piętro:10/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż fantastyczne 2-pokojowe mieszkanie przy ul. Kombatantów na osiedlu Białostoczek w nowoczesnym apartamentowcu z windami i eleganckimi częściami wspólnymi. Usytuowanie na 10.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Oliwkowa

Dziesięciny I,Białystok

649 000 zł64 m² 10 062 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Na sprzedaż komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Białymstoku na osiedlu Dziesięciny, przy ul. Oliwkowej, w spokojnej okolicy zabudowy jednorodzinnej. Mieszkanie o pow. 61,5 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Piastowska

Piasta II,Białystok

499 000 zł67 m² 7 447,76 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

Prezentuję Państwu jasne, 4 pokojowe mieszkanie przy ul. Piastowskiej w dzielnicy Piasta II. Znajduje się na drugim piętrze i jest gotowe pod własną aranżację! Nieprzechodnie pokoje oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lipowa

Antoniuk,Białystok

383 000 zł46 m² 8 272,14 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Przestronne i słoneczne mieszkanie na Antoniuku gotowe do wprowadzenia! Na sprzedaż funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie w niskim bloku z cegły na popularnym osiedlu Antoniuk.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Pogodna

Kawaleryjskie,Białystok

890 000 zł63 m² 14 060 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

* oferta wyłącznie W naszym biurze - zapraszamy do współpracy * Prezentujemy Państwu 3-pokojowy luksusowy apartament na osiedlu kawaleryjskie/nowe Miasto. Doskonała lokalizacja, blisko centrum ale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Broniewskiego

Antoniuk,Białystok

389 000 zł55 m² 7 111,52 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie 54,7 m2 - lokalizacja Białystok / Antoniuk ul. Broniewskiego - 3 pokoje - dwustronne - 4 piętro - balkon W skład mieszkanie wchodzą : - oddzielna kuchnia - 3 pokoje -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sukienna

Przydworcowe,Białystok

490 000 zł47 m² 10 403,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Jasne i ciepłe mieszkanie o powierzchni 47,1 m , położone na 3. piętrze w 3-piętrowym bloku z cegły, po termomodernizacji. Nieruchomość znajduje się na osiedlu Przydworcowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Jarzębinowa

Dziesięciny,Białystok

530 000 zł84 m² 6 327,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1985

Wyjątkowe mieszkanie -wysoki standard - jarzębinowa - blisko Centrum oferta aktualna! cena do negocjacji Nowa niższa cena - 530.000 zł Polecamy Państwu 5-pokojowe mieszkanie z balkonem. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Waryńskiego

Centrum,Białystok

610 000 zł42 m² 14 523,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Wyposażone we wszystkie urządzenia: pralka, lodówka, zmywarka, kuchnia elektryczna, piekarnik, meble (nie używane), dodatkowe ogrzewanie podłogowe w salonie i łazience

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Młodych,Białystok

350 000 zł54 m² 6 481,48 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Okazja! Super cena - komfortowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Transportowa

Nowe Miasto,Białystok

959 000 zł100 m² 9 590 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

Mieszkanie zlokalizowane na osiedlu Nowe Miasto, w bloku z cegły, z 2008 roku. Dwa pełne poziomy oferują podział na strefę dzienną i prywatną to idealne rozwiązanie dla tych,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Białystok

Centrum,Białystok

380 000 zł48 m² 7 851,24 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1959

*** 2 niezależne pokoje *** *** do własnej aranżacji *** *** wysokie sufity *** Polecam wyjątkowe mieszkanie 2-pokojowe położone na drugim piętrze w 4-piętrowym bloku ze starszej cegły na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Jarzębinowa

Dziesięciny,Białystok

530 000 zł84 m² 6 327,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1984

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 84 m 2 położone na 4. piętrze w zadbanym, niskim bloku z lat 80., na spokojnym i zielonym osiedlu Dziesięciny przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Upalna

Słoneczny Stok,Białystok

419 000 zł40 m² 10 475 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

***jeśli szukasz mieszkania w dogodnej lokalizacji, to ta oferta jest dla Ciebie*** *** tylko W naszym biurze *** Polecam Państwu słoneczne, dwupokojowe mieszkanie położone na trzecim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mikołaja

Centrum,Białystok

459 000 zł53 m² 8 683,31 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Klimatyczne mieszkanie ścisłym centrum miasta - tylko U nas! biuro nieruchomości ma przyjemność przedstawić ofertę dwustronnego mieszkania 2-pokojowego o powierzchni 52,86m 2 zlokalizowanego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Trawiasta

Wygoda,Białystok

636 000 zł60 m² 10 600 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Atrakcyjne mieszkanie - wysoki standard - parter - nowa cegła (2008 r.) - osiedle WYGODA - Trawiasta OFERTA AKTUALNA! CENA DO NEGOCJACJI Nowa niższa cena - 636.000 zł Polecamy Państwu 3-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Sienkiewicza,Białystok

1 700 zł48 m² 35,42 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

*** nowoczesne 3 pokojowe mieszkanie W Dogodnej lokalizacji*** Do wynajęcia od zaraz, mieszkanie po generalnym remoncie na 1 pietrze. Mieszkanie tylko dla studentów lub Osob pracujących preferowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jurowiecka

Centrum,Białystok

523 000 zł35 m² 14 998,60 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż 2 pokojowy apartament w Centrum miasta (ul. Jurowiecka) w inwestycji Apartamenty Jagiellońskie o powierzchni 34, 87m2, zlokalizowane na 9 piętrze 10 piętrowego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Józefa Piłsudskiego

Białystok,podlaskie

480 000 zł40 m² 11 851,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu świetne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 40,5 m2 zlokalizowane na trzecim piętrze w samym centrum Białegostoku przy Al. Józefa Piłsudskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Jana Pawła II

Leśna Dolina,Białystok

747 000 zł59 m² 12 661 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż stylowe mieszkanie o powierzchni 58,5 m przy al. Jana Pawła II, w bloku z 2019 roku. Nieruchomość została wykończona według indywidualnego projektu architekta,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szarych Szeregów

Leśna Dolina,Białystok

410 000 zł46 m² 8 913,04 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Polecam wyjątkową ofertę dwupokojowego mieszkania, o powierzchni 46 m2, na ulicy Szarych Szeregów, idealne dla pary, singla lub pod inwestycję. To dwustronne mieszkanie, z niezależnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Białystok

Centrum,Białystok

440 000 zł38 m² 11 557,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie w centrum | 38,07 m | II piętro | Balkon | Piwnica Na sprzedaż przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 38,07 m , położone na II piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Białostoczek,Białystok

605 000 zł48 m² 12 604,20 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Polecam przestronne, nowe i gotowe do zamieszkania mieszkanie o pow. 48 m2, położone w nowoczesnym budynku z 2024r. przy ul. Bełzy. Lokal mieszkalny posiada wysoki standard.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Malmeda Icchoka

Białystok,podlaskie

379 000 zł46 m² 8 311,40 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Doskonała cena! Tylko 9430 zł/ m2 Oferujemy do sprzedaży 46 metrowe mieszkanie usytuowane na I piętrze kamiennicy w ścisłym centrum Białegostoku przy ul. Malmeda, tuż obok Rynku Kościuszki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Bolesława Chrobrego

Piasta,Białystok

439 000 zł58 m² 7 582,04 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1971

DO wprowadzenia - chrobrego - blisko Centrum, uniwersytetu w Białymstoku i Uniwersytetu Medycznego oferta aktualna! Posiadamy klucze! cena do negocjacji Nowa niższa cena - 439.000 zł Polecamy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Fabryczna

Bojary,Białystok

515 000 zł49 m² 10 510,20 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Sprzedam bezpośrednio mieszkanie w Białymstoku niedaleko centrum, przy ul. Fabrycznej na parterze z ogródkiem. Mieszkanie ma powierzchnię 48metrów i jest 2-stronne. Idealne dla studentów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Waszyngtona

Piaski,Białystok

615 000 zł59 m² 10 423,70 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Sprzedam 4-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie o powierzchni 60 m2 na osiedlu Piaski przy Szpitalu dsk Białystok, ul. Waszyngtona Mieszkanie po generalnym remoncie, wyposażone, 4-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Marjańskiego

Centrum,Białystok

850 000 zł77 m² 11 010,40 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Mamy przyjemność zaoferować Państwu mieszkanie na sprzedaż przy ul. Marjańskiego w Białymstoku. Usytuowane jest w siedmiokondygnacyjnym apartamentowcu z windą z roku 2009.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Łąkowa

Bojary,Białystok

445 000 zł31 m² 14 299,50 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Łąkowa mieszkanie na sprzedaż 2-pokojowe blisko centrum Sprzedam mieszkanie gotowe do wprowadzenia o powierzchni 31,12m2 położone w nowym bloku na 4 piętrze wybudowanym przez Jaz-Bud. Świetna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Białystok

Antoniuk,Białystok

409 000 zł54 m² 7 551,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

*** do własnej aranżacji *** *** 3 pokoje *** *** antoniuk *** Polecam dwustronne mieszkanie 3-pokojowe położone na trzecim piętrze w niskim bloku na os.Antoniuk w Białymstoku. Dogodna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Białystok

Młodych,Białystok

449 000 zł48 m² 9 276,86 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Na sprzedaż świeżo odświeżone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Bojary,Białystok

485 000 zł38 m² 12 663,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Kameralne 2 pokojowe mieszkanie w nowym budownictwie, os. Bojary ul. Warszawska Mieszkanie ma powierzchnie 38,30m2 i znajduje się na I piętrze w niskim, III piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Malmeda Icchoka

Centrum,Białystok

515 000 zł46 m² 11 195,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1953

*** 2 pokoje *** ścisłe centrum *** *** ulica malmeda *** *** wyposażone *** Oferujemy do wynajęcia atrakcyjne mieszkanie 2-pokojowe zlokalizowane w ścisłym centrum Białegostoku na ulicy Malmeda.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pułkowa

Sienkiewicza,Białystok

360 000 zł47 m² 7 708,78 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Nowa oferta tylko i wyłacznie w biurze " nieruchomości". Oferta objęta klauzulą wyłączności. MIeszkanie o powierzchni 46,70 mkw. znajduje się na 2 piętrze z 4. Blok jest po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Proletariacka

Centrum,Białystok

349 000 zł35 m² 9 878,29 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w centrum z czymś, czego nie ma większość kawalerek! Oprócz przestronnego studia o powierzchni 35,33 m z balkonem zyskujesz możliwość korzystania z dodatkowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Warszawska

Piasta,Białystok

1 390 000 zł98 m² 14 241,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

*** 4 pokoje *** apartament z 2024r. *** *** z klimatyzacją *** *** 2 miejsca parkingowe *** Polecamy przestronny wyjątkowy apartament 4-pokojowy położony na trzecim piętrze w nowoczesnym.