dowolna

Mieszkania z rynku wtórnego Białystok - Oferty sprzedaży i najmu

1 163 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

1 163 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie Białystok

Piasta,Białystok

499 000 zł68 m² 7 338,24 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1986

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Prezentujemy Państwu wyjątkową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sybiraków

Białystok,podlaskie

630 000 zł56 m² 11 250 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Sprzedam atrakcyjne, przytulne i funkcjonalnie urządzone mieszkanie o powierzchni 55,69 m , położone na 2 piętrze w budynku z 2017 roku, wybudowanym z cegły, na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sienkiewicza

Sienkiewicza,Białystok

460 000 zł48 m² 9 583,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. 3 pokoje | 1 piętro | balkon |.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Lwowska

Mickiewicza,Białystok

1 298 000 zł169 m² 7 680,47 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Mieszkanie 2 piętrowe z ogródkiem, dużym garażem i i słonecznymi tarasami. Dom po gruntownej przebudowie został podzielony na 2 niezależne apartamenty, jeden z nich jest już.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Antoniuk,Białystok

1 700 zł40 m² 42,96 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Na wynajem funkcjonalne i jasne mieszkanie o powierzchni 39,57 m , położone na osiedlu Antoniuk przy ul. Antoniukowskiej w Białymstoku. Mieszkanie dwupokojowe znajduje się na 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Dobra

Bojary,Białystok

520 000 zł71 m² 7 313,64 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1986

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Polecamy przestronne, 4-pokojowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Białystok

Zawady,Białystok

726 000 zł90 m² 8 082,83 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Zarezerwowane stan deweloperski bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Białystok

Bojary,Białystok

520 000 zł71 m² 7 313,64 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1985

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Zamieszkaj w przestronnym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zwycięstwa

Młodych,Białystok

399 700 zł52 m² 7 613,33 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Zarezerwowane do 08.04.2026.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Bema,Białystok

429 000 zł37 m² 11 638,60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w spokojnej, zielonej części osiedla Bema przy ul. Depowej w Białymstoku. Lokal usytuowany jest w nowoczesnej inwestycji zrealizowanej przez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wąska

Centrum,Białystok

850 000 zł48 m² 17 708,30 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

przykladowe ogloszenie

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Białystok

Wysoki Stoczek,Białystok

465 000 zł48 m² 9 629,32 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1989

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Na sprzedaż dwustronne mieszkanie -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Pogodna

Bema,Białystok

359 000 zł39 m² 9 252,58 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1999

Polecamy lokal na parterze niskiego bloku przy ul Pogodnej 27 B w Białymstoku. Na sprzedaż wyjątkowy lokal mieszkalny, który przeszedł kompleksowy, generalny remont w 2023 r. i został.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Białostoczek,Białystok

515 000 zł51 m² 10 129,80 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 51 m , położone na 3 piętrze w 5-piętrowym budynku z 2012 roku. Mieszkanie zadbane i wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana

Antoniuk,Białystok

279 000 zł25 m² 11 204,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

- rezerwacja- na sprzedaż kawalerka , która - choć ma 25 m - wie, jak dobrze wykorzystać każdy centymetr! Znajduje się na parterze przy ul. Antoniukowskiej 52, więc zapomnij o noszeniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Białystok

Antoniuk,Białystok

399 000 zł54 m² 7 367,06 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

*** do własnej aranżacji *** *** 3 pokoje *** *** antoniuk *** Polecam dwustronne mieszkanie 3-pokojowe położone na trzecim piętrze w niskim bloku na os.Antoniuk w Białymstoku. Dogodna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Antoniuk,Białystok

494 900 zł46 m² 10 643 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1964

Gotowe do zamieszkania 3 pokoje po generalnym remoncie | ul. Wierzbowa | 46,5 m Na sprzedaż w pełni wyremontowane mieszkanie o powierzchni 46,5 m , położone na 3. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zwierzyniecka

Piaski,Białystok

379 000 zł41 m² 9 154,59 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

2-pokojowe mieszkanie przy Politechnice | 41,4 m | balkon | inwestycja Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 41,4 m , położone w świetnej lokalizacji w Białystok przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bełzy

Tysiąclecia,Białystok

2 200 zł56 m² 39,58 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania się z ofertą komfortowego mieszkania o powierzchni 55,58 m kw, położonego na IV piętrze w V piętrowym Nowym bloku z windą. Lokalizacja: mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Białystok

Wysoki Stoczek,Białystok

629 000 zł58 m² 10 845 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Nowoczesne 3- pokojowe mieszkanie z dużym zabudowanym balkonem / powierzchnia 58 m2 / 5 piętro z windą /miejsce postojowe / Słoneczne Tarasy / al. Jana Pawła II 59 D. Na sprzedaż komfortowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Piotrkowska

Centrum,Białystok

350 000 zł22 m² 16 271,50 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1976

Na sprzedaż funkcjonalna i stylowo urządzona kawalerka o powierzchni 23 m , położona w samym sercu Białegostoku przy ul. Piotrkowskiej. To świetna propozycja zarówno do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Centrum,Białystok

559 000 zł52 m² 10 791,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1958

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Rezerwacja Zapraszam na prezentację.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Białystok

Bojary,Białystok

389 000 zł44 m² 8 840,91 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1995

Polecam Państwu nieruchomość zlokalizowaną w kameralnym bloku. Mieszkanie o powierzchni 44 m , położone na 4. piętrze w budynku zlokalizowanym w cenionej dzielnicy Bojary. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Knyszyńska

Antoniuk,Białystok

509 000 zł45 m² 11 311,10 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Oferuję na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 45 m . Znajdziesz tu pokój, umeblowaną kuchnię, nowoczesną łazienkę oraz przestronny salon. Mieszkanie mieści się na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Zawady,Białystok

565 000 zł47 m² 11 904,80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Komfort, styl i gotowość do wprowadzenia. Na sprzedaż nowoczesne, w pełni wykończone mieszkanie o powierzchni 47,46 m , położone na 2 piętrze w niskim budynku z cegły.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Angielska

Bema,Białystok

2 200 zł42 m² 52,38 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę nowe mieszkanie na ul. Angielskiej- blisko Politechniki Białostockiej, szpitala usk. Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w Apartamentach Kopernik 32. W skład mieszkania wchodzą dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sukienna

Centrum,Białystok

558 000 zł51 m² 10 984,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Kup te mieszkanie taniej! Zapytaj eksperta o szczegóły Mieszkanie wyremontowane i wyposażone. Narożne, trzypokojowe mieszkanie w Białymstoku, centrum - ul. Sukienna 4a. Położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Sienkiewicza,Białystok

1 900 zł32 m² 58,61 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania się z ofertą komfortowego mieszkania o powierzchni 32,42 m kw, położonego na IV piętrze w VII piętrowym bloku Apartamenty Jagiellońskie Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Pułkowa

Wygoda,Białystok

269 000 zł28 m² 9 607,14 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1973

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Na sprzedaż, oferuję słoneczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rzemieślnicza

Wysoki Stoczek,Białystok

430 000 zł48 m² 8 958,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1987

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 48 m , położone na 3. piętrze. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi. Obecnie zamieszkiwane przez rodzinę 2+1. Spokojna okolica, dużo zieleni wokół.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wojciecha

Piasta I,Białystok

1 650 zł48 m² 34,38 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie ul. Św. Wojciecha Oferuję na wynajem przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 48 m , położone na 3. piętrze w zadbanym budynku przy ul. Św.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Jurowiecka

Centrum,Białystok

3 400 zł65 m² 52,31 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wyjątkowe przestronne i słoneczne z własnym ogródkiem. Serdecznie polecam apartament w poszukiwanej lokalizacji przy ul. Jurowieckiej 19. Mieszkanie na pierwszym piętrze z tarasem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Kraszewskiego

Bojary,Białystok

520 000 zł43 m² 11 971 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie, o powierzchni 43,44 m2, położone na 1 piętrze w apartamentowcu , przy ulicy Kraszewskiego 45. Przestrzeń mieszkalną stanowią: - sypialnia ( z szafą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Oleńki

Zawady,Białystok

799 000 zł70 m² 11 414,30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Mam przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni 70 m , zlokalizowanego przy ul. Oleńki w Białymstoku. Mieszkanie: przestronne, czteropokojowe mieszkanie idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Piasta,Białystok

340 000 zł48 m² 7 083,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Oferta Z klauzulą wyłączności. Rezerwacja do 08.05.2026 r. Oferuję 3-pokojowe mieszkanie z balkonem położone na osiedlu Piasta przy ulicy Piastowskiej. Zadbane otoczenie budynku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Piasta,Białystok

649 000 zł51 m² 12 725,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Prezentujemy wyjątkową ofertę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sikorskiego

Słoneczny Stok,Białystok

385 000 zł48 m² 7 971,01 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

2 oddzielne pokoje - 48,30 m2 - z windą - ul. Sikorskiego - słoneczny stok - ok. 6 minut od Centrum Białegostoku oferta aktualna! Mieszkanie dostępne tylko w naszym biurze! Oferta na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Broniewskiego

Antoniuk,Białystok

360 000 zł39 m² 9 271,18 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

Oferta sprzedaży mieszkanie 2-pokojowe, ul. Broniewskiego Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 39 m , położone na 1. piętrze w 4-piętrowym bloku przy ul. Broniewskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Młodych,Białystok

2 500 zł58 m² 43,10 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mam przyjemność zaprezentować ofertę wynajmu mieszkania o powierzchni 58 m przy ul. Ślusarskiej. Mieszkanie: mieszkanie o powierzchni 58 m to idealna propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Białystok

Wysoki Stoczek,Białystok

620 000 zł58 m² 10 719 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Słoneczne Tarasy / al. Jana Pawła II / klimatyzacja / dwa miejsca postojowe. Polecamy na sprzedaż piękne 3- pokojowe mieszkanie o powierzchni 57,84 m2 położone na 7 piętrze w 8 piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kraszewskiego

Centrum,Białystok

549 000 zł58 m² 9 384,62 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Na sprzedaż: mieszkanie 3-pokojowe | ul. Kraszewskiego, białystok | 58,50 m | 549 000 zł Trzy pokoje, i piętro, niski blok z cegły i jedna z lepszych ulic w Białymstoku.