dowolna

Mieszkania z rynku wtórnego Białystok - Oferty sprzedaży i najmu

1 150 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 150 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Piłsudskiego

Centrum,Białystok

199 000 zł47 m² 4 234 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

cegła parter, mieszkanie położone w ścisłym centrum, w zaciszu innych budynków osłaniających od zgiełku ulicy Piłsudskiego. Dwustronne, zabudowa w kuchni, łazienka z oknem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kołłątaja

Wysoki Stoczek,Białystok

269 000 zł54 m² 4 981,48 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecamy Państwu przestronne,dwupokojowe mieszkanie nowocześnie i gustownie urządzone.W budynku ogrodzonej wspólnoty mieszkaniowej na ul.Kołłątaja na drugim i ostatnim piętrze. Balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Skwer Armii Krajowej

Leśna Dolina,Białystok

270 000 zł62 m² 4 340 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przestronne, ustawne trzypokojowe mieszkanie w nowym bloku z cegły położone na Osiedlu Leśna Dolina. Blok ładnie usytuowany, blisko terenów zielonych. Mieszkanie o funkcjonalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Mickiewicza

Białystok,podlaskie

150 000 zł26 m² 5 769,23 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1965

Polecam kawalerkę /25,6m2/ zaprojektowaną przez architekta wnętrz. Nowoczesny design, przestronne i funkcjonalne mieszkanie w bardzo atrakcyjnej lokalizacji przy ulicy Mickiewicza. W tym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lawendowa

Białystok,podlaskie

210 000 zł51 m² 4 117 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na pierwszym piętrze, z dwoma odrębnymi pokojami, do których wchodzi się z przedpokoju, salon z wyjściem na balkon (loggia), wysokość pomieszczeń 2,55 m, z piwnicą (3,5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Białystok

Białystok,podlaskie

350 000 zł61 m² 5 708,69 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 61,31m2 o bardzo funkcjonalnym rozkładzie. Położone na VII piętrze VIII piętrowego wieżowca z dwoma windami. Lokalizacja bloku bardzo atrakcyjna na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Zielonogórska

Zielone Wzgórza,Białystok

259 000 zł72 m² 3 577 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Duże, wygodne mieszkanie, urządzone w klimacie "domowego ciepła". Osiedle jest zielone, dzieci cieszą się nowymi placami zabaw, a dogodny dojazd do centrum miasta jest niewątpliwą zaletą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mieszka I

Piasta,Białystok

160 000 zł37 m² 4 221 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dwa niezależne pokoje, kuchnia, łazienka i toaleta. 2- stronne, bardzo spokojne miejsce, mieszkanie środkowe, na klatkach- terakoty. Nie ma ułożonych podłóg, glazur ani terakot. W całym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Piasta

Piasta,Białystok

170 000 zł32 m² 5 230,77 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 32,50 m2. Położone na III piętrze w bloku z płyty na osiedlu Piasta. Bardzo dobra lokalizacja - dogodna komunikacja miejska z centrum Białegostoku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Starosielce

Starosielce,Białystok

195 000 zł48 m² 4 062,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Pilnie sprzedam, cena do negocjacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Fabryczna

Białystok,podlaskie

250 000 zł61 m² 4 118,62 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Centrum miasta, spokojna okolica. Mieszkanie znajduje się na VII piętrze. 3 pokoje, kuchnia, łazienka, wc, duży balkon, do mieszkania przynależna jest bokówka. Nowa stolarka okienna i drzwiowa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Andrukiewicza

Białystok,podlaskie

330 000 zł51 m² 6 445,31 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Bardzo oryginalne, gustownie urządzone mieszkanie w bloku z cegły w bardzo dobrej lokalizacji na osiedlu Sybiraków. W cenie mieszkania zawiera się zabudowa w przedpokoju,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Łagodna

Wysoki Stoczek,Białystok

362 000 zł86 m² 4 175 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w bloku z cegły w doskonałej lokalizacji. Bardzo dobra komunikacja miejska. W pobliżu szkoła, przedszkole, sklepy. Mieszkanie przestrzenne, dwustronne, środkowe. Duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bolesława Chrobrego

Piasta,Białystok

179 000 zł38 m² 4 710 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w stanie do zamieszkania, położone na osiedlu Piasta. Dwa niezależne pokoje. Mieszkanie dwustronne, słoneczne, usytuowane na parterze w bloku z płyty po termomodernizacji. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Legionowa

Piaski,Białystok

219 000 zł70 m² 3 146,55 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

69,6 m2 (plus przybudówka), os. Piaski w centrum Białegostoku (płyta, 1985 r.), IV piętro (z windą), 3 duże ustawne pokoje, balkon typu loggia, piwnica, komórka lokatorska. Może być umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Świętojańska

Centrum,Białystok

219 000 zł48 m² 4 562 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zabudowy w przedpokoju, w sypialni oraz w kuchni. Bardzo atrakcyjna lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zachodnia

Nowe Miasto,Białystok

1 200 zł63 m² 23 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie do wynajęcia na poszukiwanym osiedlu Nowe Miasto w nowym budownictwie. Mieszkanie znajduje się w obrębie wspólnoty mieszkaniowej na ogrodzonym terenie. Trzy niezależne pokoje. Wysoki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Rumiankowa

Zielone Wzgórza,Białystok

380 000 zł109 m² 3 463 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

MieszkanieNieruchomość jest częścią inwestycji .

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szarych Szeregów

Leśna Dolina,Białystok

315 000 zł65 m² 4 823 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

Trzypokojowe mieszkanie położone na Osiedlu Leśna Dolina. Mieszkanie dwustronne, po generalnym remoncie usytuowane na trzecim piętrze w czteropiętrowym bloku z cegły. Lokal wykończony został.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Komisji Edukacji Narodowej

Bacieczki,Białystok

315 000 zł65 m² 4 846 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Trzypokojowe mieszkanie na Osiedlu Bacieczki. Mieszkanie dwustronne usytuowane na drugim piętrze w trzypiętrowym bloku z nowszej cegły. Funkcjonalny rozkład pomieszczeń: salon połączony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pogodna

Nowe Miasto,Białystok

209 000 zł36 m² 5 694 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Polecamy mieszkanie dwupokojowe położone na osiedlu Nowe Miasto. Blok z cegły z 2000 roku, położony w pobliżu Politechniki Białostockiej, wokół doskonale rozwinięta infrastruktura. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dubois

Nowe Miasto,Białystok

258 000 zł49 m² 5 243,90 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1993

Wymarzone mieszkanie w najbardziej atrakcyjnej dzielnicy Białegostoku może być Twoje! :) Sprzedam 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Nowym Mieście. Mieszkanie jest bardzo słoneczne - okna pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Białystok

Białystok,podlaskie

316 000 zł68 m² 4 613 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Doskonała lokalizacja, 3 niezależne pokoje, rzadko spotykane w śródmieściu. Mieszkanie to może również służyć jako lokal pod działalność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Jagienki

Sienkiewicza,Białystok

340 000 zł72 m² 4 722 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1994

Mieszkanie w doskonałej lokalizacji w centrum miasta zlokalizowane na pierwszym piętrze w bloku z cegły. Kuchnia łączona z salonem. Nowoczesne zabudowy w przedpokoju,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Zielonogórska

Zielone Wzgórza,Białystok

289 000 zł84 m² 3 440 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:1990

Dwustronne, czteropokojowe mieszkanie usytuowane na trzecim piętrze w czteropiętrowym,ocieplonym bloku na Osiedlu Zielone Wzgórza. Funkcjonalny rozkład: salon z wyjściem na balkon typu loggia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Upalna

Słoneczny Stok,Białystok

191 000 zł51 m² 3 745 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Dwupokojowe mieszkanie położone w zacisznej części osiedla Słoneczny Stok. Mieszkanie usytuowane na parterze w wieżowcu z płyty po termoizolacji. Lokal posiada funkcjonalny układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zachodnia

Nowe Miasto,Białystok

299 000 zł56 m² 5 377,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Mieszkanie o praktycznym rozkładzie - wszystkie pomieszczenia niezależne, dostępne z szerokiego korytarza - duży pokój dzienny z wyjściem na balkon (balkon dostępny również.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sienkiewicza

Sienkiewicza,Białystok

259 000 zł49 m² 5 211 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Dwupokojowe mieszkanie położone w ścisłym Centrum miasta. Mieszkanie dwustronne, usytuowane na drugim piętrze w kamienicy ze starszej cegły. Dwa duże, ustawne pokoje, widna kuchnia, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Warszawska

Centrum,Białystok

187 000 zł37 m² 4 947 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Bardzo funkcjonalne mieszkanie z niezależnym wejściem z korytarza do wszystkich pomieszczeń. Po remoncie, bardzo jasne, położone w centrum. Okna wychodzą na ulicę. W pobliżu Pałac.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Józefa Piłsudskiego

Centrum,Białystok

230 000 zł51 m² 4 545,45 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

* mieszkanie 2 pok (50,6m2, VI p. blok ocieplony, cegła) przy Al. Piłsudskiego. Spokojne sąsiedztwo. Pełna infrastruktura w pobliżu. Mieszkanie przestronne. Słoneczne i ciepłe. Dwustronny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kopernika

Bema,Białystok

200 000 zł65 m² 3 072,20 zł/m²

 

Piętro:6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Duża i jasna kuchnia i duża łazienka z wanną narożną i kabiną natryskową. Mieszkanie jasne i nasłonecznione, sklepy spożywcze,szkoły, przedszkole, wyższa uczelnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Rzemieślnicza

Wysoki Stoczek,Białystok

198 000 zł59 m² 3 333 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Trzypokojowe mieszkanie o pow.59,4m2 położone na Osiedlu Wysoki Stoczek. Mieszkanie dwustronne, słoneczne usytuowane na trzecim piętrze w wieżowcu. Funkcjonalny rozkład: trzy ustawne pokoje (.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Białystok

Białystok,podlaskie

199 000 zł48 m² 4 145 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Dwupokojowe mieszkanie na Osiedlu Mickiewicza. Mieszkanie do częściowego remontu. Funkcjonalny rozkład pomieszczeń: dwa ustawne pokoje, widna kuchnia, łazienka z wc ( po kapitalnym remoncie),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Nowe Miasto

Nowe Miasto,Białystok

135 000 zł30 m² 4 500 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1999

atrakcyjna kawalerka z balkonem i bokówką na półpiętrze , doba lokalizacja , dobrze rozwinięta infrastruktura

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Towarowa

Piasta,Białystok

239 000 zł56 m² 4 230 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

bardzo ładne zdjęcia u sokołowskich, w m2home i inne Śliczne, bardzo funkcjonalne mieszkanie położone na parterze, w wieżowcu, który niebawem będzie ocieplony. Trzy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wiejska

Nowe Miasto,Białystok

330 000 zł68 m² 4 852,94 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Nowe Miasto, ul. Wiejska , cegła, II piętro, 3 piękne, ustawne pokoje, 68 m kw., słoneczne, ciepłe, kuchnia samodzielna, zabudowa kuchni - meble, zmywarka; przy Politechnice; ulica po modernizacji,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Antoniukowska

Antoniuk,Białystok

194 000 zł42 m² 4 619,05 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Sprzedam 2 pokojowe mieszkanie w bloku przy ul. Antoniukowskiej 17b na iiip. Po generalnym remoncie, wymienione wszystkie instalacje, okna pcv, domofon, w łazience kabina prysznicowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Legionowa

Piaski,Białystok

223 000 zł70 m² 3 185,71 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Okazja! 3-pokojowe W centrum białegostoku (ul. Legionowa) 70 m2, os. Piaski (płyta, 1985 r.), IV piętro (z windą), 3 duże ustawne pokoje, balkon, przybudówka, piwnica, bokówka. Może być.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bacieczki

Bacieczki,Białystok

299 000 zł57 m² 5 181 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Mieszkanie w doskonałej lokalizacji w nowym budownictwie położone na drugim piętrze w trzypiętrowym bloku z cegły. W mieszkaniu nowoczesne, funkcjonalne zabudowy. Salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pogodna

Nowe Miasto,Białystok

205 000 zł37 m² 5 540,54 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

- 2-pokojowe mieszkanie - 37 m2 - W pobliżu Politechniki, ul. Pogodna, nowoczesne zadbane osiedle na Nowym Mieście - W małym bloku z cegły (2000r), wysoki parter - Pokój dzienny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mieszka I

Piasta,Białystok

176 000 zł39 m² 4 512,82 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Witamy, mamy do sprzedania tanie mieszkanie na popularnym osiedlu Piasta. Bardzo dogodna lokalizacja, świetna komunikacja z centrum, w pobliżu przedszkole, bazarek, biedronka, poczta, przystanki.