dowolna

Mieszkania z rynku wtórnego Białystok - Oferty sprzedaży i najmu

1 163 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

1 163 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Białostoczek

Białostoczek,Białystok

340 000 zł60 m² 5 657,24 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

** trzy oddzielne pokoje ** białostoczek ** 60 m2**ogródek *** tylko W naszym biurze *** *** Szukasz słonecznego mieszkania w atrakcyjnej lokalizacji, to ta oferta jest dla Ciebie*** Polecam.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Młodych

Młodych,Białystok

260 000 zł30 m² 8 813,56 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Przedstawiam Państwu 2 pokojowe mieszkanie na osiedlu Młodych. W pobliżu hipermarket, poczta, szkoła oraz przedszkole. Bardzo ciche i spokojne osiedle. Nieruchomość znajduje się na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dziesięciny

Dziesięciny,Białystok

347 000 zł37 m² 9 302,95 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Układ: mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym (z którego można przejść na duży balkon 17,5m2), sypialni, łazienki i przedpokoju. Stan: idealny wyposażenie: kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Bema

Bema,Białystok

367 000 zł58 m² 6 354,98 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1974

*** 4 pokoje *** *** II piętro *** blisko politechniki *** Polecamy funkcjonalne mieszkanie 4-pokojowe położone na drugim piętrze w niskim bloku mieszkalnym z płyty na os. Bema.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Armii Krajowej

Leśna Dolina,Białystok

309 000 zł56 m² 5 557,55 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Drbroker Nieruchomości prezentuje na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o pow. 55,6m2 w Białymstoku, przy ul. Armii Krajowej (os. Leśna Dolina). Lokal mieści się na 4 (z 4) piętrze bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Piasta

Piasta,Białystok

279 000 zł32 m² 8 611,11 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2 - pokojowe z ładnym widokiem na ul. Chrobrego Przedstawiam Państwu ofertę 2 pokojowego mieszkania o powierzchni 32,4 m2 usytuowanego na 3 piętrze niskiego bloku, przy ulicy B. Chrobrego na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Białystok

Mickiewicza,Białystok

349 900 zł47 m² 7 460,55 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Polecamy Państwu mieszkanie położone na osiedlu Mickiewicza. Ta część charakteryzuje się niską kameralną zabudową mieszkalną oraz terenami zieleni wokół. Nieruchomość położona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Słoneczny Stok

Słoneczny Stok,Białystok

355 000 zł66 m² 5 403,35 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Przedstawiam Państwu mieszkanie znajdujące się na osiedlu Słoneczny Stok. Mieszkanie mieści się na 1 piętrze w ośmiopiętrowym bloku. Nieruchomość posiada 63 mkw i składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Nowe Miasto

Nowe Miasto,Białystok

415 000 zł61 m² 6 806,63 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Atrakcyjne mieszkanie - wysoki standard - nowa cegła (2009 r.) - garaż - IGNATKI-OSIEDLE - blisko Nowego Miasta i Kleosina - ok. 10 minut od Centrum Białegostoku oferta zarezerwowana! Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jurowiecka

Sienkiewicza,Białystok

947 000 zł76 m² 12 460,50 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Meg Real Estate prezentuje na sprzedaż przestronne, nowoczesne, trzypokojowe mieszkanie w miejscowości Białystok. Nieruchomość o pow. 76 m2 przy ul. Jurowieckiej w Apartamentach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Skorupska

Piasta,Białystok

290 000 zł39 m² 7 493,54 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Piasta ul. Skorupska Mieszkanie 38,7m2 w którego skład wchodzą 2 pokoje,kuchnia,łazienka, wc,korytarz Bogata infrastruktura, dużo terenów zielonych,niedaleko jest też duży plac zabaw,sklep pss.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Słonimska

Bojary,Białystok

715 000 zł57 m² 12 645,90 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Świetna oferta Oferta sprzedaży apartamentu, który niesie za sobą nietuzinkowe rozwiązania, skierowana jest do tych z Państwa, którzy stawiają na wysoki standard zarówno materiałów jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Jurowiecka

Sienkiewicza,Białystok

150 000 zł35 m² 4 285,71 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Oferta wysłana z systemu Galactica Virgo

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wygoda

Wygoda,Białystok

146 900 zł39 m² 3 766,67 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2 pokoje *.* WYGODA *.* SUPER CENA *.* Polecamy, Państwu mieszkanie które położone jest na os. wygoda w bloku z wielkiej płyty, znajdujące sie na 3 piętrze. Mieszkanie o powierzchni 39.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zagórna

Dziesięciny,Białystok

129 000 zł33 m² 3 909,09 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zagórna *.* 2 POKOJE *.* 129tys DO NEGOCJACJI Polecamy Państwu, mieszkanie położone na ul. Zagórnej, na parterze. Mieszkanie o powierzchni 33m2, z oddzielna sypialnią i pokojem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Stołeczna

Przydworcowe,Białystok

227 000 zł65 m² 3 492,31 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3 pokoje*.*ATRAKCYJNA CENA*.* 65 m2 Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w bloku z cegły. Powierzchnia mieszkania wynosi 65 m2 o 3 niezależnych pokojach. Kuchnia: zabudowa kuchenna, płyta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Antoniukowska

Antoniuk,Białystok

124 900 zł33 m² 3 784,85 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

33m2 *.* 2 POKOJE *.* SUPER CENA *.* BLISKO CENTRUM *.* POLECAM Polecam Państwu mieszkanie 2 pokojowe położone przy ul. Antoniukowskiej w wieżowcu na 8 piętrze. Mieszkanie jest słoneczne, czyste.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bolesława Chrobrego

Piasta,Białystok

249 000 zł53 m² 4 698,11 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3 pokoje *.* PIASTA *.* 249 000 zł *.* NOWE BUDOWNICTWO Polecamy, Państwu mieszkanie położone na os. Piasta przy ul. Bolesława Chrobrego, w kompleksie budynków z cegły z 1996r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Słoneczny Stok

Słoneczny Stok,Białystok

210 000 zł63 m² 3 338,63 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Słoneczne mieszkanie na szostym piętrze w wiezowcu mieszkalnym w Białymstoku, w dzielnicy Sloneczny Stok. Trzy pokoje, kuchnia, lazienka z oddzielnym wc, dwa duze przedpokoje oraz jeden.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Proletariacka

Centrum,Białystok

144 000 zł39 m² 3 654,82 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1962

Duża kawalerka na proletariackiej*** balkon*** I piętro*** cena do negocjacji! Polecam Państwu kawalerkę o powierzchni 39,4 m2 położoną na I-szym piętrze w niskim bloku ze starszej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Konwaliowa

Zielone Wzgórza,Białystok

229 000 zł89 m² 2 561,52 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1987

Bardzo dobra lokalizacja.Szkoła ,przedszkole,centrum handlowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mieszka I

Piasta,Białystok

176 000 zł40 m² 4 411,03 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Bez prowizji***mieszkanie 2 pokoje*** po kapitalnym remoncie*** os. Piasta*** II piętro Polecam Państwu mieszkanie 2 pokojowe położone przy ul. Mieszka I w niskim bloku. * pokoje oddzielne, osobna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bema

Bema,Białystok

155 000 zł39 m² 3 974,36 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Sprzedam mieszkanie 2-pokojowe 39 m2, róg ul. Bema i Kopernika, pokoje oddzielne, łazienka i ubikacja osobno, balkon, nowe okna pcv, dwie piwnice (warsztacik), 8 piętro, ocieplony wieżowiec,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wygoda

Wygoda,Białystok

141 000 zł40 m² 3 525 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2 pokoje *.* ATRAKCYJNA CENA! *.* 141 000 zł Polecamy Państwu mieszkanie 2 pokojowe, każde dostępne z przedpokoju. Mieszkanie nie wymaga większego remontu! Pilna sprzedaż! arka Nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zachodnia

Nowe Miasto,Białystok

282 000 zł60 m² 4 681,27 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Ładne 3 pokoje*** zachodnia Polecam Państwu mieszkanie o powierzchni 60,24 m2, położone na I-szym piętrze w bloku z 2000 r. Mieszkanie jest dwustronne z dużym balkonem, wystawa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bacieczki

Bacieczki,Białystok

229 900 zł52 m² 4 412,67 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

***wygodne***52,1m2***leśna dolina***świetny stan**** Mamy Państwu do zaoferowania wygodne i dobrze utrzymane 3 pokojowe mieszkanie na osiedlu Leśna Dolina. Mieszkanie znajduję się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Malmeda

Centrum,Białystok

249 000 zł58 m² 4 293,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta wysłana z systemu Galactica Virgo

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Boboli

Leśna Dolina,Białystok

305 000 zł78 m² 3 910,26 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1997

Mieszkanie 2 poziomowe*** ładnie wykończone*** 3 pokoje Posiadamy w ofercie komfortowe mieszkanie usytuowane na 2 poziomach. I poziom: 44m2 na które składa się: przestronny salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lewandowskiego

Wygoda,Białystok

215 000 zł48 m² 4 463,36 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Mieszkanie 48,17 po kapitalnym remoncie. Nowa instalacja elektryczna, nowe drzwi (wejściowe i wewnętrzne). W całym domu nowe panele. Nowa łazienka (prysznic, umywalka, kompakt, terakota).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Broniewskiego

Antoniuk,Białystok

149 000 zł39 m² 3 840,21 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Sprzedam 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 38,8 m , położone na I piętrze przy ul. Broniewskiego 21. Lokal składa się z dużego pokoju, sypialni, widnej kuchni, łazienki oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wołodyjowskiego

Tysiąclecia,Białystok

179 000 zł45 m² 3 960,18 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Mieszkanie dwupokojowe*** ul. Wołodyjowskiego*** 45,2 m2 Polecam Państwu mieszkanie położone w świetnej lokalizacji na os. Tysiąclecia przy ul. Wołodyjowskiego w bloku ze starszej cegły na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pułaskiego

Nowe Miasto,Białystok

195 000 zł44 m² 4 422,77 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1996

Sprzedam bez pośredników mieszkanie 2-pok. ul.Pułaskiego piętro II * dobra lokalizacja (między blokami) * pokoje i kuchnia oddzielne wejścia z przedpokoju, pokoje ustawne * mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Skwer Armii Krajowej

Leśna Dolina,Białystok

205 000 zł72 m² 2 831,49 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Bezpośrednia sprzedaż mieszkania w Białymstoku na osiedlu Leśna Dolina o powierzchni 72,4 m2 ( odrębna własność ), usytuowanego na czwartym piętrze w czteropiętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Centrum

Centrum,Białystok

162 000 zł39 m² 4 153,85 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2 pokoje! centrum! Polecamy mieszkanie położone w wieżowcu na IX piętrze, z pięknym widokiem na centrum miasta. Powierzchnia mieszkania wynosi 39 m2. W pokojach na podłodze parkiet,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Żyzna

Wygoda,Białystok

370 000 zł66 m² 5 589,97 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Duże, przestronne mieszkanie ( we Wspólnocie Mieszkaniowej) w bloku z cegły z 2008 roku, na osiedlu Wygoda, przy ul. Żyznej o powierzchni 66,19 m2. Mieszkanie posiada przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Pozioma

Białystok,podlaskie

190 000 zł35 m² 5 475,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Apartament w budynku z windą monitoringiem z pełnym wyposażeniem i umeblowane w zacisznym spokojnym miejscu! budynek stoi w części malowniczej białegostoku jest to miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Antoniuk

Antoniuk,Białystok

217 000 zł55 m² 3 945,45 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie / lokal (z warunkami przekształcenia) *.*PARTER *.* 3 POKOJE *.* DO NEGOCJACJI Trzypokojowe mieszkanie znajdujące się na parterze w czteropiętrowym bloku z cegły na os. Antoniuk.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Białystok

Białystok,podlaskie

159 000 zł37 m² 4 297,30 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta wysłana z systemu Galactica Virgo

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Zwierzyniecka

Tysiąclecia,Białystok

110 000 zł20 m² 5 500 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kawalerka *.* UL. Zwierzyniecka 13 *.* 110 tys zł. *.* PO REMONCIE Proponujemy, Państwu mieszkanie o powierzchni około 20 m2, na parterze, po kapitalnym remoncie. W pokoju został wymieniony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żabia

Centrum,Białystok

165 000 zł32 m² 5 156,25 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Centrum*.*32m2*.*165000zł Polecamy Państwu mieszkanie w bloku z cegły na os. Centrum. Mieszkanie znajduje się na I piętrze o powierzchni 32m2. W pokojach na podłodze jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pileckiego

Bacieczki,Białystok

220 000 zł44 m² 4 985,27 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Sprzedam bezpośrednio mieszkanie 2-pokojowe przy ul. Pileckiego w Białymstoku, III piętro, 44 m kw. Mieszkanie wyposażone w klimatyzację, agd, zabudowy typu Komandor. Położone na osiedlu.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij