dowolna

Mieszkania z rynku wtórnego Białystok - Oferty sprzedaży i najmu

1 163 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

1 163 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Bacieczki,Białystok

520 000 zł48 m² 10 788,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Mieszkanie piękne 2-pokojowe do wprowadzenia bez nakładów finansowych. Wszystko robione z najwyższej jakości materiałów. Lokal umeblowany według najnowszych trendów. Polecam dla par nawet tych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Centrum,Białystok

359 000 zł49 m² 7 278,99 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Świetna lokalizacja w Białymstoku, centrum miasta przy ulicy Kolejowej, nieopodal Kościoła Św. Rocha. Mieszkanie znajduje się w niskiej kamienicy po termomodernizacji i jest położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Swobodna

Wysoki Stoczek,Białystok

497 000 zł48 m² 10 292 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

***jeśli szukasz mieszkania na niskim piętrze, gotowego do wprowadzenia i w dogodnej lokalizacji, to ta oferta jest dla Ciebie*** *rezerwacja*rezerwacja*rezerwacja* ***tylko W naszym biurze***.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Grottgera

Mickiewicza,Białystok

1 700 zł44 m² 38,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedstawiamy do wynajmu przytulne klimatyczne mieszkanie w kamienicy przy ul. Grottgera. Mieszkanie zostało wyremontowane i wyposażone w niezbędne sprzęty agd. Mamy tu do dyspozycji: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Rocha

Centrum,Białystok

2 490 zł42 m² 560 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Świetna okazja! Nowoczesne dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 40m do wynajęcia w ścisłym centrum Białegostoku, ul. Św. Rocha. To rogowe mieszkanie znajduje się na 5. piętrze nowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Różana

Zielone Wzgórza,Białystok

579 000 zł69 m² 8 391,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Mam na sprzedaż mieszkanie 69m2 na pierwszym piętrze. Mieszkanie składa się z : - kuchni z oknem barowym - przestronnego salonu z wyjściem na pełnowymiarowy balkon - dwóch korytarzy -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana Białystok

Białystok,podlaskie

1 800 zł25 m² 72 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia zadbana kawalerka w samym centrum miasta. Prezentowane mieszkanie znajduje się na czwartym piętrze budynku. Wystawa okien: od strony zachodniej, od strony podwórka. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Białystok

Centrum,Białystok

398 000 zł50 m² 7 881,19 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecamy Państwu nieruchomość znajdującą się w w ścisłym centrum miasta. Do dyspozycji mieszkańców liczne kafejki i restauracje, sklepy i obiekty handlowe. Mieszkanie doskonale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Konwaliowa

Zielone Wzgórza,Białystok

569 000 zł64 m² 8 918,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Sprzedam bezpośrednio przestronne 3 pokojowe mieszkanie na osiedlu Zielone Wzgórza o powierzchni 63,8mkw usytuowane na 4 piętrze czteropiętrowego bloku. Mieszkanie przeszło generalny remont,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jerzego

Nowe Miasto,Białystok

425 000 zł48 m² 8 854,17 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Marzysz o zakupie swojego wymarzonego mieszkania blisko centrum Białegostoku? Properton ma przyjemność zaoferować miłośnikom Nowego Miasta, urokliwe 3 -pokojowe mieszkanie o powierzchni 48m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Białystok

Białostoczek,Białystok

579 000 zł48 m² 12 140,90 zł/m²

 

Piętro:6/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

** apartament ** 6 piętro ** stan do wejścia ** Marzyłeś o tym żeby mieszkać w luksusowym apartamentowcu w niewielkiej odległości od centrum, jeśli tak, to ta oferta skierowana jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Bohaterów Getta

Centrum,Białystok

289 000 zł25 m² 11 378 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Zapraszamy do zakupu kawalerki z balkonem i piwnicą! Znajdź swój własny kawałek spokoju w sercu miasta. Idealna propozycja dla tych, którzy pragną cieszyć się wygodą życia miejskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kołłątaja

Wysoki Stoczek,Białystok

417 000 zł48 m² 8 778,95 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1997

Sprzedam dwustronne, funkcjonalne mieszkanie położone na II piętrze 3-piętrowego bloku. Na powierzchnię 47 m2 składa się: przestronny salon z wyjściem na duży balkon, mniejszy pokój, oddzielna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Lipowa

Centrum,Białystok

549 000 zł43 m² 12 767,40 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Nowa cena! Przedstawiamy atrakcyjne mieszkanie w samym centrum Białegostoku przy ul. Lipowej 41 ( ul. Wisławy Szymborskiej 2)! mieszkanie Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 43 m 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Białystok

Antoniuk,Białystok

485 000 zł49 m² 9 897,96 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Komfortowe, świeżo wykończone, 3-pokojowe mieszkanie położone na 5 piętrze z windą, na osiedlu Antoniuk, oddalone 5 min pieszo od ścisłego centrum Białegostoku. Zdjęcia przedstawiają.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Piasta

Bojary,Białystok

359 000 zł34 m² 10 527,90 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie położone na 2 piętrze dwupiętrowego bloku z cegły z 2001 roku w świetnej lokalizacji - ul. Piasta (900m do Pałacu Branickich, 1300m od Rynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Dziesięciny,Białystok

445 000 zł48 m² 9 270,83 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Dodatkowo w cenie (oprócz wyposażenia widocznego na zdjęciach) wyposażenie takie jak: kanapa, stolik kawowy, stół, krzesła, szafka rtv i dywan. Układ: mieszkanie składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Wysoki Stoczek,Białystok

560 000 zł59 m² 9 427,61 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Bardzo ładne 3-pokojowe dwustronne mieszkanie położone na parterze 4-piętrowego budynku na osiedlu Wysoki Stoczek w Białymstoku - 8 min od centrum. Mieszkanie o powierzchni 59,40 m2 składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Antoniuk,Białystok

445 000 zł48 m² 9 270,83 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Robotnicza

Wygoda,Białystok

599 000 zł64 m² 9 359 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Polecamy Państwu na sprzedaż komfortowe mieszkanie w segmencie szeregowym na osiedlu Wygoda, przy ulicy Robotniczej. Mieszkanie zlokalizowane na I szym oraz II piętrze w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dubois

Nowe Miasto,Białystok

439 000 zł44 m² 9 977,27 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży ustawnego, przytulnego mieszkania zlokalizowanego na lubianej i spokojnej dzielnicy Nowe Miasto, przy ul. Dubois w Białymstoku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Białystok

Bojary,Białystok

599 000 zł59 m² 10 135,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1996

** bojary ** blisko centrum ** Zapraszamy na prezentację mieszkania położonego w prestiżowej lokalizacji na osiedlu Bojary blisko centrum miasta. Okolica jest bardzo atrakcyjna pod względem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kręta

Nowe Miasto,Białystok

615 000 zł76 m² 8 092,11 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1997

*********rezerwacja****** Meg Real Estate poleca Państwu 4 pokojowe mieszkanie, znajdujące się na 1 z 4 pięter w bloku z cegły przy ul. Krętej, na osiedlu Nowe Miasto w Białymstoku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Orzeszkowej

Mickiewicza,Białystok

479 000 zł50 m² 9 580 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1964

Polecamy trzypokojowe mieszkanie 50 m2, na parterze niskiego bloku przy ul. Orzeszkowej 9a na osiedlu Mickiewicza w Białymstoku. Blok po termomodernizacji, stara cegła. Mieszkanie kilka lat temu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Gajowa

Dziesięciny,Białystok

339 000 zł36 m² 9 416,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

Na sprzedaż ładne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 35,6 m2 położone na 3 piętrze 4-piętrowego bloku na osiedlu Dziesięciny przy ul. Gajowej. Mieszkanie składa się z dwóch pokojów,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Dziesięciny,Białystok

319 000 zł47 m² 6 772,82 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

*****lepsza cena***** Polecamy Państwu słoneczne, z widokiem na panoramę miasta 2 pokojowe (rozkład przejściowy) mieszkanie na osiedlu Dziesięciny przy ul. Hallera, znajdujące się na 11 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Swobodna

Wysoki Stoczek,Białystok

1 600 zł43 m² 37,21 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie w Białymstoku, w bardzo dobrej lokalizacji. Mieszkanie 2 pokojowe w pełni umeblowane z duża osobna kuchnia i zabudowanym balkonem. Mieszkanie usytuowane jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kombatantów

Białostoczek,Białystok

579 000 zł48 m² 12 140,90 zł/m²

 

Piętro:6/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Polecamy atrakcyjne dwupokojowe mieszkanie 47,69 m2, przy ulicy Kombatantów 18, os. Białostoczek, VI piętro w 15 piętrowym apartamentowcu. W okolicy obok wiele udogodnień dla mieszkańców.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Białystok

Dziesięciny,Białystok

319 000 zł49 m² 6 510,20 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Przedstawiam Państwu ofertę mieszkania o powierzchni całkowitej 49,20m2 usytuowane na 11 piętrze z pięknymi widokami do zamieszkania. Lokal gotowy do wprowadzenia został odświeżony , cicha.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Legionowa

Piaski,Białystok

399 000 zł48 m² 8 278,01 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

Polecam przytulne dwupokojowe mieszkanie 48,2m2 usytuowane na osiedlu Piaski ul. Legionowa. Mieszkanie położone na parterze jedenastopiętrowego bloku o funkcjonalnym rozkładzie, dwustronne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Hallera

Dziesięciny,Białystok

445 000 zł48 m² 9 270,83 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie położone na Osiedlu Dziesięciny. Blok po termomodernizacji, otoczony zielenią. Osiedle z pełną infrastrukturą: sklepy, szkoły, przedszkole, banki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gruntowa

Młodych,Białystok

380 000 zł27 m² 14 285,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Zapraszam na prezentację mieszkania zlokalizowanego na Osiedlu Młodych w kompleksie niskiej zabudowy wielorodzinnej z dużą ilością zieleni, miejsc parkingowych i szybkim dostępem do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Starosielce,Białystok

339 000 zł43 m² 7 939,11 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1997

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą 2 pokojowego mieszkania położonego na osiedlu Starosielce przy ul. Barszczańskiej 20a. Blok położony w spokojnej części tego osiedla. Blok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bema

Bema,Białystok

399 000 zł42 m² 9 454,97 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Przedstawiam Państwu mieszkanie o powierzchni 42,20 m2, które zlokalizowane jest na Osiedlu Bema. Na powierzchnię mieszkania składają się: salon z aneksem kuchennym, pokój z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Włókiennicza

Sienkiewicza,Białystok

398 000 zł50 m² 7 960 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Proponujemy Państwu mieszkanie o pow. 50 mkw. zlokalizowane w centrum miasta przy ul. Włókienniczej. Mieszkanie położone jest na trzecim piętrze w budynku z cegły wybudowanego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Białystok

Nowe Miasto,Białystok

509 000 zł78 m² 6 508,95 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Rezerwacja Polecamy ładne, przestronne mieszkanie w bardzo atrakcyjnej lokalizacji na os. Nowe Miasto. Na całkowitą powierzchnię 78m2 składają 2 sypialnie, duży salon, łazienka, garderoba, wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Pileckiego

Bacieczki,Białystok

2 950 zł74 m² 39,86 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Na wynajem duże (74 m2), 4 pokojowe mieszkaniu na osiedlu tbs - ulica Pileckiego. Nowy blok. Nowoczesne osiedle. W pobliżu: szkoły, przedszkola, placówki medyczne, wiele sklepów i galerii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Białystok

Centrum,Białystok

489 000 zł44 m² 11 113,60 zł/m²

 

Piętro:14/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

*** eleganckie wnętrza W doskonałej lokalizacji *** Polecamy Państwu mieszkanie położone nieopodal Centrum Białegostoku. Nieruchomość z nowoczesną bryłą, ładnym zielonym otoczeniem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Daleka

Bojary,Białystok

519 000 zł61 m² 8 508,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Polecamy Państwu 3 pokojowe mieszkanie zlokalizowane na bardzo atrakcyjnym osiedlu Bojary. Nieruchomość mieści się na trzecim piętrze w niskim 4 piętrowym budynku. Budynek ocieplony, wejście do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nowogródzka

Sienkiewicza,Białystok

440 000 zł54 m² 8 133,09 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Ciepłe i przestronne mieszkanie w centrum Białegostoku! Znajdujące się na 2 piętrze w bloku z czerwonej cegły na ulicy Nowogródzkiej, to 54,1 m2 powierzchni, która bez problemu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Białystok

Sienkiewicza,Białystok

509 000 zł83 m² 6 125,15 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1991

Na sprzedaż oferujemy mieszkanie inwestycyjne o powierzchni 83,1 m2 na osiedlu Sienkiewicza, przy ul. Sienkiewicza 50 w bloku z 1991r. W skrócie: - mieszkanie o świetnym.