dowolna

Mieszkania z miejscem parkingowym Białystok - Sprzedaż i najem

365 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

365 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Batalionów Chłopskich

Leśna Dolina,Białystok

583 000 zł80 m² 7 287,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji lokalizacja: leśna Dolina, batalionów Chłopskich 1 Mieszkanie dwustronne - naświetlone rano o wschodzie oraz wieczorem wraz z zachodem słońca Idealnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Młynowa

Centrum,Białystok

639 000 zł39 m² 16 384,60 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Polecam na sprzedaż wyjątkowe, dwupokojowe, nowoczesne mieszkanie w bardzo prestiżowej i poszukiwanej lokalizacji centrum Białegostoku, a dokładnie przy ul. Młynowej. Tylko 10 min.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym Białystok

Antoniuk,Białystok

305 000 zł24 m² 12 603,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Nowocześnie wykończone 1-pokojowe mieszkanie o powierzchni 24,2 m2, w budynku z 1970 roku na osiedlu Antoniuk, dojazd do ścisłego Centrum miasta zajmuje zaledwie 5 minut. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dziesięciny

Dziesięciny I,Białystok

459 000 zł39 m² 11 742,10 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Szukasz wygodnego i urządzonego już mieszkania, do wprowadzenia, w nowym budownictwie niedaleko centrum miasta, ale w cichej i spokojnej okolicy z całą potrzebną infrastrukturą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gajowa

Dziesięciny,Białystok

449 000 zł48 m² 9 257,73 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Poszukujesz miejsca dla rodziny lub mieszkania pod wynajem? Zapraszam! cena do negocjacji! Chciałabym zaprezentować Państwu 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane u zbiegu ul. Gajowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dojlidy Górne

Dojlidy,Białystok

1 100 zł30 m² 36,67 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia mieszkanie dwupokojowe w domu wolnostojącym. *Osiedle Dojlidy Górne 130. *30 m2, 2 piętro. *Na posesji parking. *W cenie Wi-Fi. *Ogrzewanie gazowe. Wyposażenie: *pokój:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Białystok

Nowe Miasto,Białystok

3 000 zł77 m² 39,16 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

*** 4 pokoje *** os.NOWE MIASTO *** *** WYPOSAŻONE *** *** MIEJSCE POSTOJOWE W CENIE *** Oferujemy do wynajęcia przestronne mieszkanie 4-pokojowe zlokalizowane na osiedlu Nowe Miasto.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Wyszyńskiego

Centrum,Białystok

1 650 zł25 m² 66 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka do wynajęcia, w nowym bloku. W centrum Białegostoku, ul. Wyszyńskiego 10. Bardzo dobra komunikacja i infrastruktura, blisko sklepy (m.in. Biedronka), przystanki autobusowe, dworzec.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Słonecznikowa

Zielone Wzgórza,Białystok

560 000 zł64 m² 8 750 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Bez pośredników Zapraszamy do zapoznania się z ofertą funkcjonalnego mieszkania na osiedlu Zielone Wzgórza przy ul.Słonecznikowej. Lokalizacja z doskonałą infrastrukturą i bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Storczykowa

Zielone Wzgórza,Białystok

1 800 zł42 m² 42,86 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajecia od zaraz mieszkanie 42 m składające sie z pokoju z aneksem oraz sypialni. Mieszkanie posiada: lodowke,zmywarke,piekarnik, pralke, szafę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Dziesięciny,Białystok

560 000 zł63 m² 8 941,40 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Oferta promocyjna - Zadzwoń by poznać szczegóły. Oferujemy mieszkanie 3- pokojowe nr M4 o powierzchni 62,63 m2 zlokalizowane na I piętrze w kameralnym budynku wielorodzinnym realizowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Knyszyńska

Antoniuk,Białystok

679 000 zł55 m² 12 345,50 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Kupujący nie płaci podatku pcc. Zapraszamy na prezentację luksusowego apartamentu położonego w prestiżowej lokalizacji blisko centrum miasta. Lokal o powierzchni 55 m2 mieści się na siódmym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Młodych,Białystok

339 000 zł51 m² 6 587,64 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1952

Mieszkanie o powierzchni 51m 2 usytuowane na osiedlu Młodych. Na powierzchnię mieszkania składają się 2 duże ustawne pokoje , oddzielna kuchnia ,wc łazienka oraz korytarz. Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Waszyngtona

Piaski,Białystok

569 000 zł48 m² 11 805 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

***pośrednikom dziękuję *** Na sprzedaż mieszkanie położone w Białymstoku przy ul. Waszyngtona - osiedle Piaski. Do wprowadzenia. Mieszkanie znajduje się w budynku 10-piętrowym wykonanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dworska

Wysoki Stoczek,Białystok

479 000 zł48 m² 9 997,91 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

***jeśli szukasz mieszkania gotowego do wprowadzenia i w dogodnej lokalizacji, to ta oferta jest dla Ciebie*** Polecam Państwu trzypokojowe mieszkanie położone na czwartym piętrze w niskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Trawiasta

Wygoda,Białystok

1 700 zł49 m² 34,69 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Meg Real Estate prezentuje 2 pokojowe mieszkanie na wynajem o powierzchni 49 m2 w Białymstoku na ul. Trawiastej. Lokal mieści się na 3 piętrze w 3 piętrowym bloku z 2003 roku. Blok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Białystok

Mickiewicza,Białystok

1 394 000 zł136 m² 8 017 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Przestronny apartament w cichej, malowniczej okolicy blisko centrum miasta! Idealne miejsce dla rodziny lub pary! Przedstawiamy Państwu przestronny apartament o powierzchni 136 m2, położony na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Broniewskiego

Antoniuk,Białystok

340 000 zł42 m² 8 193 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie położone na osiedlu Antoniuk przy ul. Broniewskiego. 2 pokoje, 41,50 m2, 1 piętro w 4 - piętrowym bloku. *idealne jako inwestycja* Z racji swojego położenia świetnie łączy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Buska

Białostoczek,Białystok

1 500 zł46 m² 32,61 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Oferuję do wynajęcia mieszkanie 2 pokojowe, 46 m2, łazienka, kuchnia, i/iipiętro, cegła, po remoncie, umeblowane, 15 min od centrum Białegostoku, os.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleja Józefa Piłsudskiego

Centrum,Białystok

329 000 zł36 m² 9 138,89 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

*****rezerwacja***** Meg Real Estate poleca Państwu na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie, o łącznej powierzchni 35,95 m2 znajdujące się w Białymstoku przy Alei Piłsudskiego. Jest ono położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Białystok

Piaski,Białystok

2 100 zł73 m² 28,77 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Drbroker Nieruchomości prezentuje na wynajem mieszkanie 3-pokojowe o pow. 73m2 w Białymstoku - osiedle Piaski, okolica ścisłego centrum miasta. Mieszkanie mieści się na 2 (z 5) piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Słonecznikowa

Zielone Wzgórza,Białystok

669 000 zł80 m² 8 341,65 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Oferuję na sprzedaż zadbane mieszkanie w bardzo atrakcyjnej lokalizacji osiedla Zielone Wzgórza. Mieszkanie o powierzchni 80,20 m2 położone jest na 4 piętrze w 4 piętrowym bloku po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Białystok

Młodych,Białystok

480 000 zł46 m² 10 322,60 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1964

Przedstawiam Państwu ofertę mieszkania o powierzchni całkowitej 46,5m2 usytuowane na 1 piętrze w 4 piętrowym bloku. Lokal po generalnym remoncie gotowy do zamieszkania od stycznia 2024roku ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dworska

Wysoki Stoczek,Białystok

489 000 zł48 m² 10 206,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sienkiewicza

Sienkiewicza,Białystok

299 000 zł32 m² 9 314,64 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Układ: na powierzchnię 32,1 m2 składa się salon, sypialnia, kuchnia, łazienka i przedpokój. Wejście do sypialni jest bezpośrednio z korytarza, wejście do kuchni jest w salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Mickiewicza

Mickiewicza,Białystok

755 000 zł71 m² 10 596,50 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Biuro Nieruchomości inhome ma ogromną przyjemność zaprezentować gustowne i komfortowe mieszkanie położone przy ul. Mickiewicza. Nieruchomość o powierzchni 71,25 m2, zlokalizowana jest na 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zielonogórska

Zielone Wzgórza,Białystok

615 000 zł78 m² 7 904,88 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1987

Przestronne, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 77,8 m2 na osiedlu Zielone Wzgórza. Usytuowane na 1 piętrze w niskim, bloku po termoizolacji z 1987 roku. Jest ciche, bardzo ciepłe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zwycięstwa

Młodych,Białystok

449 000 zł46 m² 9 760,87 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Sprzedam bezpośrednio przytulne, zadbane mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 46 m . Położone na 4. piętrze w bloku z dwiema windami przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zachodnia

Nowe Miasto,Białystok

1 900 zł48 m² 40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Polecamy Państwu ofertę 2-pokojowego mieszkania na lubianym osiedlu Nowe Miasto. Przestrzeń mieszkalną stanowi kuchnia otwarta na pokój dzienny, sypialnia , łazienka oraz przedpokój. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Komisji Edukacji Narodowej

Bacieczki,Białystok

539 000 zł49 m² 10 910,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Wyjątkowa lokalizacja 3-pokojowe - 49,40 m - I piętro - nowa cegła (2005 r.) - wysoki standard - BACIECZKI - blisko Centrum - TRASA GENERALSKA OFERTA AKTUALNA! CENA DO NEGOCJACJI Polecamy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Białystok

Bojary,Białystok

520 000 zł46 m² 11 231,10 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Przedstawiamy urokliwe mieszkanie o powierzchni 46,3 metrów kwadratowych, które składa się z dwóch przytulnych pokoi. Salon połączony z nowoczesną kuchnią w zabudowie tworzy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Białystok

Piaski,Białystok

318 900 zł36 m² 8 760,99 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Układ: na powierzchnię 36,4 m2 składa się salon, pokój, kuchnia, łazienka i przedpokój. Dodatkowo do mieszkania przynależy piwnica stan: do odświeżenia lub remontu. Ściany i sufity we.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Białystok

Wysoki Stoczek,Białystok

695 000 zł83 m² 8 403,87 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Mieszkanie gotowe do wprowadzenia o powierzchni 82,7m2. Mieszkanie składa się z: -4 pokoi - Oddzielnej kuchni - Łazienki - Oddzielnego wc -balkonu(6,6m) Wymieniona stolarka na 3 szybową,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Białystok

Bema,Białystok

385 000 zł48 m² 7 988 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

3 pokojowe mieszkanie w atrakcyjnej lokalizacji idealne jako inwestycja na długie lata! Mieszkanie składa się z: -3 pokoi -kuchnia -łazienki Do mieszkania przynależy balkon oraz piwnica. Piętro:3/4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Białystok

Centrum,Białystok

2 300 zł39 m² 58,97 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Układ: mieszkanie składa się z salonu z aneksem i wyjściem na balkon, sypialni, łazienki i przedpokoju. Istnieje możliwość wynajęcia miejsca postojowego. Stan: wykończone pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Białystok

Młodych,Białystok

359 000 zł52 m² 6 970,87 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie o powierzchni 59,5m2 pod inwestycję! Nieruchomość sklada się z: - 2 Pokoi - Oddzielnej kuchni - Łazienki -korytarza Do mieszkania przynależy piwnica oraz mozna korzystać ze strychu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Centrum,Białystok

505 000 zł48 m² 10 475 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Układ: mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym i wyjściem na balkon, sypialni, łazienki i przedpokoju. Duży balkon- 8,8 m2. Stan: deweloperski. Piętro: drugie. Budynek:.