dowolna

Mieszkania z garażem Białystok - Lista ogłoszeń sprzedaży i najmu

214 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

214 ogłoszeń

789 000 zł74,10 m² 10 647,77 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1994

Atrakcyjne mieszkanie - średni standard - nowa cegła (1994 r.) - Garaż - LEŚNA DOLINA - Garaż - ok. 10 minut od Centrum Białegostoku oferta aktualna! cena do negocjacji Nowa niższa cena - 789.000 zł.

Szczegóły ogłoszenia

745 000 zł62,11 m² 11 994,85 zł/m²

 

Piętro:7/13

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Apartamenty Branickiego czekają i zapraszają. Zapraszamy na prezentację nieruchomości zlokalizowanej w poszukiwanej lokalizacji blisko Centrum ul. Orzeszkowej 17. Inwestycja powstała.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł55,60 m² 10 773,38 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Na sprzedaż funkcjonalne, dwustronne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 55,6 m , położone w jednej z najbardziej poszukiwanych lokalizacji Białegostoku osiedle Nowe Miasto.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł61 m² 42,62 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Meg Real Estate prezentuje na wynajem 3pokojowe mieszkanie o powierzchni 62 m2 w Białymstoku na ul. Czarnej. Lokal mieści się na 2 piętrze w 7 piętrowym bloku z 2020 roku.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł60 m² 14 983,33 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

*** 3 pokoje W apartamentach 1000 - lecia*** Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowego mieszkania w kompleksie Apartamenty 1000-lecia na osiedlu Białostoczek. Teren osiedla.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z garażem

Białystok,podlaskie

639 000 zł96 m² 6 656,25 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Do sprzedania mieszkania bezczynszowe w zabudowie jednorodzinnej w Białymstoku. Nowoczesność i funkcjonalność. Najnowsze technologie. Bardzo dobra lokalizacja. Do Centrum 10 minut.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł62,57 m² 10 372,38 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

***3 pokoje na Atłasowej I piętro, do wejścia, kameralny blok, niski czynsz!*** Oferuję na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie 3-pokojowe na ulicy Atłasowej (produkcyjna/zawady) w Białymstoku.

Szczegóły ogłoszenia

489 000 zł37,73 m² 12 960,51 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Polecamy dwupokojowe mieszkanie w budynku z 2011 roku, przy ul.Waryńskiego 31. Na ok.38 m2 znajdziemy salon z aneksem, sypialnię, łazienkę z wc. Wnętrze wymaga odświeżenia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

669 700 zł70,51 m² 9 497,94 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Kupujesz bez podatku pcc! promocja - brak prowizji za pośrednictwo! Kameralne osiedle domów w zabudowie szeregowej, zbudowane w końcu 2025 roku, nowoczesna architektura budynków.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem Białystok

Antoniuk,Białystok

2 500 zł52 m² 48,08 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia funkcjonalne mieszkanie w nowo wybudowanym budynku na Antoniuku (górka). Budynek znajduje się przy dużym skrzyżowaniu, co umożliwia szybką komunikację do centrum i w.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jurowiecka

Centrum,Białystok

561 870 zł42 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Cena do negocjacji. Sprzedam mieszkanie w Apartamentach Jagiellońskich. Ścisłe centrum Białegostoku - ul. Jurowiecka 21. Miejsce parkingowe w garażu podziemnym dodatkowo płatne 50 tys.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bukowskiego

Bojary,Białystok

2 000 zł62 m² 32,26 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Gustownie i stylowo urządzony apartament w spokojnej wspólnocie Tytoniówka. Idealne miejsce dla pary lub jednej osoby ceniącej komfort i spokój. Do wynajęcia apartament przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Sikorskiego

Leśna Dolina,Białystok

2 350 zł36 m² 65,28 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie na wysokim parterze przy ul. Sikorskiego, w apartamentowcu z 2024 roku. Układ mieszkania: - salon z aneksem kuchennym dobrze doświetlona przestrzeń. - kuchnia w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bohaterów Monte Cassino

Przydworcowe,Białystok

680 000 zł56 m² 12 142,90 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Elegancki apartament o powierzchni 56m, położony na najwyższym - 7 piętrze, o przemyślanym układzie, który łączy funkcjonalność z ponadczasową estetyką. Przestronny salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bohaterów Monte Cassino

Białystok,podlaskie

1 699 999 zł146 m² 11 604,10 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż unikatowy, panoramiczny apartament o imponującej powierzchni 146,5 m2, usytuowany na najwyższym,7 piętrze prestiżowej inwestycji przy ul. Bohaterów Monte Cassino 5. To propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zachodnia

Nowe Miasto,Białystok

840 000 zł82 m² 10 243,90 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2005

English speaking. говорим по-русски Sprzedam bezpośrednio mieszkanie 82 m2 w Białymstoku na os. Nowe Miasto, przy ul. Zachodniej 13 Mieszkanie usytuowane na drugim ostatnim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Sikorskiego

Leśna Dolina,Białystok

2 300 zł36 m² 63,89 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sudecka

Skorupy,Białystok

570 000 zł38 m² 15 079,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu świetne mieszkanie zlokalizowane przy ulicy Sudeckiej. Lokal ma 36 m2 i znajduje się na 3 piętrze w 4 piętrowym bloku z windą z 2020 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jurowiecka

Centrum,Białystok

612 000 zł46 m² 13 394,60 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 45,69 m , położone przy ul. Jurowieckiej - w samym sercu miasta, osiedle Centrum, białystok. Wraz z mieszkaniem obowiązkowy zakup.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleja Jana Pawła II

Wysoki Stoczek,Białystok

684 000 zł60 m² 11 400 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Nowoczesne mieszkanie z dużym tarasem i garażem - Aleja Jana Pawła II, białystok bez pośredników! Więc nie płacisz żadnych prowizji! Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Starosielce,Białystok

569 000 zł56 m² 10 086,90 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowa inwestycja - możliwość wykończenia pod klucz Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nowej inwestycji Moje Pierwsze Mieszkanie. Kameralna zabudowa - jedynie 28 mieszkań w niskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Plażowa

Skorupy,Białystok

670 000 zł58 m² 11 573,70 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż funkcjonalne i nowoczesne mieszkanie o powierzchni 57,89 m , położone na 2 piętrze w nowym bloku z 2023 roku przy ul. Plażowej. Mieszkanie jest dwustronne, jasne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Prowiantowa

Młodych,Białystok

2 100 zł50 m² 41,93 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Drbroker Nieruchomości prezentuje na wynajem mieszkanie 3 pokojowe o pow. 50,08 m2 w Białymstoku, przy ul. Prowiantowej - os. Młodych. Lokal południowo-zachodni mieści się na 2 piętrze (z 7).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Lwowska

Mickiewicza,Białystok

1 298 000 zł169 m² 7 680,47 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Mieszkanie 2 piętrowe z ogródkiem, dużym garażem i i słonecznymi tarasami. Dom po gruntownej przebudowie został podzielony na 2 niezależne apartamenty, jeden z nich jest już.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Białystok

Zawady,Białystok

726 000 zł90 m² 8 082,83 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Zarezerwowane stan deweloperski bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Bema,Białystok

429 000 zł37 m² 11 638,60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w spokojnej, zielonej części osiedla Bema przy ul. Depowej w Białymstoku. Lokal usytuowany jest w nowoczesnej inwestycji zrealizowanej przez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Białostoczek,Białystok

515 000 zł51 m² 10 129,80 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 51 m , położone na 3 piętrze w 5-piętrowym budynku z 2012 roku. Mieszkanie zadbane i wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bełzy

Tysiąclecia,Białystok

2 200 zł56 m² 39,58 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania się z ofertą komfortowego mieszkania o powierzchni 55,58 m kw, położonego na IV piętrze w V piętrowym Nowym bloku z windą. Lokalizacja: mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Białystok

Wysoki Stoczek,Białystok

629 000 zł58 m² 10 845 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Nowoczesne 3- pokojowe mieszkanie z dużym zabudowanym balkonem / powierzchnia 58 m2 / 5 piętro z windą /miejsce postojowe / Słoneczne Tarasy / al. Jana Pawła II 59 D. Na sprzedaż komfortowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Sienkiewicza,Białystok

1 900 zł32 m² 58,61 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania się z ofertą komfortowego mieszkania o powierzchni 32,42 m kw, położonego na IV piętrze w VII piętrowym bloku Apartamenty Jagiellońskie Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Jurowiecka

Centrum,Białystok

3 400 zł65 m² 52,31 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wyjątkowe przestronne i słoneczne z własnym ogródkiem. Serdecznie polecam apartament w poszukiwanej lokalizacji przy ul. Jurowieckiej 19. Mieszkanie na pierwszym piętrze z tarasem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Piasta,Białystok

649 000 zł51 m² 12 725,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Prezentujemy wyjątkową ofertę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Białostoczek,Białystok

1 800 zł42 m² 42,86 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem przytulne mieszkanie 2-pokojowe na osiedlu Białostoczek w nowych blokach przy ulicy Bitwy Białostockiej. Mieszkanie kompletnie wyposażone, gotowe do wprowadzenia się. Polecane szczególnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Starosielce,Białystok

499 000 zł48 m² 10 400,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowa inwestycja - wykończone pod klucz Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nowej inwestycji Moje Pierwsze Mieszkanie. Kameralna zabudowa - jedynie 28 mieszkań w niskim 3-piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jurowiecka

Sienkiewicza,Białystok

3 600 zł60 m² 60 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak