dowolna

Mieszkania z garażem Białystok - Lista ogłoszeń sprzedaży i najmu

216 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

216 ogłoszeń

2 400 zł46 m² 52,17 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy do wynajmu elegancki apartament w nowym budynku, świeżo po wykończeniu i urządzeniu! Wygodne 2 pokoje : sypialnia i duży salon z aneksem kuchennym i wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 2-pokojowe

Białystok,podlaskie

434 960 zł36,33 m² 11 972,47 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Do sprzedania w Białymstoku apartamenty, mieszkania i lokale usługowe w kameralnym 4 piętrowym bloku z windą. Stan deweloperski. Kondygnacja podziemna: garaż z miejscami.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

548 000 zł69 m² 7 942,03 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie gotowe do odbioru! Kameralne Osiedle kaktusowa - zlokalizowane przy ulicy Kaktusowej, w urokliwej dzielnicy miasta - Dojlidy Górne. Nowoczesne budownictwo w niskiej zabudowie,.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł64,12 m² 12 461,01 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż jasne, starannie zaprojektowane mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 64,72 m , położone na 1. piętrze nowoczesnego budynku z 2019 roku, na cenionym osiedlu Antoniuk Fabryczny.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

649 000 zł52,58 m² 12 343,10 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Mieszkanie o powierzchni 52,58m2 usytuowane na szóstym piętrze w bloku z 2015 roku przy ulicy Kaczorowskiego 7 w dzielnicy Piaski. Na przestrzeń mieszkalną składa się: -salon -pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

568 823 zł71,55 m² 7 950 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Kameralne Zawady nowoczesna inwestycja mieszkaniowa Zapraszamy do zapoznania się z ofertą inwestycji Kameralne Zawady, zlokalizowanej przy ul. Św. Krzysztofa, na spokojnym i cenionym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

1 090 000 zł71,20 m² 15 308,99 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowego mieszkania o powierzchni 71,2 m2, usytuowanego na 8 piętrze nowoczesnego budynku przy ulicy Jurowieckiej. To idealne miejsce dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

675 000 zł55,09 m² 12 161,92 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Przedstawiamy Państwu mieszkanie w stanie wykończonym ,do wejścia" na bardzo lubianym osiedlu Nowa Wygoda przy ulicy 42 Pułku Piechoty. Atrakcyjna dzielnica z licznymi ścieżkami rowerowymi,.

Szczegóły ogłoszenia

2 750 zł50 m² 55 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferta wynajmu 3 pokojowego mieszkania zlokalizowanego w budynku przy ul. Oskara Sosnowskiego 9 (butikowa Kamienica). Na powierzchni 50,00 m 2 rozmieszczone są: salon połączony z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł65,20 m² 9 953,99 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Chciałbyś zamieszkać w kameralnym bloku w sąsiedztwie pełnej infrastruktury handlowo - usługowej i edukacyjnej. Na sprzedaż atrakcyjne 3 pokojowe, mieszkanie do wejścia w bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

575 000 zł36 m² 15 972,22 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż przestronne mieszkanie na wysokim parterze przy ul. Sikorskiego, w apartamentowcu z 2024 roku. Kameralna inwestycja trzy niskie budynki z windami oraz windami towarowymi,.

Szczegóły ogłoszenia

665 000 zł44,50 m² 14 943,82 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

** wyższy standard ** ul.Ciepła ** CENTRUM ** ** Kupujący nie Płaci Podatku PCC - oszczędność ok. 13.000 zł. ** Mieszkanie 3-pokojowe na 7 piętrze, 7-piętrowego apartamentu znajdującego się przy.

Szczegóły ogłoszenia

760 000 zł59,36 m² 12 803,23 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

*** nowoczesny budynek Z 2024 roku *** przestronne I nowoczesne mieszkanie na os. Białostoczek *** dwa balkony Zapraszamy na bezpłatną prezentację mieszkania położonego na V piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

860 000 zł64,06 m² 13 424,91 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Okazja - 3 pokoje wysoki standard wykończenia bez podatku pcc! apartamenty zwycięstwa Polecamy do sprzedaży 3 pokojowe mieszkanie w poszukiwanej lokalizacji osiedle Antoniuk ul. Zwycięstwa.

Szczegóły ogłoszenia

695 000 zł46,50 m² 14 946,24 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

** wyższy standard ** ul.Ciepła ** CENTRUM ** ** Kupujący nie Płaci Podatku PCC - oszczędność ok. 14.000 zł. ** Mieszkanie 3-pokojowe na 7 piętrze, 7-piętrowego apartamentu znajdującego się przy.

Szczegóły ogłoszenia

1 049 000 zł81,46 m² 12 877 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Apartament premium po generalnym remoncie | bojary adres : ul. Kraszewskiego 28, białystok/bojary Podstawowe informacje : Powierzchnia: 81,46 m Piętro: i / winda Cena: 1 049 000 pln Garaż.

Szczegóły ogłoszenia

720 000 zł71,49 m² 10 071,34 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2004

Nowa niższa cena! Klimatyczne mieszkanie w Centrum miasta - ul. Słonimska Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowe mieszkanie położone w jednej z bardziej klimatycznych części.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł50 m² 46 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfortowy, nowoczesny apartament usytuowany w sąsiedztwie centrum Białegostoku, tuż przy operze, przy ul. Kijowskie j . Lokal mieści przestronny salon z częścią jadalną wyposażony.

Szczegóły ogłoszenia

889 000 zł63,86 m² 13 921,08 zł/m²

 

Piętro:7/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Wyjątkowe mieszkanie z panoramą miasta - ul. Kraszewskiego 45b, białystok 64 m | 7. piętro | nowoczesny blok z 2025 r. | wysoki standard | duży przeszklony balkon Na sprzedaż oferujemy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

569 000 zł56,94 m² 9 992,98 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Wykończone pod klucz Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nowej inwestycji Moje Pierwsze Mieszkanie. Kameralna zabudowa - jedynie 28 mieszkań w niskim 3-piętrowym budynku. Mieszkanie nr 26.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł45,20 m² 39,82 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedstawiam Państwu funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 45,20 m , położone na 4 piętrze w niskim bloku. Mieszkanie środkowe, ciepłe i dobrze doświetlone okna.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

740 000 zł63,50 m² 11 653,54 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Kupujesz bez podatku pcc! promocja - brak prowizji za pośrednictwo! Kameralne osiedle domów w zabudowie szeregowej, zbudowane w końcu 2025 roku, nowoczesna architektura budynków.

Szczegóły ogłoszenia

875 890 zł64,88 m² 13 500,15 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Wyjątkowe mieszkanie z ogrooomnym balkonem i fenomenalnym widokiem - Apartamenty Jagiellońskie przy ul. Jurowieckiej 13. Przedstawiam Państwu propozycję zakupu niesamowitego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

499 000 zł48,14 m² 10 365,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowa inwestycja - możliwość wykończenia pod klucz Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nowej inwestycji Moje Pierwsze Mieszkanie. Kameralna zabudowa - jedynie 28 mieszkań w niskim.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

607 000 zł41,78 m² 14 528,48 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowa oferta! nie zwlekaj! super mieszkanie dostępne od zaraz* bez pcc! Sprzedajemy Piękne mieszkanko w nowo powstałej inwestycji przy ul. Nowowarszawskiej. Osiedle Nowowarszawska to doskonale.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

669 700 zł70,51 m² 9 497,94 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

619 000 zł53,66 m² 11 535,59 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Klimatyczne mieszkanie 53,66 m2 w lubianej części Białegostoku - na Bojarach, przy ul. Sobieskiego w wyłącznej ofercie Klimatycznych nieruchomości. 0 % prowizji od Kupującego. Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł32 m² 12 468,75 zł/m²

 

Piętro:10/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

** nowe bojary ** 10 piętro ** stan deweloperski ** doskonała lokalizacja - idealna inwestycja na wynajem! bez podatku pcc 2 % Polecamy Państwu mieszkanie 2-pokojowe usytuowane przy ulicy Kraszewskiego na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

780 000 zł67,83 m² 11 499,34 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

510 000 zł43,24 m² 11 794,63 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Stylowe 2-pokojowe mieszkanie z garażem i piwnicą | ul. Żubrów | Białystok Na sprzedaż komfortowe i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 43,24 m , położone na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł63,40 m² 39 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

3 pokoje | 63,40 m | 2 poziomy | balkon | ul. Wrocławska 49a | zielone wzgórza | miejsce postojowe Szukasz komfortowego, przestronnego mieszkania w spokojnej, a jednocześnie świetnie.

Szczegóły ogłoszenia

370 000 zł59 m² 6 271,19 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 59 m , usytuowane na parterze budynku z wielkiej płyty położonego przy ul. Nowosielskiej , os. Starosielce. Lokal do remontu, z dużym.

Szczegóły ogłoszenia

539 000 zł68,40 m² 7 880,12 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1993

Mieszkanie 4-pokojowe 68,4 m2 | Pierwsze Piętr o - cegła| Białystok - Leśna Dolina | Balkon | Piwnica | 539 000 zł. Mieszkanie położone na pierwszym piętrze w czteropiętrowym, budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

340 000 zł26,63 m² 12 767,56 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2028

Oferujemy mieszkanie 1- pokojowe nr A20 o powierzchni 26,63 m2 zlokalizowane na III w kameralnym dwuklatkowym budynku realizowanym w ramach inwestycji deweloperskiej " spokojna przyszłość ".

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł65,46 m² 11 457,38 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Oferta tylko I wyłącznie W naszym biurze! dostępne od ręki! Piękne, ustawne mieszkanie w prestiżowym miejscu czeka na nowego właściciela. Do centrum zaledwie 10min spacerkiem.

Szczegóły ogłoszenia

789 000 zł74,10 m² 10 647,77 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1994

Atrakcyjne mieszkanie - średni standard - nowa cegła (1994 r.) - Garaż - LEŚNA DOLINA - Garaż - ok. 10 minut od Centrum Białegostoku oferta aktualna! cena do negocjacji Nowa niższa cena - 789.000 zł.

Szczegóły ogłoszenia

780 000 zł65,23 m² 11 957,69 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Oferta na wyłączność! Na sprzedaż wyjątkowy apartament położony na 7 piętrze nowoczesnego budynku z 2021 roku, usytuowanego na cenionym i dynamicznie rozwijającym się osiedlu przy Aleja.

Szczegóły ogłoszenia

469 000 zł38,10 m² 12 309,71 zł/m²

 

Piętro:9/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

1 190 000 zł98,50 m² 12 081,22 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż wyjątkowy apartament o powierzchni 98,5 m2, położony na pierwszym piętrze nowoczesnego budynku przy ul. Sienkiewicza w samym sercu Białegostoku. To propozycja dla osób, które.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł59,71 m² 41,87 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferta dostępna tylko w meg real estate*** Meg Real Estete zaprasza na prezentację 3 pokojowego, komfortowego mieszkania o powierzchni 60 m2 na wynajem w Centrum Białegostoku. Lokal znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

699 000 zł46,50 m² 15 032,26 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Meg Real Estate poleca Państwu 3 pokojowe nowoczesne mieszkanie o metrażu 46,50 m 2 przy ulicy Ciepłej / Fabrycznej w Białymstoku. Usytuowane jest ono na 7 piętrze w 7 piętrowym.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij