dowolna

Mieszkania z garażem Białystok - Lista ogłoszeń sprzedaży i najmu

214 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

214 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sikorskiego

Leśna Dolina,Białystok

2 100 zł40 m² 52,50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne, w pełni wyposażone mieszkanie do wynajęcia Do wynajęcia nowe, nigdy wcześniej niezamieszkałe mieszkanie zlokalizowane przy ul. Sikorskiego. Choć położone jest centralnie, ciszę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Dobra

Bojary,Białystok

549 000 zł48 m² 11 369 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

To 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,29 m , położone na parterze nowoczesnego budynku, oferuje przestronny układ, własny ogród o powierzchni 45,81 m2 oraz możliwość zakupu garażu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jurowiecka

Sienkiewicza,Białystok

650 000 zł38 m² 17 105,30 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

***apartament W centrum białegostoku Z miejscem parkingowym oraz komórka lokatorską*** Posiadam na sprzedaż komfortowe, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 38.34m2, położone na 8.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kraszewskiego

Bojary,Białystok

2 000 zł42 m² 47,96 zł/m²

 

Piętro:4/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Drbroker Nieruchomości prezentuje na wynajem mieszkanie 2 pokojowe o pow. 41,70 m2 w Białymstoku, na os. Bojary. Lokal nieprzechodni mieści się na 4 (z 12) piętrze bloku z windą,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kraszewskiego

Bojary,Białystok

705 000 zł57 m² 12 368,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Meg Real Estate prezentuje na sprzedaż atrakcyjne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 57,29 m2, położone na pierwszym piętrze nowoczesnego budynku na kameralnym, zamkniętym osiedlu przy ul. J.I.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Białystok

Wysoki Stoczek,Białystok

2 500 zł53 m² 47,17 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania się z ofertą komfortowego 3 pokojowego mieszkania o powierzchni 53 m kw, położonego na III piętrze w V piętrowym bloku z windą. Lokalizacja: mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Antoniuk,Białystok

2 300 zł40 m² 57,57 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania się z ofertą 2 pokojowego , komfortowego mieszkania o powierzchni 39,95 m2, położonego na IV piętrze w IV piętrowym bloku z windą. Lokalizacja: mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Przydworcowe,Białystok

619 000 zł40 m² 15 591,90 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowoczesne, w pełni wyposażone mieszkanie | Wysoki standard | Balkon | Garaż | Apartamentowiec z 2024 r. Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 39,70 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Transportowa

Nowe Miasto,Białystok

523 000 zł39 m² 13 410,30 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż atrakcyjne, w pełni wykończone mieszkanie o powierzchni 38,46 m , zlokalizowane w nowoczesnym kompleksie Apartamenty Sonata przy ul. Transportowej 2D w Białymstoku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Jana Pawła II

Wysoki Stoczek,Białystok

1 900 zł47 m² 47,43 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie do wynajęcia ul. Jana Pawła, białystok Wynajmę umeblowane i gotowe do zamieszkania mieszkanie o powierzchni 47m. W skład mieszkania wchodzi jeden zamknięty pokój (łożko,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Piaski,Białystok

3 600 zł65 m² 55,38 zł/m²

 

Piętro:11/15

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Wynajmij pokój lub całe mieszkanie - białystok, ul. Kaczorowskiego 3 pokoje + salon z aneksem | 65 m2 | dla studentów |par|dla pracujących Świetna lokalizacja: usk / dsk / uczelnie | Piękny widok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sukienna

Centrum,Białystok

450 000 zł34 m² 13 127,20 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Nowoczesne/ Do wejścia / Balkon / Garaż / komórka lokatorska/ Apartamentowiec z 2022r Oferujemy Państwu na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 34,28m2, położone w świetnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kręta

Nowe Miasto,Białystok

575 000 zł40 m² 14 505,50 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Przestronne mieszkanie w atrakcyjnej lokalizacji - ul. Kręta może być twoje, gotowe do zamieszkania. Mieszkanie wykończone z najwyższą starannością na wysokiej jakości materiałach. Piękna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Młynowa

Przydworcowe,Białystok

560 000 zł38 m² 14 736,80 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż 2- pokojowe mieszkanie po kapitalnym remoncie w centrum miasta. - doskonała lokalizacja. - VII piętro z Windą ( Widok na panoramę miasta ). - blok z cegły wybudowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Sienkiewicza,Białystok

438 000 zł33 m² 13 129,50 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Rezerwacja Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 33,36 m2 w prestiżowym apartamentowcu Apartamenty Jagiellońskie z 2024 roku, zlokalizowane przy ul. Jurowieckiej, tuż obok Galerii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Aleja Jana Pawła II

Leśna Dolina,Białystok

1 900 zł42 m² 45,24 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości In-Home ma przyjemność zaoferować na wynajem komfortowe, nowoczesne mieszkanie o powierzchni 42 m , położone na 4. piętrze budynku z windą z 2017 roku, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Transportowa

Zagórki,Białystok

569 000 zł56 m² 10 169,80 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 55,95 m , położone na 1. piętrze w 7-piętrowym budynku z windą przy ul. Transportowej 2b w Białymstoku. Lokal z balkonem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Bojary,Białystok

499 000 zł33 m² 15 259,90 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe, nigdy niezamieszkane mieszkanie dla studenta lub inwestora - gotowe od zaraz! ul. Kraszewskiego - Nowe Bojary, białystok 32,7 m | 2 pokoje | 4. piętro z windą | blok z 2025 r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Bojary,Białystok

448 000 zł28 m² 16 011,40 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkanie dla studenta lub inwestora - gotowe do zamieszkania od zaraz ul. Kraszewskiego, nowe Bojary | 27,98 m | 2 pokoje | 5. piętro z windą | blok z 2025 roku Jeśli szukasz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Jana Pawła II

Leśna Dolina,Białystok

439 000 zł36 m² 12 194,40 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Zamieszkaj na Słonecznych Tarasach! Jeśli marzy Ci się stylowe 2 pokoje w nowym budownictwie ta oferta jest dla Ciebie. Polecam ofertę wyjątkowego, 2-pokojowego mieszkania ,położonego na 8.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Spacerowa

Piasta I,Białystok

669 732 zł57 m² 11 789 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Zapraszam na prezentacje mieszkania położonego przy ul. Spacerowej w Białymstoku. Znajduje się na drugim piętrze w budynku z 2012r. Posiada duży ustawny balkon z widokiem na zieleń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Antoniukowska

Antoniuk,Białystok

2 200 zł56 m² 39,29 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 56 m2 składające się z: - oddzielnej kuchni - trzech sypialni - łazienki z wc - przedpokoju + balkon + przynależna piwnica W budynku Galeria Antoniuk.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kraszewskiego

Bojary,Białystok

2 200 zł38 m² 58,02 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Meg Real Estate prezentuje na wynajem 2pokojowe mieszkanie o powierzchni 37,92 m2 w Białymstoku na ul. Kraszewskiego. Lokal mieści się na 4 piętrze w 9 piętrowym bloku z 2021 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bełzy

Białostoczek,Białystok

499 000 zł44 m² 11 468,60 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o pow. 43,51 m , zlokalizowane na 5. piętrze w 5-piętrowym budynku z windą, w nowoczesnej inwestycji przy ul. Władysława Bełzy 11 na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Młodych,Białystok

699 000 zł56 m² 12 587,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Przedstawiamy Państwu nową ofertę mieszkania dostępnego tylko w Biurze nieruchomości. Teraz Nowa promocja - Brak Opłaty pcc przez Kupującego! Aż miło nam pochwalić się tak pięknym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Łąkowa

Bojary,Białystok

730 000 zł58 m² 12 586,20 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

-wyłączność biura- 3-pokojowe mieszkanie na Bojarach wysoki standard, gotowe do zamieszkania! Na sprzedaż komfortowe, w pełni wykończone mieszkanie o powierzchni 58 m , zlokalizowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Cedrowa

Antoniuk,Białystok

569 000 zł50 m² 11 425,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Super oferta! **** tylko W premium nieruchomości **** Oferujemy na sprzedaż nowoczesne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 49,8 m , położone na pierwszym piętrze w niskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Dojlidy,Białystok

850 000 zł79 m² 10 819,80 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Zapraszamy do niesamowitego mieszkania w stylu Mid-century modern. Każdy detal ma tu znaczenie. Właściciele zadbali o wysokiej klasy materiały takie jak blat z kwarcogranitu, lakierowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Słoneczny Stok,Białystok

2 000 zł35 m² 57,14 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszamy do wynajmu słonecznego, ciepłego i świeżo wykończonego mieszkania w ciekawej inwestycji Vena Park przy ul. Sikorskiego 7 w Białymstoku. Mieszkanie w kameralnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Nowe Miasto,Białystok

695 000 zł75 m² 9 266,67 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1996

Przestronne i funkcjonalne mieszkanie z ogródkiem i dużym garażem - Białystok, nowe Miasto, ul. Zachodnia Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 75 m , zlokalizowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bohaterów Monte Cassino

Centrum,Białystok

480 000 zł40 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

2-pokojowy apartament z miejscem parkingowym w ścisłym centrum Białegostoku bez prowizji Świetnie zlokalizowany apartament znajdujacy sie w cieszacym sie duzym zainteresowaniem inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Transportowa

Nowe Miasto,Białystok

569 000 zł47 m² 12 168,50 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Komfortowe 3-pokojowe mieszkanie na sprzedaż Z tarasem, piwnicą I garażem - prestiżowe osiedle sonata park Z przyjemnością prezentujemy na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Brukowa

Przydworcowe,Białystok

2 300 zł60 m² 38,33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia: jasne i komfortowe mieszkanie 60 m2 - 3 pokojowe z 2 sypialniami, balkonem i miejscem postojowym w garażu podziemnym! Cena: 2.300 zł (razem z miejscem postojowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jurowiecka

Sienkiewicza,Białystok

630 000 zł40 m² 15 734 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Apartamenty Jagiellońskie! Komfortowe mieszkanie w samym centrum miasta! Miejsce parkingowe! Na sprzedaż wyjątkowa oferta pod inwestycję, jak i do zamieszkania. Lokal mieszkalny przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jurowiecka

Sienkiewicza,Białystok

521 000 zł40 m² 12 976,30 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z widokiem na panoramę miasta - ul. Jurowiecka Najważniejsze informacje: 40 m 2 pokoje 7. piętro - spektakularny widok na panoramę miasta Apartamentowiec.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Piaski,Białystok

990 000 zł84 m² 11 757,70 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2014

Przedstawiamy Państwu duże mieszkanie tuż przy centrum miasta! Idealne dla rodziny i pod wynajem. Informacje o mieszkaniu: mieszkanie dwustronne, z bardzo dobrym rozkładem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Blokowa

Wysoki Stoczek,Białystok

790 000 zł77 m² 10 271,80 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Biuro nieruchomości nowe horyzonty zaprasza do zapoznania się z nową ofertą! apartament na Blokowej, to kompleks nowoczesnych bloków z 2012 roku położonych na terenie zamkniętym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Łąkowa

Sienkiewicza,Białystok

1 999 zł30 m² 66,63 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Drbroker Nieruchomości prezentuje na wynajem kawalerkę o pow. 30m2 w Białymstoku, na os. Sienkiewicza - w sąsiedztwie ścisłego centrum. Lokal mieści się na 2 piętrze w 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Bojary,Białystok

1 050 000 zł97 m² 10 775,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

Meg Real Estate prezentuje mieszkanie 4 pokojowe o powierzchni 97,44 m2 na sprzedaż w Białegostoku na osiedlu Bojary. Lokal mieści się na 1 piętrze w 3 piętrowym apartamentowcu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Warszawska

Piasta,Białystok

569 000 zł66 m² 8 634,29 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

+nowa oferta W topowej lokalizacji+ Z przyjemnością prezentuję Państwu wyjątkowe mieszkanie w Białymstoku, które jest doskonałym rozwiązaniem zarówno dla rodzin z dziećmi jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Bojary,Białystok

499 000 zł33 m² 15 259,90 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowe mieszkanie 2-pokojowe Z dużym balkonem bez podatku pcc! Prezentujemy gotowe do zamieszkania, nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 32,7 m , usytuowane na poszukiwanym osiedlu.