dowolna

Mieszkania z aneksem Białystok - Ogłoszenia sprzedaży i najmu

774 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

774 ogłoszenia

Rynek pierwotny

576 000 zł57 m² 10 105,26 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zielone Pietrasze to nowoczesne osiedle stworzone z myślą o komforcie mieszkańców. Przemyślany układ budynków, starannie dobrane materiały i dbałość o detale sprawiają, że.

Szczegóły ogłoszenia

879 000 zł75,50 m² 11 642,38 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

*Wynagrodzenie Pośrednika pokrywa Sprzedający" Sprzedam 4 - pokojowe mieszkanie o pow. 75,54 m zlokalizowane w Białymstoku na Osiedlu Rekreacyjnym (ul. Filipowicza) wraz z zamykanym.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł55 m² 14 527,27 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Biuro modernhouse ma przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni 55 m2 znajdującego się na parterze budynku przy ulicy Władysława Bełzy na osiedlu Białostoczek.

Szczegóły ogłoszenia

440 000 zł48 m² 9 166,67 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż funkcjonalne, dwustronne mieszkanie o powierzchni 48 m , położone na 3. piętrze w 11-piętrowym budynku z windą (oraz parkingiem dla mieszkańców za zamykaną na pilot.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

2 900 zł47 m² 61,70 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Widok na las | vena park | sikorskiego - 3 pokoje W standardzie premium Nie jest to trochę zieleni między blokami , tylko realna przestrzeń i prywatność, którą docenisz każdego dnia - przy.

Szczegóły ogłoszenia

559 000 zł48 m² 11 645,83 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

*Wysoki Standard* 48 m * 3 Pokoje* Na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 48 m , położone na 3 piętrze w nowoczesnym, 3-piętrowym bloku. Budynek z 2018.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł39,60 m² 10 075,76 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Szukasz miejsca, które od progu.

Szczegóły ogłoszenia

785 000 zł74,99 m² 10 468,06 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Przedstawiamy Państwu wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 74,99 m , położone w samym sercu miasta przy ulicy Botanicznej. To doskonała propozycja zarówno dla rodzin, jak i osób.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł82 m² 9 134,15 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

Przestronne 4 pokojowe mieszkanie | 82 m | nowe miasto | ul. Transportowa Na sprzedaż komfortowe i funkcjonalne 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 82 m , położone przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

519 000 zł47 m² 11 042,55 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1952

3 pokojowe mieszkanie w centrum miasta, oddające klimat kamienicy, w której się znajduje. Układ: - salon z aneksem kuchennym, - dwie komfortowe sypialnie, - łazienka z prysznicem, -.

Szczegóły ogłoszenia

889 000 zł63,86 m² 13 921,08 zł/m²

 

Piętro:7/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Wyjątkowe mieszkanie z panoramą miasta - ul. Kraszewskiego 45b, białystok 64 m | 7. piętro | nowoczesny blok z 2025 r. | wysoki standard | duży przeszklony balkon Na sprzedaż oferujemy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

584 000 zł70 m² 8 342,86 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mamy przyjemność zaprezentować drugi etap kameralnego osiedla kaktusowa. Ogromne zainteresowanie pierwszym etapem inwestycji skłoniło nas do kontynuowania prac. Kolejne budynki doskonale wpasowane.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł58 m² 10 172,41 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 58 m , zlokalizowane przy ul. Wiejskiej w Białymstoku - w świetnej lokalizacji, blisko centrum oraz uczelni. Nieruchomość znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

529 000 zł84,60 m² 6 252,96 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1989

Układ: na powierzchnię 84,6 m2 składa się jadalnia z aneksem kuchennym, salon, 2 sypialnie (w tym jedna przechodnia), łazienka, toaleta i korytarz. Dodatkowo do mieszkania przynależy balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

790 000 zł96 m² 8 229,17 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne 4 segmenty w zabudowie bliźniaczej Białystok, okolice ul. Zwierzynieckiej/mickiewicza. Na sprzedaż 2 z 4 segmentów w stanie deweloperskim, w bezpośrednim sąsiedztwie Parku.

Szczegóły ogłoszenia

679 000 zł58,90 m² 11 528,01 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

3 pokoje | 58,9 m | Słoneczne Tarasy 2016 | Balkon 10 m | Gotowe do wprowadzenia Białystok | Wysoki Stoczek | ul. Jana Pawła II - osiedle Słoneczne Tarasy Masz dość oglądania mieszkań do.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 zł49,59 m² 32,26 zł/m²

 

Piętro:5/15

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszamy Państwa na prezentację mieszkania znajdującego się w ciekawej, świetnie skomunikowanej okolicy. Nieruchomość usytuowana jest na V piętrze z XV, co zapewnia piękny widok na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

417 000 zł47,37 m² 8 803,04 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Rezerwacja Oferujemy mieszkanie 3- pokojowe nr E7 o powierzchni 47,37 m2 zlokalizowane na I piętrze w kameralnym budynku realizowanym w ramach inwestycji deweloperskiej " Symfonia Życia.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł68,69 m² 13 087,79 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Dobra inwestycja w Centrum Polecam Państwu 3 -pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim przy ul. W. Szymborskiej. Elegancki i prestiżowy kompleks mieszkalny powstał w ścisłym centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

515 000 zł46,82 m² 10 999,57 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Osiedle Nowe Miasto to inwestycja położona w Białymstoku przy ulicy Transportowej. Nieruchomość na parterze: 46,82 m2- mieszkania na piętrze: 98,96 m2 dwupoziomowe na 1 i 2 kondygnacji.

Szczegóły ogłoszenia

839 900 zł84 m² 9 998,81 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Szukasz przestrzeni, która oddzieli Twoje życie zawodowe od prywatnego? A może marzysz o klimatycznym mieszkaniu w najbardziej prestiżowej dzielnicy Białegostoku? Zapraszam na ul.

Szczegóły ogłoszenia

332 000 zł38,40 m² 8 645,83 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Przytulne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem, dwiema piwnicami i miejscem w garażu - Białystok, nowe Miasto Na sprzedaż wyjątkowo funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 32,50 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł49 m² 51,02 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie - 49 m Białystok, os. Wysoki Stoczek, ul. Wysoki Stoczek 15 Do wynajęcia w dobrym standardzie, dwustronne mieszkanie o powierzchni 49 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

447 450 zł39 m² 11 473,08 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszamy do zapoznania się z najnowszą inwestycją Dewelopera Sokołowscy Nieruchomości. W ofercie znajdują się nowe mieszkania o powierzchni od 26 do 53 m . Układy 2-.

Szczegóły ogłoszenia

855 000 zł76,71 m² 11 145,87 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Okazja! - takich mieszkań nie ma wiele! * 4 pokoje*wysoki standard* parter * 201 6 rok* winda* oferta tylko W naszym biurze! Mamy okazję zaprezentować Państwu komfortowy apartament o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

440 000 zł40,50 m² 10 864,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Nowa, niższa cena Na sprzedaż komfortowe, świeżo wyremontowane mieszkanie o powierzchni 40,5 m , położone w ścisłym centrum Białegostoku. Lokal idealny zarówno do zamieszkania, jak.

Szczegóły ogłoszenia

375 000 zł37,03 m² 10 126,92 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 37,03 m , położone na 1 piętrze w niskim bloku z cegły przy ul. Kalinowskiego w samym centrum miasta, tuż obok ul. Lipowej. To lokal dla.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł82,46 m² 11 520,74 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2015

Dwupoziomowy apartament 82,5 m z prywatnym ogródkiem os. Dziesięciny. Jeśli zależy Ci na przestrzeni i wygodzie domu, a jednocześnie chcesz korzystać z udogodnień życia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

529 000 zł34,50 m² 15 333,33 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż komfortowe, nowocześnie wykończone mieszkanie o powierzchni 34,5 m , położone na 3 piętrze w nowoczesnym bloku z windą cichobieżną przy ul. Jurowieckiej 22.

Szczegóły ogłoszenia

515 000 zł48 m² 10 729 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Piękne mieszkanie 3 pokojowe idealne dla rodziny jak i na inwestycję! Polecamy 3 pokojowe mieszkanie o metrażu 48 m2 znajdujące się na parterze w wieżowcu przy ul. Fabrycznej. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł37,64 m² 16 471,84 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

*** przestronne 2 pokoje na lubianym osiedlu *** Polecamy Państwu gustownie wykończone mieszkanie w nowym budownictwie na osiedlu Piasta w Białymstoku nieopodal Uniwersytetów. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

459 000 zł34,62 m² 13 258,23 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Tylko w Premium Nieruchomości! Oferta na wyłączność! Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie urządzone z dbałością o detale, położone na 4 piętrze nowoczesnego budynku z 2019 roku.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł61,93 m² 38,75 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Polecamy Państwu ofertę komfortowego apartamentu na wynajem, znajdującego się w budynku oddanym do użytku w 2023 roku, zlokalizowanym przy ulicy Feliksa Filipowicza 18, na osiedlu Nowe Miasto,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

895 000 zł63,86 m² 14 015,03 zł/m²

 

Piętro:9/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowe, 3-pokojowe mieszkanie 63,86 m - wysoki standard - os. Nowe Bojary Na sprzedaż nowe, w pełni urządzone 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 63,86 m , zlokalizowane na nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

325 000 zł28 m² 11 607,14 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1996

***rezerwacja *** Na sprzedaż przytulne mieszkanie o powierzchni 27,79 m położone na ul. Palmowej w Białystoku (dziesięciny II) Nieruchomość, położona jest na 1 piętrze niskiego bloku.