dowolna

Mieszkania w starym budownictwie Białystok - Oferty sprzedaży i najmu

558 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

558 ogłoszeń

2 000 zł48,60 m² 41,15 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu dwupokojowego mieszkania przy ulicy Podleśnej 13. Mieszkanie jest idealne dla studentów lub pary. Nieruchomość składa się z dwóch niezależnych.

Szczegóły ogłoszenia

469 000 zł60,80 m² 7 713,82 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Opis nieruchomości Na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 60,8 m , położone na 3. piętrze w zadbanym budynku na spokojnym osiedlu Dziesięciny. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

298 000 zł32,50 m² 9 169,23 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Przedstawiam państwu 2-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł40,10 m² 8 952,62 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Biuro nieruchomości ab Grand poleca państwu wyremontowane, 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni ok 40 mkw. Położone jest ono w bliskiej odległości od centrum Białegostoku. Zlokalizowane jest.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

2 000 zł69,60 m² 28,74 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia funkcjonalne i przestronne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni około 70 m , położone na III piętrze w bloku z windą na osiedlu Piaski przy ul. Legionowej.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 zł48,40 m² 28,93 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Telefon: poniedziałek - piątek, godz 10-16. AB grand nieruchomości Koszty wynajmu 1400zł + opłaty licznikowe (elektryka, gaz oraz woda), czynsz + kaucja zwrotna. Dodatkowo jednorazowo opłata dla biura.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł39 m² 8 692,31 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Agencja Nieruchomości ab Grand poleca mieszkanie warte uwagi ze względu na bliskość Politechniki Białostockiej - poszukiwana lokalizacja jako inwestycja do wynajmu. Bardzo atrakcyjna lokalizacja na.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 zł28,80 m² 65,97 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

***śliczne klimatyczne mieszkanie na wynajem *** Polecam Państwu umeblowane, 1 pokojowe mieszkanie o powierzchni 28,80 m2 przygotowane pod nowego najemcę, nieruchomość znajduje się w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

655 000 zł69,60 m² 9 410,92 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Świetna lokalizacja: usk / dsk /.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł48,40 m² 7 851,24 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1959

*** 2 niezależne pokoje *** *** do własnej aranżacji *** *** wysokie sufity *** Polecam wyjątkowe mieszkanie 2-pokojowe położone na drugim piętrze w 4-piętrowym bloku ze starszej cegły na.

Szczegóły ogłoszenia

635 000 zł85,30 m² 7 444,31 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1989

****tylko W premium nieruchomości**** 5 pokoje Z potencjałem dla rodziny Zapraszamy do zapoznania się z ofertą mieszkania o powierzchni 85,30,2 m2 na Osiedlu Sienkiewicza przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł60,12 m² 7 468,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Na sprzedaż wyjątkowe, dwustronne mieszkanie o powierzchni 60,12 m , położone na najwyższym, trzecim piętrze budynku z 1986 roku. To idealna propozycja dla osób ceniących przestrzeń,.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł49,27 m² 11 142,68 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1953

Polecamy Państwu nieruchomość znajdującą się w kamienicy w ścisłym centrum miasta. Do dyspozycji mieszkańców liczne kafejki i restauracje, sklepy i obiekty handlowe. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł60,50 m² 8 247,93 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Szukasz 3 pokojowego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

279 000 zł32,85 m² 8 493,15 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Drbroker Nieruchomości prezentuje na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 32,50 m2 w Białymstoku, przy ul. Branickiegoj na os. Piasta. Lokal południowo-zachodni mieści się na 10.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł49 m² 46,94 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

3-pokojowe dwustronne mieszkanie o powierzchni 49 m zlokalizowane na osiedlu Przydworcowym przy ulicy Bohaterów Monte Cassino 5 a więc w samym centrum Białegostoku. Widok z 5.

Szczegóły ogłoszenia

459 000 zł46 m² 9 978,26 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Drbroker Nieruchomości prezentuje mieszkanie 2 pokojowe o pow. 46 m2 w Białymstoku, przy ul. Malmeda - ścisłe centrum miasta. Lokal nieprzechodni mieści się na 2 (z 3) piętrze bloku.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł46 m² 7 608,70 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Mam przyjemność zaprezentować mieszkanie zlokalizowane w dobrze rozwiniętej części Białegostoku, przy ul. Bohaterów Monte Casino mieszkanie: to funkcjonalne i przestronne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł47,40 m² 7 151,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Są mieszkania, które od pierwszego.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie

Piasta,Białystok

549 999 zł58 m² 9 482,74 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Ustawne 4 pokoje z balkonem -.

Szczegóły ogłoszenia

471 500 zł48 m² 9 822,92 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Mamy przyjemność zaoferować Państwu mieszkanie na sprzedaż przy ul. Świętego Wojciecha w Białymstoku. Usytuowane jest w czterokondygnacyjnym bloku na osiedlu Piasta. Nieruchomość przeszła.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 zł18 m² 75 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Przytulna kawalerka 18 m przy.

Szczegóły ogłoszenia

370 000 zł39 m² 9 487,18 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Przedstawiam Państwu 2-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

539 000 zł59,50 m² 9 058,82 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1959

3 pokojowe po generalnym remoncie | blisko Centrum | ul. Nowogródzka Super oferta do zamieszkania lub inwestycyjnie! Na sprzedaż komfortowe, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 59,5 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

1 650 zł37,10 m² 44,47 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszamy na prezentację przytulnego 2 pokojowego mieszkania na wynajem położonego w bardzo dobrej lokalizacji osiedle Antoniuk ul. Antoniukowska. Piętro 2 ,blok 4 piętrowy z cegły ,.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł46,50 m² 11 182,80 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Lokal mieszkalny o powierzchni 46.5m2 usytuowany na trzecim piętrze w bloku z windą przy ulicy Włókienniczej. Na przestrzeń mieszkalną składa się: -pokój dzienny z otwartą.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 zł35 m² 40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecam Państwu na wynajem nieruchomość po remoncie o powierzchni 35m2 zlokalizowaną na IV piętrze w niskim bloku wybudowanym na osiedlu Sienkiewicza. Blok po termomodernizacji, przy bloku.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł44,90 m² 9 777,28 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Sympatyczne 2 pokojowe mieszkanie położone na ivp. w niskim bloku na os. Piaski (ul. Wołodyjowskiego). Mieszkanie dwustronne, osobne wejścia do wszystkich pomieszczeń. W cenie zostaje zabudowa.

Szczegóły ogłoszenia

540 000 zł59,70 m² 9 045,23 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

***dziesięciny ***60 M 2*** II piętro *** winda *** Zapraszany Państwa na bezpłatną prezentację mieszkania na popularnym osiedlu Dziesięciny, bardzo dobrze skomunikowanym z całym miastem.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł57,80 m² 7 595,16 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1977

Wiosenna promocja! nowa, niższa cena! Na sprzedaż jasne, dwustronne mieszkanie położone w jednej z najbardziej pożądanych i najlepiej skomunikowanych dzielnic Białegostoku Piasta, przy.

Szczegóły ogłoszenia

400 000 zł57,40 m² 6 968,64 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Przedstawiam Państwu 3-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

630 000 zł66,45 m² 9 480,81 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1984

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Mieszkanie inwestycyjne - 5 pokoi |.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 zł23,50 m² 55,32 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Przytulna kawalerka z dużym.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł48,20 m² 8 278,01 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Biuro nieruchomości ab Grand poleca mieszkanie z przestronnym salonem, które znajduje się na ostatnim, XI piętrze w wieżowcu przy ul. Fabrycznej( winda dojeżdża do piętra nr X). Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł31,50 m² 11 428,57 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Biuro modernhouse ma przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni 31,50m2 znajdującego się na czwartym piętrze budynku przy ulicy Lipowej na osiedlu Centrum. Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

459 000 zł58,80 m² 7 806,12 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Atrakcyjne 3 pokojowe mieszkanie położone na iiip. w niskim bloku na os. Słoneczny Stok (ul. Upalna). Mieszkanie dwustronne, osobne wejścia do wszystkich pomieszczeń. Mieszkanie kilka lat temu.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł51,30 m² 7 602,34 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Przedmiotem sprzedaży jest 3-pokojowe mieszkanie usytuowane na czwartym (4) piętrze w pięciokondygnacyjnym bloku, położonym na białostockim osiedlu Zielone Wzgórza, przy ul. Lawendowej 56.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 zł12 m² 91,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Do wynajęcia malutka kawalerka tuż.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł40 m² 45 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie na wynajem Ścisłe centrum Białegostoku Klimatyczna kamienica, wysoki standard, nowoczesne mieszkanie, pełne umeblowanie i wyposażenie, dobrze skomunikowane, świetna.

Szczegóły ogłoszenia

440 000 zł59,80 m² 7 357,86 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1967

Sprzedam funkcjonalne ,4 pokojowe mieszkanie na I piętrze w niskim IV piętrowym bloku z lat 70 Mieszkanie do remontu (ewentualnie do odświeżenia ) Układ : 4 niezależne pokoje , oddzielna.