dowolna

Mieszkania w nowym bloku Białystok - Oferty sprzedaży lub najmu

605 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

605 ogłoszeń

Rynek pierwotny

699 000 zł46,50 m² 15 032,26 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Meg Real Estate poleca Państwu 3 pokojowe nowoczesne mieszkanie o metrażu 46,50 m 2 przy ulicy Ciepłej / Fabrycznej w Białymstoku. Usytuowane jest ono na 7 piętrze w 7 piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

472 260 zł55,56 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Kameralne Zawady nowoczesna inwestycja mieszkaniowa Zapraszamy do zapoznania się z ofertą inwestycji Kameralne Zawady, zlokalizowanej przy ul. Św. Krzysztofa, na spokojnym i cenionym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł73,57 m² 15 631,37 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż wyjątkowe, dwustronne mieszkanie o powierzchni 73,57 m , położone na 5 piętrze w 7-piętrowym apartamentowcu przy ul. Kardynała Stefana Wyszyńskiego 27 w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

699 999 zł53,27 m² 13 140,59 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Bezczynszowe 3 pokoje na Pigwowej z tarasem I 53m2 Przestronne, funkcjonalne i słoneczne, trzypokojowe mieszkanie w miejscowości Białystok w dzielnicy Dziesięciny w zacisznej.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

499 000 zł48,13 m² 10 367,75 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Rezerwacja! Komfortowe i nowoczesne mieszkanie gotowe do zamieszkania. Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,13m , zlokalizowane na parterze w 3-piętrowym bloku. Nowe.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł63 m² 28,57 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

* mieszkanie na wynajem, 3 oddzielne pokoje przy ul. Bema * Przestronne i funkcjonalne, trzypokojowe mieszkanie na wynajem, w miejscowości Białystok przy ul. Bema. Mieszkanie położone na 2.

Szczegóły ogłoszenia

696 800 zł57,78 m² 12 059,54 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Trzypokojowe, wykończone mieszkanie z tarasem. Narożne mieszkanie w Białymstoku, os. Bema - ul. Depowa 9g - najnowszy blok. Usytuowane na parterze w niskim bloku z 2023 roku. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

838 725 zł105,50 m² 7 950 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Oferujemy na sprzedaż apartament zlokalizowany na pierwszym piętrze w budynku przy ul. Mokrej na Skorupach. Nieruchomość jest w stanie deweloperskim plus: - położone gładzie - całość.

Szczegóły ogłoszenia

759 000 zł68,30 m² 11 112,74 zł/m²

 

Piętro:7/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Polecamy Państwu 3-pokojowy.

Szczegóły ogłoszenia

332 000 zł32,50 m² 10 215,38 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Mieszkanie o powierzchni 32,50m2 usytuowane na trzecim piętrze w bloku z 2008 roku przy ulicy Łodzińskiego w dzielnicy Nowe Miasto. Przestrzeń mieszkalną stanowi: -strefa dzienna.

Szczegóły ogłoszenia

539 000 zł35,99 m² 14 976,38 zł/m²

 

Piętro:9/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż atrakcyjne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 35,99 m , położone w nowoczesnym bloku z 2025 roku na znanym i lubianym osiedlu Bojary. To świetna lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

798 000 zł61,54 m² 12 967,18 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Kupujesz bez podatku pcc 2%! Bardzo ładne 3-pokojowe mieszanie w apartamentowcu z 2024 roku przy ulicy Choroszczańskiej na Osiedlu Przydworcowe niemal w samym centrum Białegostoku.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł58,60 m² 11 928,33 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Nowoczesne 3 pokojowe mieszkanie z dwiema loggiami Nowa Piastowska, 58,6 m + piwnica. Na sprzedaż komfortowe, w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 58,6 m z dwiema dużymi.

Szczegóły ogłoszenia

779 000 zł95,50 m² 8 157,07 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Dwupoziomowe mieszkanie - enklawa na Żeromskiego Popularna lokalizacja i komfort jak w domu - to mieszkanie na osiedlu Nowe Miasto z pewnością należy do wyjątkowych. Szybka komunikacja.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł72 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Ulica Blokowa na doskonale zurbanizowanym osiedlu Wysoki Stoczek - świetna lokalizacja bardzo dobrze skomunikowana z Centrum i każdą dzielnicą Białegostoku! rewelacyjna oferta dla bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

539 000 zł36 m² 14 972,22 zł/m²

 

Piętro:9/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż nowe, w pełni urządzone mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 36 m , położone na nowoczesnym osiedlu Nowe Bojary, przy ul. Kraszewskiego. Mieszkanie zostało zaprojektowane.

Szczegóły ogłoszenia

699 900 zł46 m² 15 215 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Super produkt inwestycyjny! Polecamy mieszkanie pod inwestycję przy ulicy Czarnej 2, zlokalizowanej blisko Opery Podlaskiej, w nowym apartamentowcu. Aktualnie w lokalach trwają umowy najmu.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 zł54,42 m² 34,91 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2-pokojowe mieszkanie | antoniuk | ul. Świętokrzyska | nowe budownictwo Na wynajem funkcjonalne mieszkanie zlokalizowane na osiedlu Antoniuk przy ul. Świętokrzyskiej, w nowoczesnym budynku jaz-bud.

Szczegóły ogłoszenia

695 000 zł46,50 m² 14 946,24 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Jeśli szukasz wnętrza, w którym poczujesz przestrzeń i oddech, ta oferta jest dla Ciebie. Sprzedam nowoczesne, 3-pokojowe mieszkanie (46 mkw) położone na 7. piętrze nowego apartamentowca przy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

482 202 zł56,07 m² 8 600 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

425 872 zł49,52 m² 8 600 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

485 745 zł61,10 m² 7 950 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

879 000 zł76 m² 11 565,79 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

4-pokojowe mieszkanie z widokiem na Las Solnicki | Nowe Miasto, ul. Filipowicza Wyjątkowa lokalizacja, łącząca dogodną infrastrukturę osiedla, łatwy i szybki dojazd do centrum,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

417 000 zł47,37 m² 8 803,04 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Rezerwacja Oferujemy mieszkanie 3- pokojowe nr E7 o powierzchni 47,37 m2 zlokalizowane na I piętrze w kameralnym budynku realizowanym w ramach inwestycji deweloperskiej " Symfonia Życia.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł57 m² 47,37 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Komfortowe mieszkanie blisko centrum Polecam Państwu wyjątkowe mieszkanie na wynajem zlokalizowane na osiedlu Bema przy ul. Depowej, na terenie poza ścisłym centrum miasta, ale w miejscu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

595 056 zł53,13 m² 11 200 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowa Inwestycja Mieszkaniowa - Ul. Wiatrakowa 9 m 3, białystok Nowoczesne Apartamenty na Sprzedaż w kameralnych bloku - ul. Wiatrakowa, os. Antoniuk. Białystok Zapraszamy do zapoznania się.

Szczegóły ogłoszenia

668 000 zł50,32 m² 13 275,04 zł/m²

 

Piętro:10/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż komfortowe i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 50,32 m , położone na 10. piętrze nowoczesnego, 15-piętrowego apartamentowca z 2015 roku, wybudowanego przez.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł50 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Mam przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży wyjątkowego mieszkania o powierzchni użytkowej 46,35 m , powierzchnia całkowita 50 m , zlokalizowanego przy ul. Młynowej, w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł82,46 m² 11 520,74 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2015

Dwupoziomowy apartament 82,5 m z prywatnym ogródkiem os. Dziesięciny. Jeśli zależy Ci na przestrzeni i wygodzie domu, a jednocześnie chcesz korzystać z udogodnień życia.

Szczegóły ogłoszenia

635 000 zł61,50 m² 10 325,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Przestronne, funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie w miejscowości Białystok, w dzielnicy Dziesięciny. Mieszkanie położone w budynku mieszkalnym wybudowanym w 2006 roku, zlokalizowanym.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł63 m² 39,68 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem wyjątkowe, 3 -pokojowe mieszkanie zlokalizowane przy ul. Kopernika 2, usytuowane na III piętrze kameralnej zabudowy. Na powierzchnię lokalu składa się przestronny, pełen naturalnego światła.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł37,04 m² 14 038,88 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Przytulne 2-pokojowe mieszkanie położone na 5 piętrze Osiedle Przydworcowe, ulica Angielska 34 - w centrum Białegostoku. Nowoczesny apartamentowiec z cichobieżnymi windami, widok z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 zł43 m² 48,84 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

*** oferta dostepna tylko W meg real estate*** meg Real Estate prezentuje komfortowe, mieszkanie na wynajem w Białymstoku. Lokal znajduje się na 2 piętrze w poszukiwanej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

612 490 zł53,26 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkanie w stanie deweloperskim. Powierzchnia: 53,26 m2 Lokalizacja: centrum Białegostoku - ul. Proletariacka 19. Piętro: które wolisz - dostępne mieszkania o tym metrażu na każdym.

Szczegóły ogłoszenia

724 000 zł67,70 m² 10 694,24 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż atrakcyjne, w pełni urządzone mieszkanie o powierzchni 67,7 m , położone na 2. piętrze nowoczesnego budynku na osiedlu Nowa Wygoda. Wnętrze jest jasne, przytulne.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

634 887 zł79,86 m² 7 950 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

499 999 zł44,91 m² 11 133,36 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 44,91 m , położone na 1. piętrze w kameralnym, 3-piętrowym budynku z 2008 roku przy ul. Marii Konopnickiej. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł64,12 m² 12 461,01 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Czy szukasz mieszkania, gdzie salon nie kończy się na oknie? Oferujemy na sprzedaż wyjątkowy apartament przy ul. Antoniuk Fabryczny 11a (rok 2020), w którym granica między wnętrzem.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł53 m² 66,04 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem komfortowe mieszkanie M3 o powierzchni 53m2, w Centrum miasta Białystok osiedle Sienkiewicza ul.Jurowiecka 11 - Apartamenty Jagielońskie. Lokalizacja: - apartamenty Jagielońskie, -.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł81,50 m² 12 257,66 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2011

81,50 m | 4 pokoje | białystok I os. Mickiewicza Na sprzedaż wyjątkowe, przestronne 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 81,50 m położone na prestiżowym Osiedlu Mickiewicza.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł67,50 m² 10 355,56 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż przestronne 3-pokojowe mieszkanie w tym antresola w nowoczesnym bloku z cegły z 2008r. przy ul. Wiejskiej w sąsiedztwie Politechniki. To propozycja dla osób, które.