dowolna

Mieszkania w nowym bloku Białystok - Oferty sprzedaży lub najmu

605 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

605 ogłoszeń

Rynek pierwotny

493 298 zł62,05 m² 7 950 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Kameralne Zawady nowoczesna inwestycja mieszkaniowa Zapraszamy do zapoznania się z ofertą inwestycji Kameralne Zawady, zlokalizowanej przy ul. Św. Krzysztofa, na spokojnym i cenionym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

529 000 zł48,97 m² 10 802,53 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. **********************mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

440 000 zł32,27 m² 13 634,96 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Mieszkanie o powierzchni 32.27m2 usytuowane na drugim piętrze w III - piętrowym bloku z windą przy ulicy Nowowarszawskiej. Przestrzeń mieszkalna to pokój dzienny z kuchnią.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

414 000 zł46,96 m² 8 816,01 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Oferujemy mieszkanie 3- pokojowe nr E18 o powierzchni 46,96 m2 zlokalizowane na II piętrze w kameralnym budynku realizowanym w ramach inwestycji deweloperskiej " Symfonia Życia " przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

699 000 zł57,21 m² 12 218,14 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Mam przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni 57,21 m przy ul. 42 Pułku Piechoty w Białymstoku. Mieszkanie: lokal położony jest na parterze i został.

Szczegóły ogłoszenia

665 000 zł44,50 m² 14 943,82 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

** wyższy standard ** ul.Ciepła ** CENTRUM ** ** Kupujący nie Płaci Podatku PCC - oszczędność ok. 13.000 zł. ** Mieszkanie 3-pokojowe na 7 piętrze, 7-piętrowego apartamentu znajdującego się przy.

Szczegóły ogłoszenia

847 960 zł99,76 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Oferujemy do sprzedaży Przestronne mieszkanie o powierzchni 99,76 m2 położone w nowej inwestycji duo apartamenty Niska zabudowa - kameralny blok zaledwie dwupiętrowy, co zapewnia spokój.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

484 712 zł60,97 m² 7 950 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

675 000 zł59,16 m² 11 409,74 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż wyjątkowe, przestronne mieszkanie o powierzchni 59,16 m , położone na 2. piętrze w kameralnym, rodzinnym osiedlu przy ul. 42 Pułku Piechoty. To miejsce łączy nowoczesne.

Szczegóły ogłoszenia

760 000 zł59,36 m² 12 803,23 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

*** nowoczesny budynek Z 2024 roku *** przestronne I nowoczesne mieszkanie na os. Białostoczek *** dwa balkony Zapraszamy na bezpłatną prezentację mieszkania położonego na V piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

860 000 zł64,06 m² 13 424,91 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Okazja - 3 pokoje wysoki standard wykończenia bez podatku pcc! apartamenty zwycięstwa Polecamy do sprzedaży 3 pokojowe mieszkanie w poszukiwanej lokalizacji osiedle Antoniuk ul. Zwycięstwa.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

496 134 zł57,69 m² 8 600 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

573 195 zł72,10 m² 7 950 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

630 751 zł67,83 m² 9 299 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Bez prowizji I pcc Przestronne, bezczynszowe mieszkanie z ogródkiem i balkonami Białystok, lokal 11b Powierzchnia: 67,83 m Liczba pokoi: 4 Cena brutto: 630 751 zł Cena za m : 9 299.

Szczegóły ogłoszenia

1 049 000 zł81,46 m² 12 877 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Apartament premium po generalnym remoncie | bojary adres : ul. Kraszewskiego 28, białystok/bojary Podstawowe informacje : Powierzchnia: 81,46 m Piętro: i / winda Cena: 1 049 000 pln Garaż.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł50 m² 46 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfortowy, nowoczesny apartament usytuowany w sąsiedztwie centrum Białegostoku, tuż przy operze, przy ul. Kijowskie j . Lokal mieści przestronny salon z częścią jadalną wyposażony.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł80 m² 37,50 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Na wynajem wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 79,38 m z 41 metrowym tarasem zlokalizowane w prestiżowym kompleksie Ultra Sonata w Białymstoku. Lokal wyróżnia się standardem premium ,.

Szczegóły ogłoszenia

889 000 zł63,86 m² 13 921,08 zł/m²

 

Piętro:7/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Wyjątkowe mieszkanie z panoramą miasta - ul. Kraszewskiego 45b, białystok 64 m | 7. piętro | nowoczesny blok z 2025 r. | wysoki standard | duży przeszklony balkon Na sprzedaż oferujemy.

Szczegóły ogłoszenia

709 000 zł65 m² 10 907,69 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Tylko U nas W ofercie!.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

658 588 zł43,76 m² 15 050 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Rezydencja Manufaktura - luksus w sercu Białegostoku W centrum miasta, w otoczeniu historycznych murów dawnej fabryki Beckera, powstaje inwestycja wyjątkowa - Rezydencja Manufaktura. To.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

569 000 zł56,94 m² 9 992,98 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Wykończone pod klucz Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nowej inwestycji Moje Pierwsze Mieszkanie. Kameralna zabudowa - jedynie 28 mieszkań w niskim 3-piętrowym budynku. Mieszkanie nr 26.

Szczegóły ogłoszenia

875 890 zł64,88 m² 13 500,15 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Wyjątkowe mieszkanie z ogrooomnym balkonem i fenomenalnym widokiem - Apartamenty Jagiellońskie przy ul. Jurowieckiej 13. Przedstawiam Państwu propozycję zakupu niesamowitego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 zł50 m² 32 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

*** Szukasz wyjątkowego mieszkania W spokojnej okolicy, ta oferta jest dla Ciebie *** Polecam Państwu funkcjonalne w pełni wyposażone, mieszkanie położone na parterze w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

499 000 zł48,14 m² 10 365,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowa inwestycja - możliwość wykończenia pod klucz Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nowej inwestycji Moje Pierwsze Mieszkanie. Kameralna zabudowa - jedynie 28 mieszkań w niskim.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

607 000 zł41,78 m² 14 528,48 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowa oferta! nie zwlekaj! super mieszkanie dostępne od zaraz* bez pcc! Sprzedajemy Piękne mieszkanko w nowo powstałej inwestycji przy ul. Nowowarszawskiej. Osiedle Nowowarszawska to doskonale.

Szczegóły ogłoszenia

646 000 zł62,68 m² 10 306,32 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż przestronne 3-pokojowe mieszkanie Mieszkanie w Białymstoku przy Alei 1000-lecia Państwa Polskiego o powierzchni 62,68 m w świetnym układzie: 2 sypialnie i salon.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł55 m² 41,82 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania się z ofertą 2 pokojowego , komfortowego mieszkania o powierzchni 55 m2, położonego na III piętrze w III piętrowym bloku z windą. Lokalizacja: mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

739 000 zł78,90 m² 9 366,29 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2007

Zapraszam do zapoznania się z ofertą przestronnego mieszkania na osiedlu Bojary. Mieszkanie dostępne w eko Kredycie. W skład nieruchomości wchodzą: - 2 oddzielne pokoje, - gabinet.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł55,89 m² 53,68 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Polecamy na wynajem, mieszkanie na os. Piaski! Mieszkanie z trzema oddzielnymi pokojami! Mieszkanie o powierzchni 55,89 m2, położone na 7 piętrze, w nowym bloku z 2020 roku. Na.

Szczegóły ogłoszenia

619 000 zł53,66 m² 11 535,59 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Klimatyczne mieszkanie 53,66 m2 w lubianej części Białegostoku - na Bojarach, przy ul. Sobieskiego w wyłącznej ofercie Klimatycznych nieruchomości. 0 % prowizji od Kupującego. Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł32 m² 12 468,75 zł/m²

 

Piętro:10/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

** nowe bojary ** 10 piętro ** stan deweloperski ** doskonała lokalizacja - idealna inwestycja na wynajem! bez podatku pcc 2 % Polecamy Państwu mieszkanie 2-pokojowe usytuowane przy ulicy Kraszewskiego na.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł57,99 m² 51,73 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia zadbane, funkcjonalne 3 pokojowe mieszkanie przy ul. Ryskiej 3, os. Bojary - pow. 58,00m2, 3 oddzielne pokoje, kuchnia, łazienka z wc, komórka lokatorska, - III piętro w bloku VI.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

800 000 zł60,81 m² 13 155,73 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

* przytulne i bardzo funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie z miejscem postojowym i piwnicą * Słoneczne i dobrze wyposażone 3-pokojowe mieszkanie w miejscowości Białystok, usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

609 537 zł63,50 m² 9 599,01 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Bez prowizji I pcc Mieszkanie z ogródkiem i balkonem Białystok, lokal 3b Stan Deweloperski Możliwość wykończenia pod klucz! Liczba pokoi: 3 Powierzchnia: 63,50 m Cena brutto: 609 537.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

895 000 zł63,86 m² 14 015,03 zł/m²

 

Piętro:9/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Nowe, elegancko urządzone.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

446 748 zł37,86 m² 11 800 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie 2-pokojowe | 37,86 m | 1 piętro / 8 | ul. ks. Stanisława Andrukiewicza, białystok, os. Skorupy | cena: 446 748 zł (11 800 zł/m ) Nowa inwestycja na osiedlu Skorupy w Białymstoku.

Szczegóły ogłoszenia

659 000 zł47,15 m² 13 976,67 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Polecam mieszkanie w kameralnym bloku przy ul. Krakowskiej, na ostatniej V kondygnacji Dwa pokoje: kuchnia otwarta z salonem, sypialnia, łazienka z wc i garderoba. Lokal wykończony.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

498 783 zł62,74 m² 7 950 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

780 000 zł67,83 m² 11 499,34 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Kupujesz bez podatku pcc! promocja - brak prowizji za pośrednictwo! Kameralne osiedle domów w zabudowie szeregowej, zbudowane w końcu 2025 roku, nowoczesna architektura budynków.