dowolna

Mieszkania w bloku z płyty Białystok - Oferty wynajmu i sprzedaży

258 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

258 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Białystok

Dziesięciny,Białystok

310 000 zł48 m² 6 485,36 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1991

Mieszkanie 48m2 do remontu idealne jako inwestycja pod wynajem lub pierwsze mieszkanie. Na powierzchnię składa się: - funkcjonalna kuchnia, - łazienka, - toaleta, - sypialnia, - salon z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bema

Bema,Białystok

2 000 zł39 m² 51,28 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

mieszkanie 39m 2 pokoje oddzielnie zamykane drzwiami kuchnia oddzielnie ,w c oddzielne ,łazienka i ,korytarz balkon piwnica Mieszkanie po remoncie umeblowane całość 2000 [bez dodatkowych opłat].

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Leszczynowa

Dziesięciny,Białystok

414 000 zł48 m² 8 589,21 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Polecam mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 48,20 m2 na super 1 piętrze przy ul. Leszczynowej os. Dziesięciny. Nieruchomość po kapitalnym remoncie, oddzielna kuchnia, łazienka razem z wc. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Piastowska

Piasta,Białystok

330 000 zł48 m² 6 918,24 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Na sprzedaż mieszanie przy ul. Piastowskiej, osiedle Piasta, białystok. Mieszkanie widne, dwustronne, położone na IV piętrze niskiego bloku, o funkcjonalnym rozkładzie pomieszczeń, składające.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Białystok

Piasta,Białystok

442 000 zł50 m² 8 840 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1976

Układ: mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym i wyjściem na balkon, 3 oddzielnych i nieprzechodnich sypialni, łazienki i przedpokoju. Do mieszkanie przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Białystok

Dziesięciny,Białystok

339 000 zł48 m² 7 004,13 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą przestronnego i zadbanego 3 pokojowego mieszkania o powierzchni 47mkw , znajdującego się na IV piętrze bloku z płyty. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Dziesięciny,Białystok

330 000 zł47 m² 7 006,37 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

Przedstawiam Państwu 3 pokojowe mieszkanie na osiedlu Dziesięciny. Bardzo dobra lokalizacja, dobry dojazd do centrum. W pobliżu hipermarket oraz wiele punktów handlowo-usługowych. Ciche.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Białystok

Białostoczek,Białystok

298 000 zł49 m² 6 131,69 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecamy Państwu mieszkanie położone na osiedlu Białostoczek. Okolica cicha i spokojna, w towarzystwie niskiej zabudowy mieszkalnej, luźno rozłożonej w sąsiedztwie ładnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Białystok

Dziesięciny,Białystok

360 000 zł48 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

***3 niezależne pokoje Z balkonem W zacisznym miejscu *** Polecamy Państwu mieszkanie położone w zielonej części osiedla Dziesięciny. Nieruchomość w otoczeniu niskiej zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kraszewskiego

Bojary,Białystok

340 000 zł48 m² 7 083,33 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Witam, przedstawiam 3 pokojowe mieszkanie na osiedlu bojary w Białymstoku. Nieruchomość umiejscowiona jest na 3 piętrze niskiego 3piętrowego budynku po termomodernizacji. W bloku również.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Białystok

Dziesięciny,Białystok

340 000 zł60 m² 5 695,14 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą przestronnego i zadbanego 3 pokojowego mieszkania o powierzchni 59mkw , znajdującego się na 2-gim piętrze bloku z płyty. W bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kozłowa

Białostoczek,Białystok

2 300 zł70 m² 32,67 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Kolejną propozycją Biura Nieruchomości In-Home jest nieruchomość przeznaczona na wynajem! Oferta zainteresuje przede wszystkim rodziny lub osoby szukające spokoju, komfortu i niebanalnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Białystok

Młodych,Białystok

389 000 zł46 m² 8 419,91 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Na sprzedaż ustawne 2-pokojowe mieszkanie z widokiem na panoramę miasta mieszkanie Prezentowane mieszkanie posiada powierzchnię 46 m2, jest bardzo ustawne, a także daje wiele możliwości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dziesięciny

Dziesięciny,Białystok

339 000 zł48 m² 7 004,13 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Na sprzedaż mieszkanie przy ul. Dziesięciny. Osiedle Dziesięciny. Białystok. Mieszkanie o powierzchni 48.4 m2 położone na IV piętrze niskiego bloku. Na jego wnętrza składają się: - kuchnia -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Centrum,Białystok

1 700 zł48 m² 35,42 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

! rezerwacja! Wynajmę mieszkanie, funkcjonalne 3 pokojowe, usytuowane na IV piętrze w bloku IV piętrowym - przy ul. Alei Józefa Piłsudskiego 24 Dobry układ pomieszczeń. Duży balkon. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Piastowska

Piasta,Białystok

380 000 zł58 m² 6 597,22 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

Drbroker Nieruchomości prezentuje mieszkanie 4 pokojowe o powierzchni 57,60m2 na sprzedaż w Białymstoku na osiedlu Piasta. Lokal mieści się na 1 piętrze w 4 piętrowym bloku z 1970.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wysoki Stoczek

Wysoki Stoczek,Białystok

320 000 zł48 m² 6 694,56 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1991

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą czystego i zadbanego 2 pokojowego mieszkania o powierzchni 47 m2, znajdującego się na 4-mym piętrze niskiego bloku z 1991r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sienkiewicza

Sienkiewicza,Białystok

365 000 zł48 m² 7 604,17 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Mam przyjemność przedstawić Państwu ofertę mieszkania o powierzchni 48 metrów kwadratowych, usytuowanego w samym sercu Białegostoku, przy ulicy Sienkiewicza. To urokliwe mieszkanie ma wiele.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gajowa

Dziesięciny,Białystok

419 000 zł60 m² 7 018,43 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Przytulne mieszkanie na popularnym osiedlu Polecamy Państwu 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na osiedlu Dziesięciny , przy ulicy Gajowej. Nieruchomość o powierzchni 59,70m 2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Zielone Wzgórza,Białystok

359 000 zł61 m² 5 856,44 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie zlokalizowane jest na os. Zielone Wzgórza, w cichej i spokojnej okolicy w oddaleniu od ulic głównych. Powierzchnia mieszkania to 61,30 m z następującym rozkładem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Piasta,Białystok

410 000 zł63 m² 6 518,28 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1979

Rezerwacja Czteropokojowe bardzo słoneczne mieszkanie o powierzchni 63 m2 znajdujące się w zacisznym miejscu, na Osiedlu Piasta przy ulicy Mieszka I. Lokal dwustronny, położony na piątym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piastowska

Piasta,Białystok

369 000 zł39 m² 9 461,54 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1987

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży bardzo komfortowego mieszkania położonego na osiedlu Piasta przy ul. Piastowskiej 3b. . Nieruchomość położona jest na 2 piętrze niskiego 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Palmowa

Dziesięciny,Białystok

418 000 zł60 m² 6 989,97 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

*** 3 pokoje - ul. Palmowa - dwustronne Z dużym balkonem *** Jeśli poszukujesz 3 pokojowego, ustawnego mieszkania z oddzielną kuchnią na osiedlu Dziesięciny, to zapraszamy do zapoznania się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Białystok

Słoneczny Stok,Białystok

329 000 zł32 m² 10 345,90 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecamy Państwu 2 pokojowe mieszkanie położone na cichym i spokojnym osiedlu w Białymtoku Mieszkanie znajduje się na V piętrze w budynku z windą. Nieruchomość jest dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Towarowa

Piasta I,Białystok

1 650 zł50 m² 33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

3 pokojowe, rozkładowe mieszkanie 50 m2 na ul Towarowej, os Piasta. Są to 3 niezależne pokoje, oddzielna kuchnia (z własnymi drzwiami), osobna łazienka i osobna toaleta nie ma "przejsciowych".

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Białystok

Białostoczek,Białystok

370 000 zł48 m² 7 628,87 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Przedstawiam Państwu ofertę mieszkania o powierzchni całkowitej 48,5 znajdujące się na osiedlu Białostoczek w doskonałej lokalizacji blisko centrum. Lokal jak najbardziej w stanie do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Białystok

Sienkiewicza,Białystok

1 900 zł48 m² 39,58 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

*** nowoczesne 3 pokojowe mieszkanie W Dogodnej lokalizacji*** Do wynajęcia od zaraz, mieszkanie po generalnym remoncie na parterze. Mieszkanie tylko dla studentów lub Osob pracujących, firm.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Zielone Wzgórza,Białystok

325 000 zł63 m² 5 158,73 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Rezerwacja Na sprzedaż przestronne 3-pokojowe mieszkanie położone na 4 piętrze niskiego bloku przy ulicy Zielonogórskiej 32. Mieszkanie wymaga remontu a duża przestrzeń i wygodny rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dobra

Bojary,Białystok

479 000 zł48 m² 9 896,69 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Uwaga: ogłoszenie zawiera realne zdjęcia nieruchomości w obecnym stanie, to nie są wizualizacje! Przedstawiam na sprzedaż 3 pokojowe, położne na 4 piętrze z windą, przestronne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Dziesięciny,Białystok

450 000 zł60 m² 7 525,08 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Trzypokojowe mieszkanie po generalnym remoncie przy ul. Palmowej Remont od A do Z - komfort w każdym detalu Serdecznie zapraszam do trzypokojowego mieszkania na os. Dziesięciny. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mieszka I

Piasta,Białystok

1 500 zł49 m² 30,61 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie 3-pokojowe-1500 plus opłaty

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zagórna

Białystok,podlaskie

1 250 zł31 m² 40,19 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Atrakcyjne 2 pok., pow., 31m2, IIp. w niskim bloku na os. Dziesięciny. Osobne pokoje. Mieszkanie umeblowane (lodówka, pralka), po remoncie. Do podanej ceny należy doliczyć czynsz adm. (400zł).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Ogrodniczki

Wysoki Stoczek,Białystok

1 700 zł48 m² 35,42 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

-rezerwacja- prezentujemy do wynajmu przytulne, słoneczne, dwustronne mieszkanie na osiedlu Wysoki Stoczek , przy ul. Ogrodniczki 43. Mieszkanie znajduje się w zacisznie położonym czteropiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Białystok

Zielone Wzgórza,Białystok

409 000 zł64 m² 6 410,66 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Przestronne mieszkanie w spokojnej okolicy, z dużym balkonem oraz piwnicą. Trzy pokoje, łazienka, wc, jasna kuchnia - wszystko gotowe do wprowadzenia od zaraz! Świetna propozycja dla rodzin.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Białostoczek

Białostoczek,Białystok

365 000 zł48 m² 7 525,77 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Polecamy Państwu zadbane 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,5 m2 przy ul. Białostoczek. Miejsce idealne dla rodziny z dziećmi ze względu na ciszę i spokój osiedla. Dużym atutem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wierzbowa

Antoniuk,Białystok

369 000 zł48 m² 7 687,50 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie trzy pokojowe o powierzchni 48 m2 w świetnej lokalizacji przy Ul. Wierzbowej. Mieszkanie mieści się na parterze w 10 piętrowym bloku. Parking ogólnodostępny dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jarzębinowa

Dziesięciny,Białystok

430 000 zł85 m² 5 076,74 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1987

***jeśli szukasz mieszkania w dogodnej lokalizacji, z ogromnym potencjałem i dużą przestrzenią to ta oferta jest dla Ciebie*** *** tylko W naszym biurze *** Polecam Państwu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Antoniuk,Białystok

249 000 zł29 m² 8 733,78 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Biuro Nieruchomości In-Home oferuje na sprzedaż kawalerkę, o powierzchni 28,51 m2, usytuowaną na 8 piętrze 10-piętrowego wieżowca z 1970 r., przy ul. Tuwima, osiedle Antoniuk. Na metraż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zielonogórska

Zielone Wzgórza,Białystok

369 000 zł61 m² 6 019,58 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

***3-pokojowe do remontu - 1. piętro - Zielone Wzgórza*** Oferujemy na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe zlokalizowane na 1. piętrze 4-piętrowego bloku z płyty po termomodernizacji przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dziesięciny

Dziesięciny,Białystok

2 500 zł62 m² 40,19 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Drbroker Nieruchomości prezentuje mieszkanie 4 pokojowe o powierzchni 62,2m2 na wynajem w Białymstoku na osiedlu Dziesięciny. Lokal mieści się na parterze oraz posiada ogródek. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Legionowa

Piaski,Białystok

1 700 zł70 m² 24,29 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

***jeśli szukasz mieszkań w okolicach Centrum, to ta oferta jest dla Ciebie*** Polecamy twoje anteny umieszczone na dziewiątym piętrze w dziesięciopiętrowym bloku mieszczącym się przy ulicy.