dowolna

Mieszkania w bloku z płyty Białystok - Oferty wynajmu i sprzedaży

258 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

258 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Piasta,Białystok

449 000 zł58 m² 7 768,17 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1977

Na sprzedaż jasne, dwustronne mieszkanie położone w jednej z najbardziej pożądanych i najlepiej skomunikowanych dzielnic Białegostoku Piasta, przy ul. Mieszka I 21. Oferta idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Witosa

Słoneczny Stok,Białystok

359 000 zł48 m² 7 432,71 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe, 48 m - Osiedle Słoneczny Stok, białystok Dlaczego warto: świetna propozycja dla osób, które chcą urządzić mieszkanie po swojemu i mają pomysł na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Piasta,Białystok

339 000 zł39 m² 8 692,31 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Polecamy na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie 39 m2 przy ul Chrobrego, zlokalizowane na drugim piętrze w czteropiętrowym bloku na osiedlu Piasta w Białymstoku. Mieszkanie widne, dwustronne, blok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Radzymińska

Białostoczek,Białystok

590 000 zł60 m² 9 816,97 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Mam przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni 60,1 m , zlokalizowanego przy ul. Radzymińskiej w Białymstoku. Mieszkanie: przestronne i funkcjonalne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Branickiego

Piasta,Białystok

1 500 zł32 m² 46,44 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia zadbane, w pełni umeblowane mieszkanie 2 pokojowe

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Piaski,Białystok

409 000 zł33 m² 12 393,90 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Marzysz o mieszkaniu gotowym do zamieszkania, w doskonałej lokalizacji, bez konieczności dodatkowych nakładów finansowych? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Biuro Nieruchomości ms Home.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Nowe Miasto,Białystok

479 000 zł73 m² 6 576,96 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1993

Mieszkanie zlokalizowane jest na os. Nowe Miasto przy ul. Stanisława Dubois. Jest to atrakcyjne osiedle ze świetnym dostępem do infrastruktury miejskiej. Na powierzchnię 72,83 m składa się: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Słoneczny Stok,Białystok

473 000 zł63 m² 7 519,87 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż wyjątkowe, jasne i ustawne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 62,9 m zlokalizowane na os. Słoneczny Stok cicha i zielona okolica, a jednocześnie świetny dostęp do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Bema,Białystok

329 000 zł32 m² 10 185,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Na sprzedaż oferujemy funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 32,3 m , położone na 2. piętrze w 4-piętrowym bloku z wielkiej płyty przy ul. Pogodnej 2 w Białymstoku. Na lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Mieszka I

Piasta,Białystok

450 000 zł62 m² 7 223,11 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Cztery kąty na Piasta - więcej miejsca niż masz pomysłów! Masz już dość kawalerki, w której kot i pranie walczą o przestrzeń? A może Twoja rodzina rośnie szybciej niż liczba.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Słoneczny Stok,Białystok

445 000 zł62 m² 7 142,86 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Jeśli szukasz mieszkania z duszą, które daje przestrzeń, światło i widoki zapierające dech - oto oferta dla Ciebie! Białystok, ul. Sikorskiego | Osiedle Słoneczny Stok Powierzchnia: 62,30.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Bolesława Chrobrego

Piasta II,Białystok

1 250 zł12 m² 104,17 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia malutka kawalerka na osiedlu Piasta w Białymstoku. Blisko Uniwersytetu Medycznego, wydziału Prawa i Wydziału Ekonomii. Szukasz przyjemnej i funkcjonalnej przestrzeni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Białostoczek

Białostoczek,Białystok

409 900 zł50 m² 8 198 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe - 50 m2. Białystok, os. Białostoczek, na sprzedaż mieszkanie własnościowe o powierzchni 50 m2, położone na 10 piętrze w wieżowcu na popularnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Waszyngtona

Piaski,Białystok

449 500 zł58 m² 7 763,39 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Polecam przestronne, 4-o pokojowe mieszkanie, położone na osiedlu Piaski, tuż obok Centrum miasta. Ulica Waszyngtona, to doskonała lokalizacja do życia, w pobliżu: szkoła, przedszkole, uczelnie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Wysoki Stoczek,Białystok

385 000 zł48 m² 8 020,83 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Obniżka ceny! 2-pok. 48 m2, ul. Studzienna , C: 385.000 SUPER OFERTA! Rozkładowe mieszkanie w kameralnym miejscu. Przestronne dwupokojowe mieszkanie położone na parterze w IV piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rzemieślnicza

Wysoki Stoczek,Białystok

419 000 zł60 m² 6 983,33 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Nowość! super oferta! 3-pok. ul. Rzemieślnicza 60 m2, VII piętro, C: 419.000 Polecamy duże i przestrzenne mieszkanie dla większej rodziny. Lokal dwustronny o bardzo funkcjonalnym rozkładzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Starobojarska

Bojary,Białystok

670 000 zł72 m² 9 292,65 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

Komfortowe, 4-pokojowe mieszkanie położone na pierwszym piętrze budynku z 1990 roku, zlokalizowane przy ulicy Starobojarskiej, niemal w samym centrum Białegostoku. Miejsce jest bardzo ciche.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Słoneczny Stok,Białystok

483 374 zł51 m² 9 552,85 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Nowa, mocno obniżona cena - oferta warta uwagi Wyobraź sobie taki powrót do domu: parkujesz bez szukania miejsca (tu to naprawdę nie problem), wchodzisz do klatki, a po otwarciu drzwi mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Swobodna

Wysoki Stoczek,Białystok

509 700 zł48 m² 10 509,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Rezerwacja Oferujemy do sprzedaży eleganckie mieszkanie 3 - pokojowe o pow. 48,5 m2 położone na III piętrze kameralnego 4- piętrowego bloku przy ul. Swobodnej w Białymstoku. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Młodych,Białystok

1 600 zł47 m² 34,04 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Świetna lokalizacja - ul. Gruntowa, osiedle Młodych w Białymstoku. Mieszkanie położone w niskim bloku na 4. piętrze (4/4), w spokojnej okolicy, a jednocześnie z bardzo dobrą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Piaski,Białystok

845 000 zł85 m² 9 976,39 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:7

 

Rok budowy:1978

Nieruchomość jest w stałym najmie, roi na poziomie 8 % rocznie. Inwestycyjne 7-pokojowe mieszanie w wysokim budynku przy ulicy Waszyngtona 22, położone na 1 piętrze z windą, na Osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Wysoki Stoczek,Białystok

1 700 zł48 m² 35,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecam Państwu przestronne, umeblowane, 2 pokojowe mieszkanie przygotowane pod nowego najemcę, nieruchomość znajduje się w bloku przy ul. Swobodnej 18. - nieruchomość z 1986 roku. Idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Przydworcowe,Białystok

469 000 zł61 m² 7 713,82 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Na sprzedaż funkcjonalne i przestronne mieszkanie o powierzchni 60 m2, położone na 1. piętrze w czteropiętrowym bloku na osiedlu przy ul. Monte Cassino w Białymstoku. Lokal znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Antoniukowska

Antoniuk,Białystok

1 300 zł46 m² 28,45 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Drbroker Nieruchomości prezentuje na wynajem mieszkanie 3 pokojowe o pow. 45,70 m2 w Białymstoku, na os. Antoniuk. Lokal nieprzechodni mieści się na parterze 4 piętrowego bloku i składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Swobodna

Wysoki Stoczek,Białystok

369 000 zł48 m² 7 641,33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Szukasz mieszkania, które możesz urządzić dokładnie według własnego stylu? Masz dość powtarzalnych wnętrz wyglądających identycznie jak w setkach innych ofert? To mieszkanie daje pełną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mieszka I

Piasta,Białystok

569 000 zł58 m² 9 759,86 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Drbroker Nieruchomości prezentuje na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 58,30m2 w Białymstoku, przy ul. Mieszka I na os. Piasta. Lokal nieprzechodni, obustronny (północny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Przydworcowe,Białystok

410 000 zł60 m² 6 833,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie zlokalizowane na os. Przydworcowym przy ul. Bohaterów Monte Cassino. Na powierzchnię 60 m2 składa się: - korytarz, - oddzielna kuchnia, - 2 oddzielne pokoje, - salon z klimatyzacją, - wc,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Palmowa

Dziesięciny II,Białystok

495 000 zł60 m² 8 208,96 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze niskiego bloku po termomodernizacji przy ul. Palmowej w Białymstoku. Mieszkanie dwustronne o powierzchni 60,30 m składa się z oddzielnej kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Gajowa

Dziesięciny,Białystok

290 000 zł32 m² 8 958,91 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie przy ulicy Gajowej na osiedlu Dziesięciny! Mieszkanie usytuowane na 4 piętrze w czteropiętrowym bloku wybudowanym z wielkiej płyty. W tym roku zostały odnowione.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe

Nowe Miasto,Białystok

650 000 zł85 m² 7 611,24 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1990

Gotowiec inwestycyjny - 5 pokoi, każdy zamykany na klucz - idealne pod wynajem! Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą 5-pokojowego mieszkania o powierzchni 85,4 m , położonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Bojary,Białystok

449 000 zł47 m² 9 472,57 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

Nowa oferta - bojary - ul. Kraszewskiego Na sprzedaż oferujemy dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 47,4 m , położone przy ul. Kraszewskiego w Białymstoku - w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Jerzego

Nowe Miasto,Białystok

650 000 zł85 m² 7 647,06 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1991

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 85 m , położone na 3. piętrze w 6-piętrowym bloku z 1991 roku, z windą , w atrakcyjnej lokalizacji - osiedle Nowe Miasto ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nowosielska

Starosielce,Białystok

387 000 zł60 m² 6 450 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Rezerwacja! rezerwacja! rezerwacja! Polecam lokal mieszkalny, do zamieszkania, w super cenie, tylko 6450zł/m2! Mieszkanie jest dwustronne, posiada funkcjonalny rozkład, pow. 60m2, znajduje się na IV.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Wysoki Stoczek,Białystok

1 900 zł60 m² 31,77 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Polecam zadbane i przytulne 3 pokojowe mieszkanie do wynajęcia znajdujące się na osiedlu Wysoki Stoczek ul. Scaleniowa. Atuty mieszkania: - 2 piętro ,blok 4 piętrowy z płyty po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Centrum,Białystok

345 000 zł26 m² 13 269,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Oferujemy Państwu na sprzedaż wyjątkową nieruchomość położoną w najbardziej pożądanej lokalizacji - przy ulicy Piłsudskiego, w samym sercu dzielnicy Centrum.To przytulne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Antoniuk,Białystok

499 000 zł49 m² 10 183,70 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Wyjątkowe mieszkanie po generalnym remoncie w sercu Białegostoku! To 49 m komfortu, stylu i funkcjonalności, które być może już czekają właśnie na Ciebie! Położone na 6. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Antoniuk,Białystok

499 000 zł53 m² 9 415,09 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Przedstawiam ofertę nieruchomości znajdującej się na osiedlu Antoniuk w doskonałej poszukiwanej lokalizacji. Mieszkanie idealne pod inwestycję ze względu na bliskość centrum miasta. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Kręta

Bema,Białystok

699 000 zł125 m² 5 592 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1997

Okazja - duże 5-pokojowe mieszanie w niskim bloku z cegły przy ulicy Kręta, na Osiedlu Kawaleryjskie, niemal w samym centrum Białegostoku. Powierzchnia 125 m2 na dwóch poziomach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Piasta I,Białystok

319 000 zł32 m² 9 876,16 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1995

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży dwupokojowego mieszkania położonego na parterze przy ulicy Skorupskiej na osiedlu Piasta w Białymstoku. Mieszkanie środkowe, bardzo jasne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Białystok

Centrum,Białystok

520 000 zł60 m² 8 633,57 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Przestronne i nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie gotowe do wprowadzenia! Zapraszamy do zapoznania się z atrakcyjną ofertą sprzedaży trzypokojowego mieszkania o powierzchni 60,23 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szeroka

Wysoki Stoczek,Białystok

480 000 zł48 m² 9 939,95 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Mam przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni 48,29 m , zlokalizowanego na osiedlu Wysoki Stoczek - przy ul. Szerokiej. Mieszkanie: to funkcjonalne, dwupokojowe.