dowolna

Mieszkania umeblowane Białystok - Lista ofert sprzedaży i wynajmu

764 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

764 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Kaczorowskiego

Piaski,Białystok

830 000 zł65 m² 12 830,40 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą przestronnego i funkcjonalnego mieszkania położonego przy ul. P. R. Kaczorowskiego w Białymstoku. To doskonała propozycja dla osób ceniących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Dziesięciny,Białystok

490 000 zł72 m² 6 815,02 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1985

Nowa cena! 504tys. -> 490tys. Zapraszamy do zapoznania się ofertą przestronnego mieszkania położonego na niskim 2 piętrze, zlokalizowanego przy ul. Gajowej w Białymstoku. Mieszkanie o metrażu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zachodnia

Nowe Miasto,Białystok

619 000 zł62 m² 10 038,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie na osiedlu Nowe Miasto przy ul. Zachodniej! Jeśli szukasz przestronnego i funkcjonalnego mieszkania w doskonałej lokalizacji, ta oferta jest dla Ciebie!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Leśna Dolina,Białystok

489 000 zł46 m² 10 747,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Przytulne 3-pokojowe mieszkanie na Leśnej Dolinie w Białymstoku! Mieszkanie o powierzchni 45,5 m2, znajduje się na 3. piętrze, po generalnym remoncie, urządzono je w jasnym, przytulnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Białystok

Dziesięciny,Białystok

536 500 zł60 m² 8 941,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1983

*** 4 pokoje *** *** I piętro *** *** po generalnym remoncie *** Polecam atrakcyjne mieszkanie 4-pokojowe położone na I piętrze w niskim bloku mieszkalnym zlokalizowanym na os.Dziesięciny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Radzymińska

Białostoczek,Białystok

539 000 zł60 m² 8 923,84 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie 4-pokojowe o powierzchni 60,40 m2, zlokalizowane w cichej i zielonej okolicy przy ul. Radzymińskiej 8. Nieruchomość znajduje się w 4-piętrowym niskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Nowe Miasto,Białystok

740 000 zł66 m² 11 258,20 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż nowoczesne i wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 65,73m na os. Nowe Miasto -nowa niższa cena- -było 769 tyś- jest 740 tyś- z przyjemnością prezentujemy Państwu wspaniałe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Antoniuk,Białystok

1 250 000 zł94 m² 13 297,90 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2012

Biuro Nieruchomości ms Home poleca duże 4 pokojowe mieszkanie zlokalizowane przy ul. Antoniukowska w Białymstoku. Nieruchomość znajduje się na 4 piętrze w 7-piętrowym bloku z 2012 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Zawady,Białystok

589 000 zł46 m² 12 710,40 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Oferta na wyłączność! Tylko w nowe horyzonty! Oferujemy na sprzedaż nowoczesne w pełni wyposażone mieszkanie w nowo wybudowanej inwestycji nova park przy ul. Arktycznej w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Białystok

Antoniuk,Białystok

560 000 zł47 m² 11 816,80 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 47,39 mkw w bloku Antoniukowska 60 (blok Jaz-Bud) zlokalizowane na trzecim piętrze w bloku z windą. W skład mieszkania wchodzi: salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Wojciecha

Piasta,Białystok

549 700 zł58 m² 9 477,59 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż przestronne 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 58 m , położonego na 4 piętrze bloku przy ulicy Świętego Wojciecha w Białymstoku. Mieszkanie przeszło generalny remont,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Pogodna

Nowe Miasto,Białystok

589 995 zł58 m² 10 172,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1980

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania znajdującego się na trzecim piętrze w niskim bloku przy ulicy Pogodnej 2 w Białymstoku. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sienkiewicza

Centrum,Białystok

569 000 zł49 m² 11 543,90 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Przedstawiam ofertę dwuokojowego mieszkania z kuchnią położonego na 2-gim piętrze kamienicy w samym sercu miasta. Mieszkanie jest gotowe do zamieszkania lub doskonałe pod wynajem. Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Białostoczek,Białystok

520 000 zł50 m² 10 354,40 zł/m²

 

Piętro:2/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Marzyłeś o tym żeby mieszkać w luksusowym apartamentowcu w niewielkiej odległości od centrum, jeśli tak, to ta oferta skierowana jest właśnie do Ciebie. Nie zwlekaj umów się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Młynowa

Centrum,Białystok

3 000 zł56 m² 54 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Meg Real Estate prezentuje na wynajem nowe, 3-pokojowe mieszkanie o pow. 55,56 m2 w Białymstoku, przy ul. Młynowej. Lokal mieści się na 1 (z 4) piętrze kamienicy z 2013 roku. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bełzy

Białostoczek,Białystok

598 700 zł44 m² 13 606,80 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży dwupokojowego mieszkania o powierzchni 43,82 m , położonego na 1 piętrze bloku przy ulicy Bełzy 11 w Białymstoku. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Kręta

Nowe Miasto,Białystok

1 550 zł41 m² 37,80 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta wynajmu ładnego apartamentu znajdującego się w nowym, oryginalnie zaprojektowanym apartamentowcu na os. Nowe Miasto w Białymstoku. Do atutów nieruchomości zaliczymy m.in. funkcjonalny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zwycięstwa

Młodych,Białystok

3 000 zł92 m² 32,61 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Rezerwacja! Polecam piękny, przestronny, dwupoziomowy apartament! I-poziom: salon o pow. ok. 30m2 (z wyjściem na balkon), aneks kuchenny o pow. ok. 10m2, oddzielne wc, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Centrum,Białystok

1 700 zł45 m² 37,78 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Masz ochotę na mieszkanie w centrum Białegostoku, które zapewni Ci wygodę i ciszę? Sprawdź naszą ofertę wynajmu nieruchomości na ul. Sukienna 4, na 3 piętrze w niskim bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Centrum,Białystok

459 000 zł44 m² 10 431,80 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1957

Przedstawiamy Państwu świetne mieszkanie w idealnym położeniu, na czwartym piętrze, z windą po generalnym remoncie. Informacje o mieszkaniu: mieszkanie z bardzo dobrym rozkładem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Białystok

Nowe Miasto,Białystok

2 800 zł68 m² 40,88 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

*** komfortowy apartament Z tarasem *** W pełni wyposażony *** Oferujemy do wynajmu atrakcyjny 3-pokojowy apartament zlokalizowany w budynku mieszkalnym z 2005 roku na os. Nowe Miasto.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wiejska

Bema,Białystok

650 000 zł58 m² 11 206,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 4 pokojowe z balkonem o powierzchni 57,8m2 z oddzielną kuchnią, wc, prysznic Piwnica o powierzchni 5,30m2 Świetna lokalizacja tuż przy Politechnice Białostockiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Waryńskiego

Centrum,Białystok

399 000 zł29 m² 13 777,60 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą studia zlokalizowanego na pierwszym piętrze w sercu miasta. Ta atrakcyjna nieruchomość jest gotowa do natychmiastowego zamieszkania lub może.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Włókiennicza

Centrum,Białystok

699 000 zł73 m² 9 575,34 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1996

Oferujemy na sprzedaż wyjątkowe, estetyczne mieszkanie o powierzchni 73 m2, położone na drugim piętrze w niezwykle atrakcyjnej lokalizacji w centrum miasta. Rozkład pomieszczeń:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Białystok

Starosielce,Białystok

11 500 zł220 m² 52,27 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

*** komfortowy apartament *** *** piętro domu *** *** Z kominkiem *** Polecamy do wynajmu atrakcyjny 5-pokojowy apartament w budynku wolnostojącym zlokalizowany w dzielnicy Starosielce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zielonogórska

Zielone Wzgórza,Białystok

530 000 zł61 m² 8 688,52 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Mieszkanie częściowo umeblowane Dokładna powierzchnia 61,3 m2 Balkon jest wyłożony sztuczną trawą , Blisko szkoła, przedszkole, żłobek, galeria

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sienkiewicza

Sienkiewicza,Białystok

680 000 zł54 m² 12 592,60 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wyjątkowa Oferta! Trzypokojowe Mieszkanie w Sercu Białegostoku - Ul. Sienkiewicza 28 Lokalizacja, o jakiej marzysz! Przedstawiam na sprzedaż bezpośrednio przestronne i słoneczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Transportowa

Nowe Miasto,Białystok

2 200 zł58 m² 37,93 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Rezerwacja Nowoczesne mieszkanie w budynku z windą z 2015 roku na osiedlu Nowe Miasto. Blisko Politechniki Białostockiej. 3 pokojowe mieszkanie z balkonem, dwustronne, bardzo słoneczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Młynowa

Przydworcowe,Białystok

1 800 zł44 m² 41,38 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Atrakcyjny, zadbany apartament w świetnej, cichej lokalizacji. Idealny wybór dla osób ceniących spokojne życie blisko centrum miasta. Składa się z dwóch oddzielnych pokoi, samodzielnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Ciepła

Sienkiewicza,Białystok

1 400 zł25 m² 56,32 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

***jeśli szukasz mieszkania w dogodnej lokalizacji, to ta oferta jest dla Ciebie*** ***tylko W naszym biurze*** Polecam Państwu funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie położone na czwartym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kręta

Nowe Miasto,Białystok

765 000 zł102 m² 7 492,65 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1997

O k A Z J A! idealne dla rodziny! Wyjątkowa propozycja jednopoziomowego, 4 pokojowego mieszkania - 102,1 m2, położonego na drugim piętrze w budynku z nowszej cegły w doskonałej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Fabryczna

Białystok,podlaskie

2 000 zł36 m² 55,56 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Ładne mieszkanie z podziemnym miejscem parkingowym przy ul. Fabrycznej. Idealne dla pary lub singli. Nowocześnie zaprojektowane. Powierzchnia 36 m2, 2 pokoje, kuchnia, łazienka. Duży zabudowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wesoła

Piaski,Białystok

1 700 zł58 m² 29,31 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Polecamy mieszkanie 3 -pokojowe zlokalizowane w centrum Białegostoku przy ulicy Wesołej. Mieszkanie składa się z salonu, odrębnej kuchni, 2 niezależnych sypialni, łazienki, wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Białystok

Centrum,Białystok

429 900 zł33 m² 13 027,30 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

*** 2 pokoje *** *** centrum - os.PIASKI *** *** PO GENERALNYM REMONCIE *** Polecam atrakcyjne mieszkanie 2-pokojowe położone na parterze w budynku z płyty z windą w Centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lipowa

Centrum,Białystok

458 000 zł34 m² 13 562,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Prezentuję dwupokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym na sprzedaż, usytuowane na drugim piętrze przy ulicy Lipowej. Nieruchomość jest gotowa do natychmiastowego zamieszkania lub może być.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dworska

Wysoki Stoczek,Białystok

449 000 zł72 m² 6 257,84 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1993

Rezerwacja układ: na powierzchnię 71,75 m2 składa się salon, 3 sypialnie, łazienka, toaleta i korytarz. Do wszystkich pomieszczeń można wejść bezpośrednio z korytarza (brak przejściowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Białystok

Bojary,Białystok

2 800 zł60 m² 46,66 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 60 m2, mieszczące się na 2. piętrze w 4-piętrowym bloku, zlokalizowane blisko centrum Białegostoku, na osiedlu Bojary, przy ul. Towarowej. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Białystok

Dziesięciny,Białystok

509 700 zł48 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży mieszkania idealnego dla rodziny z dziećmi, zlokalizowanego w Białymstoku, w dzielnicy Dziesięciny. To przestronne mieszkanie o powierzchni 48,5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bohaterów Monte Cassino

Przydworcowe,Białystok

318 500 zł35 m² 8 997,18 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe, osiedle Przydworcowe, białystok Oferujemy na sprzedaż ustawne i zadbane mieszkanie o powierzchni 35,4 m , położone na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana Białystok

Antoniuk,Białystok

289 000 zł24 m² 11 854 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

***rezerwacja***rezerwacja***rezerwacja*** ***jeśli szukasz mieszkania na niskim piętrze i w dogodnej lokalizacji, to ta oferta jest dla Ciebie*** ***tylko W naszym biurze*** Polecam Państwu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Bema,Białystok

549 000 zł48 m² 11 437,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie położone na parterze znajdujące się przy ulicy Bema. Dwustronne z niezależnym wejściem do każdego z pomieszczeń i balkonem oraz możliwością.