dowolna

Mieszkania umeblowane Białystok - Lista ofert sprzedaży i wynajmu

764 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

764 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Bojary,Białystok

599 000 zł41 m² 14 489,60 zł/m²

 

Piętro:10/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

***osiedle Nowe Bojary, nowe mieszkanie, bez podatku pcc* Nie czekaj* Jest pięknie*** Sprzedajemy nowocześnie wykończone mieszkanie w kompleksie bloków apartamentowych na os. Nowe Bojary przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Dziesięciny II,Białystok

489 000 zł44 m² 11 113,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż komfortowe, funkcjonalne i słoneczne mieszkanie o powierzchni 44 m , położone na 3. piętrze nowoczesnego budynku z 2015 roku na spokojnym i dobrze skomunikowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Białystok

Bojary,Białystok

448 000 zł28 m² 16 011,40 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Przedstawiam Państwu ofertę komfortowego mieszkania o powierzchni całkowitej 27,98m2 usytuowane na 5piętrze w apartamentowcu w doskonałej poszukiwanej lokalizacji. Lokal atrakcyjny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Białostoczek,Białystok

605 000 zł48 m² 12 604,20 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż przestronne, gotowe do zamieszkania mieszkanie o powierzchni 48 m2, położone w nowoczesnym budynku przy ul. Bełzy. Układ mieszkania: -Salon z aneksem kuchennym - 28,7 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Warszawska

Piasta II,Białystok

430 000 zł39 m² 11 025,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Sprzedam mieszkanie 2 pokojowe w bloku przy ulicy Warszawskiej 71. Mieszkanie środkowe, 3 piętro (niskie schody), czysta zadbana klatka i otoczenie bloku, pod blokiem plac zabaw. Salon mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Białystok

Słoneczny Stok,Białystok

630 000 zł59 m² 10 714,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Przedstawiam Państwu doskonałą ofertę mieszkania o powierzchni całkowitej 58,8m2 usytuowane na parterze w 4 piętrowym bloku w poszukiwanej rodzinnej okolicy. Lokal gotowy do zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bohaterów Monte Cassino

Przydworcowe,Białystok

2 400 zł46 m² 51,66 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie o powierzchni 46,46 m2 usytuowane na 3 piętrze w znakomitej lokalizacji, blisko Centrum oraz dworca pks/pkp. 2 pokoje: salon z aneksem kuchennym oraz sypialnia. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka

Piaski,Białystok

780 zł8 m² 96,30 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przytulny, w pełni umeblowany pokój w 5-pokojowym mieszkaniu na osiedlu Piaski, przy ul. Legionowej. Mieszkanie jest nowoczesne oraz zadbane. W mieszkaniu: - 5pokoi - każdy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Białystok

Sienkiewicza,Białystok

695 000 zł46 m² 14 946,20 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Przedstawiam ofertę mieszkania o powierzchni całkowitej 46,5m2 usytuowane na 7 piętrze w apartamentowcu w doskonałej poszukiwanej lokalizacji. Lokal atrakcyjny o podwyższonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Białystok

Białostoczek,Białystok

759 000 zł68 m² 11 112,70 zł/m²

 

Piętro:7/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Polecamy Państwu 3-pokojowy apartament z balkonem o funkcjonalnym układzie pomieszczeń - do każdego pomieszczenia wejście z przedpokoju. Na powierzchnię 68,3 m2 składają się: duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka

Piaski,Białystok

830 zł8 m² 102,47 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przytulny, w pełni umeblowany pokój w 4-pokojowym mieszkaniu na osiedlu Piaski, przy ul. Waszyngtona. Mieszkanie jest nowoczesne oraz zadbane. W mieszkaniu: - 4 pokoje - każdy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Dziesięciny,Białystok

495 000 zł60 m² 8 250 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Oferuję na sprzedaż funkcjonalne i słoneczne 3 pokojowe mieszkanie o pow. 60 m2, położone na 3 piętrze na osiedlu Dziesięciny w Białymstoku. Mieszkanie jest bardzo dobrze rozplanowane,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Trawiasta

Jaroszówka,Białystok

410 000 zł43 m² 9 447 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Zapraszam na prezentację 2 pokojowego mieszkania o powierzchni 43,80 m2 położonego przy ulicy Trawiastej w Białystoku. Mieszkanie zadbane, gotowe do wprowadzenia. Na powierzchnię składa się:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Słonimska

Bojary,Białystok

829 000 zł62 m² 13 371 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

62M2 | 3 pokoje | bojary | bez pcc Przedstawiam bardzo przytulny apartament położony na Bojarach przy ulicy Słonimskiej, nowoczesny styl wykończenia w jasnych kolorach sprawia że wnętrze jest jasne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szarych Szeregów

Leśna Dolina,Białystok

449 000 zł49 m² 9 238,68 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Na sprzedaż komfortowe, nowoczesne mieszkanie po generalnym remoncie, gotowe do wprowadzenia bez żadnych dodatkowych nakładów finansowych. Idealne zarówno do zamieszkania, jak i jako inwestycja pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleja Józefa Piłsudskiego

Centrum,Białystok

722 000 zł73 m² 9 890,41 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1960

4 kawalerki inwestycyjne w doskonałej lokalizacji w Centrum. Doskonałe miejsce do wynajmu. Stopa zwrotu na poziomie ok. 10% w skali roku. - cena: 7220 000 zł - Powierzchnie: 18 m2, 18 m2, 16.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Centrum,Białystok

415 000 zł49 m² 8 455,58 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Rezerwacja! Polecam na sprzedaż słoneczne mieszkanie o funkcjonalnym rozkładzie, o powierzchni 49,08 m2 w Centrum Białegostoku przy ul. Żabiej. Nieruchomość usytuowana jest na 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Dziesięciny,Białystok

539 000 zł50 m² 10 845,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Funkcjonalne dwupokojowe mieszkanie po generalnym remoncie w Białymstoku, ul. Leszczynowa, dzielnica Dziesięciny. Mieszkanie położone jest na 1. piętrze czteropiętrowego budynku z 1982r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Warszawska

Piasta II,Białystok

489 000 zł58 m² 8 431,03 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Zapraszam na prezentację 3-pokojowego mieszkania położonego na wygodnym II piętrze znajdującego się w bloku przy ulicy Warszawskiej na Osiedlu Piasta II. Mieszkanie dwustronne z niezależnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jerzego

Nowe Miasto,Białystok

459 000 zł60 m² 7 632,19 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

-Oferta zarezerwowana- przestronne mieszkanie na Osiedlu Nowe Miasto. Interesujące dla osób poszukujących przestrzeni - trzy oddzielne pokoje i oddzielna kuchnia oraz lokalizacji zapewniającej ciszę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mazowiecka

Piaski,Białystok

499 999 zł53 m² 9 433,94 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Sprzedam mieszkanie 3 pokojowe na osiedlu Piaski na ul. Mazowieckiej. Mieszkanie 52 m2 na 3 piętrze w bardzo dobrej lokalizacji przy Politechnice białostockiej. Mieszkanie składa się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Starobojarska

Bojary,Białystok

1 900 zł60 m² 31,67 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

***jeśli szukasz mieszkania w świetnej lokalizacji, to ta oferta jest dla Ciebie*** ***mieszkanie idealne studentom*** ***tylko W naszym biurze*** Polecam Państwu, trzypokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dworska

Wysoki Stoczek,Białystok

350 000 zł37 m² 9 358,29 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1995

Mam przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni 37,4 m przy ul. Dworskiej w Białymstoku. Mieszkanie: przytulne, dwupokojowe mieszkanie o funkcjonalnym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Bolesława Chrobrego

Piasta II,Białystok

1 250 zł12 m² 104,17 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia malutka kawalerka na osiedlu Piasta w Białymstoku. Blisko Uniwersytetu Medycznego, wydziału Prawa i Wydziału Ekonomii. Szukasz przyjemnej i funkcjonalnej przestrzeni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Antoniukowska

Antoniuk,Białystok

429 000 zł46 m² 9 387,31 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

** 3 - pokoje przy centrum miasta ** Zapraszam na prezentację 3 - pokojowego, przestronnego i funkcjonalnego mieszkania zlokalizowanego na os. Antoniuk w Białymstoku, przy ul. Antoniukowskiej 10a.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jurowiecka

Sienkiewicza,Białystok

2 250 zł36 m² 61,64 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Drbroker Nieruchomości prezentuje na wynajem mieszkanie 2-pokojowe o pow. 36,60 m2 w Białymstoku, przy ul. Jurowieckiej. Lokal mieści się na 1 piętrze 7 piętrowego bloku z 2024 roku;.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Mickiewicza

Mickiewicza,Białystok

299 000 zł28 m² 10 794,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1966

Mam przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni 27,7 m przy ul. Mickiewicza w Białymstoku. Mieszkanie: przytulna i funkcjonalna kawalerka, idealna zarówno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bitwy Białostockiej

Białostoczek,Białystok

490 000 zł47 m² 10 425,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Przedstawiam ofertę nieruchomości znajdującej się na osiedlu Białostoczek w doskonałej poszukiwanej lokalizacji. Mieszkanie idealne pod inwestycję ze względu na bliskość centrum miasta. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Krakowska

Centrum,Białystok

799 000 zł63 m² 12 588,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Meg Real Estate prezentuje na sprzedaż nowoczesne, funkcjonalne i komfortowe 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 63,47 m2 położone w samym centrum Białegostoku, przy ul. Krakowskiej 7.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Słoneczny Stok,Białystok

419 000 zł50 m² 8 297,03 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Mieszkanie na Słonecznym Stoku - komfort, przestrzeń i spokój na co dzień. Zapraszamy do zamieszkania w przytulnym, słonecznym mieszkaniu położonym na popularnym osiedlu Słoneczny Stok przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Bema,Białystok

569 000 zł37 m² 15 336,90 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nie zwlekaj, piękne mieszkanie!zakup bez podatku 2% pcc! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż mieszkanie w nowo wybudowanym apartamentowcu przy ul. Angielskiej Inwestycja kopernik. Blok 6 piętrowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jurowiecka

Centrum,Białystok

576 000 zł43 m² 13 296,40 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Mieszkanie W cenie Z miejscem parkingowym! Na sprzedaż komfortowe mieszkanie w prestiżowej lokalizacji - Białystok - Centrum, ul. Jurowiecka Oferujemy na sprzedaż nowoczesne, w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piastowska

Piasta II,Białystok

399 000 zł43 m² 9 279 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie, znajdujące się na 3 piętrze czteropiętrowego bloku w popularnej dzielnicy Piasta II przy ulicy Piastowskiej. Na powierzchni 43 m2 znajdują się: - duży salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Nowy Świat

Centrum,Białystok

1 950 zł34 m² 57,35 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Bezpośrednio wynajmę mieszkanie o powierzchni 34 m2, składające się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni, przedpokoju i łazienki oraz balkonu. Lokal znajduje się na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Upalna

Białystok,podlaskie

1 400 zł43 m² 32,56 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Atrakcyjne 2 pok. mieszkanie położone na iip. w nowszym bloku z cegły na os. Słoneczny stok - ul. Upalna. Salon poł. z kuchnią, sypialnia. Mieszkanie umeblowane (lodówka, pralka). Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Proletariacka

Centrum,Białystok

1 600 zł24 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nieduże, 2-pokojowe mieszkanie przy ulicy Proletariackiej w Białymstoku, na IV piętrze. Świetna okolica blisko uczelni i szkół w Centrum miasta, a jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pułkowa

Wygoda,Białystok

474 999 zł55 m² 8 589,49 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

***zadzwoń to idealne przytulne mieszkanie dla Ciebie*** ***** nowa cena ********* Prezentuję Państwu wyjątkową ofertę mieszkania o powierzchni 55,3 m2, usytuowanego na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Branickiego

Piasta,Białystok

439 000 zł49 m² 8 977,51 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 48,9 m2, położone na parterze budynku w Białymstoku przy ul. Branickiego. Lokal składa się z dwóch przestronnych pokoi, oddzielnej kuchni, łazienki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nowy Świat

Centrum,Białystok

679 000 zł51 m² 13 238 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Białystok - Centrum, ul. Nowy Świat 9a Na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 51,29 m , zlokalizowane na 3 piętrze bloku z 2016 roku. Budynek wyposażony jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Jurowiecka

Centrum,Białystok

3 000 zł55 m² 54,09 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

*** 3 pokojowe nowe mieszkanie W ścisłym centrum miasta*** Zapraszamy do zapoznania się z ofertą najmu mieszkania w Apartamentach Jagiellońskich przy ul Jurowieckiej. Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jurowiecka

Sienkiewicza,Białystok

6 900 zł65 m² 106,15 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Odkryj wyjątkowy Apartament Premium z 40-metrowym tarasem | Jurowiecka 13, białystok Świeżo wykończony, jeszcze nigdy niezamieszkany. Położony na 9. piętrze przy ul. Jurowieckiej tu masz wszystko.