dowolna

Mieszkania umeblowane Białystok - Lista ofert sprzedaży i wynajmu

766 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

766 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Rzymowskiego

Nowe Miasto,Białystok

1 100 zł36 m² 30,56 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę od marca 2-pokojowe mieszkanie przy ul. Rzymowskiego, najchętniej parze lub osobom pracujacym, calkowity koszt okolo 1100zl

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Bacieczki

Bacieczki,Białystok

700 zł42 m² 16,67 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie dwu pokojowe. Pokój duży 16,5m2, mały 9m2. Cena:700 + czynsz(320zł) + gaz+prąd Kuchnia meble i płytka gazowa z piekarnikiem. Łazienka z wanną i Wc. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Prowiantowa

Młodych,Białystok

359 000 zł59 m² 6 126,28 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Komfortowe, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 58,6 m2 położone na trzecim piętrze w budynku z cegły z 2007r.Teren wspólnoty mieszkaniowej ładnie zagospodarowany w otoczeniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Waszyngtona

Piaski,Białystok

1 200 zł48 m² 25 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 48 m2, częściowo umeblowane, z oddzielną widną kuchnią, łazienką (wanna) i wc oraz balkonem na 9 piętrze w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Al. 1000-lecia Państwa Polskiego

Tysiąclecia,Białystok

1 100 zł42 m² 26,19 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie w pelni wyposazone, w bardzo dobrym stanie, dogodna lokalizacja, dodatkowe miesieczne oplaty w zaleznosci od okresu grzewczego od 150-300 zl.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Sybiraków

Skorupy-Pieczurki,Białystok

390 000 zł54 m² 7 195,57 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Witamy, mamy do sprzedaży mieszkanie w bloku- zadbane, umeblowane. Całościowo odświeżone, gotowe do zamieszkania. Wszystkie zabudowy- w korytarzu, przedpokoju, kuchni oraz meble.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zachodnia

Nowe Miasto,Białystok

1 500 zł62 m² 24,19 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:-

 

Umeblowane:tak

mieszkanie nowiutkie, 3 pokoje, 62 mkw; umeblowane; łazienka i toaleta osobno, pralka, kuchenka gazowo-elektr.; podana cena jest całkowita + rachunki (zaliczkowo pobierana będzie opłata 200 zł/m-c.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Chmielna

Sienkiewicza,Białystok

1 000 zł43 m² 23,26 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę nowoczesne mieszkanie w Białymstoku przy ul. Chmielnej (os.Sienkiewicza). Blisko centrum i wyższej szkoły na Ciepłej. 2 pokoje z aneksem. Nowe budownictwo (2007r.) z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sukienna

Przydworcowe,Białystok

1 000 zł51 m² 19,61 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

mieszkanie 2 pokojowe umeblowane w centrum do wynajęcia

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Waszyngtona

Piaski,Białystok

190 000 zł48 m² 3 958,33 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie o powierzchni 48 m2, w jego skład wchodzą dwa niezależne pokoje, kuchnia oraz łazienka z wc. Do mieszkania przynależy balkon oraz piwnica. Okna wychodzą na wschód.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wiejska

Nowe Miasto,Białystok

450 000 zł60 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Do sprzedania bardzo atrakcyjne mieszkanie (2009r. Cegla) uzadzone w nowoczesnym stylu. Mieszkanie znajduje sie na wysokim parterze posiada dwa balkony to znaczy jeden balkon i jeden taras.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Pułaskiego

Nowe Miasto,Białystok

1 800 zł84 m² 21,43 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Bardzo wygodne, ładnie wykończone i umeblowane mieszkanie. Dobre połączenia z centrum, blisko sklepy. Do opłaty należy doliczyć koszt zużycia prądu oraz internet/tv

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Malmeda

Centrum,Białystok

219 000 zł47 m² 4 628,06 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Przestronne 47,32 m2, ustawne i wysokie mieszkanie (ok 3,0 m) 2 pokoje, kuchnia, łazienka, wc. Posiada wejście do wszystkich pomieszczeń z obszernego przedpokoju. Część mieszkania do remontu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Nowe Miasto

Nowe Miasto,Białystok

1 300 zł75 m² 17,33 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę umeblowane mieszkanie z oddzielnym wejściem w pięknym domu jednorodzinnym, świeżo po remoncie. Ciche, spokojne osiedle, 8 min od centrum miasta (przystanek autobusowy bardzo blisko).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zachodnia

Nowe Miasto,Białystok

315 000 zł60 m² 0,52 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Duże, słoneczne i przestronne mieszkanie o całkowitej powierzchni 60m2, w dzielnicy Nowe Miasto, blisko centrum. Trzy pokoje, okna wychodzące na południe. Z przedpokoju dostępny jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wołkowyska

Białostoczek,Białystok

1 600 zł80 m² 20 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Jest to mieszkanie 3 pokojowe, o pow. 80 m2 w domu rodzinnym, z oddzielnym wejsciem, oddzielną furtką, całkowicie umeblowane (do uzgodnienia), z lodówką, pralką, internetem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Antoniukowska

Antoniuk,Białystok

980 zł40 m² 24,50 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

wynajmę od grudnia nowe mieszkanie 2 pokojowe , w pełni wyposażone przy ul. Antoniukowskiej bloki ,jazz-Budu'

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Przygodna

Bojary-Kraszewskiego,Białystok

1 100 zł45 m² 24,44 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Siła elektryczna i kuchnia elektryczna zamiast gazowej

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Różana

Zielone Wzgórza,Białystok

1 600 zł60 m² 26,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 60m2 na 1-piętrze w bloku 4-piętrowym. Osiedle Zielone wzgórza. Mieszkanie w stanie bardzo dobrym,po remoncie. W pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sybiraków

Piasta,Białystok

1 000 zł40 m² 24,92 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zamiast balkonu jest duzy taras ok 40M jest to wysoki taras pod nim jest parking dla samochodow

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Zachodnia

Nowe Miasto,Białystok

225 000 zł38 m² 5 890,05 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Atrakcyjne mieszkanie z ogródkiem, na modnym osiedlu. W pobliżu szkoła, przedszkole, sklepy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zachodnia

Nowe Miasto,Białystok

1 500 zł62 m² 24,19 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowe, nowo wyposażone, w świetnym miejscu - blisko Politechnika , zadbana okolica, sklepy w pobliżu, osobno toaleta i łazienka cena 1500/m-c - podana cena nie uwzględnia rachunków za gaz,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Centrum

Centrum,Białystok

1 700 zł49 m² 34 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia mieszkanie w samym Centrum Białegostoku. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, wykończone materiałami wysokiej jakości. Nowoczesna zabudowa kuchni. Sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Kołłątaja

Wysoki Stoczek,Białystok

330 000 zł72 m² 4 615,38 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Bardzo ładne dwupoziomowe mieszkanie, bez skosów, nowoczesna aranżacja, 2 pokoje po 15m2, jeden 10m2, kuchnia oddzielna, otwarta 10m2, dwie łazienki - jedna z kabiną prysznicową, druga.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Malmeda

Centrum,Białystok

225 000 zł47 m² 4 787,23 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Doskonała inwestycja w samym centrum Białegostoku! Przestronne 47,32 m2, ustawne i wysokie mieszkanie (ok 3,0 m) 2 pokoje, kuchnia, łazienka, wc. Posiada wejście do wszystkich pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bukowskiego

Bojary-Kraszewskiego,Białystok

2 000 zł62 m² 32,26 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Komfortowe mieszkanie o pow. 62 m2, wysokie- powyżej 3m. Świetnie nasłonecznione. Idealne dla pary. Sypialnia z dużym łóżkiem i szafami wnękowymi, oddzielna garderoba, łazienka, aneks.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Krucza

Białystok,podlaskie

700 zł30 m² 23,33 zł/m²

 

Piętro:suterena

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie, w dobrej lokalizacji (blisko uczelni, szybki dojazd do centrum). Umeblowane, wyposażone w podstawowy sprzęt agd i rtv. Cena 700+ opłaty (gaz, energia, czynsz, ok 250.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Waszyngtona

Tysiąclecia,Białystok

250 000 zł53 m² 4 716,98 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 53m , 2-pokojowe w zacisznej lokalizacji na osiedlu Tysiąclecia przy ul. Waszyngtona. 1 piętro, budynek z cegły, 3-klatkowy w sąsiedztwie niskiej zabudowy; balkon; dużo zieleni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kalinowskiego

Centrum,Białystok

500 zł39 m² 12,82 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę pokój w 2-pokojowym mieszkaniu na ul.Kalinowskiego (kilka kroków od Centrala , ul.Lipowej ) 15 min. pieszo na Uniwersytet (ul.Mickiewicza). Mieszkanie posiada 2 pokoje, oddzielną kuchnię,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Waszyngtona

Tysiąclecia,Białystok

260 000 zł53 m² 4 905,66 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Orzeszkowej

Białystok,podlaskie

1 500 zł42 m² 35,71 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie z wystawą okien na południowy wschód. Wyjątkowo atrakcyjna lokalizacja. W pobliżu przedszkola, 2 galerie handlowe. W pobliżu Uniwersytet Białostocki i Uniwersytet.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Rumiankowa

Zielone Wzgórza,Białystok

150 000 zł28 m² 5 263,16 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1987

Sprzedam bezpośrednio przytulną i nowocześnie urządzoną kawalerkę o pow.28,5m,usytuowaną na niskim parterze w 4 piętrowym bloku z osobnym wejśćiem z podwórza,co.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Radzymińska

Białostoczek,Białystok

1 400 zł60 m² 23,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia czyste, zadbane, przytulne, wyremontowane, umeblowane i całkowicie wyposażone 3 i pół pokojowe mieszkanie na 1 piętrze 4 piętrowego bloku na ul. Radzymińskiej- os.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wiejska

Nowe Miasto,Białystok

325 000 zł68 m² 4 779,41 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

3 pokojowe mieszkanie w atrakcyjnej lokalizacji przy ul. Wiejskiej w Białymstoku. Komfortowe mieszkanie usytuowane na 2 piętrze (bez skosów, nienarożne). Blok z cegły. Mieszkanie jasne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Proletariacka

Centrum,Białystok

990 zł36 m² 27,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wygodna lokalizacja w cichej i spokojnej okolicy (ul.Proletariacka) w centrum miasta, dużo zieleni obok park. Łatwy dostęp do transportu miejskiego, do dworca pkp i pks. Blisko Akademia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jarzębinowa

Dziesięciny,Białystok

170 000 zł35 m² 4 815,86 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam ładne, słoneczne 2 pokojowe mieszkanie, usytuowane na 1 piętrze w IV-piętrowym bloku z płyty na ulicy Jarzębinowej. Blisko centrum, w pobliżu sklepy, szkoła, przedszkole,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Żyzna

Białystok,podlaskie

1 000 zł45 m² 22,22 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mam Państwu do zaoferowania ładne, czyste, dwuletnie, w pełni urządzone, komfortowe mieszkanie. W mieszkaniu jest m.in. duża przesuwna szafa, zestaw wypoczynkowy, robione na wymiar meble.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Szarych Szeregów

Leśna Dolina,Białystok

270 000 zł53 m² 5 065,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Mieszkanie w spokojnej i zielonej okolicy,leśna dolina, blok cegła powierzchnia 53,3m2 + możliwość dokupienia garażu, IV piętro cegła. Wykończone na bardzo wysokim poziomie, wnętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jana III Sobieskiego

Bojary-Kraszewskiego,Białystok

1 000 zł50 m² 20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

ul. Króla Jana III Sobieskiego 2-pokojowe; przestronny balkon; spokojna okolica, w pobliżu sklepy. 10 minut (piechotą) od umwb, wydziału Ekonomii i Wydziału Prawa uwb. Świeżo wyremontowane,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jerzego

Nowe Miasto,Białystok

215 000 zł41 m² 5 205,81 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

- metraż - 41,30 m2 - 2 pokoje - oddzielna kuchnia - piwnica przynależna do mieszkania - duży balkon - spółdzielcze - własnościowe - czynsz - około 300 zł miesięcznie - w cenie wyposażenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Częstochowska

Centrum,Białystok

50 m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1961

Sprzedam mieszkanie komfortowo wykończone w centrum Białegostoku o powierzchni 50,05m2. Usytuowane na 3p w 4p bloku z cegły obecnie jest wykonywana elewacja bloku, nowe klatki.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij