dowolna

Mieszkania Białystok ul. Wierzbowa

9 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

9 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wierzbowa

Antoniuk,Białystok

249 000 zł37 m² 6 658 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 37,4 m2 znajdujące się w czteropiętrowym bloku przy ulicy Wierzbowej. Mieszkanie jest położone na 4 piętrze. Mieszkanie jest w bardzo dobrym stanie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Wierzbowa

Antoniuk,Białystok

289 000 zł26 m² 11 115,40 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Meg Real Estate prezentuje komfortowe, 1 pokojowe mieszkanie o powierzchni 26 m2, w inwestycji Wierzbowa Park w Białymstoku. Lokal mieści się na 4 piętrze w 5 piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wierzbowa

Antoniuk,Białystok

1 100 zł32 m² 34,06 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Drbroker Nieruchomości prezentuje na wynajem mieszkanie 2-pokojowe o pow. 32,3m2 w Białymstoku, na osiedlu Antoniuk. Lokal mieści się na 7 piętrze (z 11) wieżowca z wielkiej płyty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wierzbowa

Antoniuk,Białystok

315 000 zł26 m² 12 115,40 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Meg Real Estate prezentuje na sprzedaż, nowoczesne, dwupokojowe mieszkanie w miejscowości Białystok. Nieruchomość o pow. 26 m2 przy ul. Wierzbowej w inwestycji 'wierzbowa Park'. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wierzbowa

Antoniuk,Białystok

639 000 zł62 m² 10 378,40 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Meg Real Estate prezentuje na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o pow. 61,57m2 w Białymstoku, przy ul. Wierzbowiej. Lokal mieści się na 3 (z 7) piętrze apartamentowca z 2021 roku. Składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wierzbowa

Antoniuk,Białystok

319 000 zł58 m² 5 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie do remontu o powierzchni 58m2 na I piętrze w czteropiętrowym ogrodzonym bloku z cegły przy ul. Wierzbowej. Mieszkanie jest bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wierzbowa

Antoniuk,Białystok

630 000 zł61 m² 10 289,10 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Meg Real Estate prezentuje na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o pow. 61,58m2 w Białymstoku, przy ul. Wierzbowiej. Lokal mieści się na 4 (z 7) piętrze apartamentowca z 2021 roku. Składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Wierzbowa

Antoniuk,Białystok

1 250 zł41 m² 30,49 zł/m²

 

Piętro:1/13

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecamy Atrakcyjne mieszkanie do wynajęcia w inwestycji Wierzbowa park Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 41 m2 położone na I piętrze w nowej inwestycji wierzbowa park. Mieszkanie:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wierzbowa

Antoniuk,Białystok

290 000 zł56 m² 5 225,23 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Polecamy Państwu 3 pokojowe mieszkanie zlokalizowane na bardzo atrakcyjnym osiedlu Antoniuk. Nieruchomość mieści się na III piętrze w niskim budynku z cegły po termomodernizacji. Okolica jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wierzbowa

Antoniuk,Białystok

269 000 zł40 m² 6 725 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam do obejrzenia przytulnego mieszkania położonego na 1 Piętrze w 4 piętrowym bloku z cegły. Mieszkanie jest korzystnie usytuowane - znajduje się w środkowej części budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wierzbowa

Antoniuk,Białystok

315 000 zł37 m² 8 514 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Polecamy Państwu ofertę mieszkania na osiedlu Antoniuk w nowym nloku przy ul.Wierzbowej. Przestrzeń mieszkalną stanowi kuchnia otwarta na pokój dzienny, sypialnia oraz łazienka z wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wierzbowa

Antoniuk,Białystok

299 000 zł44 m² 6 766,24 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Polecamy Państwu 3-pokojowe mieszkanie z balkonem o funkcjonalnym układzie pomieszczeń - do każdego pomieszczenia wejście z przedpokoju. Na powierzchnię 44 ,19 m2 składają się: salon,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wierzbowa

Antoniuk,Białystok

315 000 zł37 m² 8 513,51 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

*** 2 pokoje *** nowe budownictwo *** *** blok Z windą *** Polecam atrakcyjne mieszkanie 2-pokojowe położone na trzecim piętrze w bloku z 2020 roku z windą na os.Antoniuk.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament wysoki standard, ul. Wierzbowa

Antoniuk,Białystok

250 000 zł31 m² 8 064,52 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż nowe , eleganckie mieszkanie w apartamentowcu Wierzbowa Park z 2020r na osiedlu Antoniuk. Nieruchomość znajduje się blisko centrum miasta. Mieszkanie na 2 piętrze , jednak ze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Wierzbowa

Antoniuk,Białystok

208 000 zł26 m² 7 972,40 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Polecam mieszkanie w nowym budynku oddanym do użytkowania w 2021r - inwestycja Wierzbowa Park. Powierzchnia lokalu mieszkalnego 26,09m2 plus duży balkon pow. 6,48m2, oraz komórka lokatorska pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wierzbowa

Antoniuk,Białystok

239 000 zł42 m² 5 731,41 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam po odświeżeniu bardzo ładne 2 pokojowe mieszkanie przy ulicy Wierzbowej. Mieszkanie przechodnie ale z ogromnym potencjałem, raczej do remontu. Na przeciwko parku, bardzo blisko centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wierzbowa

Antoniuk,Białystok

229 000 zł37 m² 6 189,19 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Wierzbowa

Antoniuk,Białystok

315 000 zł37 m² 8 481,42 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Pięknie urządzone mieszkanie na trzecim pietrze. Salon z aneksem, sypialnia, łazienka, komórka lokatorska. Lokal gotowy do odbioru juz nie długo! Zdjęcia to wizualizacja, mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wierzbowa

Antoniuk,Białystok

420 000 zł51 m² 8 235,29 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Wykończone 2 pokojowe mieszkanie o łącznej powierzchni 51 mkw na osiedlu Wierzbowa Park. Miejsce idealne dla rodziny z dziećmi ze względu na ciszę i spokój osiedla, a także.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wierzbowa

Antoniuk,Białystok

249 000 zł42 m² 5 985,58 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

***jeśli szukasz mieszkania w atrakcyjnej lokalizacji, to ta oferta jest dla Ciebie*** Polecam Państwu słoneczne, mieszkanie położone na pierwszym piętrze w bloku, znajdującym się przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wierzbowa

Antoniuk,Białystok

259 000 zł54 m² 4 796,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

***jeśli szukasz mieszkania w atrakcyjnej lokalizacji, z ogromnym potencjałem to ta oferta jest dla Ciebie*** *** tylko W naszym biurze *** Polecam Państwu słoneczne, mieszkanie położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wierzbowa

Antoniuk,Białystok

259 000 zł42 m² 6 211,03 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

*** 2 pokoje *** po remoncie *** os.ANTONIUK *** Polecam zadbane atrakcyjne mieszkanie 2-pokojowe położone na czwartym piętrze w 4-piętrowym bloku z cegły na os.Antoniuk w Białymstoku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wierzbowa

Antoniuk,Białystok

299 000 zł46 m² 6 500 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1964

Przedstawiam Państwu nieruchomość znajdującą się na osiedlu Antoniuk. Nie daleko park znajdujący się koło ulicy Wierzbowej. Bardzo dobry dojazd do centrum, około 5 min autobusem. W nie dalekiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Wierzbowa

Antoniuk,Białystok

179 000 zł24 m² 7 366,26 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

1 pokój - 24,30 m - do wprowadzenia - II piętro - cegła - antoniuk - blisko Centrum - idealne dla studentów Mieszkanie dostępne tylko w naszym biurze! Oferta na wyłączność! oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Antoniuk,Białystok

289 000 zł46 m² 6 225,76 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Przytulne mieszkanie dla rodziny w bloku z cegły - tylko U nas! Przedstawiamy ofertę dwustronnego mieszkania 3-pokojowego o powierzchni 46,42m 2 zlokalizowanego przy ulicy Wierzbowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wierzbowa

Antoniuk,Białystok

225 000 zł37 m² 6 081,08 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Prosto do wejścia. zapraszam do obejrzenia dwóch pokoi 37mkw ul. Wierzbowa Atuty mieszkania: - po generalnym remoncie (wymienione zostały instalacje) jedynie kuchnia do wymiany - dwa pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wierzbowa

Antoniuk,Białystok

299 000 zł46 m² 6 441,19 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Wierzbowa

Antoniuk,Białystok

1 200 zł31 m² 39 zł/m²

 

Piętro:9

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Białystok, park Wierzbowa, 31 m2, nowe. Na wynajem mieszkanie o powierzchni 31m2, zlokalizowane w nowym bloku " Park Wierzbowa". Przestrzeń mieszkalną stanowi pokój połączony z kuchnią,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wierzbowa

Antoniuk,Białystok

234 000 zł34 m² 6 985,07 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

! wspaniałe mieszkanie bezpośrednio! os. Antoniuk! tylko 234 000 zł! Sprzedam 33,5 m2, 2-pokojowe, przytulne, jasne mieszkanie na ul. Wierzbowej (III piętro). Do mieszkania przynależy piwnica, oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Wierzbowa

Antoniuk,Białystok

315 000 zł37 m² 8 504,32 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Wierzbowa Park to nowo powstała Inwestycja na osiedlu Antoniuk. Nowoczesna bryła budynku z lokalami usługowymi obsługiwana przez dwie cichobieżne windy. Budynek o wysokim standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wierzbowa

Antoniuk,Białystok

309 500 zł39 m² 7 935,90 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Polecamy Państwu 3-pokojowe mieszkanie z balkonem. Na powierzchnię 39 m2

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wierzbowa

Antoniuk,Białystok

307 000 zł46 m² 6 614 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1964

Polecamy ofertę sprzedaży mieszkania z wyposażeniem w cenie, gotowe do wprowadzenia! mieszkanie dwustronne całe wyposażenie widoczne na zdjęciach w cenie! mieszkanie po przeprowadzonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wierzbowa

Antoniuk,Białystok

307 000 zł46 m² 6 613,53 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1964

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wierzbowa

Antoniuk,Białystok

226 000 zł37 m² 6 091,64 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Polecamy Państwu 2-pokojowe mieszkanie. Na powierzchnię 37,10 m2 składają się: salon, sypialnia, kuchnia, łazienka z wc i przedpokój. Mieszkanie usytuowane jest na IV piętrze w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Antoniuk,Białystok

297 000 zł35 m² 8 596,24 zł/m²

 

Piętro:7/13

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Prezentujemy Państwu na sprzedaż nowoczesne 2 pokojowe mieszkanie w nowej inwestycji Wierzbowa Park. Blok o wysokim standardzie wykończenia wyposażony w cichobieżną windę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wierzbowa

Antoniuk,Białystok

307 000 zł46 m² 6 614 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Polecamy ofertę sprzedaży mieszkania z wyposażeniem w cenie, gotowe do wprowadzenia! - mieszkanie dwustronne - całe wyposażenie widoczne na zdjęciach w cenie! - mieszkanie po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wierzbowa

Antoniuk,Białystok

305 000 zł55 m² 5 545,45 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie na ulicy Wierzbowej (osiedle Antoniuk) na 3 pietrze, 55,32mkw z przynalezna piwnica(61,80m2) Mieszkanie sklada sie: korytarza -szafa przesuwana (duzo miejsca) Lazienka po lewej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wierzbowa

Antoniuk,Białystok

297 000 zł35 m² 8 486 zł/m²

 

Piętro:7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Polecamy Państwu ofertę 2-pokojowego mieszkania na osiedu Antoniuk. Mieszkanie jest wykończone zgodnie z najnowszymi trendami, przestrzeń mieszkalną stanowi kuchnia otwarta na pokój dzienny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wierzbowa

Antoniuk,Białystok

225 000 zł37 m² 6 048,39 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

mieszkanie o pow.37,7m2, 2-pokoje,2-pietro, po termomodernizacji, przynależna piwnica, bez balkonu, kuchnia z oknem, słoneczne, ciepłe, w dobrej lokalizacji, blisko do parku, sklepów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wierzbowa

Antoniuk,Białystok

337 000 zł40 m² 8 425 zł/m²

 

Piętro:7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wierzbowa

Antoniuk,Białystok

315 000 zł54 m² 5 833,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż 3 pokoje na pierwszym piętrze w niskim bloku z cegły, położone na osiedlu Antoniuk. Mieszkanie o łącznej powierzchni 54m2, dwustronne, ciepłe, w niedalekiej.