dowolna

Mieszkania na sprzedaż Białystok - Oferty „sprzedam mieszkanie”

1 278 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 278 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jerzego

Nowe Miasto,Białystok

495 000 zł41 m² 12 055,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1994

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego mieszkania położonego w prestiżowej dzielnicy Nowe Miasto przy ul. Świętego Jerzego. Mieszkanie o powierzchni 41.06 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Stroma

Słoneczny Stok,Białystok

410 000 zł63 m² 6 518,28 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż jasne i ciepłe 3-pokojowe mieszkanie z pięknym widokiem na panoramę miasta, położone przy ul. Stromej na osiedlu Słoneczny Stok. Lokal znajduje się na 6. piętrze zadbanego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Wysoki Stoczek,Białystok

349 000 zł34 m² 10 204,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1996

Zapraszam na prezentację 1-pokojowego mieszkania położonego na 3 piętrze niskiego bloku przy ulicy Swobodnej 43 na osiedlu Wysoki Stoczek. Piękne widoki z okien i unikalny klimat wnętrza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Witosa

Słoneczny Stok,Białystok

359 000 zł48 m² 7 432,71 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe, 48 m - Osiedle Słoneczny Stok, białystok Dlaczego warto: świetna propozycja dla osób, które chcą urządzić mieszkanie po swojemu i mają pomysł na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Atłasowa

Zawady,Białystok

515 000 zł50 m² 10 300 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Na sprzedaż funkcjonalne i słoneczne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 49,23 m z ogródkiem 23,82 m, położone na parterze niskiego bloku z 2013 roku w spokojnej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Częstochowska

Centrum,Białystok

349 000 zł140 m² 2 492,86 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:1945

Na sprzedaż wyjątkowa okazja inwestycyjna 1/4 udziału w kamienicy zlokalizowanej w samym sercu miasta, przy ul. Częstochowskiej 21. Przedmiotem sprzedaży jest 1/4 udziału.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Piasta,Białystok

339 000 zł39 m² 8 692,31 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Polecamy na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie 39 m2 przy ul Chrobrego, zlokalizowane na drugim piętrze w czteropiętrowym bloku na osiedlu Piasta w Białymstoku. Mieszkanie widne, dwustronne, blok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Antoniuk,Białystok

585 000 zł49 m² 11 861,30 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

2 pokoje | Oddzielna kuchnia | Balkon | Komórka lokatorska | Pow. 49,32m2 | os. Antoniuk Polecam nowoczesne, funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 49,32m , zlokalizowane na 5 piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Radzymińska

Białostoczek,Białystok

590 000 zł60 m² 9 816,97 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Mam przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni 60,1 m , zlokalizowanego przy ul. Radzymińskiej w Białymstoku. Mieszkanie: przestronne i funkcjonalne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wołodyjowskiego

Tysiąclecia,Białystok

310 000 zł37 m² 8 378,38 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Kawalerka z potencjałem na 2 pokoje ul. Wołodyjowskiego 8b, białystok** 37 m | 3 piętro | cegła | balkon | pełna własność | cena: 338 000 zł Na sprzedaż przestronna kawalerka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Piaski,Białystok

409 000 zł33 m² 12 393,90 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Marzysz o mieszkaniu gotowym do zamieszkania, w doskonałej lokalizacji, bez konieczności dodatkowych nakładów finansowych? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Biuro Nieruchomości ms Home.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe

Jaroszówka,Białystok

799 000 zł87 m² 9 183,91 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Twoje miejsce nad miastem przestronne, dwupoziomowe mieszkanie z tarasem marzeń Szukasz wyjątkowego miejsca do życia? Mamy coś, co zachwyci Cię od pierwszego wejrzenia! Przedstawiamy nową ofertę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Sienkiewicza,Białystok

610 000 zł52 m² 11 712,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Mam przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni 52,08 m , zlokalizowanego przy ul. Henryka Sienkiewicza w Białymstoku. Mieszkanie: wyjątkowe dwustronne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. 42 Pułku Piechoty

Nowa Wygoda,Białystok

559 000 zł48 m² 11 768,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

3 pokojowe mieszkanie na sprzedaż w znakomitej lokalizacji osiedla Nowa Wygoda ul. 42 pułku Piechoty w Białymstoku. Nowe osiedle niskiej zabudowy bloków cieszące się ogromną popularnością,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Nowe Miasto,Białystok

479 000 zł73 m² 6 576,96 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1993

Mieszkanie zlokalizowane jest na os. Nowe Miasto przy ul. Stanisława Dubois. Jest to atrakcyjne osiedle ze świetnym dostępem do infrastruktury miejskiej. Na powierzchnię 72,83 m składa się: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rzemieślnicza

Wysoki Stoczek,Białystok

399 000 zł60 m² 6 683,42 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Mamy przyjemność zaoferować Państwu mieszkanie na sprzedaż przy ul. Rzemieślniczej w Białymstoku. Usytuowane jest w zadbanym, dziewięciokondygnacyjnym budynku z wielkiej płyty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Konopnickiej

Mickiewicza,Białystok

1 150 000 zł144 m² 7 986,11 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Wyjątkowa oferta - tylko W naszym biurze Na sprzedaż Dwupoziomowe mieszkanie na Osiedlu Mickiewicza w Białymstoku, przy ul. Marii Konopnickiej. Lokalizacja To prestiżowa i bardzo ceniona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Słoneczny Stok,Białystok

473 000 zł63 m² 7 519,87 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż wyjątkowe, jasne i ustawne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 62,9 m zlokalizowane na os. Słoneczny Stok cicha i zielona okolica, a jednocześnie świetny dostęp do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Piasta

Piasta,Białystok

585 000 zł66 m² 8 863,64 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży trzypokojowego mieszkania znajdującego się na trzecim piętrze przy ul. Piasta w Białymstoku. Mieszkanie składa się z przedpokoju, dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Bema,Białystok

329 000 zł32 m² 10 185,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Na sprzedaż oferujemy funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 32,3 m , położone na 2. piętrze w 4-piętrowym bloku z wielkiej płyty przy ul. Pogodnej 2 w Białymstoku. Na lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Al. 1000-lecia Państwa Polskiego

Białostoczek,Białystok

769 000 zł73 m² 10 476,80 zł/m²

 

Piętro:2/14

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Modernhouse ma przyjemność zaprezentować piękne, przestronne mieszkanie, zlokalizowane na ul. Al. 1000-lecia Państwa Polskiego, na os. Białostoczek w Białymstoku. Nieruchomość o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Al. 1000-lecia Państwa Polskiego

Tysiąclecia,Białystok

850 000 zł77 m² 11 039 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Przedstawiam wyjątkową ofertę mieszkania o powierzchni 77 m2, usytuowanego na drugim piętrze prestiżowego budynku z 2010 r. przy ulicy 1000-lecia Państwa Polskiego w Białymstoku. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Mieszka I

Piasta,Białystok

450 000 zł62 m² 7 223,11 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Cztery kąty na Piasta - więcej miejsca niż masz pomysłów! Masz już dość kawalerki, w której kot i pranie walczą o przestrzeń? A może Twoja rodzina rośnie szybciej niż liczba.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zagórna

Dziesięciny,Białystok

460 000 zł39 m² 11 794,90 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mamy przyjemność zaoferować Państwu mieszkanie na sprzedaż przy ul. Zagórnej w Białymstoku. Usytuowane jest w siedmiokondygnacyjnym wieżowcu z windą. Nieruchomość przeszła rok temu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Słoneczny Stok,Białystok

445 000 zł62 m² 7 142,86 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Jeśli szukasz mieszkania z duszą, które daje przestrzeń, światło i widoki zapierające dech - oto oferta dla Ciebie! Białystok, ul. Sikorskiego | Osiedle Słoneczny Stok Powierzchnia: 62,30.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Nowe Miasto,Białystok

655 000 zł67 m² 9 776,12 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Jesteś studentem Politechniki Białostockiej? A może szukasz mieszkania pod inwestycję , na wynajem? Jeżeli tak to jest świetny wybór. Mieszkanie mieści się na ul. Pogodnej 1 na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Centrum,Białystok

409 000 zł36 m² 11 361,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Mam przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni 36 m , zlokalizowanego w ścisłym centrum Białegostoku - w zadbanym budynku z cegły, znajdującym się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dworska

Wysoki Stoczek,Białystok

365 000 zł37 m² 9 759,36 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1995

Mam przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni 37,4 m przy ul. Dworskiej w Białymstoku. Mieszkanie: przytulne, dwupokojowe mieszkanie o funkcjonalnym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka

Centrum,Białystok

239 000 zł17 m² 14 058,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1958

Z przyjemnością prezentuję mieszkanie na sprzedaż w samym centrum Białegostoku - przy Alei Józefa Piłsudskiego, tuż obok kościoła św. Rocha. To doskonała lokalizacja - kilka kroków do ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sosnowskiego

Centrum,Białystok

1 399 000 zł100 m² 13 990 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Wyjątkowa inwestycja w centrum - apartamenty sosnowa Nowoczesny budynek z końcówki 2024r. O nieruchomości: przestronny apartament w stanie deweloperskim o powierzchni 99,71m,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Jurowiecka

Centrum,Białystok

565 000 zł37 m² 15 163,70 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Oferuję do sprzedania 2-pokojowy wyposażony apartament zlokalizowany przy ul. Jurowieckiej 21 (apartamenty jagiellońskie siedziba Jagiellonii) o pow 37,26m2 w centrum Białegostoku, położony na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Żytnia

Centrum,Białystok

370 000 zł33 m² 11 178,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Przedstawiam Państwu ciche 2-pokojowe mieszkanie w centrum Białegostoku! Mieszkanie znajduje się w bloku z 2012 roku na 2 piętrze, na ulicy Żytniej. Na mieszkanie składa się: -szeroki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wołodyjowskiego

Piaski,Białystok

449 000 zł52 m² 8 651,25 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1961

Umowa przedwstępna Szukasz mieszkania na start, a może nieruchomości na wynajem? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Jasne, rozkładowe mieszkanie w bardzo dobrej lokalizacji, dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Piastowska

Piasta I,Białystok

447 000 zł48 m² 9 293,14 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Na sprzedaż dwustronne mieszkanie o powierzchni 48,1 m, położone w doskonałej lokalizacji - ul. Piastowska Najbardziej pożądane 1. piętro - idealne rozwiązanie dla seniorów, zapewniające.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mazowiecka

Piaski,Białystok

439 000 zł48 m² 9 051,55 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1964

Tylko w Premium Nieruchomości! Oferta na wyłączność! Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 48,5 m , położone na 2. piętrze w bloku z cegły z 1964 roku po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Andrukiewicza

Piasta,Białystok

615 000 zł68 m² 9 105,72 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Super okazja! obniżka ceny! 615.000 Śliczne, przestrzenne mieszkanie przy ul. Andrukiewicza, pow. 67 m2, III piętro, w apartamentowcu z windą z 2010 roku -budynek z cegły. VI.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Białostoczek

Białostoczek,Białystok

409 900 zł50 m² 8 198 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe - 50 m2. Białystok, os. Białostoczek, na sprzedaż mieszkanie własnościowe o powierzchni 50 m2, położone na 10 piętrze w wieżowcu na popularnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Waszyngtona

Piaski,Białystok

449 500 zł58 m² 7 763,39 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Polecam przestronne, 4-o pokojowe mieszkanie, położone na osiedlu Piaski, tuż obok Centrum miasta. Ulica Waszyngtona, to doskonała lokalizacja do życia, w pobliżu: szkoła, przedszkole, uczelnie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Centrum,Białystok

449 000 zł40 m² 11 113,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Stylowe 2-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie w sercu miasta Szczegóły mieszkania: - powierzchnia całkowita: 40,40 m - Liczba pokoi: 2 - Piętro: 3 z 4 - Rok budowy bloku: 1960.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Wysoki Stoczek,Białystok

385 000 zł48 m² 8 020,83 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Obniżka ceny! 2-pok. 48 m2, ul. Studzienna , C: 385.000 SUPER OFERTA! Rozkładowe mieszkanie w kameralnym miejscu. Przestronne dwupokojowe mieszkanie położone na parterze w IV piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kraszewskiego

Bojary,Białystok

531 000 zł45 m² 11 800 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Atrakcyjne, gotowe do wprowadzenia się mieszkanie w klimatycznej dzielnicy Białegostoku - Bojary. Mieszkanie jasne (dobrze oświetlone światłem dziennym), przytulne. Położone na 2 piętrze.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij