dowolna

Mieszkania na sprzedaż Białystok - Oferty „sprzedam mieszkanie”

1 281 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 281 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Centrum

Centrum,Białystok

265 000 zł62 m² 4 274,19 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1996

Polecamy Państwu, mieszkanie na os. Mickiewicza, usytuowane na 4 piętrze w bloku z nowej cegły. Nieruchomość, dobrze skomunikowana z infrastrukturą miasta, w otoczeniu niedużego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Piasta

Piasta,Białystok

179 000 zł49 m² 3 660,53 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Do zaoferowania mamy Mieszkanie 3 pokojowe blisko centrum miasta na osiedlu Piasta. Mieszkanie składa się z trzech pokoi w tym jeden przechodni, korytarza, kuchni oraz łazienki i oddzielne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Wierzbowa

Antoniuk,Białystok

129 000 zł25 m² 5 160 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Główne atuty Osiedle Blisko Centrum otoczone jest dużą ilością zieleni. W pobliżu przedszkole, szkoła, plac zabaw, poczta, centrum Handlowe. Bardzo dobra lokalizacja jeden przystanek mpk do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lipowa

Centrum,Białystok

250 000 zł44 m² 5 668,93 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Oferuje Państwu do sprzedaży 2-pokojowe mieszkanie znajdujące się na 1 piętrze czteropiętrowego budynku w pobliżu ulicy Lipowej. Cicha spokojna okolica, blisko centrum miasta. W okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gajowa

Dziesięciny,Białystok

198 000 zł48 m² 4 150,94 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Zapraszam do zapoznania z ofertą mieszkania zlokalizowanego na osiedlu Dziesięciny przy ul.Gajowej. Mieszkanie usytuowane na II piętrze w bloku 4 piętrowym po termomodernizacji. Na powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Branickiego

Białystok,podlaskie

180 000 zł48 m² 3 726,71 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

sprzedam mieszkanie w dobrej lokalizacji. w pobliżu galeria biała, galeria alfa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zagórna

Dziesięciny,Białystok

180 000 zł47 m² 3 797,47 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Na sprzedaż nieruchomość na ulicy Zagórnej w Białymstoku. Mieszkanie o powierzchni 47,4m2 położone jest na pierwszym piętrze w czteropiętrowym bloku z docieplonej płyty. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mieszka I

Piasta,Białystok

174 000 zł33 m² 5 272,73 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie w skandynawskim stylu! Na sprzedaż, 2 pokojowe mieszkanie na osiedlu Piasta, ul. Mieszka I. Mieszkanie o powierzchni 33 m2. Bardzo słoneczne oraz przestronne w odczuciu dzięki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wyszyńskiego

Przydworcowe,Białystok

139 000 zł33 m² 4 212,12 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

***jeśli szukasz mieszkania idealnego pod inwestycie, to ta oferta jest dla Ciebie*** Polecam Państwu dwupokojowe mieszkanie położone na drugim piętrze w czteropiętrowym bloku znajdującym się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Kombatantów

Białostoczek,Białystok

459 000 zł66 m² 6 977,80 zł/m²

 

Piętro:14/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Sprzedamy piękny, 3 pokojowy apartament o pow. ok 66 mkw, w nowym apartamentowcu przy ul. Kombatantów. Apartament z dwiema sypialniami, przestronnym salonem z otwartą i w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Piasta

Piasta,Białystok

270 377 zł54 m² 5 050 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Przedstawiamy Państwu najnowszą inwestycję, którą rozpoczęliśmy w sierpniu 2016 roku. W budynku znajdą się 33 mieszkania o pow. od 39 m2 do 77 m2 oraz 6 lokali usługowych na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Nowe Miasto

Nowe Miasto,Białystok

265 000 zł72 m² 3 680,56 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1992

Polecam Państwu przestronne mieszkanie usytuowane na 3 pietrze w 4-pietrwym bloku położone na osiedlu Nowe Miasto. Na dużą powierzchnię 72m2 nieruchomości składa się osobna kuchnia, oddzielna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Starosielce

Starosielce,Białystok

145 000 zł32 m² 4 489,16 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Polecamy państwu 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 32 metrów położone na osiedlu Starosielce. Mieszkanie zlokalizowane jest na osiedlu o bardzo dobrze rozwiniętej infrastrukturze. Dużym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kraszewskiego

Białystok,podlaskie

230 950 zł57 m² 4 039 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

! przedstawiamy Państwu nową inwestycję realizowaną przez Spółdzielnię Mieszkaniową w Kleosinie polegającą na realizacji czterokodygnacyjnego budynku wielorodzinnego. Budynek zlokalizowany jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Lewandowskiego

Sienkiewicza,Białystok

145 000 zł33 m² 4 341,32 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Rezerwacja do 19.10.2017r.! mieszkanie o pow. 33,4m2, znajduje się na I piętrze, składa się z 1-go pokoju, oddzielnej kuchni oraz łazienki z wc. Mieszkanie jest wykończone, zadbane,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kraszewskiego

Białystok,podlaskie

230 958 zł60 m² 3 881 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Kręta

Nowe Miasto,Białystok

415 000 zł66 m² 6 324,29 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Apartamenty Kręta to eleganckie budynki oferujące popularne rozkłady mieszkań, podziemne parkingi i place zabaw. Położone na granicy zabudowy jednorodzinnej - zagwarantują przyszłym mieszkańcom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kraszewskiego

Białystok,podlaskie

247 555 zł61 m² 4 079 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bolesława Chrobrego

Piasta,Białystok

195 000 zł48 m² 4 045,64 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

Szanowni Państwo, polecamy bardzo atrakcyjne mieszkanie zlokalizowane na os. Piasta, przy ul. Chrobrego. Mieszkanie usytuowane na III piętrze IV piętrowego bloku z docieplonej w ubiegłym roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Rynek Kościuszki

Centrum,Białystok

299 000 zł49 m² 6 102,04 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Główne atuty Mieszkanie w zielonej okolicy a zarazem w samym ścisłym Centrum. Blisko park, przedszkole, szkoła, plac zabaw, kilka sklepów, poczta, kościół. Okna wychodzą na północny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bolesława Chrobrego

Piasta,Białystok

150 000 zł32 m² 4 658,39 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

Oferujemy do sprzedania mieszkanie, którego zarówno lokalizacja, cena, jak i położenie zainteresować mogą zarówno pary, singli oraz inwestorów. To perełka wśród pojawiających się na rynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Bojary-Kraszewskiego

Bojary-Kraszewskiego,Białystok

185 000 zł32 m² 5 765,04 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2015

Polecamy Państwu wykończone pod klucz jednopokojowe nowoczesne mieszkanie w bliskim sąsiedztwie Centrum. Mieszkanie w nowoczesnym bloku wykończone pod klucz. Budynek ogrodzony z dostępem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kalinowa

Dziesięciny,Białystok

149 000 zł38 m² 3 921,05 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Mieszkanie Z Potencjałem Na Dziesięcinach Polecamy Państwu 2 pokojowe mieszkanie o łącznej powierzchni 38 m2 na osiedlu Dziesięciny położone przy ul. Kalinowej w rejonie ulicy Gajowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Białystok

Mickiewicza,Białystok

135 000 zł28 m² 4 753,52 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1966

Na sprzedaż jednopokojowe mieszkanie w czteropiętrowym bloku z cegły na lubianym osiedlu Mickiewicza. Nieruchomość składa się z salonu, z którego jest wyjście na balkon,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nowogródzka

Sienkiewicza,Białystok

225 000 zł42 m² 5 357,14 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Fantastyczna oferta zarówno dla młodej rodziny jak też pod wynajem. Dlaczego? bo mieszkanie to: - jest zlokalizowane w cichej części osiedla Sienkiewicza, przy ul. Nowogródzkiej - zieleń wokół,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Sybiraków

Białystok,podlaskie

460 000 zł75 m² 6 114,58 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Polecam Państwa uwadze apartament położony na wysokim parterze budynku zbudowanego w 2017 roku,z dużym (ok.30m2)narożnym tarasem. Powierzchnia apartamentu wynosi 75m2 i została zaprojektowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wysoki Stoczek

Wysoki Stoczek,Białystok

215 000 zł48 m² 4 451,35 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Zapraszam na prezentację zadbanego mieszkania położonego na osiedlu Wysoki Stoczek. Nieruchomość w otoczeniu niskiej zabudowy mieszkalnej oraz dobrze rozwiniętej infrastruktury. Miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Konstytucji 3-go Maja

Wysoki Stoczek,Białystok

225 000 zł54 m² 4 197,76 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1997

Mamy dla Państwa do zaoferowania piękne mieszkanie z wielkim potencjałem na osiedlu Wysoki Stoczek. Nieruchomość znajduje się na 4 piętrze w bloku 4 piętrowym z cegły. Jest to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bolesława Chrobrego

Piasta,Białystok

176 000 zł32 m² 5 500 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Szanowni Państwo mamy dla Was niezwykle korzystną propozycję, mianowicie gruntownie wyremontowane, dwupokojowe mieszkanie na osiedlu Piasta w okazyjnej cenie - 176 tys. zł. Powyższa oferta może.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, al. Piłsudskiego

Centrum,Białystok

133 990 zł26 m² 5 098,55 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kawalerka W centrum miasta Polecam Panstwu bardzo przytulną i funkcjonalną kawalerkę w samym sercu miasta, kilka kroków od ul.Lipowej. Mieszkanie jest idealne dla młodych osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Towarowa

Piasta,Białystok

180 000 zł48 m² 3 711,34 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Cena 180 000 zł - 3-pokoje - ul. Towarowa - 48,5 M2 Posiadamy w ofercie mieszkanie 3- pokojowe położone w niskim bloku przy ul. Towarowej. Lokal jest dwustronny , z balkonem. Jeden pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pułkowa

Sienkiewicza,Białystok

195 000 zł47 m² 4 148,94 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Polecamy Państwu 3 pokojowe mieszkanie o łącznej powierzchni 47 m2 na osiedlu Sienkiewicza. Miejsce idealne dla rodziny z dziećmi ze względu na ciszę i spokój osiedla, a także.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nowogródzka

Białystok,podlaskie

200 000 zł42 m² 4 761,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Proponujemy Państwu mieszkanie położone na trzecim piętrze w budynku czteropiętrowym przy ul.Nowogródzkiej. Budynek jest po termomodernizacji, klatki schodowe również są po remoncie. Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grochowa

Centrum,Białystok

239 000 zł47 m² 5 035,82 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1957

*** mieszkanie W ścisłym centrum miasta W otoczeniu zieleni *** Mieszkanie położone w pobliżu ulicy Lipowej w samym centrum miasta. W otoczeniu uczelnie wyższe , sklepy, usługi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Antoniuk

Antoniuk,Białystok

215 000 zł58 m² 3 713,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż nieruchomość położona na I piętrze czteropiętrowego bloku po termoizolacji. Mieszkanie składa się z 4 pokoi, łazienki, wc, oddzielnej kuchni oraz przedpokoju. W kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Dziesięciny

Dziesięciny,Białystok

215 000 zł59 m² 3 662,69 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Polecamy gorąco mieszkanie usytuowane na parterze w 4-piętrowym bloku po termoizolacji w spokojnej części osiedla Dziesięcin. Lokal o powierzchni 58,7m2 składa się z dużego salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Pszeniczna

Białystok,podlaskie

370 000 zł120 m² 3 083,33 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Sprzedam szeregówkę skrajną, 330m2 powierzchnia działki. Stan deweloperski z kotłownią i grzejnikami, tarasem, kostką przed domem i ogrodzeniem. Media gaz, prąd, szambo, własna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Popiełuszki

Starosielce,Białystok

145 000 zł32 m² 4 531,25 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Zapraszam do zapoznania z ofertą 2 - pokojowego mieszkania zlokalizowanego na osiedlu Starosielce. Mieszkanie usytuowane jest na parterze w niskim bloku 4 piętrowym z 1976 roku po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Józefa

Dziesięciny,Białystok

190 000 zł60 m² 3 166,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Fantastyczna oferta dla rodziny - cena to tylko 3100 zł/mkw - okazja Mieszkanie zlokalizowane na os. Dziesięciny, w niskiej (4 piętrowej) części, docieplonego bloku kilkupoziomowego, usytuowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sybiraków

Białystok,podlaskie

199 000 zł40 m² 4 961,36 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecam Państwu mieszkanie położone na II-gim piętrze w niskim bloku z cegły przy ul. Sybiraków. Układ pomieszczeń jest niezależny, składa się z dużego pokoju ( ok 18 m2 ).

Szczegóły ogłoszenia