dowolna

Mieszkania na sprzedaż Białystok - Oferty „sprzedam mieszkanie”

1 274 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

1 274 ogłoszenia

448 000 zł27,98 m² 16 011,44 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Przedstawiam Państwu ofertę.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł58,80 m² 7 636,05 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

** Mieszkanie 3 pokoje * Legionowa ** Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania znajdującego się w Białymstoku na osiedlu Piaski przy ul. Legionowej. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

879 000 zł76 m² 11 565,79 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

4-pokojowe mieszkanie z widokiem na Las Solnicki | Nowe Miasto, ul. Filipowicza Wyjątkowa lokalizacja, łącząca dogodną infrastrukturę osiedla, łatwy i szybki dojazd do centrum,.

Szczegóły ogłoszenia

469 000 zł49,40 m² 9 493,93 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Przestronne 49,40 m2 przy ul. Sikorskiego w Białymstoku, dodatkowo można kupić garaż murowany w podziemiu bloku. Mieszkanie w wyłącznej ofercie Klimatycznych nieruchomości. 0% prowizji.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

640 000 zł63,80 m² 10 031,35 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Na sprzedaż wyjątkowe 3-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie - Zielone Wzgórza, ul. Konwaliowa, białystok! Szukasz stylowego, nowoczesnego mieszkania w świetnej lokalizacji? To 63-metrowe.

Szczegóły ogłoszenia

440 000 zł60,70 m² 7 248,76 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Już dziś umów się na prezentację mieszkania usytuowanego na V piętrze na Leśnej Dolinie w Białymstoku. Mieszkanie 3- pokojowe o powierzchni 60m2 , bardzo dobrze nasłonecznione (.

Szczegóły ogłoszenia

558 520 zł79,80 m² 6 999 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

Przestronne 4-pokojowe mieszkanie 79,8 m | Balkon | Spokojne osiedle Na sprzedaż komfortowe i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 79,8 m , położone na 4. piętrze w ocieplonym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 085 600 zł139,04 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Butikowa Kamienica Kijowska - najbardziej prestiżowy projekt w Białymstoku. To budynek klasy premium charakteryzujący się doskonałym designem i wysokim standardem wykończenia. Współpracujemy.

Szczegóły ogłoszenia

665 000 zł62,16 m² 10 698,20 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą komfortowego dwupoziomowego mieszkania bezczynszowego o powierzchni 62,16 m . To idealna propozycja dla osób, które szukają mieszkania dającego.

Szczegóły ogłoszenia

500 000 zł55,60 m² 8 992,81 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1966

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Na sprzedaż oferujemy funkcjonalne.

Szczegóły ogłoszenia

685 000 zł53 m² 12 924,53 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Nowoczesne 2 pokoje z dużym balkonem Warszawska 64a, 53 m , blok z 2022 roku. To mieszkanie łączy świeżość nowego budownictwa z dopracowanym, gotowym do życia wnętrzem. Jasna.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie

Białystok,podlaskie

504 000 zł69 m² 7 304,35 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne i funkcjonalne mieszkania przy granicy miasta. 15 minut do centrum Białegostoku. Każde z oddzielnym wejściem, klatką schodową, wiatrołapem, domofonem, furtką wejściową.

Szczegóły ogłoszenia

615 000 zł62,90 m² 9 777,42 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania 3-pokojowego położonego na osiedlu Słoneczny Stok w Białymstoku. Okolica spokojna i zadbana, starannie utrzymana przestrzeń wokół bloku,.

Szczegóły ogłoszenia

669 000 zł90 m² 7 433,33 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Bez podatku pcc Prezentujemy.

Szczegóły ogłoszenia

419 000 zł57,86 m² 7 241,62 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Przestronne mieszkanie o powierzchni 57,86 m , zlokalizowane na osiedlu Wygoda. Dobra propozycja do rodzin ze względu na układ pokoi i okolicę, w której w bliskiej odległości.

Szczegóły ogłoszenia

855 000 zł76,71 m² 11 145,87 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Okazja! - takich mieszkań nie ma wiele! * 4 pokoje*wysoki standard* parter * 201 6 rok* winda* oferta tylko W naszym biurze! Mamy okazję zaprezentować Państwu komfortowy apartament o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł42,60 m² 8 896,71 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Mieszkanie dwupokojowe do wejścia. W korzystnej lokalizacji, na czwartym piętrze. Powierzchnia mieszkalna 42,6 mkw. Idealne dla młodych lub pod inwestycje. Mieszkanie: - salon z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

665 000 zł44,50 m² 14 943,82 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mam przyjemność zaprezentować absolutną perełkę na mapie Białegostoku - 3-pokojowy apartament (44 m ), położony na 7. piętrze w prestiżowej inwestycji z 2025 roku przy ul. Ciepłej.

Szczegóły ogłoszenia

459 000 zł50,50 m² 9 089,11 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Agencja Nieruchomości ab Grand Państwu wyjątkowe mieszkanie z balkonem położone w samym centrum miasta na ul. Malmeda w Białymstoku. Jego największym atutem jest lokalizacja. Stąd.

Szczegóły ogłoszenia

470 000 zł60 m² 7 833 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Gajowa , 60 m2 Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 60m2, położone na 3 piętrze w niskim bloku, przy ulicy Gajowej. Przestrzeń mieszkalna stanowią: - 2 sypialnie - pokój dzienny.

Szczegóły ogłoszenia

900 000 zł76 m² 11 842 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Komfortowe mieszkanie na os. Nowe Miasto położone przy ul. Wiejskiej 71! Na sprzedaż wyjątkowa oferta pod inwestycję, jak i do zamieszkania! Lokal mieszkalny przy ul. Wiejskiej 71,.

Szczegóły ogłoszenia

435 000 zł60,50 m² 7 190,08 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Na sprzedaż mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

759 000 zł68,30 m² 11 112,74 zł/m²

 

Piętro:7/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Polecamy Państwu 3-pokojowy.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł46,50 m² 15 032,26 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Polecam na sprzedaż świeżo wykończone 3 pokojowe mieszkanie w nowym budownictwie. Dogodna lokalizacja ul. Ciepła. Na 46,5 m2 składa się: - salon z aneksem kuchennym - 2 sypialnie - holl -.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł51,30 m² 7 602,34 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Przedmiotem sprzedaży jest 3-pokojowe mieszkanie usytuowane na czwartym (4) piętrze w pięciokondygnacyjnym bloku, położonym na białostockim osiedlu Zielone Wzgórza, przy ul. Lawendowej 56.

Szczegóły ogłoszenia

895 000 zł63,86 m² 14 015,03 zł/m²

 

Piętro:9/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne, 3-pokojowe mieszkanie z tarasem i klimatyzacją - Nowe Bojary. Na sprzedaż świeżo wykończone, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 63,86 m , zlokalizowane w pożądanej.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł23,78 m² 10 470,98 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1974

Kawalerka 24 m | 2 piętro | cegła | niski czynsz | spokojna lokalizacja Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 24 m , położone na 2. piętrze w 4-piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł43,51 m² 14 939,09 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

*** Szukasz dwóch pokoi w nowym budownictwie, ta oferta jest dla Ciebie*** *** tylko W naszym biurze *** Polecam Państwu funkcjonalne w pełni wyposażone, mieszkanie położone na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

388 000 zł41,40 m² 9 371,98 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Zamieszkaj wygodnie na Antoniuku! Dwupokojowe mieszkanie na sprzedaż - ul. Broniewskiego, białystok Szukasz mieszkania, które łączy funkcjonalność, świetną lokalizację i gotowość do.

Szczegóły ogłoszenia

564 000 zł51,23 m² 11 009,17 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Na sprzedaż funkcjonalne i komfortowe mieszkanie o powierzchni 51,23 m , zlokalizowane przy ul. Antoniukowskiej, na osiedlu Antoniuk, w nowoczesnym bloku oddanym do użytku w 2013.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł69,60 m² 6 307,47 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż spółdzielcze własnościowe mieszkanie o powierzchni 69,6 m , zlokalizowane na 10. piętrze w 11-piętrowym budynku przy ul. Legionowej w Białymstoku. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł35,60 m² 9 241,57 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 35,68 m , położone na IV piętrze niskiego bloku po termomodernizacji, na osiedlu Dziesięciny w Białymstoku. To funkcjonalna propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

629 000 zł61,51 m² 10 225,98 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Polecam ofertę ładnego.

Szczegóły ogłoszenia

539 900 zł38,70 m² 13 950,90 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

**************zarezerwowane******************* Na sprzedaż unikatowe mieszkanie o powierzchni 38,7 m oraz wysokości wnetrza 3,3m ( inkluwistyczna inwestycja nowego apartamentowca oraz.

Szczegóły ogłoszenia

539 000 zł35,99 m² 14 976,38 zł/m²

 

Piętro:9/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

36 m 2 wygody na nowoczesnym osiedlu Nowe Bojary. Zakup zwolniony z podatku pcc 2%. Na sprzedaż komfortowe, w pełni urządzone 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 35,99 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

589 000 zł57,22 m² 10 293,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Symfonia Życia w wersji wykończone 3 pokoje + balkon + święty spokój Szukasz mieszkania, które nie krzyczy "betonowa dżungla", tylko szepcze: tu będzie Ci dobrze ? Proszę bardzo 3 pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

489 000 zł60,12 m² 8 133,73 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 60,12 m , położone na 3 piętrze w niskim, czteropiętrowym bloku na osiedlu Wysoki Stoczek w Białymstoku. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

417 000 zł48,29 m² 8 635,33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1988

| zadbane mieszkanie 2 pokojowe z balkonem i piwnicą zlokalizowane na I piętrze w IV piętrowym bloku na osiedlu mieszkaniowym Wysoki Stoczek przy ul Swobodnej To mieszkanie możesz.

Szczegóły ogłoszenia

559 000 zł52,90 m² 10 567,11 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1964

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 53 m2 i super lokalizacji (galeria Alfa, park Planty). Idealne zarówno dla rodziny jak i inwestycyjnie pod wynajem. Składa się z 3.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł50,37 m² 8 914,04 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Atrakcyjne mieszkanie - nowe miasto - 2 oddzielne pokoje - do wprowadzenia - nowa cegła (2000 r.) - blisko Centrum, Politechniki Białostockiej i Uniwersytetu w Białymstoku - idealne studentom.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

494 729 zł62,23 m² 7 950 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Kameralne Zawady nowoczesna inwestycja mieszkaniowa Zapraszamy do zapoznania się z ofertą inwestycji Kameralne Zawady, zlokalizowanej przy ul. Św. Krzysztofa, na spokojnym i cenionym osiedlu.