dowolna

Mieszkania pod klucz Białystok - Ogłoszenia sprzedaży i wynajmu

601 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

601 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Dziesięciny

Dziesięciny,Białystok

520 000 zł60 m² 8 595,04 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1979

*** 4 pokoje *** *** I piętro *** wysoki standard *** Polecamy nowoczesne mieszkanie 4-pokojowe położone na pierwszym piętrze w niskim bloku mieszkalnym z płyty na os. Dziesięciny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Transportowa

Nowe Miasto,Białystok

530 000 zł51 m² 10 392,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Zadbane, wykończone 3 pokojowe mieszkanie o łącznej powierzchni 51 mkw na osiedlu Nowe Miasto położone przy ul. Transportowej. Mieszkanie zlokalizowane na kameralnym osiedlu, niskich budynków. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Hallera

Dziesięciny,Białystok

535 000 zł56 m² 9 553,57 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

*** 2 pokoje *** apartamentowiec 2021 *** *** I piętro *** Polecamy nowoczesne mieszkanie 2-pokojowe położone na pierwszym piętrze w nowym apartamentowcu z windą z 2021r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Plażowa

Skorupy,Białystok

899 000 zł82 m² 10 963,40 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

*** przestronne mieszkanie W nowym budownictwie Z pięknym tarasem*** Zapraszamy do zapoznania się z ofertą atrakcyjnego mieszkania na nowym osiedlu przy ul Plażowej w Białymstoku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Sienkiewicza

Sienkiewicza,Białystok

700 000 zł96 m² 7 253,89 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

*** sienkiewicza - kamienica *** *** 2 miejsca postojowe *** *** klimatyzacja *** Oferujemy do sprzedania atrakcyjny apartament 3-pokojowy zlokalizowany w kamienicy z 2012 roku na os. Sienkiewicza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Piasta

Piasta,Białystok

469 000 zł55 m² 8 527,27 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

*** po generalnym remoncie *** *** 3 osobne pokoje *** ***w podwyższonym standardzie *** Polecam nowoczesne mieszkanie 3-pokojowe położone na drugim piętrze w 4-piętrowym bloku na os.Piasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Piasta

Piasta,Białystok

569 000 zł58 m² 9 743,15 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

*** 3 pokoje *** os.SYBIRAKÓW *** 2018 r. *** *** Z miejscem parkingowym *** Polecamy atrakcyjne mieszkanie 3-pokojowe zlokalizowane na piątym piętrze w nowczesnym budynku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament

Piasta,Białystok

869 000 zł82 m² 10 662,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Kupujesz bez podatku pcc! Bardzo ładne 4-pokojowe mieszanie w apartamentowcu z 2021 roku przy ulicy Sudeckiej na Osiedlu Piasta, blisko centrum Białegostoku, idealny dojazd. Kameralne osiedle -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sybiraków

Piasta,Białystok

569 000 zł58 m² 9 743,15 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sienkiewicza

Sienkiewicza,Białystok

720 000 zł96 m² 7 462,69 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Elegancki, niepowtarzalny apartament znajduje się przy historycznej ulicy miasta, w generalnie odrestaurowanej XIX-wiecznej kamienicy. Przestronny, wygodny o powierzchni ponad 96m2 na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Centrum

Centrum,Białystok

550 000 zł73 m² 7 534,25 zł/m²

 

Piętro:2/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Polecamy apartament w centrum Białegostoku na os. Piaski. Lokal znajduje się w nowym bloku z cegły z 2010 roku, na zamkniętym osiedlu zarządzanym przez wspólnotę mieszkaniową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, Centrum

Centrum,Białystok

1 320 000 zł111 m² 11 911,20 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2013

Dwupoziomowy apartament * 111M2 * nowy świat * duży taras * 2 miejsca postojowe Opis Polecamy dwupoziomowy apartament z dużym tarasem ( 47,22 m2 ), z którego roztacza się piękna panorama.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Bema

Bema,Białystok

1 500 zł32 m² 46,58 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

*** 2-pokojowe mieszkanie przy ul. Pogodnej do wynajęcia *** Przedstawiamy Państwu 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 32,2 m2 na III piętrze czteropiętrowego budynku w doskonałej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Centrum

Centrum,Białystok

1 990 zł37 m² 53,78 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Dwa piękne pokoje w najlepszej lokalizacji Białegostoku. Salon, sypialnia, kuchnia oraz łazienka z prysznicem. Mieszkanie wykończone w wysokim standardzie. Kuchnia ze sprzętem agd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Żelazna

Piaski,Białystok

1 100 000 zł138 m² 7 976,79 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Niezwykle poszukiwany adres - ul. Żelazna przylegająca do ul. J. Waszyngtona. Meg Real Estate prezentuje mieszkanie o powierzchni użytkowej 137,90 m2 znajdujące się w bloku z 2000 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Prowiantowa

Młodych,Białystok

689 600 zł66 m² 10 496,20 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Meg Real Estate prezentuje 3 pokojowe mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 67,50 m2 w Białymstoku na osiedlu Młodych. Lokal mieści się na 6 piętrze w 8 piętrowym bloku z 2021 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kaczorowskiego

Piaski,Białystok

495 000 zł43 m² 11 395 zł/m²

 

Piętro:6/14

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Meg Real Estate prezentuje 2 pokojowe mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 43,44 m2 w Białymstoku w najbardziej pożądanej lokalizacji, tj. ul. P.R. Kaczorowskiego 7. Lokal mieści się na 6.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Kopernika

Centrum,Białystok

509 000 zł44 m² 11 701,20 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Meg Real Estate prezentuje 2 pokojowe mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 43,5 m2 w Białymstoku przy ulicy Kopernika 2. Lokal mieści się na 1 piętrze w apartamentowcu Kopernik, na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Lipowa

Centrum,Białystok

1 800 zł43 m² 41,86 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedstawiamy atrakcyjne mieszkanie w samym centrum Białegostoku przy ul. Lipowej 41! mieszkanie Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 43 m 2. Mieszkanie położone na I piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Jana Pawła II

Leśna Dolina,Białystok

435 000 zł44 m² 9 931,51 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Mieszkanie o powierzchni 43,8 m zlokalizowane na os. Leśna Dolina. Rozkład mieszkania: - korytarz (3,94 m ) - aneks kuchenny z salonem (23,07 m ) - sypialnia (12,59 m ) -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Centrum

Centrum,Białystok

2 500 zł44 m² 56,18 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2 pokoje w świetnej lokalizacji Białegostoku. Salon z aneksem, sypialnia, łazienka oraz przestronny korytarz. Mieszkanie jest jasne, cieple i wykończone w wyjątkowym stylu. Do Rynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Białystok

Białystok,podlaskie

350 000 zł35 m² 9 898,19 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

* mieszkanie jednopokojowe IV piętro * piękny nowy apartamentowiec blisko centrum * duży balkon 6,07 m2 * wysoki standard bloku i klatek schodowych * cichobieżne 2 windy od poziomu -1 * położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Centrum,Białystok

2 000 zł45 m² 44,44 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Najlepsza lokalizacja w Białymstoku, ścisłe centrum miasta ul. Lipowa 20. Nieruchomość znajduje się w klimatycznej kamienicy z odnowioną elewacją oraz klatką schodową i jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Przydworcowe

Przydworcowe,Białystok

277 000 zł32 m² 8 656,25 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie dwupokojowe zlokalizowane na os. Przydworcowe - blisko centrum miasta. Na powierzchni 32 m znajduję się: - korytarz, - salon, - kuchnia, - sypialnia, - łazienka, - do mieszkania przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleja Jana Pawła II

Antoniuk,Białystok

559 000 zł54 m² 10 256,90 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Wyłącznie w naszym biurze Polecamy na sprzedaż mieszkanie w nowym budynku- apartamentowcu, u zbiegu ulicy Wierzbowej i Jana Pawła. ( przy Parku ) To kameralny blok położony przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Centrum

Centrum,Białystok

2 000 zł46 m² 43,57 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Polecamy funkcjonalne, gustownie wykończone mieszkanie 3 pokojowe znajdujące się na II piętrze w niskim budynku z cegły w doskonałej lokalizacji przy ul. Stołecznej. Mieszkania składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Antoniuk

Antoniuk,Białystok

439 000 zł60 m² 7 365,77 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1972

Drbroker Nieruchomości prezentuje na sprzedaż mieszkanie 4-pokojowe o pow. 59,6m2 w Białymstoku, na os. Antoniuk. Lokal mieści się na 1 piętrze w 11-piętrowym bloku z wielkiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Broniewskiego

Antoniuk,Białystok

345 000 zł38 m² 8 989,06 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Mieszkanie idealne blisko Centrum - Antoniuk, pkp, pks, i co jeszcze chcesz. Jasne, że piękne - do zamieszkania od zaraz: 2 - pokojowe mieszkanie na parterze w Białymstoku na osiedlu Antoniuk -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Knyszyńska

Centrum,Białystok

420 000 zł40 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Sprzedaje bezpośrednio, bez ukrytych kosztów dodatkowych. Cena: 445.000,00 zł 2 pokojowe mieszkanie położone na Antoniuku w Białymstoku przy ul. Knyszyńskiej 8a, na nowopowstałej inwestycji, rok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Skrajna

Słoneczny Stok,Białystok

379 000 zł55 m² 6 853,53 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1997

Jeśli marzysz aby mieszkać w cichej okolicy z jednoczesnym dobrym dojazdem do innym części miasta to mamy ofertę, obok której nie przejdziesz obojętnie i na dodatek w świetnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zwycięstwa

Młodych,Białystok

1 700 zł34 m² 50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

*** 2 pokoje *** po generalnym remoncie *** *** W pełni wyposażone *** Polecamy do wynajmu nietuzinkowe nowoczesne mieszkanie 2-pokojowe położone na trzecim piętrze w niskim bloku z cegły.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wygoda

Wygoda,Białystok

499 000 zł59 m² 8 443,32 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Przestronne 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 59,1 m zlokalizowane na os. Wygoda. Rozkład: - korytarz, - aneks kuchenny, - salon, - 2 pokoje, - łazienka, - balkon, - do mieszkania przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Wygoda,Białystok

464 000 zł48 m² 9 602,65 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Mieszkanie do sprzedaży piętro I , powierzchnia 48.32 m2. Funkcjonalny rozkład dwa pokoje oddzielna kuchnia. Duży balkon plus komórka lokatorska na tym samym piętrze. Mieszkanie gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wiejska

Nowe Miasto,Białystok

349 000 zł39 m² 8 948,72 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Oferujemy na sprzedaż komfortowe dwupokojowe mieszkanie, położone na parterze czteropiętrowego bloku, przy ul. Wiejskiej, os. Nowe Miasto. Z uwagi na rewelacyjną lokalizację, nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nowosielska

Starosielce,Białystok

337 000 zł60 m² 5 616,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Skutecznie sprzedał ardvil! oferta na wyłączność! Polecam, dwustronne, wygodne, 3-y pokojowe mieszkanie o pow. 60m2, położone na IV piętrze niskiego bloku, po termomodernizacji. Wokół bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Nowe Miasto,Białystok

449 000 zł45 m² 10 022,30 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Nowoczesne mieszkanie o pow. 44,8 m2 na nowym osiedlu w na 5 piętrze w 8 piętrowym apartamentowcu. Wysoki standard budynku, winda. Wykończone pod klucz do wprowadzenia. Zabudowy stałe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Ryska

Bojary,Białystok

409 000 zł44 m² 9 344,30 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Zadbane, wykończone 2 pokojowe mieszkanie o łącznej powierzchni 44 m2 położone przy ul. Ryskiej. Nieruchomość mieści jest na III piętrze w nowym budynku z cegły z 2014 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Piasta,Białystok

478 000 zł49 m² 9 775,05 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Gotowe do wprowadzenia 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,9 m2 położone na 3 piętrze w bloku 4 piętrowym z 2021 r. z windą na nowym osiedlu, obustronne. Przestronne, umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sukienna

Centrum,Białystok

685 000 zł54 m² 12 711,10 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Oferujemy na sprzedaż nowe, piękne mieszkanie przy ulicy Sukiennej w samym centrum Białegostoku. Prestiżowa lokalizacja, sklepy, szkoły, przychodnie- wszystko co potrzebne znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Al. 1000-lecia Państwa Polskiego

Białostoczek,Białystok

646 000 zł65 m² 9 998,45 zł/m²

 

Piętro:14/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

- oferta bezpośrednio od właściciela - agencjom dziękuję! Komfortowy apartament na XIV piętrze z przepięknym widokiem na panoramę miasta przy al. 1000-lecia Państwa Polskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sienkiewicza

Sienkiewicza,Białystok

720 000 zł96 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Meg Real Estate prezentuje na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o pow. 96,48 m2 w Białymstoku, przy ul. Sienkiewicza. Lokal mieści się na 1 (z 2) piętrze kamiennicy z 2013 roku. Składa się.