dowolna

Mieszkania pod klucz Białystok - Ogłoszenia sprzedaży i wynajmu

601 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

601 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. 42 Pułku Piechoty

Wygoda,Białystok

369 000 zł49 m² 7 530,61 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Nowe mieszkanie do własnej aranżacji! Bez podatku pcc. Istnieje możliwość zakupu mieszkania wykończonego zgodnie Z preferencjami kupującego W cenie 445 000 zł. Zapraszam do zapoznania się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. 42 Pułku Piechoty

Wygoda,Białystok

310 000 zł33 m² 9 374,06 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

*rezerwacja* Prezentujemy mieszkanie usytuowane na pierwszym piętrze z komórką lokatorską, na nowym osiedlu bloków o niskiej zabudowie. Bardzo dobra Lokalizacja- wygoda przy ul. 42 pułku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Białostoczek

Białostoczek,Białystok

420 000 zł48 m² 8 677,69 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

*** po generalnym remoncie *** *** I piętro *** *** os.BIAŁOSTOCZEK *** Pol ecamy nowoczesne mieszkanie 3-pokojowe położone na pierwszym piętrze w niskim bloku na os. Białostoczek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Swobodna

Wysoki Stoczek,Białystok

1 600 zł44 m² 36,78 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Meg real estate poleca Państwu mieszkanie dwupokojowe na wynajem o powierzchni 42,50 m2, usytuowane na II piętrze trzypiętrowego bloku z cegły. Lokal mieści się na osiedlu Wysoki Stoczek, przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jurowiecka

Centrum,Białystok

549 000 zł46 m² 11 883,10 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Meg Real Estate prezentuje nowoczesne mieszkanie zlokalizowane w Apartamentach Jagiellońskich w samym Centrum miasta - najbardziej pożądanej lokalizacji! Lokal mieści się na 1 (z 10) piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Prowiantowa

Młodych,Białystok

1 900 zł58 m² 32,76 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Super atrakcyjne 3-pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym oraz dużym balkonem w budynku ul. Prowiantowej w Białymstoku Mieszkanie zlokalizowane jest na osiedlu , o bardzo bogatej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wiejska

Nowe Miasto,Białystok

489 000 zł68 m² 7 180,62 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1993

Bezpieczna lokata kapitału Oferujemy 4 pokojowe mieszkanie w idealnej lokalizacji, tuż obok Politechniki Białostockiej (wiejska 62). Mieszkanie jest w pełni wyposażone i umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Depowa

Bema,Białystok

355 000 zł40 m² 8 875 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie 2 -pokojowe, w stanie deweloperskim, zlokalizowane blisko Centrum miasta, na osiedlu Bema. Bardzo dobrze rozbudowana infrastruktura i komunikacja z miastem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Fabryczna

Sienkiewicza,Białystok

2 000 zł36 m² 56 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalizacji: centrum, sienkiewicza Białystok, centrum, ul. Fabryczna - 36m2/III p z windą! Polecamy 2 pokojowy, bardzo atrakcyjny apartament położony w centrum miasta niedaleko ulicy oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Antoniuk

Antoniuk,Białystok

255 000 zł30 m² 8 471,76 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Przedstawiam Państwu mieszkanie znajdując się na osiedlu Antoniuk. Nieruchomość zlokalizowana jest na pierwszym piętrze w bloku wybudowanym z cegły. Ma powierzchnię 30,10 mkw i składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Nowe Miasto

Nowe Miasto,Białystok

2 000 zł38 m² 52,63 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecam bardzo ładne mieszkanie na wynajem na osiedlu Nowe Miasto! Mieszkanie dla osób samotnych oraz dla pary bez zwierząt i niepalących. Mieszkanie jest bardzo dobrze wykończone. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Konwaliowa

Zielone Wzgórza,Białystok

490 000 zł78 m² 6 322,58 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Sprzedam mieszkanie 3 pokojowe z dużym aneksem kuchennym. Powierzchnia użytkowa: 77,5 m2 (+ korytarz przed wejściem do mieszkania: 6,3 m2,). Piwnica w cenie (ciepła i bardzo sucha).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zachodnia

Nowe Miasto,Białystok

459 000 zł55 m² 8 346,97 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Tanio! Cena - 459.000 zł WYJĄTKOWA LOKALIZACJA - NOWE MIASTO - Zachodnia - blisko Centrum - wysoki standard - nowa cegła (2004 r.) - wysoki parter OFERTA AKTUALNA! Polecamy Państwu 3-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Jurowiecka

Centrum,Białystok

2 500 zł42 m² 60 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferujemy do wynajęcia piękne mieszkanie w Apartamentach Jagiellońskich, 2 pokoje, 41,92 m2 z wyjściem na duży ok. 8 m balkon z widokiem na rzekę Białą i pięknymi zachodami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Antoniuk

Antoniuk,Białystok

547 000 zł50 m² 10 940 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

*** 3 pokoje *** nowe budownictwo *** *** Z klimatyzacją *** Polecamy ekskluzywne mieszkanie 3-pokojowe położone w budynku z 2022 roku w bliskiej odległości od ścisłego Centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Antoniuk

Antoniuk,Białystok

555 000 zł55 m² 10 090,90 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

*** 3 pokoje *** nowe budownictwo *** *** podwyższony standard *** Polecamy nowoczesne mieszkanie 3-pokojowe położone w budynku z 2022 roku w bliskiej odległości od ścisłego Centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Białostoczek

Białostoczek,Białystok

414 999 zł48 m² 8 574,36 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Sienkiewicza,Białystok

385 000 zł45 m² 8 555,56 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1967

2 pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie, wymieniono wszystkie instalacje. Gotowe do zamieszkania, os. Sienkiewicza, w bardzo dobrej lokalizacji, blisko centrum. Mieszkanie znajduje się na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Waszyngtona

Piaski,Białystok

499 900 zł72 m² 6 904,70 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1977

Drbroker Nieruchomości prezentuje na sprzedaż mieszkanie 4-pokojowe o pow. 72,40m2 w Białymstoku, przy ul. Waszyngtona na os. Piaski. Lokal nieprzechodni, południowo-zachodni mieści się na 6.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Komisji Edukacji Narodowej

Bacieczki,Białystok

405 000 zł48 m² 8 402,49 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Dzień dobry! Pragnę przedstawić Państwu ofertę mieszkania idealnego do zamieszkania przez parę, rodzinę lub rodzinę z dzieckiem szukającą przestrzeni do komfortowego życia, ze względu na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Centrum

Centrum,Białystok

695 000 zł64 m² 10 910,50 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Polecamy Państwu gustownie wykończone, przestrzenne mieszkanie w centrum miasta Białystok. Nieruchomość znajduje się na 3 piętrze niskiego bloku z 2018r. wyposażonego w windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. 42 Pułku Piechoty

Wygoda,Białystok

345 000 zł40 m² 8 579,96 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Nowe mieszkanie do własnej aranżacji! Bez podatku pcc. Gotowe do odbioru! Zapraszam do zapoznania się z ofertą nowego mieszkania w stanie deweloperskim. Na powierzchnię 40,21m 2 składają.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. 42 Pułku Piechoty

Wygoda,Białystok

379 000 zł49 m² 7 707,95 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Nowe mieszkanie do własnej aranżacji! Bez podatku pcc. Istnieje możliwość zakupu mieszkania wykończonego zgodnie Z preferencjami kupującego W cenie 455 000 zł. Zapraszam do zapoznania się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. 42 Pułku Piechoty

Wygoda,Białystok

455 000 zł49 m² 9 253,61 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Nowe mieszkanie wykończone pod klucz! Bez podatku pcc. NA tym etapie istnieje możliwość wykończenia zgodnie Z preferencjami kupującego. Zapraszam do zapoznania się z ofertą nowego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Swobodna

Wysoki Stoczek,Białystok

339 000 zł42 m² 7 976,47 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1996

Meg real estate poleca Państwu mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 42,50 m2, usytuowane na II piętrze trzypiętrowego bloku z cegły. Lokal mieści się na osiedlu Wysoki Stoczek, przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Żubrów

Dojlidy,Białystok

448 000 zł50 m² 8 977,96 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Meg Real Estate prezentuje na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o pow. 49,90 m2 przy ul. Żubrów w Białymstoku. Osiedle Zielone Dojlidy to idealne miejsce dla osób szukających spokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Nowe Miasto

Nowe Miasto,Białystok

550 000 zł75 m² 7 333,33 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2011

Przedstawiam Państwu mieszkanie znajdujące się w dziesięcioletnim apartamentowcu na osiedlu Nowe Miasto. Nieruchomość mieści się na niskim parterze. Mieszkanie posiada 75 mkw i składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Centrum

Centrum,Białystok

2 200 zł51 m² 43,14 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Proponujemy mieszkanie na wynajem zlokalizowane na III piętrze w niskim 4 piętrowym budynku z cegły położonym przy ul. Sienkiewicza (ok. 200 m od ratusza) Na powierzchnię 52m2 składają.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kraszewskiego

Nowe Miasto,Białystok

314 000 zł43 m² 7 251,73 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1997

Tanio! Cena - 314.000 zł 43,30 m - po remoncie - nowa cegła (1997 r.) - KLEOSIN - blisko Nowego Miasta - ok. 10 minut od Centrum Białegostoku - idealne dla studentów oferta zarezerwowana cena do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Centrum

Centrum,Białystok

385 000 zł47 m² 8 247,64 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

*** 2 niezależne pokoje W ścisłym centrum*** Zapraszamy do zapoznania się z ofertą atrakcyjnie położonego mieszkania znajdującego się w centralnej dzielnicy Białegostoku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kraszewskiego

Nowe Miasto,Białystok

314 000 zł43 m² 7 251,73 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1997

Tanio! Cena - 314.000zł 43,30 m - po remoncie - nowa cegła (1997 r.) - KLEOSIN - blisko Nowego Miasta - ok. 10 minut od Centrum Białegostoku - idealne dla studentów oferta zarezerwowana cena do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Pozioma

Dojlidy,Białystok

699 000 zł71 m² 9 845,07 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Meg Real Estate prezentuje na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie w zabudowie szeregowej o powierzchni 71 m2 w Białegostoku na osiedlu Dojlidy. Mieszkanie jest gotowe do wejścia, wykończone pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Orzeszkowej

Mickiewicza,Białystok

3 800 zł56 m² 67,86 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Meg Real Estate prezentuje na wynajem nowe, 3-pokojowe mieszkanie o pow. 56m2 w Białymstoku, przy ul. E. Orzeszkowej. Lokal mieści się na 6 (z 7) piętrze apartamentowca z windą oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kujawska

Skorupy,Białystok

2 600 zł84 m² 30,95 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Polecam przestronne mieszkanie na lubianym osiedlu Skorupy, pow. 84m2, parter, 4 pokoje. W skład mieszkania wchodzą 3-y oddzielne sypialnie (w tym jedna z balkonem), salon z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Nowe Miasto

Nowe Miasto,Białystok

465 000 zł48 m² 9 687,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Prezentuję Państwu na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe, ciche, wyremontowane w najwyższych standardach, pięknie wykończone z najmniejszymi detalami- idealne dla pary, rodziny lub pod wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sukienna

Przydworcowe,Białystok

675 000 zł54 m² 12 509,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Tylko w In-Home. Oferujemy na sprzedaż piękne, 3-pokojowe mieszkanie w samym Centrum, na ul. Sukiennej. Lokal znajduje się na parterze nowoczesnego niskiego bloku z 2022 r. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Bojary

Bojary,Białystok

619 000 zł59 m² 10 491,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

**bojary**gotowe do wprowadzenia**wysoki standard** Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 3 piętrowym apartamentowcu z 2014 r. na Osiedlu Bojary. Niemal w samym centrum Białegostoku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Antoniuk

Antoniuk,Białystok

309 000 zł38 m² 8 110,24 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Przedstawiam Państwu świetne 2 pokojowe mieszkanie położone na osiedlu Antoniuk z dobrze rozwiniętą infrastrukturą. Mieszkanie jest po generalnym remoncie, wykończone i wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jurowiecka

Sienkiewicza,Białystok

355 000 zł36 m² 9 994,37 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Marzena Biuro Nieruchomości prezentuje 2-pokojowe mieszkanie w Apartamentach Jagiellońskich w centrum miasta przy ul. Jurowieckiej w Białymstoku. Nieruchomość o powierzchni 35,52 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Młodych

Młodych,Białystok

1 800 zł45 m² 40 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 45m2 Na 10 piętrze w wieżowcu na osiedlu Młodych. Mieszkanie po remoncie umeblowane gotowe do zamieszkania. Mieszkanie składa się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Prowiantowa

Młodych,Białystok

585 000 zł55 m² 10 603,60 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Szukasz mieszkania do którego możesz natychmiast się wprowadzić i nie tracić czasu i energii na remonty. Inwestycja przy Prowiantowej to nowoczesny 8-piętrowy blok, zlokalizowany na osiedlu.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij