dowolna

Mieszkania pod klucz Białystok - Ogłoszenia sprzedaży i wynajmu

599 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

599 ogłoszeń

580 000 zł83,90 m² 6 912,99 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Przestronne i wyjątkowo klimatyczne mieszkanie o powierzchni 83,90 m na osiedlu Wysoki Stoczek w Białymstoku idealne dla rodziny lub osób ceniących komfort oraz niepowtarzalny.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

703 440 zł39,08 m² 18 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Termin realizacji:I kwartał 2027

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 1-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, łazienki oraz loggii. Lokal znajduje się w inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

884 000 zł52 m² 17 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:I kwartał 2027

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, łazienki oraz loggii. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 317 750 zł75,30 m² 17 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Termin realizacji:I kwartał 2027

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 1-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, łazienki oraz dwóch loggii. Lokal znajduje się w inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

669 000 zł90 m² 7 433,33 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Bez podatku pcc Prezentujemy.

Szczegóły ogłoszenia

388 000 zł41,40 m² 9 371,98 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Zamieszkaj wygodnie na Antoniuku! Dwupokojowe mieszkanie na sprzedaż - ul. Broniewskiego, białystok Szukasz mieszkania, które łączy funkcjonalność, świetną lokalizację i gotowość do.

Szczegóły ogłoszenia

529 000 zł47,63 m² 11 106,45 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane przy ul. 42 Pułku Piechoty, na osiedlu Nowa Wygoda, w nowoczesnym bloku z 2020 roku. Lokal znajduje się na parterze w kameralnym, trzypiętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

545 000 zł38,36 m² 14 207,51 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Komfortowe mieszkanie blisko centrum miasta gotowe do zamieszkania. Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 38,36m2 m , zlokalizowane na 7 piętrze w 8-piętrowym apartamentowcu. Dodatkowo do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kijowska 11

Przydworcowe Białystok

1 741 905 zł105,57 m² 16 500 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:III kwartał 2026

3-pokojowy apartament nr 22 na IV piętrze o powierzchni 105,57 m2 w nowobudowanym kameralnym budynku, zlokalizowanym w Centrum Białegostoku przy ul. Kijowskiej 11. - | Kijowska Premium |.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kijowska 11

Przydworcowe Białystok

1 297 600 zł81,10 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:III kwartał 2026

3-pokojowy apartament nr 18 na III piętrze o powierzchni 81,1 m2 w nowobudowanym kameralnym budynku, zlokalizowanym w Centrum Białegostoku przy ul. Kijowskiej 11. - | Kijowska Premium |.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kijowska 11

Przydworcowe Białystok

1 257 050 zł81,10 m² 15 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:III kwartał 2026

3-pokojowy apartament nr 4 na I piętrze o powierzchni 81,1 m2 w nowobudowanym kameralnym budynku, zlokalizowanym w Centrum Białegostoku przy ul. Kijowskiej 11. - | Kijowska Premium |.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł28 m² 16 071,43 zł/m²

 

Piętro:8/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż przytulne, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni około 28 m , usytuowane na 8. piętrze nowoczesnym budynku z 2025 roku - w dynamicznie rozwijającej się i bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

559 000 zł44,25 m² 12 632,77 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż funkcjonalne i gotowe do zamieszkania mieszkanie o powierzchni 44,25 m , położone na osiedlu Dziesięciny w Białymstoku, przy ul. Hallera. Lokal znajduje się na 5 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

637 000 zł54,91 m² 11 600,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Na sprzedaż wyjątkowe, stylowo wyremontowane mieszkanie o powierzchni 55 m2, położone przy ul. Zamenhofa 21 w Białymstoku, w klimatycznej kamienicy z lat 50. Lokal znajduje się na 3.

Szczegóły ogłoszenia

524 500 zł44,50 m² 11 786,52 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1967

Na sprzedaż stylowe i w pełni funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 44,5 m , usytuowane na 2. piętrze w niskim, 4-piętrowym bloku przy ul. Sukiennej w ścisłym centrum.

Szczegóły ogłoszenia

539 000 zł35,99 m² 14 976,38 zł/m²

 

Piętro:9/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Blisko centrum, piękny widok z okna. Funkcjonalne, słoneczne i nowoczesne dwupokojowe mieszkanie w Białymstoku na osiedlu Bojary. Mieszkanie położone na dziewiątym piętrze w 12.

Szczegóły ogłoszenia

479 000 zł60 m² 7 983,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Na sprzedaż funkcjonalne i zadbane mieszkanie zlokalizowane na trzecim piętrze w niskim, czteropiętrowym bloku z 1982 roku. Budynek po termomodernizacji i z odnowioną elewacją,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

920 724 zł81,48 m² 11 300 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

4-pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym, dwiema łazienkami i balkonem. Lokal położony jest przy ul. Czystej, w centrum Białegostoku. Do lokalu przynależy 1 miejsce postojowe podziemne.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

920 272 zł81,44 m² 11 300 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 087 800 zł77,70 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

3-pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym, łazienką, wc, balkonem oraz tarasem na dachu. Lokal położony jest przy ul. Czystej, w centrum Białegostoku. Do lokalu przynależą 2 miejsca postojowe.

Szczegóły ogłoszenia

3 400 zł55 m² 61,82 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Bardzo ładne 3 pokojowe mieszkanie, gustownie i nowocześnie zaaranżowane, wykończone w wysokim standardzie, położone na 1 piętrze (z windą) w apartamentowcu przy ulicy Jurowiecka 13,.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł48,19 m² 8 902,26 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

| do sprzedaży 3 pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią, balkonem i piwnicą w poszukiwanej lokalizacji - osiedle mieszkaniowe Piasta w Białymstoku. Lokal częściowo po remoncie do.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł65,46 m² 11 457,38 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Oferta tylko I wyłącznie W naszym biurze! dostępne od ręki! Piękne, ustawne mieszkanie w prestiżowym miejscu czeka na nowego właściciela. Do centrum zaledwie 10min spacerkiem.

Szczegóły ogłoszenia

538 000 zł41,44 m² 12 982,63 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 41,44 m . 42 Pułku Piechoty, os. Wygoda, białystok Na sprzedaż nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie o wysokim standardzie wykończenia, położone na 1.

Szczegóły ogłoszenia

440 000 zł40,50 m² 10 864,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Nowa, niższa cena Na sprzedaż komfortowe, świeżo wyremontowane mieszkanie o powierzchni 40,5 m , położone w ścisłym centrum Białegostoku. Lokal idealny zarówno do zamieszkania, jak.

Szczegóły ogłoszenia

435 900 zł44,60 m² 9 773,54 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie położone na wysokim parterze w niskim, zadbanym bloku z cegły z 2001 roku. Budynek w dobrej kondycji, z estetyczną i czystą klatką.

Szczegóły ogłoszenia

475 000 zł46,18 m² 10 285,84 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Na sprzedaż mieszkanie w eleganckiej kamienicy centrum miasta, ul. Malmeda Na sprzedaż klimatyczne mieszkanie o powierzchni 46 m , położone na 2. piętrze w eleganckiej, zadbanej.

Szczegóły ogłoszenia

1 190 000 zł98,50 m² 12 081,22 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż wyjątkowy apartament o powierzchni 98,5 m2, położony na pierwszym piętrze nowoczesnego budynku przy ul. Sienkiewicza w samym sercu Białegostoku. To propozycja dla osób, które.

Szczegóły ogłoszenia

425 000 zł43 m² 9 883,72 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyremontowanego 2-pokojowego mieszkania, położonego w dogodnej i bezpiecznej lokalizacji przy ul. Piastowskiej w Białymstoku. To.

Szczegóły ogłoszenia

562 000 zł54,54 m² 10 304,36 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

_wygodne_funkcjonalne_ mieszkanie o powierzchni 54,54 m2 (+ piwnica o pow. ok. 3 m2) na osiedlu Nowe Miasto przy ul. Transportowej. . Budynek z 2010r. Na terenie osiedla liczne udogodnienia dla.

Szczegóły ogłoszenia

455 000 zł40 m² 11 375 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

Na sprzedaż komfortowe i w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 40 m , zlokalizowane na 3. piętrze w spokojnej i cichej części Nowego Miasta. Nieruchomość składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

545 000 zł56,69 m² 9 613,69 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Meg Real Estate zaprasza na prezentację przestronnego i nowocześnie wykończonego mieszkania o powierzchni 56,69 m , położonego na 3. piętrze bloku z 2009 roku. Zlokalizowanego przy.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł47,50 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż komfortowe 2-pokojowe mieszkanie z osobną kuchnią Al. Solidarności, białystok (antoniuk) Powierzchnia: 47,50 m | Piwnica 1,8 m | | Gotowe do zamieszkania Szukasz przestronnego,.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 zł25 m² 56 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia kawalerka położona przy ul. Antoniukowskiej, blisko centrum. Układ i wyposażenie: salon oddzielna kuchnia łazienka z prysznicem przedpokój z garderobą Mieszkanie usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł26 m² 13 846,15 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Mam przyjemność zaprezentować mieszkanie zlokalizowane w dobrze rozwiniętej części Białegostoku, przy ul. Wierzbowej w nowoczesnym apartamentowcu o wysokim standardzie z 2020 roku.

Szczegóły ogłoszenia

539 000 zł49,06 m² 10 986,55 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Mieszkanie o pow. 49,06 m2, znajdujące się na I piętrze trzykondygnacyjnego bloku przy ul.Atłasowej 11 w Białymstoku. Mieszkanie posiada nowoczesny układ funkcjonalny. Przestrzeń.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

895 000 zł63,86 m² 14 015,03 zł/m²

 

Piętro:9/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowe, 3-pokojowe mieszkanie 63,86 m - wysoki standard - os. Nowe Bojary Na sprzedaż nowe, w pełni urządzone 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 63,86 m , zlokalizowane na nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

699 000 zł46,50 m² 15 032,26 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Meg Real Estate poleca Państwu 3 pokojowe nowoczesne mieszkanie o metrażu 46,50 m 2 przy ulicy Ciepłej / Fabrycznej w Białymstoku. Usytuowane jest ono na 7 piętrze w 7 piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

559 000 zł52,90 m² 10 567,11 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1964

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 53 m2 i super lokalizacji (galeria Alfa, park Planty). Idealne zarówno dla rodziny jak i inwestycyjnie pod wynajem. Składa się z 3.

Szczegóły ogłoszenia

699 999 zł53,27 m² 13 140,59 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Bezczynszowe 3 pokoje na Pigwowej z tarasem I 53m2 Przestronne, funkcjonalne i słoneczne, trzypokojowe mieszkanie w miejscowości Białystok w dzielnicy Dziesięciny w zacisznej.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł48,13 m² 10 367,75 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Rezerwacja! Komfortowe i nowoczesne mieszkanie gotowe do zamieszkania. Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,13m , zlokalizowane na parterze w 3-piętrowym bloku. Nowe.

Szczegóły ogłoszenia

398 000 zł28,96 m² 13 743,09 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

** centrum ** 1 piętro ** blisko lipowej ** Mieszkanie w centrum na I piętrze przy ulicy Waryńskiego w Centrum Miasta Salon z aneksem kuchennym oraz we wnęce łózko sypialniane.

Szczegóły ogłoszenia

Kawalerka

Antoniuk,Białystok

1 450 zł25 m² 58 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Telefon: poniedziałek - piątek, godz 10-16. AB grand nieruchomości Koszty wynajmu 1450zł + opłaty licznikowe(w tym elektryka,woda) + czynsz + kaucja zwrotna (1500 zł.). Dodatkowo jednorazowo opłata dla.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł44,90 m² 9 777,28 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Sympatyczne 2 pokojowe mieszkanie położone na ivp. w niskim bloku na os. Piaski (ul. Wołodyjowskiego). Mieszkanie dwustronne, osobne wejścia do wszystkich pomieszczeń. W cenie zostaje zabudowa.

Szczegóły ogłoszenia

779 000 zł95,50 m² 8 157,07 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Dwupoziomowe mieszkanie - enklawa na Żeromskiego Popularna lokalizacja i komfort jak w domu - to mieszkanie na osiedlu Nowe Miasto z pewnością należy do wyjątkowych. Szybka komunikacja.

Szczegóły ogłoszenia

435 000 zł50,20 m² 8 665,34 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na sprzedaż w Białymstoku, dzielnica Słoneczny Stok Zapraszamy do zapoznania się z ofertą przytulnego mieszkania o powierzchni 50,20 m , położonego na 2. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

459 000 zł58,80 m² 7 806,12 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Rezerwacja! rezerwacja! rezerwacja! Polecam przestronne mieszkanie o powierzchni 60m , położone na III piętrze w niskim, czteropiętrowym, docieplonym budynku. Nieruchomość parę lat temu.