dowolna

Mieszkania nad rzeką Białystok - Na sprzedaż i na wynajem

84 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

84 ogłoszenia

800 000 zł77 m² 10 389,61 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Na sprzedaż: przestronne 77 m na popularnym osiedlu 3 pokoje, 2 balkony, klimatyzacja! Przedstawiam ofertę sprzedaży komfortowego mieszkania o powierzchni 77 m , zlokalizowanego przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł46,50 m² 11 182,80 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Lokal mieszkalny o powierzchni 46.5m2 usytuowany na trzecim piętrze w bloku z windą przy ulicy Włókienniczej. Na przestrzeń mieszkalną składa się: -pokój dzienny z otwartą.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Antoniukowska

Antoniuk,Białystok

599 000 zł56 m² 10 654,60 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

!rezerwacja! Przestronne mieszkanie w świetnej lokalizacji Białystok, ul. Antoniukowska, blok jazbud | 56,22 m | 5 piętro. Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 56,22 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sybiraków

Białystok,podlaskie

630 000 zł56 m² 11 250 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Sprzedam atrakcyjne, przytulne i funkcjonalnie urządzone mieszkanie o powierzchni 55,69 m , położone na 2 piętrze w budynku z 2017 roku, wybudowanym z cegły, na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Jurowiecka

Centrum,Białystok

3 400 zł65 m² 52,31 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wyjątkowe przestronne i słoneczne z własnym ogródkiem. Serdecznie polecam apartament w poszukiwanej lokalizacji przy ul. Jurowieckiej 19. Mieszkanie na pierwszym piętrze z tarasem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Aleja Jana Pawła II

Leśna Dolina,Białystok

809 000 zł60 m² 13 483,30 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Wyobraź sobie poranek, w którym pijesz kawę na własnym, ogromnym balkonie, czując na twarzy pierwsze promienie słońca, a przed Tobą rozpościera się widok na Białystok i pola przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Rynek Kościuszki

Centrum,Białystok

559 000 zł36 m² 15 702,20 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

***jeśli szukasz mieszkania w świetnej lokalizacji, które dodatkowo może pełnić funkcję lokalu usługowego ta oferta jest właśnie dla Ciebie. *** *** tylko W naszym biurze *** Polecam.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Antoniuk,Białystok

420 000 zł54 m² 7 777,78 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

Oferujemy Państwu funkcjonalne mieszkanie z potencjałem przy ul. Wierzbowej na Osiedlu Antoniuk. Wygodne i komfortowe do zamieszkania dla rodziny, jak również idealnie nadające się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Arktyczna

Zawady,Białystok

799 999 zł78 m² 10 296 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Mam przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży przestronnego mieszkania o powierzchni 77,7 m z tarasem 31 m przy ul. Arktycznej w Białymstoku. Mieszkanie: apartament w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Mickiewicza,Białystok

519 000 zł40 m² 12 975 zł/m²

 

Piętro:10/13

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Z przyjemnością prezentuję ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni 40 m , położonego na 10. piętrze w budynku Apartamenty Branickiego , na rogu ul. Branickiego i ul. Orzeszkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nowy Świat

Centrum,Białystok

545 000 zł52 m² 10 480,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1959

Szukasz mieszkania, które łączy charakter, przestrzeń i miejską wygodę, a do tego ma duszę i styl? Przestań szukać właśnie je znalazłeś! Najważniejsze atuty: odrębna własność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Wierzbowa

Antoniuk,Białystok

419 000 zł30 m² 13 823,80 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż przytulne mieszkanie o powierzchni 30,31m2. Idealne dla singla, pary lub jako inwestycja pod wynajem. Czyste i zadbane w stanie bardzo dobrym. Mieszkanie składa się z: - salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Mickiewicza,Białystok

375 000 zł47 m² 7 911,39 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z potencjałem Osiedle Mickiewicza, białystok Powierzchnia: 47,4 m Piętro: 3/4 Budynek: niski blok z cegły Lokalizacja: osiedle Mickiewicza zielone serce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Broniewskiego

Antoniuk,Białystok

440 000 zł52 m² 8 393,74 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Oferujemy na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 52,42 m2. Trzy duże pokoje położone na ostatnim 4 piętrze. Do mieszkania przynależy balkon i duża piwnica. Wymieniona instalacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Mieszka I

Piasta,Białystok

434 000 zł58 m² 7 457,04 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1977

Mieszkanie 4-pokojowe | 58,2 m | ostatnie piętro | balkon | piwnica | os. Piasta, białystok | 434 000 zł Wchodzisz i od razu wiesz tu nie ma nic do zrobienia. Nowa kuchnia, nowa łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Młodych,Białystok

449 000 zł45 m² 10 454,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Są mieszkania, które zaskakują metrażem. I są takie, które zaskakują funkcjonalnością. To 44 m na osiedlu Młodych w Białymstoku pokazuje, jak dobrze zaplanowana przestrzeń może.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Blokowa

Wysoki Stoczek,Białystok

660 000 zł77 m² 8 571,43 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż przestronne mieszkanie 77 m ul. Blokowa, białystok Na sprzedaż komfortowe i zadbane mieszkanie o powierzchni 77 m , położone przy ul. Blokowej w Białymstoku. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Wygoda,Białystok

434 000 zł38 m² 11 527,20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Mam przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni 37,65 m , zlokalizowanego na osiedlu Nowa Wygoda w Białymstoku - w nowoczesnym budynku z 2018 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Mickiewicza,Białystok

560 000 zł40 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:10/13

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Z przyjemnością prezentuję ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni 40 m , położonego na 10. piętrze w kompleksie Apartamenty Branickiego - jednego z najbardziej rozpoznawalnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jurowiecka

Centrum,Białystok

880 000 zł40 m² 22 049,60 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Designerski apartament w centrum miasta z oszałamiającym widokiem na Białystok i przyległe lasy! To wyjątkowe mieszkanie położone jest na dziesiątym piętrze nowoczesnego apartamentowca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Jana Pawła II

Wysoki Stoczek,Białystok

659 000 zł60 m² 10 836,50 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Przestronne 3-pokojowe mieszkanie 59,89 m | Białystok Al. Jana Pawła II | Gotowe do zamieszkania! Szukasz mieszkania, w którym wystarczy rozpakować walizki i cieszyć się nowym życiem?.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jurowiecka

Centrum,Białystok

2 500 zł39 m² 64,10 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę nowoczesne mieszkanie w centrum miasta - w prestiżowym miejscu - Apartamenty Jagiellońskie, tuż obok Galerii Jurowieckiej. Mieszkanie znajduje się na VI piętrze w nowo wybudowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Wygoda,Białystok

434 000 zł38 m² 11 527,20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Rzemieślnicza

Wysoki Stoczek,Białystok

639 000 zł60 m² 10 650 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

60M2 | 4 pokoje | 2 piętro | winda | wysoki stoczek Przedstawiam bardzo przestronne i stylowe mieszkanie położone na ulicy Rzemieślniczej, zaprojektowane zgodnie z aktualnymi trendami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Białostoczek,Białystok

379 000 zł39 m² 9 793,28 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż oferujemy 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 38,70 m , położone na 1. piętrze niskiego bloku na spokojnym i zielonym osiedlu Białostoczek. Układ i wyposażenie: salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe

Białystok,podlaskie

442 800 zł62 m² 7 200 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Nowe mieszkania bezczynszowe w kameralnej inwestycji zaledwie 12 minut od ścisłego centrum Białegostoku! Aktualnie w przedsprzedaży idealny moment, aby zarezerwować swoje miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sybiraków

Białystok,podlaskie

2 100 zł56 m² 37,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajmę komfortowe 3-pokojowe mieszkanie przy ulicy Sybiraków w bloku z cegły w nowym budownictwie. Lokal usytuowany jest na 2. piętrze w 4-piętrowym budynku z windą. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Centrum,Białystok

5 500 zł140 m² 39,29 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:6

 

Umeblowane:tak

Przestronny apartament 125,6 m do wynajęcia w samym sercu Białegostoku Szukasz przestrzeni na wynajem w ścisłym centrum miasta? A może potrzebujesz komfortowego mieszkania dla siebie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka

Piaski,Białystok

780 zł6 m² 120 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przytulny, w pełni umeblowany pokój w 6-pokojowym mieszkaniu na osiedlu Piaski, przy ul. Waszyngtona. Mieszkanie jest nowoczesne oraz zadbane. W mieszkaniu: - 6 pokoi - każdy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka

Piaski,Białystok

780 zł8 m² 96,30 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przytulny, w pełni umeblowany pokój w 5-pokojowym mieszkaniu na osiedlu Piaski, przy ul. Legionowej. Mieszkanie jest nowoczesne oraz zadbane. W mieszkaniu: - 5pokoi - każdy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nowogródzka

Sienkiewicza,Białystok

439 000 zł52 m² 8 524,27 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Przedstawiam Państwu na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 51,5 m2, położone na 1. piętrze, zlokalizowanym na cenionym i spokojnym osiedlu Sienkiewicza w Białymstoku. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Białostoczek,Białystok

439 000 zł60 m² 7 316,67 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Prezentuję Państwu na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o pow. 60m2, położone na osiedlu Białostoczek w Białymstoku. Nieruchomość składa się z: - dużego salonu, - 2 sypialni, - kuchni, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka

Piaski,Białystok

780 zł8 m² 96,30 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe

Skorupy,Białystok

630 751 zł68 m² 9 299 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Szukasz kameralnego azylu jako alternatywę dla blokowiska? Mam dla Ciebie idealne miejsce! Przytulne dwukondygnacyjne mieszkanie w zabudowie szeregowej zlokalizowane na osiedlu Skorupy. Prezentowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Wysoki Stoczek,Białystok

629 000 zł62 m² 10 226 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Polecam ofertę ładnego i funkcjonalnego 3-pokojowego mieszkania w poszukiwanej lokalizacji ul. Jana Pawła II. Mieszkanie położone na I piętrze nowego bloku z nowoczesną windą. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żabia

Centrum,Białystok

399 000 zł41 m² 9 765,05 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

***jeśli szukasz mieszkania dostępnego od ręki i w super lokalizacji, to ta oferta jest dla Ciebie*** Polecam Państwu dwupokojowe mieszkanie położone na czwartym piętrze w niskim bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka

Piaski,Białystok

780 zł8 m² 96,30 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Rzemieślnicza

Wysoki Stoczek,Białystok

639 000 zł60 m² 10 650 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Wygoda,Białystok

2 100 zł40 m² 53,16 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowe nowoczesne mieszkanie o powierzchni 39,5 m2, na parterze przy ul. 42 Pułku Piechoty. Lokal znajduje się w nowszym budownictwie i został urządzony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Centrum,Białystok

539 000 zł48 m² 11 347,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Centrum | parking | 47.5 M2 | 2 POKOJE Na sprzedaż stylowe mieszkanie położone na ulicy Lipowej w pięknej kamiennicy, wykończone w jasnych kolorach co nadaje przestrzeni i rozjaśnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Skorupy,Białystok

579 000 zł58 m² 9 902,51 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie z 2024 roku ul. Nowowarszawska, białystok Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania zlokalizowanego w sypialni Białegostoku, przy ul.